Обговорення шаблону:Столиці державних утворень на території сучасної України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Пане, я не розумію на основі чого Ви позаносили до шаблону інші міста, але Січ ніколи столицею України не була. --赤子 16:35, 11 листопада 2010 (UTC)

Буквально пару днів назад писав в обговоренні Івано-Франківська, що правильно Станиславів, а тут знову Станіслав(--vart 17:45, 11 листопада 2010 (UTC)

Є тут історики?[ред. код]

З назви шаблону випливає, що держава з офіційною назвою «Україна» мала 9 столиць. Очевидна бздура. Україна мала і має тільки одну — Київ. Не підмінюйте поняття, ВІКІ не бульварне чтиво, а енциклопедія ІМХО --Helgi 07:51, 12 листопада 2010 (UTC)

Змушені зміни, колеги прошу обговорити а потім правити![ред. код]

Колеги, так вийшло, що змушено правлю цей шаблон. Кому цікаво, подивіться наше обговорення з Сіверяном, Обговорення користувача:Сіверян. Січі як на мене саме і були столицями, унікального державного утворення, якому нема аналогів у світі, і що існувало майже триста років. Повидаляв маленькі князівства, залишив лише значні держави у повному розумінні. Новітню добу не рухав.Btxo (обговорення) 21:14, 22 лютого 2013 (UTC)

  • Не розумію, навіщо сторінка обговорення, якщо ніхто не хоче обговорювати перед тим як правити, як йому заманеться??? Шановний колего Boryslaw Javir, в Обговорення користувача:Сіверян, я вказував: що Стільсько ну ніяк не можна ставити в античність, та і як центр державного утворення там під сумнівом, як до речі і Теребовля (ні в якому разі не піддаючи при цьому значення їх для історії України, кожен з нас робить внесок у вікі саме для того, щоб наповнити її близькими нашому серцю знаннями ). Якщо з цих засад підходити, то можна туди і Дикий Сад поставити, а це вже буде не коректно з точки зору історичної справедливості, і шаблон можна роздути на декілька сотень міст і сіл... хоча здається мені, що дарма я лізу в цей шаблон, його доречність під сумнівом в укр.вікі, але він просто необхідний в англійській. Я виправлю за хронологією, і буду сподіватися що знайдеться адміністратор з "настоєм" щоб "розібратися" з цим шаблоном. З мене все ж зась. Всім успіху колеги! Хай щастить! Btxo (обговорення) 12:11, 23 лютого 2013 (UTC)
  • погоджуюся, Стільсько не античне місто. щодо того, чи то була столиця, сперечатися тут не буду - є праці, які доказують ймовірний столичний статус. як на мене, шаблон недосконалий, його варто доробити на основі хронології та класифікації міст за значимістю в конкретний період часу. --Boryslaw Javir (обговорення) 20:58, 24 лютого 2013 (UTC)
  • думаю мені не коректно оспорювати чиїсь праці, але повірте маю великий досвід таких дискусій та диспутів... ймовірність столичного статусу і значимість держави, в часи середньовіччя вже не може бути лише припущеннями... воно повинно підтверджуватися історіографічними джерелами як мінімум держав сусідів, але... не маю етичного права вести в вікі такі диспути... тим то тут і добре, що не треба... Вам як патріоту свого краю моє шанування! І будемо чекати патріотичного державницького адміна, на цей шаблон :-).--Btxo (обговорення) 08:46, 27 лютого 2013 (UTC)