Файл:Постоли.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(725 × 663 пікселів, розмір файлу: 151 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Українська: Вони були основним взуття гуцулів до 20 століття і були одним із елементів гуцульського традиційного костюма. Виготовлялися з одного шматка овечої або коров’ячої шкіри. Її замочували у теплій воді для пом’якшення шкіри щоб з нею було легше працювати, також обмащувалася овечим жиром. Після висохання шкіри її оздоблювали різними візерунками, а для жіночих постолів використовували прикраси ручної роботи у формі квітів. Постоли носили як чоловіки так і жінки. До нині є майстер, Тарас Дзвінчук с. Космач на Косівщині, який шиє постоли у своїй майстерні на замовлення з різних куточків планети.
English: They were the main shoes of Hutsuls until the 20th century and were one of the elements of Hutsul traditional costume. Made of one piece of sheep or cow leather. It was soaked in warm water to soften the skin to make it easier to work with, and also lubricated with sheep fat. After the skin dried, it was decorated with various patterns, and for women's fasts used handmade jewelry in the form of flowers. The posts were worn by both men and women. To this day there is a master, Taras Dzvinchuk s. Kosmach in the Kosiv region, who sews posts in his workshop to order from different parts of the world. Is stored in the museum "Hutsulshchyna" in the village Verkhovyna.
Час створення
Джерело Власна робота
Автор Alina Iliychuk

Ліцензування

Я, власник авторських прав на цей твір, добровільно публікую його на умовах такої ліцензії:
w:uk:Creative Commons
зазначення авторства
Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства 4.0 Міжнародна
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
This image was uploaded as part of Science Photo Competition 2020 in Ukraine.

Підписи

Були основним взуття гуцулів до 20 століття також були одним із елементів гуцульського традиційного костюма.

Об'єкти, показані на цьому файлі

зображує

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний01:03, 30 листопада 2020Мініатюра для версії від 01:03, 30 листопада 2020725 × 663 (151 КБ)Ali.IliUploaded own work with UploadWizard

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані