Файл:Exquisite-backpack.svg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(SVG-файл, номінально 128 × 128 пікселів, розмір файлу: 14 КБ)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис
Час створення
Джерело File:Exquisite-backpack.png, http://www.kde-look.org/content/show.php?content=14788
Автор
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
GNU head Ця робота є вільним програмним забезпеченням; ви можете вільно поширювати та/або змінювати її відповідно до умов GNU General Public License, що опублікована Фондом вільного програмного забезпечення; або версії 2, або більш пізньої версії. Дана робота розповсюджується з надією, що вона буде корисною, але без будь-яких гарантій; в тому числі без непрямої гарантії товарної придатності або придатності для конкретних цілей. Дивіться версію 2 і версію 3 GNU General Public License для більш докладної інформації.

Vectorized version of Image:Exquisite-backpack.png whose source was http://www.kde-look.org/content/show.php?content=14788

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний21:41, 2 лютого 2009Мініатюра для версії від 21:41, 2 лютого 2009128 × 128 (14 КБ)Speck-Made{{Information |Description= |Source= File:Exquisite-backpack.png, http://www.kde-look.org/content/show.php?content=14788 |Date= |Author= |Permission= {{GPL}} |other_versions= }} Vectorized version of Image:xquisite-backpack.png whose source was

Більш, ніж 100 сторінок використовують цей файл. У цьому списку показані тільки 100 сторінок, що використовують цей файл. Також доступний повний список.

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.