MK-duino

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Файл:Arduino (1).jpg
Аrduino-mega

MK-duino — це один зі спрощених аналогів Arduino, а саме це просте програмоване ядро для самостійної розробки приладів на основі:

  • мікропроцесору Atmega;
  • програмного середовища Arduino;
  • великої кількості готових приладів (таких як: управління двигунами, управління світлодіодами, управління РКІ, управління звуком, цифрових осцилографів, генераторів сигналів, роботів, маніпуляторів і т.д.);

Відмінності від інших аналогів Arduino

Файл:MK-duino(1).png
МК-duino (вид зверху)
Файл:MK-duino(2).png
МК-duino (вид знизу)
Більшість аналогів Arduino виготовляються за новітніми тенхнологіями з [Радіодеталі|SMD-елементів]], процессорів з планарними виводами (крок в яких близько 1 милиметра) та платами з двухсторонім монтажем. Виготовити та випаяти такий прилад в домашніх умовах важко, а для початківця неможливо. MK-duino - це спрощений аналог, який можна виготовити в домашніх умовах, розроблено для студентів 2-3 курсів.
Робота з MK-duino доступна усім бажаючим, воно використовує середовище програмування Arduino. Тому працювати з цим приладом може кожен хто має вільний доступ до персонального комп'ютера та має базові знання програмування мікроконтролерів AVR.
Є велика кількість прикладів, які можна виконати на базі MK-duino. Це дозволяє з мінімальними затратами виготовити той чи інший прилад.
Корисне при виконанні курсових та дипломних робіт, дає можливість зобразити свій виріб в реальному житті.

Недоліки середовища програмування Arduino

Середовище програмування Arduino є простим для новачків завдяки тому, що основні складності програмування сховані всередині програми. Але якщо користувач достатньо обізнаний йому можуть бути потрібні приховані функції, ось тут і виникає проблема тому, що вони заховані дуже глибко в кореневих папках і знайти їх важко.

Конструкція

Чому MK?

Назва цієї розробки заключаеться в місці виготовлення. Він був виготовлений в Миколаєві (скорочено мк).А також МK-duino було розроблено викладачем ЧДУ ім. Петра Могили Кубовим Володимиром Ільїчом та аспірантом Мухамедовим Євгеном Сергійовичем, тому перші літери їх прізвищ лягли в основу назви.

Джерела