Файл:Blattspitzen.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1000 × 757 пікселів, розмір файлу: 74 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

Blattspitzen from Middle Palaeolithic of Central Europe

Час створення
Джерело Martin, Henri (1931): Recherches sur l'évolution du Moutérien dans le gisement de la Quina (Charente). Tome 2: Industrie lithique. Mémoires de la Société Archéologique et Historique de la Charente, tome 14. Angoulème.
Автор Henri Martin
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

de:Blattspitzen

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний16:24, 2 лютого 2007Мініатюра для версії від 16:24, 2 лютого 20071000 × 757 (74 КБ)Locutus Borg{{Information |Description=Blattspitzen |Source= Martin, Henri (1931): ''Recherches sur l'évolution du Moutérien dans le gisement de la Quina (Charente). Tome 2: Industrie lithique.'' Mémoires de la Société Archéologique et Historique de la Charent

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

  • Використання в ast.wikipedia.org
  • Використання в en.wikipedia.org
  • Використання в es.wikipedia.org
  • Використання в pt.wikipedia.org