Вікіпедія:Кнайпа (допомога)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Скорочення
ВП:КДП

У розділі допомоги кнайпи української Вікіпедії Ви можете попросити Ваших колег про допомогу в питаннях що у Вас виникають у процесі роботи над статтями.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку Signature icon april 2018.png над віконцем редагування).

Авторське право +
Адміністрування +
Допомога +
Мовна консультація +
Патрулювання +
Політики +
Пропозиції +
Різне +
Технічні питання +

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11

Зміст

Українська клавіатура[ред. код]

Підкажіть, будь-ласка, де можна скачати прогу для українізації клавіатури? Хоча українська для мене рідна, постійні проблеми з відсутністю українських символів (апостроф, Г з хвостиком) на ноутбуці і смартфоні відбивають охоту працювати в українській Вікіпедії. Посилання в статті Розкладка_клавіатури не працює. Мені було простіше встановити шрифти для китайської, чим знайти вирішення проблеми з українською мовою. Я так розумію, це проблема багатьох користувачів. Може було б доречним вказати на те, як вирішити цю проблему на основній сторінці? В багатьох розділах це реалізовано. --Igrek (обговорення) 11:38, 27 липня 2018 (UTC)

@Igrek: Принаймні у Windows наявна «Українська (розширена)» клавіатура. Встановлюється там само, що й розкладки. В ній, наприклад, апостроф розташований на місці тильди й рос. ё, а ґ можна набрати як AltGr+г. Стосовно мобільних ОС, мабуть, треба питати в Гугла, Apple та інших виробників, або ж встановлювати якісь сторонні клавіатури сумнівної (на мою думку) безпеки та надійності ). --Рассилон 13:07, 27 липня 2018 (UTC)
Якщо вона там є - це ще не значить, що її так просто знайти і встановити :-) Простіше знайти сумнівні програми. А де нормальні - я не знаю... --Igrek (обговорення) 13:33, 27 липня 2018 (UTC)
сумнівні програми це шанс знайти вірус. Також для кращої допомоги вкажіть, які ОС Ви використовуєте. Також згоден це питання до гугла. Наприклад, для Мас видає приміром таке [1]. Ще є додаток UkrainianUnicode --Чорний Кіт Обг. 23:38, 27 липня 2018 (UTC)
 В принципі сторонні програми з Google Play досить безпечні бо геть сумнівні Гугл звідти вилучає. В Яблука ще жорсткіша перевірка. Я користуюсь Go Keyboard, іноді вони рекламу нав'язливо пхають, але власне їх Гугл стримує :) В Убунту українська Юнікод за замовчуванням, на Віндовз українська розширена, про Мак не скажу. Якщо ви скажете яка конкретно у вас версія якої системи буде простіше сказати конкретне щось. Також унизу поля редагування Вікіпедії праворуч є маленька іконка з клавіатурою, нею можна ввімкнути можливість писати українською (та якою тільки) з латинської клавіатури, але врахуйте що будуть проблеми а ля «.» вводитиме «ю» навіть те, котре в нампаді. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 00:33, 28 липня 2018 (UTC)

Стаття "Антропологічний склад українців" вводить читачів в оману[ред. код]

Допоможіть будь ласка додати цитати і джерела в статтю Антропологічний склад українців, бо я можу ненавмисне "наробити дурниць" та зіпсувати щось (на жаль, у мене таке вже було)... тому що я не дуже досвідчений. Джерела і цитати знаходяться — в обговоренні статті.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 13:42, 11 травня 2018 (UTC)

Нова стаття[ред. код]

Бої за селище Луганське --Sergkarman (обговорення) 14:34, 29 квітня 2018 (UTC)

Об'єднання посилань[ред. код]

Нагадайте як об'єднати данні у Wikidata. Наприклад ці дві сторінки задля зведення до загальних інтервікі --Mr.Rivermen (обговорення) 05:53, 3 травня 2018 (UTC)

