Вікіпедія:Кнайпа (допомога)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення
ВП:КДП

У розділі допомоги кнайпи української Вікіпедії Ви можете попросити Ваших колег про допомогу у питаннях що у Вас виникають у процесі роботи над статтями.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку "Підпис" над віконцем редагування).

Авторське право +
Адміністрування +
Допомога +
Мовна консультація +
Патрулювання +
Політики +
Пропозиції +
Різне +
Технічні питання +

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9

Складне форматування в описі зображення[ред. код]

Допоможіть будь-ласка зробити так, щоб було нормально видно опис зображення в Commons File:БРДМ в Музеї військової техніки під відкритим небом в місті Канів.jpg. Наскільки я розумію, заважає шаблон, що вказує мову, але хз як туди правильно передати форматований текст в параметр.

Глюк в Союз ТМА-М.[ред. код]

Привіт! Вилазить хтмл в статті. Як здогадуюся, десь або дужки не закрили, або навпаки, зайві додали. АЛЕ Ж ДЕ?! ;-0 Ніяк не можу знайти! Будь ласка, хто в шаблонах розбирається, гляньте! Глюк, швидше все ось тут - Шаблон:Пілотовані польоти до МКС.--Nickispeaki (обговорення) 09:20, 7 липня 2016 (UTC)

Мдя! Оновив шаблон і .. глюк пропав! ;-0 Там зайвий пробіл глючив, чи що? --Nickispeaki (обговорення) 09:23, 7 липня 2016 (UTC)

Підкажіть[ред. код]

Де знайти шаблони по видам спорту, які презентують спорт на Олімпіадах, от як тут основна картка, верхній правий кут. Прошу пропінгуватии відповідь. --Jphwra (обговорення) 14:10, 10 липня 2016 (UTC)

@Jphwra: Не зовсім зрозумів питання. Там картка {{Олімпійський вид спорту}}, її й треба використовувати для всіх видів спорту — NickK (обг.) 14:16, 10 липня 2016 (UTC)
Вже знайшов через Сторінки, що посилаються на «Шаблон:Олімпійський вид спорту». Тут вони всі. --Jphwra (обговорення) 14:17, 10 липня 2016 (UTC)
Не знайшов все одно. Де шукати ті шаблони? --Jphwra (обговорення) 14:18, 10 липня 2016 (UTC)
Мене цікавить як їх оновити на ОІ-2016?? --Jphwra (обговорення) 14:20, 10 липня 2016 (UTC)
А, про те, як додати 2016 рік туди? Додав — NickK (обг.)
Так про додавання 2016. Дякую NickK. --Jphwra (обговорення) 14:27, 10 липня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Зображення дня[ред. код]

Привіт всім! Будь ласка, додайте фото із Вікісховища або ру-вікі! Там лише на кілька днів. А я зараз їду і буду вдома (за інетом) лише після 22 липня. Дякую! :-) --Nickispeaki (обговорення) 02:17, 13 липня 2016 (UTC)

Чому сторінка лишається сиротою?[ред. код]

Шановне товариство! Я підготував сторінку про вченого Лівшиц Іссахар Зельманович, розкидав по різних сторінках посилання на неї (ось, наприклад, тут), але бот вперто не забирає з неї шаблон сторінки-сироти. Допоможіть, будь ласка, хто в цьому петрить! В. Николов (обговорення) 20:31, 14 липня 2016 (UTC)

Бот ще молодий, працює лише раз на тиждень. Слід виявити терпіння.
І ще (можливо, я відкрию таємницю) — шаблон можна прибрати вручну (звісно, якщо Ви впевнені у зв'язності). --Olvin (обговорення) 20:49, 14 липня 2016 (UTC)
Щиро дякую! У разу потреби і впевненості буду ботові допомагати. В. Николов (обговорення) 05:05, 15 липня 2016 (UTC)

Реклама[ред. код]

Додав розділ «Цікаві факти» до статті «Есперанто». Кілька прикладів комерційних хитрощів з джерелами фактів — посиланнями на комерційні сайти. Чи може це вважатися рекламою?

Наперед вдячний.

