Обговорення користувача:Білецький В.С.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10

Інші автоархівовані сторінки

Скорочення
ВП:ДОЗ

Порушення авторських прав у статті Дробна кристалізація[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Дробна кристалізація, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і є дослівним перекладом таких джерел: http://www.xumuk.ru/bse/919.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Дробна кристалізація.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви — автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «This article is licensed under the Creative Commons Attribution/Share-Alike license» (чи варіацію на відповідній мові сайту), після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Дробна кристалізація, і вона буде відновлена.
  • Ви також можете перекласти зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом.

Якщо ви робили переклад зі статті з іншого мовного розділу Вікіпедії, будь ласка, додайте на сторінку обговорення статті шаблон:перекладена стаття. --Рассилон (обговорення) 19:15, 21 травня 2017 (UTC)

Переробив. В основному взяв з англ. Вікі.--Білецький В.С. (обговорення) 19:35, 21 травня 2017 (UTC)

Адміністрування[ред. код]

Вітаю, пане докторе! маю намір запропонувати Вашу кандидатуру на адм-ра. Навіть якщо Ви хоч кілька адміндій зробите - це буде користь. Крім того, мені видається, укрвікі виросла з коротких штанців любительства, де адмінстраторами іноді є к-чі, які роблять очевидні хиби. На мою думку, адм-р з Вашим внеском (також і науковими ступенями) - нагальна потреба часу. Дякую Вам увагу, очікую відповіді. Успіхів! --Д-D (обговорення) 13:15, 26 травня 2017 (UTC)

Дякую дуже. Важко навіть відповісти. Якщо сходу відмовитися, то багато хто подумає "ось ще один "активіст Вікіпедії", який на повірку "відмовник""... Але все ж я не дуже гожуся на функцію адміна так як:
  • технічно-інформаційна підготовка сучасних адмінів (мабуть всіх) вища чи й суттєво вища, ніж моя;
  • я більше схильний до створення контенту (саме тут "працюють" мої наукові ступені), а не до його адміністрування (тут наукові ступені практично не працюють).

Можна навести також побутово-переселенські проблеми.... Але Ваша пропозиція стимулює мене до більш глибшого вивчення "інфраструктури Вікіпедії" та технічно-інформаційних питань. Ще раз дякую. Залишимо сьогодні як є. З повагою --Білецький В.С. (обговорення) 14:07, 26 травня 2017 (UTC)

Дякую. --Д-D (обговорення) 18:53, 26 травня 2017 (UTC)

Translating Ibero-America is back! Come and join us :)[ред. код]

Dear Білецький В.С.
Hope this message finds you well :) On behalf of Iberocoop we are happy to announce that our culture contest is back! It is aims to improve articles regarding our local culture in many other Wikipedias as possible ;) Please find the contest page here Hope to seeing you participating!
Hugs! --Anna Torres (WMAR) (обговорення) 17:03, 4 червня 2017 (UTC)

thank you--Білецький В.С. (обговорення) 17:56, 4 червня 2017 (UTC)

Сторінку Лакування креслень номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лакування креслень, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 червня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 18:45, 25 червня 2017 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Імпульсно-ударні і вібраційні методи діяння на нафтові поклади[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Імпульсно-ударні і вібраційні методи діяння на нафтові поклади, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://444050.studopedia.info/9-30583.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Імпульсно-ударні і вібраційні методи діяння на нафтові поклади.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Рассилон (обговорення) 07:12, 28 червня 2017 (UTC)
Напевно в Студопедію цей текст потрапив з наших книг або конспектів лекцій. --Білецький В.С. (обговорення) 07:15, 28 червня 2017 (UTC)
Перередагував.--Білецький В.С. (обговорення) 07:30, 28 червня 2017 (UTC)
Можливо все. Та з іншого боку, це сталося понад 1,5 роки тому, то ж самі розумієте… І в будь-якому разі, копіпаст у Вікіпедії ніколи не вітався, не вітається, і не вітатиметься, чи не так? --Рассилон (обговорення) 09:56, 28 червня 2017 (UTC)
Звичайно, копіпаст є копіпаст. І ставлення до нього зрозуміле. Але робота над "Гірничою енциклопедією" тривала з 1998 р. по 2014 р. Супутні книги - монографії, словники, навчальна література друкувалися десятками і на сьогодні це вже сотні книг (в т.ч. за моїм співавторством декілька десятків). І вся ця джерельна база активно використовувалася у студентських рефератах, курсових, дипломах, магістерських. Може й тут такий випадок. Але правила є правила, розслідування я не буду проводити - що де і що перше з"явилося. Тому статтю у Вікіпедії перередагував.--Білецький В.С. (обговорення) 10:19, 28 червня 2017 (UTC)

Пам'ятки Конотопа[ред. код]

Не знаю звідки ви взяли інформацію про пам'ятник Конотопської битви у статті "Пам'ятки Конотопа", але на майбутнє прошу дотримуйтесь енциклопедичного стилю. У Вікіпедії не прийнято працювати методом скопіював - вставив. Впевнений, що якби зовнішнє посилання було б робоче, то я би міг вас звинуватити в порушенні авторських прав. Будьте уважні. --Олександр Гаврик (обговорення) 00:41, 12 липня 2017 (UTC)

Зображення пам'ятника[ред. код]

Доброго дня! Пане Білецький, скажіть на яких підставах ви завантажили файл Пам'ятник Конотопській битві? Наскільки я знаю у суспільне надбання він не переданий.

Де Ви бачите "Пам"ятник", це "Пам'ятний знак Конотопської битви". "Знак" - це не "пам"ятник". --Білецький В.С. (обговорення) 14:47, 12 липня 2017 (UTC)
А хіба Пам'яті знаки не охороняються авторським правом? Олександр Гаврик (обговорення) 16:10, 12 липня 2017 (UTC)
Це ще не пам"ятники. Це аналог макетів. --Білецький В.С. (обговорення) 18:10, 12 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Білецький В.С. вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити. До речі, пане Володимире, не підкажете посилання на УРЕ та Енциклопедію кібернетики в електронному вигляді.--Yasnodark (обговорення) 12:44, 16 липня 2017 (UTC)

Сторінку Алотріоморфний номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Алотріоморфний, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 липня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 15:28, 15 липня 2017 (UTC)

Сторінку Голоедричний мінерал номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Голоедричний мінерал, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 липня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 15:41, 15 липня 2017 (UTC)

Сторінку Квантифікація номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Квантифікація, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 липня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 16:48, 15 липня 2017 (UTC)

Статтю Алювіальні води необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Алювіальні води, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:55, 20 липня 2017 (UTC)

Поліпшено.--Білецький В.С. (обговорення) 18:19, 20 липня 2017 (UTC)

Статтю Ізорахії необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Ізорахії, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:55, 20 липня 2017 (UTC)

Поліпшено.--Білецький В.С. (обговорення) 18:19, 20 липня 2017 (UTC)

Статтю Новосадка необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Новосадка, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:55, 20 липня 2017 (UTC)

Поліпшено.----Білецький В.С. (обговорення) 18:58, 20 липня 2017 (UTC)

Статтю Копер (дробарка) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Копер (дробарка), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:55, 20 липня 2017 (UTC)

Поліпшено.--Білецький В.С. (обговорення) 03:59, 21 липня 2017 (UTC)

Статтю Підошовна вода необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Підошовна вода, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:55, 20 липня 2017 (UTC)