Ось документація по об'єднанню [2] -- DonDrakon (Обговорення) 07:08, 3 травня 2018 (UTC)
Дякую --Юрій (обговорення) 09:28, 3 травня 2018 (UTC)
@Mr.Rivermen: Будь ласка, не об'єднуйте ці елементи: це різні імена. На Вікіданих на ім'я кожною мовою створюють окремий елемент. Відповідно, російський Иван та український Іван з точки зору Вікіданих є різними іменами. Якщо ви об'єднаєте, є ризик, що десь наші українські Івани стануть Иванами, і на додачу це об'єднання все одно скасують адміністратори або інші користувачі Вікіданих — NickK (обг.) 09:38, 3 травня 2018 (UTC)
Не розумію — це ст про єдне ім'я одного походження. Все одно об'єднаю --Юрій (обговорення) 09:40, 3 травня 2018 (UTC)
@Mr.Rivermen: Вони в оригіналі пишуться по-різному: одне Иван, інше Іван. Усі функції, які видають ім'я мовою оригіналу (наприклад, на Вікіджерелах) почнуть їх плутати, і в якійсь далекій вікі замість укр. Іван Мазепа може вилізти укр. Иван Мазепа. Власне, моя справа попередити, не дивуйтеся, якщо скасують — NickK (обг.) 09:49, 3 травня 2018 (UTC)
І? Так є ще Ivan. Такі елементи не слід об'єднувати. Тут або змінити політику Вікіданих, або не чіпати.--Чорний Кіт Обг. 14:01, 3 травня 2018 (UTC)
@AlexKozur: про яку політику Вікіданих ви мені говорите? Подібне відсутне для аналогів на кшталт Ганс (ім'я) чи Джон. Вкажіть сторінку викладу того правила, аби я, грішним ділом, не подумав що ви мені лопшу на вуха вішаєте --Юрій (обговорення) 16:36, 3 травня 2018 (UTC)
Бо у мене був подібний випадок Q2065177. Там ж є й відповідні посилання. Можете запитати детальніше в них. --Чорний Кіт Обг. 16:50, 3 травня 2018 (UTC)
Я занадто добре незнаю англійську аби щось в них питати --Юрій (обговорення) 18:35, 3 травня 2018 (UTC)

ЗЗЗЗ[ред. код]

Доброго дня! Згідно ВП:КЗМ усі митці, що отримали «Заслужений діяч мистецтв України» є значимі?--Чорний Кіт Обг. 16:03, 4 травня 2018 (UTC)

Шаблон:Без картки[ред. код]

Доброго дня! Прошу допомоги від посередників, щоб розв'язати конфлікт інтересів. Детальніше в історії редагування. На мою думку додавання цього шаблону створює пусту болванка, на думку іншого користувача - «призначений "лише закликати" редактора її додати» (окрема цитата). --Чорний Кіт Обг. 15:30, 6 травня 2018 (UTC)

Жахлива ідея, я побачив більше випадків, де це заплутує, а не допомагає. Пояснив на Обговорення шаблону:Без карткиNickK (обг.) 15:54, 6 травня 2018 (UTC)

Convert[ред. код]

Доброго дня! Було б чудово як би хтось допоміг доперекласти цей шаблон {{Convert}}. Бо зараз він використовує англійську мову, та має англійський формат роздільників чисел. Потрібно 1 000, а не 1,000. --Чорний Кіт Обг. 21:30, 9 травня 2018 (UTC)