--В.Галушко (обговорення) 13:15, 1 серпня 2016 (UTC)

@В.Галушко: Введіть у пошук kiev.ru або kiev.pro, і побачите, що це звична практика, називається Кіберсквотинг. Люди нечесними способами забирають собі такі домени, а ми їх ще й рекламуємо. Звісно, таке не має енциклопедичної цінності, тому я вилучив його зі статті — NickK (обг.) 14:20, 1 серпня 2016 (UTC)
@В.Галушко: Не додавайте розділи «Цікаві факти» ніколи і нікуди. Вилучайте ці розділи з Вікіпедії, коли бачите. --Yakiv Glück 23:48, 1 серпня 2016 (UTC)
@Yakiv Gluck: Чому? Цікаві ж розділи. --Буник (обговорення) 05:47, 2 серпня 2016 (UTC)
Чи це через те що такі розділи характеризуються випадковою пов'язаністю? Так, але якщо вони справді цікаві, і справді факти, то їх можна з розвитком статті попереносити в інші розділи. --Буник (обговорення) 05:53, 2 серпня 2016 (UTC)

@В.Галушко: - якщо цікавитесь Есперанто - то вам дорога на lernu.net. --Буник (обговорення) 05:47, 2 серпня 2016 (UTC)

Неправдиве повідомлення про авторське право[ред. код]

я розмістив статтю про видатного археолога, який вчора помер. Вказав посилання на першоджерело, але один користувач "забанив" мене, нібито, що я порушую авторське право певного сайту. А насправді цей сайт не є першоджерелом, а всі першоджерела я вказав. Що мені робити?— Це написав, але не підписав користувач Ярослав Даниленко (обговореннявнесок).

По-перше, ніхто Вас не банив. По-друге, видання Zik чітко виділило цитатою те, що взяло з відповдіної сторінки у фейсбуці, решта - їхня власна довідка, яка є їхньою інтелектуальною власністю. До речі, навіть якщо б інформація справді була на фейсбуці, її не можна було б отак-от просто копіювати і вставляти у Вікіпедію - для цього в першоджерелі має бути чітко зазначено, що ця інформація поширюється під ліцензією Creative Commons Attribution-ShareAlike. Що робити? Перепишіть статтю своїми словами (як це правильно зробити - прочитайте у шаблоні, що зараз стоїть у статті).--Piramidion 19:00, 1 серпня 2016 (UTC)

Посилання на підрозділ статті[ред. код]

Підкажіть, будь ласка, як створити посилання на підрозділ іншої статті вікіпедії?Наголошую, на підрозділ, на розділ - я знаю як. — Це написав, але не підписав користувач Simlikar (обговореннявнесок).

Точно так само. --Ата (обг.) 16:20, 7 серпня 2016 (UTC

Ата,на конкретному прикладі можна продемонструвати? я намагався декілька разів - не вийшло.— Це написав, але не підписав користувач Simlikar (обговореннявнесок).

Наведіть конкретний приклад, на яку статтю Ви хочете дати таке посилання.--Piramidion 19:50, 7 серпня 2016 (UTC)
Ось, що він хоче. Проте Микільське не є підрозділом статті, це просто елемент списку. Можливо, якось це реалізується через якір. Чесно кажучи, я не зовсім розумію, навіщо там взагалі посилання… --Yakiv Glück 21:27, 7 серпня 2016 (UTC)
Так, можна поставити якір {{anchor|назва}}, і тоді послатися на нього--Piramidion 21:34, 7 серпня 2016 (UTC)
Зробив. Хоча все одно великого сенсу в тому не бачу. --Yakiv Glück 23:06, 7 серпня 2016 (UTC)

Глюки в Опері[ред. код]

Хто знає, що за глюки останні два дні при роботі в Опері і як з цим боротися? Таке відчуття, що сторінка по декілька разів оновлюється щосекунди. Причому в українському розділі. Принаймні в англійському такого немає. Така фігня на різних комп'ютерах в різних місцях. --Олег (обговорення) 16:27, 9 серпня 2016 (UTC)

Не помічала такого. --Ата (обг.) 07:14, 10 серпня 2016 (UTC)
Дивно, а в мене і сьогодні продовжується. Через це переглянути історію неможливо, потрапляєш на сповіщення. --Олег (обговорення) 14:21, 10 серпня 2016 (UTC)
Нема вірусів? Турбо-режим вимкнено? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:58, 10 серпня 2016 (UTC)
Чотири дні промучило, сьогодні само собою зникло. Так і не зрозумів, звідки взялось, як щезло :( --Олег (обговорення) 16:39, 12 серпня 2016 (UTC)

запропонували швидко видалити сторінку, допоможіть ![ред. код]

Я хотіла створити сторінку про мого батька - літературознавця, автора багатьох монографій і наукових публікацій, жертва сталінської репресії. Якийсь Exroader! запропонував швидко видалити сторінку, допоможіть !!! Я вперше роблю таку спробу, згодом додам інформацію, веб-посилання і таке інше. Що робити?Плакати хочеться... — Це написав, але не підписав користувач Оксана Завадка (обговореннявнесок).

