Обговорення користувача:Білецький В.С.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10

Інші автоархівовані сторінки

Скорочення
ВП:ДОЗ

Примітки[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 07:30, 14 лютого 2018 (UTC)

Статтю Гідронасос необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Гідронасос, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:44, 20 січня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено Покращено--Білецький В.С. (обговорення) 20:21, 20 січня 2018 (UTC)

Статтю Манометр сильфонний необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Манометр сильфонний, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:44, 20 січня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено Покращено--Білецький В.С. (обговорення) 19:40, 24 січня 2018 (UTC)

Статтю Баланс підземних вод необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Баланс підземних вод, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:44, 20 січня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено Покращено--Білецький В.С. (обговорення) 17:03, 6 лютого 2018 (UTC)

Статтю Геопотенціал необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Геопотенціал, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:44, 20 січня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено Покращено---Білецький В.С. (обговорення) 20:39, 20 січня 2018 (UTC)

Сторінку Програма-диспетчер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Програма-диспетчер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 січня 2018. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 23:48, 21 січня 2018 (UTC)

Стаття допрацьовується іншими колегами.--Білецький В.С. (обговорення) 11:01, 22 січня 2018 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Мама-Марія[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Мама-Марія, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.gak.com.ua/creatives/1/9098. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Мама-Марія.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Мама-Марія, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 10:50, 22 січня 2018 (UTC).

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 10:59, 22 січня 2018 (UTC)

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Володимир Стефанович! З 22 січня по 4 лютого в Українській Вікпедії проходить тематичний тиждень, присвячений Сумщині, до якого я запрошую Вас долучатися! З повагою --Андрій Гриценко (обговорення) 17:58, 24 січня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Васильків Олег Орестович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Васильків Олег Орестович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:49, 28 січня 2018 (UTC)

Сторінку Агенція розвитку місцевого самоврядування номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Агенція розвитку місцевого самоврядування, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 лютого 2018. Що ще можна зробити? --Andrewredk (обговорення) 11:39, 6 лютого 2018 (UTC)

Перевірка[ред. код]

Шановний, @Білецький В.С.:! Дякую за перевірку моєї статті. Чи можете ще ці відпатрулювати:

--Belovvv (обговорення) 03:07, 17 лютого 2018 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю. Перш за все хочу Вам подякувати за оперативне та невпинне поліпшення власних коротких статей, які виставляються на ВП:ПОЛ. На відміну від багатьох користувачів, які ігнорують повідомлення про це, Ваш внесок дуже важливий. Знаю, що Вас турбує число статей у Вікіпедії, більше 20 тисяч з яких започатковані Вами. Проте в ході спілкування з іншими користувачами звернув увагу на неодноразове використання Вами терміну «шкідництво», який є неологізмом 1920-х років і має цілком негативну коннотацію з тих неприємних часів. Прошу Вас уникати його використання в обговореннях. Сподіваюсь на розуміння.--Brunei (обговорення) 17:53, 20 лютого 2018 (UTC)

О! Ви пам"ятаєте смислове наповнення терміну «шкідництво» 1920-х років! Напевно маєте дууже поважний вік і тому маєте повне право давати професору поради з висот свого досвіду і прижитих років... Звичайно, я дослухаюся до таких порад - завжди буду намагатися вживати цей термін за призначенням. В Україні завжди поважали старших. І Ви, напевно, як старший бачили в різні часи різні прояви "шкідництва"(і названого, і справжнього), що найактивніше розцвітає під час різних видів поневолень, примусу, конфліктів, воєн, намагань нашкодити сусіду (близькому і далекому, притлумити, притиснути, упослідити його - замість наводити порядок і здобувати гаразди у своїй хаті) - від Ваших 1920-тих до наших 2014-18-тих років. ....Та то вже майже філософська проблема... З повагою до Вашого багаторічного Досвіду і пошаною до Ваших сивин.--Білецький В.С. (обговорення) 18:35, 20 лютого 2018 (UTC)
Так, я пам'ятаю. А ще не люблю ейджизму. І рідко роздаю поради, все більше прохання.--Brunei (обговорення) 19:48, 20 лютого 2018 (UTC)
Перечитайте Ваш лист вище: 1. Спершу Ви "з іншими користувачами" щось (?) таке обговорюєте про мене. 2. Вашим співрозмовникам явно не сподобалось (і Ви з цим згодні), що за вилучення річки, гімну, заповідника і т.і. актуальне у Вікіпедії вони заслужено отримали відповідну оцінку. 3. І Вас делегували, чи то Ви самі визвалися "попрохати" професора не називати чорне чорним. Ось така етимологія прохання з Вашого боку (все витікає з Вашого листа). P.S. Цікаво - а Ви у спілкуванні з "іншими користувачами" не прохали тих "користувачів" річки, гімни і заповідники (тощо) не вилучати з УкрВікі? Якщо ні - попрохайте, ще не пізно.--Білецький В.С. (обговорення) 20:28, 20 лютого 2018 (UTC)