Файл:Adam, Eve, and Elohim (Raëlism).png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Adam,_Eve,_and_Elohim_(Raëlism).png(337 × 331 пікселів, розмір файлу: 11 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис

Adam, Eve, and extraterrestrial Elohim (according to Raëlism - http://www.raelafrica.org/news.php?extend.69)

Час створення
Джерело Власна робота
Автор Kmarinas86
Інші версії
Converted to SVG.svg
Це зображення (всі зображення на цій сторінці або в цій категорії) має бути конвертоване у векторний формат SVG. Це дає декілька переваг, докладніше про які Ви можете прочитати на сторінці Commons:Media for cleanup. Якщо Вам вже зараз доступна векторна версія даного зображення, завантажите її, будь ласка. Після завантаження замініть цей шаблон на такий: {{vector version available|Назва_завантаженого_файлу.svg}}.
Я, власник авторських прав на цей твір, добровільно публікую його на умовах таких ліцензій:
GNU head Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів, без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці. Копія ліцензії знаходиться у розділі GNU Free Documentation License.
w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.
Цей шаблон ліцензування був доданий до файлу в рамках оновлення ліцензії GFDL.
Ви можете обрати ліцензію на ваш розсуд.

Журнал завантажень локального файлу

Дата/час Розмір об'єкта Користувач Коментар
337 × 331 (16482 bytes) Kmarinas86 (обговорення · внесок) {{Information |Description=Adam, Eve, and extraterrestrial Elohim (according to Raëlism) |Source=self-made |Date=May 31, 2007 |Author= [[User:Kmarinas86|Kmarinas86]] }} {{GFDL-self}}

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний11:25, 10 серпня 2014Мініатюра для версії від 11:25, 10 серпня 2014337 × 331 (11 КБ)GifTaggerBot: Converting file to superior PNG file. (Source: Adam,_Eve,_and_Elohim_(Raëlism).gif). This GIF was problematic due to non-greyscale color table.

Глобальне використання файлу