ВП:КЗП. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 16:26, 10 серпня 2016 (UTC)
@Оксана Завадка: Будь ласка, не переймайтеся, стаття Завадка Богдан Васильович може існувати у Вікіпедії: про нього, зокрема, є стаття в енциклопедії, тож питань до значимості немає. Зауваження стосуються оформлення статті, а це можна виправити. Зокрема, дві основні проблеми:
  • Ваша стаття майже дослівно копіює ЕСУ. Будь ласка, перепишіть її своїми словами.
  • Стаття наразі є неоформленим шматком тексту: його варто розбити на абзаци, оформити посилання на інші статті Вікіпедії. За приклад можете взяти статтю про якогось іншого відомого літературознавця, наприклад, Гнатюк Володимир Михайлович
Для виправлення оформлення ви можете використати або текстовий редактор (гарною довідкою буде сторінка Вікіпедія:Шпаргалка), або візуальний редактор (див. Вікіпедія:Візуальний редактор/Посібник користувача).
@Exroader: Будь ласка, дайте час на доопрацювання статті, вона не безнадійна і її цілком можна привести до ладу. Дякую — NickK (обг.) 16:51, 10 серпня 2016 (UTC)

Дякую дуже усім, хто допоміг. Не знаю, як завантажити батькове фото з компютера. Дякую ще раз. --Оксана Завадка (обговорення) 20:33, 10 серпня 2016 (UTC)

Translation from Ukranian to English[ред. код]

Helo everyone, I'm Amitayzl (обговорення) from he-wiki. I'm looking for someone who may translate that poster from Ukranian to English (or Hebrew). The poster's German words have already been translated for us by a german-wiki user. Thank you in advance. Amitayzl (обговорення) 11:48, 13 серпня 2016 (UTC)

תראו את שיחת משתמש
--В.Галушко (обговорення) 12:39, 13 серпня 2016 (UTC)
Thank you very much! Amitayzl (обговорення) 15:31, 13 серпня 2016 (UTC)
Translated to English the Commons File Description. Please stick to the facts there. All the best -- Mykola Swarnyk (обговорення) 18:38, 13 серпня 2016 (UTC)
Дякую Дякую Amitayzl (обговорення) 07:26, 14 серпня 2016 (UTC)

Заявки на позбавлення прав чек'юзера[ред. код]

Кариби[ред. код]

В енВП є статті en:Caribbean та en:West Indies. У нас є лише Кариби, проте інтервікі з неї веде на West Indies. Мабуть, це через те, що статтю перейменували на Кариби кілька років тому, не дуже цікавлячись її вмістом. Будь ласка, хто розуміється на темі, розділіть статтю дві (можна коротенькі) там поясніть у вступах різницю між Карибами, Карибським басейном та Вест-Індією, аби надалі не плутати читачів та аби можна було давати посилання на правильну статтю (бо зараз усі назви ведуть редиректами до цієї мішанини понять). --Yakiv Glück 09:30, 22 серпня 2016 (UTC)

@Yakiv Gluck: Я не бачу там чіткої різниці. З енВікі: The Caribbean islands, consisting of the Greater Antilles on the north and the Lesser Antilles on the south and east (including the Leeward Antilles), are part of the somewhat larger West Indies grouping, which also includes the Lucayan Archipelago (comprising The Bahamas and Turks and Caicos Islands) north of the Greater Antilles and Caribbean Sea. In a wider sense, the mainland countries of Belize, Colombia, Venezuela, Guyana, Suriname, and French Guiana are also included. Тобто виходить таке:
  • Вест-Індія = Кариби+ Багами + Теркс і Кайкос
  • Кариби = Вест-Індія + Беліз + Колумбія + Венесуела + Га(йа|я)на + Суринам + Фр. Гвіана
Як це розрізнити українською мовою, я не знаю — NickK (обг.) 12:26, 22 серпня 2016 (UTC)

en:Caribbean це регіон, тобто Карибський басейн, як я розумію. Тобто до країн Карибського басейну входять і всі прилеглі країни, а Кариби — це власне острови Карибського моря.--Анатолій (обг.) 12:31, 22 серпня 2016 (UTC)

