Anti-colorados

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Anti-colorados

«Аnti-colorados» — український блогер[1], що зберігає свою анонімність, автор проекту популярного інформаційно-аналітичного російськомовного інтернет-ресурсу «Линия обороны»[2] та декількох блогів на інших ресурсах. Статті з блогів автора широко передруковуються декількома українськими виданнями[3][4][5].

Перша стаття блогера на ресурсі «Линия обороны» датована 18 червня 2015 року. Загалом створено понад 2 тисячі статей. Щомісячно їх читають понад 1 млн читачів. З урахуванням ресурсів, які регулярно публікують ці статті, охоплюєтеся аудиторія 7-10 млн читачів. Найбільша аудиторія міститься в Україні, решта — США, Росія, Німеччина тощо. Автор надає шпальта ресурсу початківцям для випробування своїх можливостей у публіцистиці. Діяльність автора у жанрі гострої публіцистики заявлена до перемоги у війні з Росією.

Блог[ред. | ред. код]

Тематика блогу охоплює питання, пов'язані з Україною, сучасною російською агресію проти світу, актуальні міжнародні питання. Блогам автора притаманні український патріотизм, жорсткість оцінок та іронія.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]