Шаблон:PD-Argentina

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Pubblico dominio
Це зображення було створене в Аргентині і зараз належить в цій країні до суспільного надбання у зв'язку з закінченням терміну дії авторського права. Згідно статті 34 закону № 11.723 та положень статті 7 (4) Бернської конвенції, фотографії загального характеру, що не мають мистецької цінності, знаходяться у суспільному надбанні, якщо минуло щонайменше 25 років з моменту їх створення та щонайменше 20 років з моменту їх першої публікації. Flag of Argentina.svg
NoCommons.svg
Увага: зображення під цією ліцензією не може бути завантажено до Wikimedia Commons через значно суворішу політику дотримання авторських прав на Commons; зображення під цією ліцензією, скоріше за все, буде звідти видалено.

Попередження: це зображення належить до суспільного надбання в Аргентині, законодавство інших держав може ставитись до нього інакше. Перш ніж використовувати це зображення, будь ласка перевірте, що аргентинські правила стосовно суспільного надбання сумісні з відповідними правилами у Вашій країні. В будь-якому разі, зображення під цією ліцензією не повинні завантажуватись до Wikimedia Commons.

Crystal Clear app agent.png
Template-info.png Документація шаблону

Зображення, позначені цим шаблоном, включаються в категорію Зображення:PD-Argentina.