Пінгую @Mr.Rosewater:, який перенапраив Карибський басейн, та @Yakiv Gluck:, який поставив початкове питання, щоб якось вирішити це питання — NickK (обг.) 00:55, 10 вересня 2016 (UTC)
Перенаправив 5 років тому, мабуть, тому що стаття мала такий вигляд ред.№ 6372865. Здається, тоді це було оптимальне швидке рішення. Можливо, різниця є, але немає зараз натхнення шукати АД для підтвердження цього. --Олег (обговорення) 22:20, 12 вересня 2016 (UTC) P.S. Якщо одне й теж, потрібно об'єднати Категорія:Острови Карибського моря і Категорія:Кариби. --Олег (обговорення) 06:43, 13 вересня 2016 (UTC)

Вікідата для шаблонів[ред. код]

Добридень. Можливо хтось розбирається у шаблонах, вікідітах і має трохи часу, то хотів би попросити, щоб Ви трохи допомогли. Справа в тому, що італійські футбольні шаблони попереводили на цю стистему, а наші лишились по-старому. А оскільки статті про більшість футболістів перекладаються саме з італійської, то виникають деякі труднощі. Тому хотілося б їх прибрати, але самотужки це зробити неможливо.
Отже, у шаблоні {{transfermarkt}} варто параметр «P» прив'язати до вікідатівського P2446, а параметр «M» прив'язати до — P2447, шаблон {{soccerway}} — до P2369, шаблон {{NFT player}} — до P2574, шаблон {{FIFA player}} — до P1469, шаблон {{UEFA player}} — до P2276, і шаблон {{wfb}} — до P2020. Завчасно дякую.--YarikUkraine (обговорення) 14:48, 22 серпня 2016 (UTC)

@YarikUkraine: Додав перевірку Вікіданих до {{transfermarkt}}. У нас немає параметру pattern у {{Вікідані}}, тому зробив не так, як у італійців. Спершу перевірте, чи правильно працює {{transfermarkt}} у всіх можливих комбінаціях, потім будемо розбиратися з іншими шаблонами. --Yakiv Glück 16:47, 22 серпня 2016 (UTC)
Також спробуйте шаблон у всіх комбінаціях, якщо замість просто transfermarkt|##### використовувати transfermarkt|id=##### --Yakiv Glück 17:00, 22 серпня 2016 (UTC)
@Yakiv Gluck: Щось не дуже, створив тимчасову статтю Давіде Баллардіні, вікідата якого має інформацію і про тренерське і ігрове посилання на transfermarkt, але як не ставив шаблон в різних комбінаціях — нічого не виходить. Якщо проблема саме з двома параметрами, то можна, щоб хоч просто {{transfermarkt}} (без уточнень і параметрів) переправляло на P2446, а M вже хай вручну буде. Якщо вийде, то по іншим шаблонам потім додам параметри на вікідаті, і встановлю відповідні шаблони. --YarikUkraine (обговорення) 17:19, 22 серпня 2016 (UTC)
@YarikUkraine: запрацювало за допомогою #property та купи перевірок значень параметрів. Якось не дуже такий код душу гріє, але найпростіші речі працюють. Я постарався виправити усі вказані шаблони. Проте, боюся, ще можуть виникнути проблеми, бо у нас і італійців шаблони все ж трошки різні (+ у них «інтеграція» Вікіданих простіша). Тестуйте. Як десь помітите помилки — пишіть. --Yakiv Glück 19:04, 22 серпня 2016 (UTC)
@Yakiv Gluck: Щиро дякую --YarikUkraine (обговорення) 19:05, 22 серпня 2016 (UTC)

Вікіфікація років[ред. код]

Даруйте за дурне запитання, але як правильно вікіфікувати: «2000-ні роки» чи «2000-ні роки»? Десь читав, що друге, але тепер не можу у нас знайти. Може, в руВП читав. І можливо, варто це до довідки додати, якщо там дійсно ще немає. --Yakiv Glück 21:44, 1 вересня 2016 (UTC)

У росіян стаття називається ru:2000-е годы, тому в них є лише один спосіб вікіфікації. Не думаю, що обов'язково писати «2000-ні роки», і варіант «2000-ні роки», як на мене, цілком нормальний — NickK (обг.) 22:12, 1 вересня 2016 (UTC)
Підтримую Ніка. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 05:33, 2 вересня 2016 (UTC)

Посилання на Вікісховищі[ред. код]

Чому на Вікісховищі нема посилань на статтю в укрвікі? Там представлено дев'ять мов, українська відсутня.