@AlexKozur: Мені завжди було цікаво, для чого потрібен цей шаблон в українській Вікіпедії. От зараз у статті Опік написано, що білки починають втрачати свою об'ємну форму та руйнуватися при температурі вище 44 °C — і уточнюється, що це 111 °F. Скільком українським читачам допоможе, що це 111 °F, і скількох це введе в оману через те, що вони не розбираються в Фаренгейтах? — NickK (обг.) 12:54, 21 травня 2018 (UTC)
@NickK: у деяких випадках це потрібна функція, але на даний момент вона недороблена. Я це добре розумію, але що робити тим користувачам, що не розбираються в Цельсіях? На мою думку для величин у дужках потрібна вікіфікація в таких випадків. Зацікавлений користувач зацікавиться, що це за Фаренгейти. Я думаю суть моїх думок Ви зрозуміли. Взагалі нехай вирішує спільнота. Це менша біда чим 1485 та 1,485. --Чорний Кіт Обг. 14:20, 21 травня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Гм, а ви знаєте багатьох україномовних людей, які не знають градусів Цельсія, але знають градуси Фаренгейта? В англійській Вікіпедії це логічно, бо в них вся Америка на неметричній системі з Фаренгейтами, милями, фунтами тощо. Українська ж громада навіть у США використовує кілометри (див., наприклад, с. 6 у діаспорній газеті), тож не дуже зрозуміло, кому ті милі українською мовою потрібні. А якщо людина вже звикла до Фаренгейтів, вона, мабуть, і 1,485°F прочитає як тисячу чотириста вісімдесят п'ять градусів Фаренгейта, тож не така й велика проблема буде — NickK (обг.) 22:30, 21 травня 2018 (UTC)
@NickK: два користувача нічого в даному випадку не вирішать. Якщо цей шаблон не потрібний, то я нічого проти не маю. Але я залишусь при своїй думці, що у деяких статтях потрібно вказувати різні системи. Я тут лише через те, що шаблон не українізований та має проблеми роздільником чисел. P.S. Кельвіни найкращий вибір )--Чорний Кіт Обг. 19:25, 22 травня 2018 (UTC)
@NickK: Мені цей шаблон знадобився б для перекладу статей з астрономії. У них досить часто трапляються відстані в парсеках, які зазвичай подають також у світлових роках. Це усталена практика (притаманна не лише англомовній спільноті). І було прикро, що шаблон не працює — довелося його прибирати та перераховувати величини вручну. Вважаю, що така біда не лише в мене одного. --Olvin (обговорення) 08:58, 23 травня 2018 (UTC)
Шаблон складний, і роботи там багато. Я колись хотів за це взятися, але не осягнув як він влаштований, з чого слід починати, а що можна залишити на потім (або й узагалі залишити як є). Якщо знайдеться хтось, хто має такий план, то допоможу. --Olvin (обговорення) 09:10, 23 травня 2018 (UTC)
@Olvin: Дякую, це дуже гарний приклад випадків, де цей шаблон потрібен. Для того, щоб цей шаблон запрацював, потрібно переписати Модуль:Convert, який наразі цілком скопійований з англійської Вікіпедії — NickK (обг.) 11:16, 23 травня 2018 (UTC)
@NickK та AlexKozur: Якщо питання лише в заміні десяткового розділювача та розділювача груп розрядів, то для цього модуль переписувати не потрібно. Слід змінити лише виклик модуля в шаблоні {{Convert}}, додавши відповідні параметри (за документацією, такий варіант передбачено розробниками). Тобто, викликати модуль якось так:
Це не вирішує проблему з англійськими назвами, але на мою думку, варто спробувати спочатку це. Якщо запрацює як треба, тоді підемо далі (спробуємо тимчасово додати якісь українські назви в Модуль:Convert/extra). А якщо з розділювачами не вийде... Ну, негативний результат - теж результат.
--Olvin (обговорення) 16:21, 23 травня 2018 (UTC)
у росвікі і без extra працює. Там не перекладено в Модуль:Convert/data. Можливо через & nbsp; піде. --Чорний Кіт Обг. 17:27, 23 травня 2018 (UTC)
У росВікі шаблон переносили взагалі без модуля, тобто, самостійно писали якусь обмежену функціональність. Я ж пропоную брати англійську реалізацію як вона є, і покроково доводити її під наші потреби. --Olvin (обговорення) 17:54, 23 травня 2018 (UTC)
Я взяв на себе сміливість і змінив розділювачі в шаблоні (як обговорювалося вище). Переглянув з десяток статей — начебто, вийшло. Утім, шаблон має кількасот включень, тож, можливо, враховано не всі варіанти. Повідомте, як десь щось не так. Або скасуйте зміни в шаблоні. --Olvin (обговорення) 21:43, 23 травня 2018 (UTC)
Наступним кроком я бачу додавання y Модуль:Convert/extra пари якихось одиниць, записаних українською. Наприклад, миль та кілометрів. Спробувати конвертацію для них. Звісно, це тимчасовий крок, але його варто зробити, перш ніж братися за повну заміну. --Olvin (обговорення) 10:39, 24 травня 2018 (UTC)
 • Вже помітне одне обмеження функціональності англійського шаблона: запис одиниць вимірювання у повній (нескороченій) формі передбачає лише однину та множину. Властивих українській мові відмінків, родів та кількох множинних форм (два кілометри — п'ять кілометрів) він не знає. Мабуть, доведеться відмовитися від застосування повних назв узагалі (обмежитися лише скороченими). --Olvin (обговорення) 10:39, 24 травня 2018 (UTC)
 • 1) а якщо перекласти Модуль:Convert/data, то нічого не вийде? Бо я дещо спробував, дещо наче перекладає. 2) через модуль це можна зробити, але потрібен хороший кодер. А нині можна й відмовитись від повної форми. --Чорний Кіт Обг. 12:50, 24 травня 2018 (UTC)

Картка виборів[ред. код]

Чи може хтось допомогти із карткою виборів у статті Парламентські вибори в Ісландії 2003? Не виходить з кольорами партій. Дякую, --Mcoffsky (обговорення) 14:07, 15 травня 2018 (UTC)

@Mcoffsky: потрібно створити відповідні шаблони, що відмічені червоним--Чорний Кіт Обг. 14:23, 15 травня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Дуже дякую! --Mcoffsky (обговорення) 14:30, 15 травня 2018 (UTC)

Есе[ред. код]

Хотів би написати есе про новий вид вікі-фауни. Проблема в тім, що в інших мовних розділах нічого подібного нема. Чи не буде це ОД? Наперед вдячний. --В.Галушко (обговорення) 16:06, 4 червня 2018 (UTC)

а що ангвікі це зупиняло писати? )--Чорний Кіт Обг. 23:37, 4 червня 2018 (UTC)

Переклад статті[ред. код]

Доброго дня! При пеерекладі статті некоректно відображається сторінка. Як це можна виправити??

