Обговорення користувача:Білецький В.С.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10

Інші автоархівовані сторінки

Скорочення
ВП:ДОЗ

Список зачинателів[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Список_користувачів_за_кількістю_започаткованих_статей

--Perohanych (обговорення) 07:01, 13 вересня 2017 (UTC)

Дякую дуже. --Білецький В.С. (обговорення) 04:23, 14 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю Білецький В.С., триває реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці. Під час можливої відповіді прошу пінгувати. Також важлива ваша думка щодо номінації цієї відвідуваної та актуальної статті на відповідній сторінці.--Yasnodark (обговорення) 16:16, 15 вересня 2017 (UTC)

Білецький В.С. Також прошу вас також висловитися щодо банера для проекту на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу--Yasnodark (обговорення) 14:44, 21 вересня 2017 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Математичне моделювання технологічних процесів[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Математичне моделювання технологічних процесів, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: Папушин Ю. Л., Смирнов В. О., Білецький В. С. Дослідження корисних копалин на збагачуваність. Розділ 1.2.4.. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Математичне моделювання технологічних процесів.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Математичне моделювання технологічних процесів, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Brunei (обговорення) 12:31, 18 вересня 2017 (UTC).
До Brunei:Я взяв цей матеріал зі своєї книги: Папушин Ю. Л., Смирнов В. О., Білецький В. С. Дослідження корисних копалин на збагачуваність (навчальний посібник). Донецьк: Східний видавничий дім, НТШ-Донецьк — 2006. — 344 стор.--Білецький В.С. (обговорення) 14:42, 18 вересня 2017 (UTC)
Ви є одним з 3 авторів, а правами володіє ще й видавництво. Тобто Вам потрібно або дозвіл OTRS від 3 фізичних осіб та однієї юридичної, або переписати текст. Втім, його енциклопедичність викликає сумніви. Чи певні Ви, що матмоделювання технологічних процесів принципово відрізняється від матмоделювання інших процесів?--Brunei (обговорення) 15:04, 18 вересня 2017 (UTC)
Brunei, навіщо? Чи Стаття 13 ЗУпАПіСП вже не діє? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 15:24, 18 вересня 2017 (UTC)

Сторінку Агенція соціального аналізу «Соціум-XXI» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Агенція соціального аналізу «Соціум-XXI», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 вересня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 20:41, 18 вересня 2017 (UTC)

Сторінку Математичне моделювання технологічних процесів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Математичне моделювання технологічних процесів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 вересня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 12:50, 24 вересня 2017 (UTC)

Сторінку ДСТУ 3008:2015 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття ДСТУ 3008:2015, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 вересня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:21, 24 вересня 2017 (UTC)

Святотатство. Це ж стандарти.--UkrainianCossack (обговорення) 21:55, 29 вересня 2017 (UTC)

Породи[ред. код]

Вітаю! А https://uk.wikipedia.org/wiki/Інтрузивні_гірські_породи та https://en.wikipedia.org/wiki/Intrusive_rock - одне й те саме? --37.115.47.81 20:33, 26 вересня 2017 (UTC)

Так--Білецький В.С. (обговорення) 20:43, 26 вересня 2017 (UTC)

Дайте будь-ласка коментар з приводу моїх змін до статті Руда[ред. код]

Зробив перекладом з німецької ручним + гугл траслейт. Якщо шось не так дайте знати перероблю або взагалі відкочу. А так як на мене стало краще.

Нормально. Стаття стала більш повною. Дякую.--Білецький В.С. (обговорення) 22:07, 29 вересня 2017 (UTC)
І вам дякую. Та трохи глянув ні інші розділи дивлюсь структуровано гарно, вирішив і нам таке зробити. Не перший раз бачу таке у німців. В англомовній вікі як і у нас- суцільний текст. Німці то мабуть люблять структурувати інформацію.

Є ще думка зробити експорт/імпорт/ре-експорт/добування/запаси/ по Україні на 1991-2017 з пронозам на найближчі 5 років. По стратегічним сирим ресурсам. Нафта/газ/залізні руди/вугілля і так далі. А то на мою думку експорт сирої/первинної сировини вкрай зашкалює. Ту ж залізну руду везуть за бесцінь цілими составами у туж Германію, замість того щоб постачати готову продукцію.--UkrainianCossack (обговорення) 22:20, 29 вересня 2017 (UTC)

Можливо. Конкретизуйте на окремому прикладі. --Білецький В.С. (обговорення) 22:24, 29 вересня 2017 (UTC)
То вже я вирішив теревені по-розводити. Приклад простий список країн за екпортом залізної руди https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_iron-ore_exports. Список країн за виготовленням заліза https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_steel_production. По екпорту на 5-му місці по виготовленню на 10. Навіщо ж експортувати сирий продукт з маленькою ціною. Якщо потрібно готовий за великою ціною + в Україні багато спеців. навіщо даром віддавати гроші Германії та ін. супутнім державам. Як це щаз робится. АрселорМіттал(Мітал до "металу" не якого відношення не має) просто дядько з Індії переправляє сировину до Єропи через Венгрію/Словачину 100-вагонів составами зілізницею до Германії а там вже наші купують Мерседеси/БМВ та усю іншу габаритну техніку звісно не по-ціні руди/чи металу. Наразі АрселорМіттал є набйльший валютним екпортером в Україні. Те саме робиться і з іншими країнами тіки у менших масштабах. Не розумію навіщо взагалі вивозити залізну руду.

--UkrainianCossack (обговорення) 22:51, 29 вересня 2017 (UTC)

З цими міркуваннями і даними не у Вікіпедію, а в Кабмін. Тут, як Ви чудово знаєте - тільки ЕНЦИКЛОПЕДИЧНА інформація. Не аналітика.--Білецький В.С. (обговорення) 05:01, 30 вересня 2017 (UTC)

Сторінку Валерій Ананьєв номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Валерій Ананьєв, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Andrei Kurbiko (обговорення) 12:59, 6 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Список українських наукових періодичних видань номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список українських наукових періодичних видань, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 14:50, 10 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Основні принципи охорони навколишнього природного середовища в Україні номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Основні принципи охорони навколишнього природного середовища в Україні, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Олег.Н (обговорення) 14:44, 15 листопада 2017 (UTC)

== Аналітична проба ==[ред. код]

Вітаю. Зверніть, будь ласка, увагу на започатковану Вами статтю Аналітична проба. Назва дуже загальна, а мова йде лише про якусь конкретну. Як може бути розмір проби 0? Вона що, невидима, нічого не важить як ефір? І так далі по тексту. Треба щось з нею робити, а то руки чешуться поставити на видалення.--Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 20:23, 20 листопада 2017 (UTC)

  • 0-0,2 мм - означає, що зерно в аналітичній пробі може приймати будь-яке значення між 0 і 0,2 мм. Іншими словами, зерно може бути як завгодно малим (до молекули, в принципі). Звичайно, молекула має свій розмір, і не "0". Але така традиція галузі переробки корисних копалин. Так в ДСТУ. Підручниках. Монографіях. Скрізь.--Білецький В.С. (обговорення) 01:24, 21 листопада 2017 (UTC)