--В.Галушко (обговорення) 17:19, 4 вересня 2016 (UTC)

@В.Галушко: Ті дев'ять посилань додані безпосередньо на сторінку категорії. Так, як ви зробили, не спрацює: потрібно додати категорію Вікісховища не в новий елемент, а в той самий елемент, до якого прив'язана стаття укрВікі. Також, будь ласка, в описі не пишіть повне визначення типу Опис: «Самбодром — це проспект у Ріо-де-Жанейро», а подавайте лише основну частину, наприклад, Опис: «проспект у Ріо-де-Жанейро». Зараз відповідний статті Самбодром елемент Вікіданих оформлений правильно — NickK (обг.) 22:11, 4 вересня 2016 (UTC)
Дякую. Все дуже просто. Я мав переглянути код сторінки Вікісховища, перш ніж створювати непотрібний елемент.
--В.Галушко (обговорення) 17:00, 5 вересня 2016 (UTC)

Файл:Philae found node full image 2.jpg[ред. код]

Треба б знайти ліцензію на цей файл. Хто зможе-допоможе?--Білецький В.С. (обговорення) 21:06, 6 вересня 2016 (UTC)

Судячи з написаного на сайті ESA, фото Розетти захищені. Може хтось іще ліпше пошукає. -- Ата (обг.) 08:27, 8 вересня 2016 (UTC)

Запит на коментар щодо результатів крос-вікі пошуку[ред. код]

Команда Discovery Search хоче уможливити результати пошуку, де будуть статті з усіх вікіпроектів тією самою мовою.

Ми б хотіли отримати ваші відгуки щодо конкретики того, як би цей новий функціонал мав працювати, і відгук або альтернативні ідеї щодо можливого дизайну.

Дякуємо за ваш час. DTankersley (WMF) (обговорення) 16:50, 7 вересня 2016 (UTC)

Потрібна допомога з виданням брошури «Ілюструємо Вікіпедію»[ред. код]

Ілюструємо Вікіпедію

Усім привіт!
У Вікісховищі є декілька pdf-брошур про редагування вікіпроектів і пов'язані речі. Одну з них — «Редагуємо Вікіпедію» — Вікімедіа Україна надрукувала українською і поширює на своїх освітніх заходах.
З досвіду, особливо складно новачкам освоїтися із завантаженням та використанням файлів. Тому наступною ВМУА хоче видати брошуру «Ілюструємо Вікіпедію». Її текст перекладено українською.
Ви можете допомогти з таким:

  1. Вичитати текст брошури. (Сторінку можна вичитувати через розширення перекладу: для кожного абзацу можна поставити галочку, що ви схвалюєте переклад, або ж натиснути на нього і відредагувати; кожен абзац зберігається окремо).
  2. Підготувати макет до друку. Є вихідні файли InDesign та Scribus, куди можна підігнати вичитаний текст українською.

Якщо б ви могли допомогти з першим і/або другим, було б дуже і дуже добре. Дайте, будь ласка, знати. -- ViraMotorko (WMUA) (talk) 20:17, 8 вересня 2016 (UTC)

@Amakuha та Юрій Булка: ? --アンタナナ 19:01, 9 вересня 2016 (UTC)
Наскільки я розумію, це повідомлення тут зʼявилося саме тому, що я цього досі не зробив... Face-smile.svg --Юрій Булка (обговорення) 20:07, 9 вересня 2016 (UTC)
ну, хотілося б її видати :) --アンタナナ 23:28, 9 вересня 2016 (UTC)

Україна[ред. код]

Цього монстра не тільки важко редагувати, а він ще й перевищив ліміт використаних шаблонів, і кілька останніх вже не промальовуються. Винесіть щось. --ASƨɐ 20:21, 11 вересня 2016 (UTC)

Давайте більше такого не робити. --ASƨɐ 20:46, 11 вересня 2016 (UTC)

Тим паче, що там має бути посилання на основну статтю про агресію. Коли військовий проект розбереться з пріоритетністю статей з теми, можна буде взяти у них невеликий вступ, або попросити написати спеціально, але копіювати 400 КБ тексту аби здихатися — точно зайве. --Yakiv Glück 22:05, 11 вересня 2016 (UTC)