Прибрав зайве з картки. А текст самі вичитайте.--Стефанко1982 (обговорення) 07:50, 12 червня 2018 (UTC)

Група компаній "Папірус" 10:37, 13 червня 2018 (UTC) Як готову статтю з "Чернетки" перенести до Вікіпедії?[ред. код]

в моїй Чернетці є вже повністтю відредагована мною стаття - Як її перенести до Вікіпедії? Ніде не мозу знайти таку інформацію... Також, коли я натискаю на "редагувати" дану статтю, висвітлюється сповіщення, даний користувач не зареєстрований? З чим це пов'язано? — Це написав, але не підписав користувач Папірус (обговореннявнесок).

Доброго дня! У вікіпедії є різні простори назв тому Ваше перейменування не перенесло статтю в основний простір (тобто назва повинна бути без "Користувач:"). У вікні перейменування потрібно було змінити простір у випадаючому списку ліворуч на (Основний). Також зауважу, що ваша стаття не відповідає ВП:КЗО так як у ній немає вторинних та третинних джерел. Переніс це до Вашої чернетки. --Чорний Кіт Обг. 11:42, 13 червня 2018 (UTC)


У мене не виходить переїменувати статтю, так що пропало "користувач"... Якщо компанія вже 20 років працює на ринку України, але не займалася ніколи PR розкруткою в інтернеті (нас в Києві і так майже всі знають), то ми не маємо права розміщуватись в Вікіпедії? таких посилань буде достатньо: http://rada.com.ua/ukr/catalog/41472/ http://euroindex.ua/index.php?ide=21&fs_cat=177&idf=11254 http://dir.meta.ua/ru/siteinfo/639539/%D0%93%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0_at_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B9_at_%22%D0%9F%D0%B0%D0%BF%D1%96%D1%80%D1%83%D1%81%22/ https://iib.com.ua/en/novosti-mib/item/4492-vidbulasya-biznes-ekskursiya-sluhachiv-programi-mba-do-skladskogo-kompleksu-kompaniyi-papirus.html http://www.rex.ua/?pid=106&idf=12348


Статтю преіменувала. Як зроби так, щоб вона з'вилася в пошуку?

я не розумію, що від мене вимагають!!![ред. код]

Я написав нову статтю по громадську організація, яка 16 років поспіль працює на благо Української фотографії та представляє Україну у світі. Що я маю ще зробити, аби Вікіпедія лишила статтю -розповідь про цю громадську організацію? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87%D0%B0:Winodel#%D0%A9%D0%BE%D0%B4%D0%BE_%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%96_%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%B0%D1%81%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%28%D0%9E%D0%A4%D0%90%29

по-перше: це звідси [3] [4]. Детальніше: ВП:АП (коротко: або переписати своїми словами, зробивши оригінальну статтю; або щоб сайт мав позначку про вільну ліцензію, або надіслати до вікі дозвіл - детальніше ВП:Дозволи). По-друге: ВП:АД та ВП:КЗО (коротко: кожна стаття повинна має авторитетні джерела, що підтверджують значимість статті) --Чорний Кіт Обг. 19:35, 18 червня 2018 (UTC)

уточнення[ред. код]

Я створив свою сторінку ДмитроСавченко в УкрВікі, РосВікі і АнгоВікі. Але чомусь немає посиланнь їх один на одну... ПАМАГІТІ! Дякую--Дмитро Савченко (обговорення) 16:50, 25 червня 2018 (UTC)

[[<мовний розділ вікіпедії, наприклад, en, ru, uk>:User:ДмитроСавченко]]. Наприклад, якщо Ви хочете приєднати з укрвікі Вашу сторінку до ангвікі, то потрібно проставити у кінці (можна будь-де, присто так естетичніше, головне знати де лежить це) Вашої сторінки [[en:User:ДмитроСавченко]]. У кожному мовному розділу Вікіпедії потрібно прописувати це, відповідно до якого мовного розділу Вікіпедії Ви хочете приєднати Вашу сторінку. --Чорний Кіт Обг. 18:20, 25 червня 2018 (UTC)
Дякую!!!!)--Дмитро Савченко (обговорення) 18:25, 25 червня 2018 (UTC)

