Обговорення користувача:Kupala

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

[ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem) --Amatorov 16:51, 26 жовтня 2007 (UTC)Відповісти


Історія

[ред. код]

Робота по створенню породи була розпочата у 2000-му році. Ескізи зовнішнього вигляду кішки, визначення породи і вибір генотипів, що відображають фенотіп, виконала фелінолог Бірюкова Олена Всеволодівна (розплідник "Ladacats" м. Київ, Україна, ICFA RUI Rolandus Union International). Перший, зареєстрований Племінною комісією ICFA RUI кіт Український левкой, по кличці "Levkoy Primero" народився 21 січня 2004 року. У 2008 році в різних фелінологичеських організаціях України і Росії зареєстровано більше 200 особин кішок цієї породи, багато з них Українські левкої в четвертому поколінні. Декілька десятків кішок вже живуть за межами колишнього СРСР.

Генетика

[ред. код]

Для закладки першої кровної лінії кішок породи Український левкой були використані Ськоттіш фолд (висловухий) (домінантний природний ген мутації віслоухості Fd, відповідальний за загин вух) і Донський сфінкс (голий) (домінантний природний ген мутації безшерстості Hrbd, відповідальний за безшерстість).

Ссылки

[ред. код]