Шаблон:InlineBlock

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Використання[ред. код]

Зазвичай, блоки (шаблони, таблиці, зображення тощо), розміщені в коді один за одним, розміщуються на сторінці або один знизу від іншого, або один праворуч від іншого (при цьому навіть можуть загортатися за праву межу екрану).

Поведінка блоків за замовчуванням:

Lorem ipsum
dolor sit amet
consectetur
adipiscing elit
sed do eiusmod
tempor incididunt
ut labore et dolore
magna aliqua

Блоки, поміщені в цей шаблон, поміщаються праворуч один від одного, а коли на екрані закінчується місце, переносяться на "новий рядок" (а не загортаються за межу екрану).

Поведінка блоків поміщених всередину шаблону {{InlineBlock}}:

Lorem ipsum
dolor sit amet
consectetur
adipiscing elit
sed do eiusmod
tempor incididunt
ut labore et dolore
magna aliqua

Перевага такого підходу полягає в тому, що можна відображати блоки компактно, ефективно використовуючи простір, і не залишаючи великих порожніх зон. Не потрібно переносити блоки на "новий рядок" вручну, шаблон зробить це сам, кожного разу враховуючи розміри екрану, на якому він відображається.

Наприклад, якщо є вісім блоків, на мобільному пристрої всі блоки можуть бути показані один під одним, на екрані середнього розміру можуть бути показані в два або три рядки, а на великому екрані всі в один рядок.

(Щоб побачити як шаблон адаптується до розміру екрану, можете погратися із масштабом сторінки або із розміром вікна браузера: шаблон буде адаптовуватись)