Допомога з редагуванням аудіо[ред. код]

Привіт усім! 3-4 вересня відбулась чергова Вікіконференція, виступи записувалися на диктофон. Аби матеріал з’явився онлайн, потрібна допомога з редагуванням, конвертуванням записів, завантаженням на Сховище. Можна допомагати дистанційно або працювати в офісі ВМУА.--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 12:44, 12 вересня 2016 (UTC)

Оформлення Вікіцитат[ред. код]

Може, я пишу не на адресу, але я хотів би прояснити питання з правильним оформленням тексту у Вікіцитатах, перекладених з іншої мови. Як належить правильно подавати там текст оригіналу?

--В.Галушко (обговорення) 17:52, 14 вересня 2016 (UTC)

Шаблон:Літературний твір[ред. код]

Шаблон Літературний твір при порожньому значенні параметру «Жанр» автоматично додає «роман в жанре фэнтези».

--В.Галушко (обговорення) 11:57, 20 вересня 2016 (UTC)

@В.Галушко: Якщо нема значення в картці, береться значення з Вікіданих. Якщо нема значення у Вікіданих українською (а у d:Q10992055), нам автоматично підставляють значення російською. Рішення просте: додати значення українською до d:Q10992055NickK (обг.) 18:18, 22 вересня 2016 (UTC)
Додав. --MMH (обговорення) 10:10, 25 вересня 2016 (UTC)

Мультфільм Незнайко на Місяці[ред. код]

Чи виходив цей мультфільм в українському дубляжі?

--В.Галушко (обговорення) 15:28, 20 вересня 2016 (UTC)

паралімпійці України[ред. код]

привіт! потрібна допомога із ідентифікацією наших спортсменів та використанням фото у статтях. перелік призерів тут Паралімпіада-2016. Хто кував шалений успіх для України. Повний перелік. світлини із зустрічі першої групи паралімпійців тут: Category:Ukraine Paralympics team at Boryspil 2016. допис Visem-а на блозі тут: «Вікіпедисти зустріли українських паралімпійців» --アンタナナ 13:24, 26 вересня 2016 (UTC)

@Glorin, Звірі, Oleksandr Tahayev, Amakuha, Нестеренко Оля, та Dars: долучитеся? --アンタナナ 13:24, 26 вересня 2016 (UTC)
Декількох ідентифікував уже. Є ще такий буклет з фотками, повинен допомогти. Також потрібно створити відповідні категорії на commons. Можливо ще @Mr.Rosewater, Дядько Ігор, та Sk741~ukwiki: теж зможуть допомогти своїми знаннями? Запрошуйте сюди тих, хто ще розбирається в спорті. --visem (обговорення) 13:34, 26 вересня 2016 (UTC)
Я про деяких з них дописував, тому є ймовірність, що когось упізнаю, але мій «пристрій розпізнавання обличь» не дуже добре працює. Тому, краще, щоб за мною перевіряли і підтверджували. На якій сторінці це краще робити? Наприклад, мені здається, що на цій світлині Геннадій Бойко (світлина № 9). --Олег (обговорення) 14:33, 26 вересня 2016 (UTC)
Дякую! Мені також здається, що це він, але тут якась медаль у нього на срібну схожа більше, а у нього наче два золота. Може світло не так падає чи то мені щось привиділось. Допомогти можна різними способами: створити категорію на commons та додати туди фото, додати опис до фото, додати фото до статті тощо. Як то кажуть, кожен нехай чим зможе, тим і допоможе! --visem (обговорення) 14:44, 26 вересня 2016 (UTC)
@Mr.Rosewater: дякую. то він, схоже. є й інші фото: File:Ukraine Paralympics team at Boryspil 2016 034.jpg, File:Ukraine Paralympics team at Boryspil 2016 035.jpg. і у нього там дві стрічки. бо дві медалі. давайте писати тут, якщо є сумніви щодо ідентифікації --アンタナナ 15:02, 26 вересня 2016 (UTC)
Так, я теж звернув увагу, що там дві стрічки, питання викликало тільки колір медалі. Більше сумнівів щодо ідентифікації не маю, а взагалі з пропозцією щодо якихось сумнівів, погоджуюсь. Будемо писати тут. --visem (обговорення) 17:47, 26 вересня 2016 (UTC)