Охота (район)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Охота (пол.Ochota) – один з районів Варшави, розташований найближче до центру міста. Геометричний центр району знаходиться на перехресті вулиць Bitwy Warszawskiej 1920 r. та вулиці Białobrzeska. Це найбільш густо заселений район Варшави (9448 осіб/км²).

Відповідно до статистик GUS (Головна служба статистики) від дня 31 грудня 2009 року площа району становить 9,7 км² і налічує 89 383 мешканців.

Освіта і наука[ред.ред. код]

На терені району знаходяться такі освітні установи (частина з них входить до складу одного з восьми комплексів шкіл): 23 заклади дошкільної освіти 13 початкових шкіл 10 гімназій 2 пту 5 технікумів 5 загальнопрофільних ліцеїв i 2 вузькопрофільні 2 по-ліцеальні школи

А також заклади позашкільної діяльності, такі як молодіжний клуб, міжшкільний спортивний осередок чи йорданівський сад.

На Охоті також містяться адмінбудівлі і корпуси кільканадцяти вищих навчальних закладів, а також ректорат Варшавсього Медичного Університету (WUM), Вищої школи екології і управління, Академії спеціальної психології імені Марії Гжегожевської, Польсько-Японська школа ком'ютерних технік та Вищої педагогічної школи. Частина навчальних будівель міститься на терені Кампусу Ochota, до котрого належать математично-природничі факультети чи інститути Варшавсього Університету (UW) та Польської Академії Наук (PAN), як і зосереджені Кампусі Banacha будинки WUM.