Равликовий живильник

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Равликовий живильник.

Равликовий живильникживильник для сипкого матеріалу, наприклад руди. Являє собою черпак спіральної форми з круглим отвором у боковій стінці для завантаження зачерпнутого матеріалу у технологічний апарат (наприклад, у млин).

Конструкція при роботі живильника на млин[ред. | ред. код]

Фланець 3 живильника болтами кріпиться до цапфи барабана млина таким чином, щоб отвори цапфи і живильника збігалися. Корпус 1 живильника виготовляється з листової сталі або відливається з легованого чавуну. На кінці черпака живильника кріпиться змінний козирок 2 з марганцевистої сталі або з легованого чавуну.

Внутрішня поверхня живильника футерується стальними листами. Равликові живильники виготовлюються одно-, двох- і тричерпаковими. Поперечний перетин між спіралями живильника – прямокутний і має дос-татній розмір для проходження куль максимального діаметра.

Равликові живильники дозволяють завантажувати матеріал, що надходить на подрібнення, з нижчого рівня, що дає можливість встановлювати млини у замкненому циклі з класифікаторами.

Література[ред. | ред. код]

  • Смирнов В. О., Білецький В. С. Підготовчі процеси збагачення корисних копалин. [навчальний посібник]. — Донецьк: Східний видавничий дім, Донецьке відділення НТШ, 2012. — 284 с.