Mental Core

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 05:56, 14 березня 2021, створена Salween (обговорення | внесок) (правопис)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Mental core
Дата заснування2012
Типінформаційно-освітній проєкт
Офіційний сайтualip.org.ua

Mental Core - інформаційно-освітній проєкт Української асоціації лікарів-психологів, організований за підтримки медико-психологічного факультету Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

Історія проєкту

Проєкт бере свій початок в 2012 році, коли президія Української асоціації лікарів-психологів вирішила розпочати проєкт з популяризації медико-психологічних знань та поглиблення практичних навичок у майбутніх фахівців та домовилася з медико-психологічним факультетом Національного медичного університету імені О.О.Богомольця про проведення Психологічного клубу "Зустріч" [1] В 2013 році відбувся ребрендинг і проєкт отримав нову, сучасну назву "Mental core"[2]

Завдання проєкту

Основними завданнями проєкту стали [3]:

  • об’єднання професійної спільноти медичних психологів;
  • розвиток професійних традицій медичної психології;
  • поглиблення професійної ідентичності медичних психологів;
  • формування соціально-психологічного контексту діяльності медичного психолога;
  • формування професійних властивостей особистості фахівця.

Структура проєкту

В 2015 році "Mental Core" розширився і став інформаційно-освітнім проєктом, який включив в себе наступні напрямки:

  • Mental Club - Психологічний клуб в якому всі бажаючі можуть обговорити найрізноманітнішу тематику з медичної психології та психотерапії;
  • Mental Core: Workshop - майстер-класи від практикуючих фахівців;
  • Mental Core: Public - останні новини медичної психології, психотерапії, психіатрії та інших нейронаук [4].

Заходи проєкту

У вересні 2016 року Українська асоціація лікарів-психологів за підтримки Ради молодих вчених при МОЗ України взяла участь у Наукових пікніках у м. Києві, представивши експозицію "Mental Core", під час якої відвідувачі мали змогу ознайомитись із цікавими фактами про медичну психологію, психологію дітей, підлітків, кохання тощо, прочитати про найбільш часті питання до медичного психолога і відповіді на них, пройти експрес-діагностику на тривожність та наявність депресії [5].

16-17 вересня 2017 відбувся навчальний проєкт для психологів-початківців та всіх бажаючих BrainStream: КРОК до Психотерапії. Під час заходу учасники мали змогу ознайомитись з найвідомішими напрямками психотерапії, отримуючи цінну інформацію від провідних їх представників. Даний захід є першим в новому навчальному проєкті BrainStream, призначеному для початківців в галузі психологічного консультування та психотерапії.

З початку жовтня 2017 Українська асоціація лікарів-психологів та команда платформи Mental Core провели низку просвітницьких та психедукативних заходів в рамках Дитячого фестивалю «Сузір’я талантів в «Україні».

Посилання