уточнення[ред. код]

Перенесено із Вікіпедія:Кнайпа (політики)

Доброго вечора! перекладаю сторінку про актора https://ru.wikipedia.org/wiki/Исаев,_Сергей_Владимирович. Українською це буде сторінка Ісаєв Сергій Володимирович, але така вже є Ісаєв Сергій Володимирович. Нову перекладену треба буде найменувати як Ісаєв Сергій Володимирович (актор)? Та і ця сторінка Ісаєв Сергій Володимирович якась не правильно оформлена, хоч перевірена проф.користувачами... — Це написав, але не підписав користувач ДмитроСавченко (обговореннявнесок).

ДмитроСавченко, так, створюйте статтю Ісаєв Сергій Володимирович (актор). Які у вас запитання було до оформлення Ісаєв Сергій Володимирович? --VoidWanderer (обговорення) 18:30, 26 червня 2018 (UTC)

допоможіть![ред. код]

Допоможіть, будь ласка, зробити так, щоб мою статтю бачили всі читачі "Вікіпедії"! — Це написав, але не підписав користувач Музична людина (обговореннявнесок).

Ваша стаття Моя музика не відповідає Критеріям значимості, і порушує ще низку правил, зокрема ВП:НЕТРИБУНА (розділ саморозкручування), тому була вилучена. Подробиці я вам напишу на вашій сторінці обговорення. --VoidWanderer (обговорення) 13:33, 28 червня 2018 (UTC)

Конвертор[ред. код]

Доброго дня! Чи є десь нормальний конвертор html-коду у вікірозмітку? Раніше використовував тут, але він вже не працює, і робив з будь-чого хороші таблиці (наприклад таку з сайту anidb.net) --Чорний Кіт Обг. 23:08, 28 червня 2018 (UTC)

http://www.ebruni.it/en/software/os/i_love_wiki/index.mpl, https://tools.wmflabs.org/magnustools/html2wiki.php Можна також робити запити до якогось інстанса Parsoid, як Візуальний редактор. Наприклад, коли я зробив POST запит до http://parsoidonheroku.herokuapp.com/localhost/v3/transform/html/to/wikitext, він повернув мені вікітекст --ASƨɐ 20:36, 5 липня 2018 (UTC)

Запитання[ред. код]

Доброго дня Шановній спільноті

Підкажіть будь-ласка яким чином можна згенерувати список статей в яких в шаблоні до прикладу Шаблон:Картка:Таксономія відсутнє значення поля(параметра) до прикладу status чи status_system

--Shakal07 (обговорення) 02:09, 5 липня 2018 (UTC)

@Shakal07: Простого способу немає, раніше був, але там база більше не оновлюється. Особисто я користуюся цим інструментом: він призначений для перенесення на Вікідані, але побічним ефектом є те, що він дозволяє отримати всі дані з шаблонів. Він дуже повільний (обробка всіх таксонів забирає кілька годин), і використання не для перенесення на Вікідані доволі незручне (один зайвий клік — і ви перенесли невідомо що на Вікідані). Я його запустив на пошук таксонів без статусу, через кілька годин має бути результат — NickK (обг.) 11:16, 29 липня 2018 (UTC)
Після майже 10 годин роботи маємо результат: Вікіпедія:Проект:Біологія/Таксобокси без статусу. Ймовірно, це не найбільш оптимальний метод, тож буду радий, якщо хтось покаже, як краще. (І на майбутнє робити простіші запити, 25 тисяч статей про таксони дуже важко опрацьовувати) — NickK (обг.) 20:49, 29 липня 2018 (UTC)
@NickK: Дякую за выдповідь. --Shakal07обг. 13:13, 30 липня 2018 (UTC)

Вміст у перенаправленні[ред. код]

Чи є доречним вміст на сторінках перенаправлення? Приклад:Авдоніна-Шпергль.--Andriy.v (обговорення) 07:09, 5 липня 2018 (UTC)

Конкретно тут, скоріш за все, ні. Принаймні, це ламає очікування: людина, яка клацне на статтю в категорії "Прізвища", не потрапить на статтю про прізвище. --ASƨɐ 19:57, 5 липня 2018 (UTC)
Дякую.--Andriy.v (обговорення) 08:06, 6 липня 2018 (UTC)

Іскрівка, Якимівський район[ред. код]

