Обговорення користувача:Білецький В.С.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11

Інші автоархівовані сторінки

Скорочення
ВП:ДОЗ

Вуа[ред. код]

Вітаю! Маю повідомити, що створена Вами сторінка Вуа містить низку недоліків, а саме: 1) відсутні інтервікі; 2) не наведено оригінального написання; 3) джерело тільки одне, являє собою художній твір, до того ж переклад, а не оригінал; 4) існування подібної одиниці об'єму не підтверджується Інтернет-пошуком і французькими джерелами по мірах об'єму. Просьба уточнити дані, навівши нові авторитетні джерела. З повагою. --В.Галушко (обговорення) 00:30, 27 березня 2018 (UTC)

Думаю, що треба взяти Ежен Сю. Агасфер. 1992 р. т. 2. французькою мовою.--Білецький В.С. (обговорення) 05:11, 27 березня 2018 (UTC)
Дякую, але бажано дати номер сторінки. У джерелі (Livre: Sue Le Juif errant Tomes 1-2) шукати слово трудно (до того ж, я не знаю оригінального написання). --В.Галушко (обговорення) 15:32, 28 березня 2018 (UTC)
Розумію. Спробую щось знайти. Але цієї книги в мене зараз немає. Писав статтю у Вікі коли був на окуповані території. Книга залишилася там. Сьогодні мешкаю у гуртожитку, як і багато переселенців.--Білецький В.С. (обговорення) 18:19, 28 березня 2018 (UTC)

Класифікація нафти[ред. код]

Вітаю. Тут у нас серед надкоротких статей є півтора десятки статей про різні види нафти, пару з яких я поставив на поліпшення, хоча окрім Вас сподіватися більше нема на кого. З іншого боку, є стаття Класифікація нафти, аналог якої в росіян навіть зі статусом доброї. Як Ви ставитеся до того, щоб приєднати всі ці короткі статті до статті класифікації, щоб з часом зробити її принаймні не гірше російської?

Ось ці статті:

Звісно, якщо якісь з цих статей можна розширити, варто з ними працювати окремо.--Brunei (обговорення) 19:37, 1 квітня 2018 (UTC)

Щодо Класифікації нафти - цю статтю просто треба розвивати. Інші статті - також, але якщо перша може дійсно бути й доброю, то останні - на рівні пристойних стабів. Яка їх перспектива? Можна і треба написати приклади цих нафт (по регіонах, родовищах). Далі - специфіку їх переробки, транспорту, області переважного застосування. Об"єднувати все недоцільно, так як класифікація передбачає виокремлення окремих груп за ознаками, а тут таких груп власне і немає - є "групки" - по 2-3 (смолисті нафти, сірчисті). Я спробую з цим усим попрацювати - але поступово - протягом, скажімо місяця. Подивимося, як у мене вийде. Така пропозиція.--Білецький В.С. (обговорення) 20:28, 1 квітня 2018 (UTC)
Добре, давайте так.--Brunei (обговорення) 15:37, 4 квітня 2018 (UTC)

Лекерит[ред. код]

Доброго дня! Натрапив на статтю Лекерит у пошуках статей без інтервікі та без Вікіданих. Помітив, що в джерелі взагалі нема слова лекерит, також мені не вдалося знайти жодного посилання ні українською, ні румунською. Ви впевнені в тому, що там немає помилок? Дякую — NickK (обг.) 09:55, 10 квітня 2018 (UTC)

Ось з джерела: «Первоначально нефть добывали в предгорьях Карпат. Для этого, ниже тех мест, где нефть выходила на поверхность, выкапывали неглубокие рвы, по которым нефть стекала в специальные накопительные ямы. И ям ее доставали при помощи особых черпаков цилиндрической формы. Этот старинный способ назывался «лэкэрит».--Білецький В.С. (обговорення) 11:30, 10 квітня 2018 (UTC)
Дякую, знайшов і додав назву румунською — NickK (обг.) 14:08, 10 квітня 2018 (UTC)

Збірна Косова з футболу[ред. код]

одне питання. Доцільність розділу? все повинно мати доцільність, там не повний список матчів. Для чого вводити в оману читача? --Jphwra (обговорення) 11:24, 1 травня 2018 (UTC)

