Шаблон:Closed

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Шаблон позначає початок закритого фрагменту обговорення. Закінчення фрагменту слід окреслити тегом </div> або шаблоном {{closed end}}. Кожен із шаблонів {{closed}} та {{closed end}} повинен займати окремий рядок.

Якщо закривається тема, встановлюйте шаблон після заголовку теми, а не до. В протилежному випадку, боти-архіватори не матимуть змоги перенести шаблон разом із архівованою темою до архіву, і залишатимуть шаблон на сторінці, цим хибно відмічаючи теми нижче як «закриті».

Має параметр, який дозволяє замінити текст "Тут містяться обговорення, які вже завершилися. Прохання їх не редагувати." на довільний інший.

Приклади застосування.

Приклад 1. Так працює шаблон closed без параметра

Код Результат
{{closed}}

(бічна гілка якогось обговорення)

</div>

Приклад 2. Так працює шаблон closed з параметром

Код Результат
{{closed|бічну гілку (офтопік) закрито}}

(бічна гілка якогось обговорення)

</div>

(бічна гілка якогось обговорення)

УВАГА: у цього шаблону немає функціоналу залишити повідомлення у правому верхньому кутку зі «стислим викладом підсумку та консенсусу обговорення», тож майже у всіх випадках НЕ СЛІД використовувати цей шаблон. Вікіпедія не радить закривати будь-яке обговорення без одночасного підведення підсумку обговорення шляхом стислого викладу консенсусу обговорення", а цей шаблон не має такого функціоналу.

Ще раз: НЕ ЗАКРИВАЙТЕ обговорення без означення підсумку, що підсумовує консенсус відповідного обговорення; для цього користуйтеся відповідним шаблоном {{atop}} + {{abottom}} який має можливість додавання «стислого викладу консенсусного підсумку».

Заувага: при закритті теми шаблон проставляється під заголовком, а не над ним.

Див. також