Допоможіть, будь ласка, з'ясувати долю села Іскрівка Якимівського району Запорізької області. Воно багато гуглиться. Там народились Тельнюк Станіслав Володимирович і Медведько Олександр Іванович та менш відомі особи. Воно занесено на «Чорну дошку» Голодомору. Сестри Тельнюк кажуть, що воно вже не існує. Коли його Верховна Рада виключила з облікових даних і чому? --Олег (обговорення) 18:02, 5 липня 2018 (UTC)

"заселена в первой половине 20-х ХХ века переселенцами из с. Давидовка. снят с учета в 1973 г" [5]. "Рішення облвиконкому від 24 січня 1973 року: у зв'язку з переселенням жителів знято з облїку села: ... ІскрІвку Дружбївської сільради Якимівського району." (Українська РСР : Адміністративно-територіальний поділ 1973). --ASƨɐ 19:48, 5 липня 2018 (UTC)

Скриншоти формул[ред. код]

Доброго вечора! Чи підлягають вилученню файли з Вікісховища, якщо вони є скриншотами математичних формул, і на 100% відтворюються вставками мовою TeX? Наприклад, Файл:Індекс ПЕС.png. Якщо так, то як це правильно зробити? --Рассилон 15:22, 9 липня 2018 (UTC)

не усі знають як оформлювати мовою TeX. Тому думаю, що ні. Але наголошую на тому що я не знаю добре політику вікісховища--Чорний Кіт Обг. 18:47, 9 липня 2018 (UTC)

це не вандалізм?[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Спеціальна:Внесок/109.184.134.194

і так і ні. Однак таку інформацію потрібно підтверджувати ВП:АД, інакше це лише ВП:ОД. Я таке скасовую з поясненням. --Чорний Кіт Обг. 02:36, 16 липня 2018 (UTC)

Ця стаття не має інтервікі-посилань. Як виправити?[ред. код]

Привіт усім! Я новачок у вікіпедії і написав першу статтю, але після сканування, як я розумію ботом, мені повішало шаблон {інтервікі} і я чесно не докінця розумію, що повинен зробити, щоб виправити проблему. Є елемент вікідата https://www.wikidata.org/wiki/Q55430049, я вже і поля додаткові позаповнював і пробував додавати на сторінку деякі з них. Чи це мені потрібно статтю на іншу мову перекласти, щоб той шаблон зник? Сама стаття Ікона Розп'ятого Спасителя Зарваницька

Viktor Chernov (обговорення) 21:41, 14 липня 2018 (UTC)

Доброго дня! @Slider one: бо статті немає в інших мовних розділах, тому на даний момент часу це не виправити. --Чорний Кіт Обг. 00:33, 15 липня 2018 (UTC)
Зрозуміло, дякую за відповідь! Viktor Chernov (обговорення) 06:24, 15 липня 2018 (UTC)
 • Я вилучив той шаблон. Його не слід ставити в статті, для яких не існує інтервікі взагалі. Стаття про ікону в Україні. Інша справа була б, якби йшлося, скажімо, про ікону в Італії — тоді можна було б припустити, що мала б існувати стаття в італійській Вікіпедії — в такому випадку той шаблон був би виправданий. А так — він тільки заважає користувачам, особливо автору, спонукаючи його шукати інтервікі, яких насправді немає. @AlexKozur:--Piramidion 07:45, 15 липня 2018 (UTC)
 • ну тоді і @Рассилон: щодощоб знав. --Чорний Кіт Обг. 07:52, 15 липня 2018 (UTC)
  • @AlexKozur: Тобто «щодо знав»? У даній темі ніби-то не говориться, що я щось знав. --Рассилон 18:09, 15 липня 2018 (UTC)
   • @Рассилон: та щось я неуважний став... виправив. Я пінганув Вас, щоб Ви знали про це обговорення, тому що Ви ставили той шаблон. Вибачте, що відволікаю. --Чорний Кіт Обг. 02:33, 16 липня 2018 (UTC)
    • @AlexKozur: Тоді дякую за зауваження. Надалі намагатимусь передбачати потенційну кількість інтервік. --Рассилон 06:55, 16 липня 2018 (UTC)

Курцев Олексій Юрійович Статтю номіновано на вилучення.[ред. код]

Підкажіть, що змінити в статті, щоб вона не була видалена? По критеріям важливості персон вона повністю відповідає пункту 7. ((Інші політичні діячі міжнародного, державного і муніципального рівня, чиї конкретні дії (публічні виступи, законодавчі ініціативи тощо) потрапляли у фокус широкої громадської думки (підтверджується посиланнями на ЗМІ) і суттєво впливали на життя регіону, країни чи світу) — Це написав, але не підписав користувач Юрій Зуєв (обговореннявнесок) 12:40, 15 липня 2018‎.