Ви самі це сформулювали - заготовочний матеріал для формування окремої статті. А можете стаб зробити і зараз - забравши цей текст (те що Ви вилучаєте) в нову статтю. --Білецький В.С. (обговорення) 11:38, 1 травня 2018 (UTC)
Щодо "не повний список матчів"... У Енгельса десь є фраза (летюча фраза) - по пам"яті: якщо ви хочете мати істину в останній інстанції - ви ніколи не будете мати ніякої істини (нічого не досягнете)... Наявність навіть "не повного списку матчів" - це можливість його допрацювати, знищення (вилучення) - відсутність такої можливості.--Білецький В.С. (обговорення) 11:41, 1 травня 2018 (UTC)
Я взагалі спеціально вказав, де шукати наявний матеріал (причому з 1993 року), а в даному випадку є розділ про виступи на чемпіонатах Європи та світу в таблицях. Цього цілком достатньо, в таблиці відсутні товариські матчі, а перевантажувати статтю простим списком матчів (ще і неповним) це лише штучне збільшення байтів самої статті. Є приклади молодіжних збірних, от Чехія. так само діяв за сценарієм Косово, а через 1,5 роки прибрав цю інформацію геть. Так вона додає «важкості» статті але одночасно, ця інформація просто перевантажує статтю і сама стаття втрачає сенс. Це я Вам кажу, як людина трохи обізнана на ігровому спорті і зокрема на статистиці. --Jphwra (обговорення) 11:48, 1 травня 2018 (UTC)
Ви тут, звичайно, більш спеціалізуєтеся. Тут Вам видніше. Але я про інше - виглядає так, що при бажанні зробити додаткову статтю про матчі прийдеться починати з нуля. А якщо Ви залишите інформацію - то тоді буде шанс СКОРИСТАТИСЯ ПОПЕРЕДНІМИ НАПРАЦЬОВКАМИ. Я думаю, що найкраще - залишити і приховати. Тоді і стаття виглядатиме як Ви хочете, і задача наступного вікіпедиста спроститься. Здається так? Залишити і приховати.--Білецький В.С. (обговорення) 11:56, 1 травня 2018 (UTC)
Чесно я проти навіть приховування. Косовари вже після останнього матчу провели три товариські зустрічі. Про них там ані слова. Не бачу сенсу приховувати і тим більше зберігати. Бо все те скопіюється в англів (копія спокійно адаптується до нашої Вікі з деякими уточненнями в редагуваннях), де і народу пише більше і статистиці приділяють увагу значно більше від нашого. --Jphwra (обговорення) 12:01, 1 травня 2018 (UTC)
Як знаєте. Є звичайно такий підхід "до основанья, а затем...". Інші правда говорять що будувати нове ліпше ніж лагодити (доповнювати) старе. А що Вам заважає зробити стаб, якщо так все легко і просто з англ. вікі? Поки ми тут пишемо - стаб уже був би. А матчі... та їх ще багато буде у майбутньому... Це теж буде додаватися.--Білецький В.С. (обговорення) 12:08, 1 травня 2018 (UTC)
Заважає те, що я був відсутній з вересня 2017. І хокейна тематика яку я веду, зараз знову пасе задніх. А футбол, то вже як доповнення. А так виходить, аж занадто багато таких доповнень. Я поки створюю інколи величезни шматки двобоїв між клубами або збірними, коли вони грають у фіналах великих турнірів, як от, наприклад тут. От такій інформації там якраз місце, а кидати в статтю про збірну я вважаю зайвим. Там треба детальна історія, більш чітка статистика, склади, рекорди, тренери. --Jphwra (обговорення) 15:33, 1 травня 2018 (UTC)
Ліричний відступ. Я проживаю в квартирі з 2005 року. Так от за цей час ми, поступово звичайно, пережили три ремонти — 1) косметичний, ще 2005; потім перед народженням донечки в 2009 і останній прийшовся на 2014-2017 роки. Чесно кажучи, як найкращий варіант, то "до основанья, а затем...", але звичайно якщо є гроші. А в даному випадку, якщо є редактор і бажання. В мене до слова була суперечка одна зодним із редакторів. Він взяв собі вкидати в статті про клуби їх матчі в єврокубках, і все б добре якби не одне НО. Він просто додавав наявну інформацію з рувікі чи з данської (звідки клуб одним словом), а там була геть неповна інформація. Здебільшого в кращому випадку з 2000-х років. А клуби в тих єврокубках грають ще з 1970-х і от той шмат історії відсутній геть. Як на мене це не добре. Тому і реакція в мене на такі недоробки в статтях. --Jphwra (обговорення) 15:48, 1 травня 2018 (UTC)
От і приховайте. Інші при більш детальній опрацьовці використають. --Білецький В.С. (обговорення) 15:47, 1 травня 2018 (UTC)
Є "активні" (висвітлені) і "пасивні" (приховані) недоробки. Активні - гірші, бо неповна інформація дійсно вводить в оману. Пасивні - зовсім інша річ. Це як цеглинки для майбутньої праці.--Білецький В.С. (обговорення) 15:54, 1 травня 2018 (UTC)

Витратометрія[ред. код]

Доброго вечора! Гляньте, будь ласка статтю Витратометрія, схоже на оригінальне дослідження (Витратометрія — наука про вимірювання витрат тощо) --Ілля (обговорення) 20:24, 9 травня 2018 (UTC)

    • Поняття є, але застосовується, як правило, у свердловинних технологіях(Витратометрія свердловини). Зрозуміло, що Витратометрія - ширше поняття. Те що зараз описано в цій статті - погано. Я виправлю. Тільки не одразу. Поки що - цейтнот.--Білецький В.С. (обговорення) 20:51, 9 травня 2018 (UTC)

Сторінку Кримські татари — Крим — Україна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кримські татари — Крим — Україна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 травня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 14:29, 13 травня 2018 (UTC)

Статтю Автооператор необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Автооператор, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 20 травня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:28, 20 травня 2018 (UTC)

Приєднуйтесь та Поширюйте[ред. код]

Вітаю! Звертаюся до вас не просто так, а з проханням допомоги. 22 січня 2019 року виповнюється 100 років Акту Злуку УНР з ЗУНР , а також 102 річниця початку української революції. Загально відомо є той факт , що в Україні відбуватимуться святкування та буде проведено безліч урочистої подій. Вважаю , що винятком не повина бути і українська Вікіпедія. Тому прошу вас підтримати мене в проведені Місячника Української революції. Ольжич Мушинський (обговорення) 09:40, 25 травня 2018 (UTC)

Ольжич Мушинський (обговорення) 09:40, 25 травня 2018 (UTC)