Файл:Sunset Hawk - Flickr - SoulStealer.co.uk.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(3744 × 5250 пікселів, розмір файлу: 10,28 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

Taken at the Wave Gotik Treffen festival, Leipzig, Germany, June 2011

Час створення
Джерело Sunset Hawk
Автор Martin SoulStealer from London, England

Ліцензування

w:uk:Creative Commons
зазначення авторства
Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 2.0 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.

Personality rights
Незважаючи на те, що ця робота поширюється під вільною ліцензією або знаходиться у суспільному надбанні, зображена особа (особи) може мати права, які юридично обмежують повторне використання зображення, якщо вона не дала згоди на таке використання. У цих випадках, реліз моделі або інші докази згоди можуть захистити вас від скарги на порушення правил. Можливо, завантажувач цього зображення може допомогти вам отримати ці докази, хоча і не зобов'язаний це робити. Див. нашу відмову від відповідальності для отримання додаткової інформації про використання контенту.
Checked copyright icon.svg Це зображення початково було завантажене користувачем SoulStealer.co.uk на Flickr за посиланням https://www.flickr.com/photos/28293006@N05/6599947769. його переглянув робот FlickreviewR і підтвердив, що зображення ліцензоване згідно з умовами cc-by-2.0.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний16:55, 20 травня 2013Мініатюра для версії від 16:55, 20 травня 20133744 × 5250 (10,28 МБ)Slick-o-bot== {{int:filedesc}} == {{Information |Description=Taken at the Wave Gotik Treffen festival, Leipzig, Germany, June 2011 |Source=[http://www.flickr.com/photos/soul_stealer/6599947769/ Sunset Hawk] |Date=2011-06-10 14:40 |Author=[http://www.flickr.com/pe...

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані