Файл:Two hoplites.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Two_hoplites.jpg(602 × 426 пікселів, розмір файлу: 49 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

An EDSITEment-reconstruction of Hoplites based on sources from The Perseus Project.

Час створення 9/11/2008
Джерело EDSITEment
Автор EDSITEment personnell, with confirmation of PD status of the picture received via Email on September 20 2016:

"Our webmaster created the image and it is in the public domain. Sincerely,

Carol Peters"

Ліцензування

Public domain
Ця робота перебуває в суспільному надбанні в США, оскільки вона є роботою Федерального уряду Сполучених Штатів Америки відповідно до розділу 17, параграфу 1, статті 105 Кодексу США (див. Авторське право). Увага: Це стосується лише робіт Федерального Уряду США, а не робіт окремих штатів, територій, співдружностей, округів, міст, чи інших територіальних одиниць (див. шаблони-ліцензії штатів). Цей шаблон також не може бути використаний для поштових марок Поштової служби США випущених з 1978 року (див. § 313.6(C)(1) Збірки досвіду з авторського права США). Також це стосується деяких монет США (див. Правила Монетного двору США).
Great Seal of the United States (obverse).svg
OTRS Wikimedia

Ця робота вільна і її може використовувати будь-хто у будь-яких цілях. Якщо Ви бажаєте використати цей контент, Вам не потрібно просити дозволу, за умови, що Ви слідуватимете усім ліцензійним вимогам, згаданим на цій сторінці.

Вікімедіа отримала електронний лист, який підтверджує, що власник авторських прав схвалює публікацію на умовах, вказаних на цій сторінці. Лист було перевірено агентом OTRS і поміщено до архіву дозволів. Листування доступне довіреним волонтерам як ticket #2016110810019915.

Якщо у Вас є запитання щодо заархівованого листування, будь ласка, скористайтеся дошкою оголошень OTRS.


Посилання на заявку: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2016110810019915

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний14:27, 4 листопада 2016Мініатюра для версії від 14:27, 4 листопада 2016602 × 426 (49 КБ)Tungsten== {{int:filedesc}} == {{Information |Description=An [http://edsitement.neh.gov EDSITEment-reconstruction] of Hoplites based on sources from The [http://www.perseus.tufts.edu/ Perseus Project]. |Source=[http://edsitement.neh.gov EDSITEment] |Date=9/11/...

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: