Файл:Kit left arm bra10h.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Kit_left_arm_bra10h.png(31 × 59 пікселів, розмір файлу: 3 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Português: Primeiro uniforme da Seleção Brasileira de Futebol 2010.
Час створення 12/02/2010
Джерело Kit_left_arm_whiteshoulders.png

Disponível em:

http://pt.wikipedia.org/wiki/Ficheiro:Kit_left_arm_whiteshoulders.png
Автор Bruno-ban

Ліцензування

Я, власник авторських прав на цей твір, добровільно публікую його на умовах таких ліцензій:
GNU head Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів, без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці. Копія ліцензії знаходиться у розділі GNU Free Documentation License.
w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл доступний на умовах ліцензій Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic та 1.0 Generic.
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.

Ви можете обрати ліцензію на ваш розсуд.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний13:27, 3 березня 2010Мініатюра для версії від 13:27, 3 березня 201031 × 59 (3 КБ)Bruno-ban [[Category:[[Category:Football kit templates]]]]
17:49, 12 лютого 2010Мініатюра для версії від 17:49, 12 лютого 201031 × 59 (3 КБ)Bruno-ban{{Information |Description={{pt|1=Primeira camisa da Seleção Brasileira de Futebol 2010.}} |Source=Kit_left_arm_whiteshoulders.png Disponível em: http://pt.wikipedia.org/wiki/Ficheiro:Kit_left_arm_whiteshoulders.png |Author=Bruno-ban |Date=12/02/2010 |

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.