Файл:Deckelkapsel.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Deckelkapsel.jpg(300 × 450 пікселів, розмір файлу: 29 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис

Illustration of Hyoscyamus niger; Deckelkapsel

Час створення published in 1887
Джерело List of Koehler Images
Автор
  • Franz Eugen Köhler, in Köhler's Medizinal-Pflanzen
  • de.wiki: supermartl
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Інші версії

Hyoscyamus niger - Köhler–s Medizinal-Pflanzen-073.jpg

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:57, 5 травня 2017Мініатюра для версії від 19:57, 5 травня 2017300 × 450 (29 КБ)Mithrillarger image
10:34, 22 серпня 2008Мініатюра для версії від 10:34, 22 серпня 200847 × 73 (2 КБ)Supermartl{{Information |Description={{en|1={{Information |Description= Illustration of Hyoscyamus niger |Source=[http://pharm1.pharmazie.uni-greifswald.de/allgemei/koehler/koeh-eng.htm List of Koehler Images] |Author=Franz Eugen Köhler, in ''Köhler's Medizin

Така сторінка використовує цей файл: