Скандинавська ходьба

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 22:04, 4 вересня 2021, створена Mykola7 (обговорення | внесок) (Відкинуто редагування 88.155.51.42 (обговорення) до зробленого Mykola7)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Скандинавська ходьба (інші назви Nordic Walking або Finnish sauvakävely) — вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні.

Учасники з Мелітополя і Запоріжжя.

Історія

Історія скандинавської ходьби бере свій початок у давніх часах. Тоді переважно паломники, вівчарі чи інші використовували палиці як опору. В медицині цю техніку почали використовувати як лікувальну фізкультуру з минулого століття.

Скандинавська ходьба набула широкої популярності в кінці XX століття в Скандинавії, через що і має таку назву. Дехто пов'язує походження скандинавської ходьби з історією фінських лижників, які хотіли постійно проводити тренування, навіть у не сезон, тому вони просто симулювали ходьбу на лижах, бігаючи з палицями. Після фінів використовувати палиці почали шведські та норвезькі лижники, а згодом цей спосіб тренування підхопили Швейцарія, Австрія, Німеччина та інші країни. І оскільки прийшла нова вправа зі скандинавських країн, то називати її стали скандинавської ходьбою. Згодом біг і ходьбу з палицями почали використовувати не тільки професійні лижники, а й просто любителі активного відпочинку та здорового способу життя.

Тепер скандинавська ходьба набирає популярність в США, Австралії, Нової Зеландії, Японії та інших країнах.

Посилання