Мішель Галабрю

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 11:44, 24 жовтня 2011, створена РобоСтася (обговорення | внесок) (→‎Біографія: Стаття, які слід категоризувати за допомогою AWB)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біографія

Дата народження: 27 жовтня 1922

Місце народження: Сафі, Марокко

Досягнення: На його рахунку 279 фільмів

Народився 27 жовтня 1922 року в Сафі, Марокко.

Батько Мішеля викладав в Національному інституті мостів і доріг, а сам Мішель хотів тільки одного: стати професійним футболістом. Але він знайшов своє покликання в театрі.

Він поїхав до Парижа, де після двох років підготовки успішно склав іспити до Національної академії драматичного мистецтва. Закінчивши її, молодий актор в 1950 р. був прийнятий в трупу "Комеді Франсез", де грав у п'єсах класичного репертуару.

У 1951 р. Жан Девевр запропонував йому вперше знятися в кіно - у фільмі "Моя дружина, моя корова і я". У 1957 Галабрю покинув "Комеді Франсез" і почав працювати в невеликих театрах, одночасно виконуючи багато маленьких ролей у кіно.

З 1960-х років його ролі стали більш значними. Початок цьому поклали популярний фільм Іва Роберу "Війна гудзиків" і особливо картина "Жандарм із Сен-Тропе" Жана Жиро. Його типаж стовідсоткового француза і буркуна, часто не справляється з положенням, як не можна краще підійшов до ролі старшого унтер-офіцера Жербье, що виконує накази сержанта Крюшо (Луї де Фюнес). Незважаючи на те, що всі п'ять серій "Жандарма" не можна назвати рівноцінними, вони мали величезний успіх.

У 1971 р. фільм "Довічна рента" відкрив перед ним, нарешті, шлях до справжньої кар'єрі: йому довелося чекати 20 років, щоб його талант був визнаний. Акторові почали пропонувати драматичні ролі.

У 1990-х Мішель Галабрю став рідше з'являтися на екранах, він знявся майже в десятці фільмів у ці роки. У 1998 р. він виконав роль зухвалого старости села безстрашних галлів в "Астерікса та Обелікса проти Цезаря" Клода Зіді, а в 2000 р. разом з Жан-Полем Бельмондо, Андре Дюссолье і Мішелем Серро знявся у фільмі Бертрана Бліє "Актори".