Герб Борщівського району

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 22:31, 24 серпня 2014, створена CommonsDelinker (обговорення | внесок) (Зображення:Borschivsky_rayon_coa.gif замінене на Зображення:Borschivsky_rayon_coa.png за вказівкою користувача GifTagger. Причина: Replacing GIF by exact PNG...)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Герб Борщівського району
Деталі
Носій Борщівський район
Затверджений 27 травня 2009

Герб Борщівського району — символ Борщівського району. Затверджений рішенням районної ради 27 травня 2009 року. Прийнятий за результатами проведеного конкурсу, переможцем якого став художник Олег Левицький.

Опис

На гербі зображено кристал гіпсу, який розділяє щит на три поля. Чорний колір нижнього поля символізує печери Борщівщини, там же розміщено золотий зерновик, який символізує основну діяльність жителів району — аграрне виробництво. У лівій верхній частині розміщено символ Скали-Подільської — золоту охоронну вежу, в правій — легендарний золотий півень, що «співає на три держави», що відповідає Мельниці-Подільській. Основою герба є малий герб, який розміщений в центрі композиції. Щит прикрашений золотою короною з листоподібними зубцями і обрамлений вінком з дубових гілок і колосків, перевитих білим вишитим рушником. Дубові гілки символізують міць духу. Колосся пшениці є символом добробуту і достатку, а українські вишиті рушники нагадують про славну борщівську вишивку. Грона червоної калини — символ вічної молодості, краси і любові. У нижній частині герба квітка барвінку.

Джерела

heraldicum.ru