@Юрій Зуєв: У посиланнях на ЗМІ згадується, що організація "Еліта нації", яку очолює ця особа, зробила/організувала якусь конкретну акцію. Якщо у публікація у ЗМІ немає виразів, що "за ініціативи ПІБ було...", (не організації, а конкретної особи) то так писати у статті не можна. Наявність прямої (не прямої) мови у публікаціях ЗМІ не впиває на це. Лише текст, що конкретна особа сама (без організації) організувала щось. У ЗМІ таких враз не знайшов. Тому моя порада - нехай пан Курцев ще кілька рочків попрацює "на благо города і всєх хрюківчан", мо' стане мером міста чи головою ОДА або, либонь, нардепом - тоді буде значимий. А так - якщо немає значимості, то можна хоч 100 разів переписувати, а статтю все одно вилучать. --Kharkivian (обг.) 08:06, 16 липня 2018 (UTC)

Папірус (Група компаній) - вже 3 місяці безрезультатно!!! Як розмістити статтю? Що я роблю не так?[ред. код]

Доброго дня! Моя стаття ніяк не з'являється в пошуку... Що робити? Статтю перейменувала, посилання додала, що це зробити??? Також, у чернетці вказано, що це неперевірена версія? Я зовсім вже не розумію, що мені необхідно зробити, щоб моя стаття з'явилась в пошуку?!?!?! Вже 3 місяці безрезультатно пройшло!!!! — Це написав, але не підписав користувач Папірус (обговореннявнесок) 07:29, 16 липня 2018‎ (UTC).

@Папірус: По-перше, не забувайте підписуватися на будь-якій і кожній сторінці обговорення у Вікіпедії, адже це є ознакою ввічливості. Для цього необхідно і достатньо завершити своє повідомлення чотирма тильдами поспіль. Детальніше тут. По-друге, чи відповідає дана група компаній критеріям енциклопедичної значимості (якщо так, яким саме) і чи наявні незалежні, вторинні, авторитетні джерела на користь цієї значимості (якщо так, обов'язково додайте їх до статті, дуже бажано з посиланнями з тексту)? В поточному вигляді Ваша стаття, на жаль, порушує правило ВП:Реклама. І по-третє, про який саме пошук Ви говорите? Ваша стаття чудово гуглиться за запитом «група компаній папірус». Сподіваюся на розуміння, Рассилон 08:07, 16 липня 2018 (UTC)
та є ваша стаття у пошуку) чому її немає? Стаття ж є))) неперевірена - бо ніхто з патрульних її не перевірив --Дмитро Савченко (обговорення) 08:11, 16 липня 2018 (UTC)
@ДмитроСавченко: - так вже бачу, дякую.)))

@Рассилон: Вибачаюсь, что не підписалась і Дякую за інфо. Вранці, на жаль, я ще не знаходила в пошуку Вікі нашу статтю. Прошу допомогти ще в питанні щодо невідповідності нашої статті критеріям енциклопедичної значимості - де саме необхідно поставити у статті шаблон Значимість? Про нашу компанію, на жаль, не має незалежних статей в інтернеті... Якщо необхідно використати шаблон Expert, як це зробити (не можу розібратись)? Група компаній "Папірус" 10:46, 16 липня 2018 (UTC)

