Отчий поріг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Отчий поріг
Op 2012 03.PNG

Тип щомісячник
Мова Українська
Місце публікації Київ
Формат А4
Періодичність 1 місяць

Засновано 2002
Головний редактор Леонід Горлач
Головний офіс 02606, Київ, Броварський проспект, 15
Наклад 1000

chz.org.ua/tag/отчий-поріг/

«Отчий поріг» — щомісячник Чернігівського земляцтва в Києві. Виходить з 2002. Поточний наклад 1000.

У квітні 2010 вийшов сотий номер[1]

Вміст[ред. | ред. код]

Анатолій ГОРЛОВ, головний редактор газети Верховної Ради України «Голос України»[1]:

Газета регулярно друкує хроніку численних цікавих заходів земляцтва, сповіщає про багатогранні доброчинні справи, які проводять його члени у рідних селах і містах.

Ваша газета регулярно друкує розповіді про славних вихідців з Сіверського краю, краєзнавчі матеріали, вірші й інші творчі доробки земляків, як відомих майстрів слова, так і початківців, постійно вітає із ювілеями й визначними датами членів товариства.

Шпальти вашої газети – це місце для спілкування земляків, обміну думками про радісне й наболіле, їх діалогу. Газета значною мірою сприяє розбудові передусім вашого земляцтва, яке є найбільшим, найактивнішим, і земляцького руху в Україні в цілому. Вона дає можливість читачам заглиблюватися в історію своєї священної землі, дізнаватися про сучасні новини й найважливіші події, що відбуваються на їхній малій батьківщині, писати її нові славні сторінки.

Ключові люди[ред. | ред. код]

Редакційна рада:

В. В. Ткаченко, В. І. Авдеєнко, Л. Н. Горлач (Коваленко), А. В. Курданов, Т. А. Літошко, П. І. Медвідь, О. Ф. Орєхович, Ю. А. Русанов, М. М. Ткач, В. В. Пушкарьов, В. Є. Устименко, М. І. Халимоненко.

Реквізити[ред. | ред. код]

Газета зареєстрована Державним комітетом інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України 06.XI.2001 р., Реєстраційне свідоцтво: серія КВ № 5594

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б Редакції газети Чернігівського земляцтва «Отчий поріг»[недоступне посилання з червня 2019] «Голос України» 22 квітня 2010

Посилання[ред. | ред. код]