Якщо немає незалежних джерел, то вона не відповідає ВП:КЗО--Чорний Кіт Обг. 10:54, 16 липня 2018 (UTC)
@AlexKozur: І що тепер? Нас, з часом, видалять? -- Група компаній "Папірус" 11:44, 16 липня 2018 (UTC)
@Папірус: На жаль, так. Якщо не за {{db-spam}}, то {{db-nn}} точно. Використання шаблонів детально розписано тут, рекомендації з їхнього розміщення у статтях — тут. --Рассилон 11:58, 16 липня 2018 (UTC)
Також Вас з часом можуть навіть заблокувати за рекламне ім'я користувача, див. ВП:ІК--Чорний Кіт Обг. 12:31, 16 липня 2018 (UTC)
@Рассилон: ВП:КЗО - тут сказано "якщо стаття належить до вузькофахової галузі, скористайтеся шаблоном {{Expert}} для залучення дописувачів, обізнаних у відповідній тематиці, які мають доступ до джерел, відсутніх в on-line. Із списком таких статей можна ознайомитись тут.
Якщо відповідні джерела неможливо знайти після сумлінного пошуку, розгляньте можливість приєднання верифікованого вмісту до статті ширшої тематики".
Що означає приєднання статті до ширшої тематики? Якщо так зробити, це нам допоможе зберегти інформацію про нашу компанію в Вікі? -- Група компаній "Папірус" 12:39, 16 липня 2018 (UTC)
@Папірус: Приєднання означає перенесення всієї підтвердженої інформації до інших, загальніших статей. Існує й зворотна приєднанню дія — розділення. Це коли один із розділів деякої статті стає настільки великим (дуже приблизно 40 кБ чистого тексту, детальніше тут), що його стає доцільно винести в окрему статтю. --Рассилон 14:38, 16 липня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Чому ми вважаємось рекламою? Тільки тому, що про нас ніде немаї інфо в інтернеті? -- Група компаній "Папірус" 12:39, 16 липня 2018 (UTC)
тому що нік збігається з назвою компанії, перечитайте ВП:ІК. Також після слів «ми» у мене сумніви, що цей аккаунт використовує одна людина --Чорний Кіт Обг. 00:09, 17 липня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Насправді, для мене Вікіпедія (а саме робота зі створенням та розміщенням тут статей) - це "темный лес". Тому я і нік зробила відповідний до назви статті, оскільки думала, що це і буде щось із роду "заголовка". "Блондінка", що тут скажешь). Аккаунт належить тільки мені.

Так що можна зробити, що б залишитись тут? Щоб мою статтю не видалили? --Елена Горбатюк 08:30, 17 липня 2018 (UTC)

1) Перечитайте ВП:КЗО (основні критерії), потрібно надати незалежні від статті джерела (вторинні джерела). 2) Щодо ніку, то його можна змінити (див. ВП:ІК). --Чорний Кіт Обг. 09:09, 17 липня 2018 (UTC)

Оформлення шаблонів та вбудований шаблон бібліоінформація в нав.шаблони[ред. код]

Доброго дня! Виникла суперечка з користувачем @Avatar6: щодо оформлення документації навігаційних шаблонів. Версія даного користувача постійна версія № 22869703. Також даний користувач додає до нав. шаблонів шаблон {{бібліоінформація}} - ред.№ 22953658. Я не думаю, що таке оформлення документації потрібно, бо це не стаття, а документація шаблону, а вбудований шаблон бібліоінформація може мати різне розташування в залежності від інших нав.шаблонів та інформації в ному, а також не потрібно вказувати цифрову інформацію про кількість населених пунктів у шапці нав.шаблону. П.С. Також не вважаю, що ботошаблон повинен бути і на сторінках обговорень статей Обговорення:Громади Болгарії. Десь були обговорення інших користувачів з даним користувачем, однак ні я ні Shmurak вже не пам'ятаємо де це обговорювалось. А мені шукати лінь. Тому хочу поставити крапку.--Чорний Кіт Обг. 10:45, 16 липня 2018 (UTC)

Мені здається, що бібліоінформація завжди має додаватися окремо: в статті справді може бути кілька шаблонів, може вже бути свій шаблон бібліоінформації тощо. Тому я б пропонував прибирати з навігаційних шаблонів бібліоінформацію (тим більше з шаблонів про села Словаччини, де вона майже напевно порожня). Щодо запиту Вікіданих, то це потенційно корисно, можна ставити так, щоб він не заважав звичайній документації чи обговоренням — NickK (обг.) 12:25, 5 серпня 2018 (UTC)
Щодо {{бібліоінформація}}, то й справді, навбоксів може бути декілька в одній статті, і не завжди той чи інший шаблон розташовуватиметься вище чи нижче за інші (до речі, чи є взагалі якийсь регламент цього, хай навіть у іншомовних Вікі, чи це дописувачі завжди визначали на свій розсуд?). Тому, на мою думку, найоптимальніше не лінуватися та проставляти шаблон {{бібліоінформація}} вручну, ніж у кожному навбоксі прописувати визначення того, чи саме він найвищий (або найнижчий) серед усіх інших навбоксів на тій самій сторінці. --Рассилон 17:50, 5 серпня 2018 (UTC)

Перейминування[ред. код]

Перейминуйте файл Файл:Орден Святого Миколи Чудотворця III.jpg → Файл:Орден Святого Миколи Чудотворця II.jpg. Дякую!--Максим Огородник (обговорення) 12:08, 16 липня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Nina Shenturk (обговорення) 17:49, 16 липня 2018 (UTC)

Картка:Колишня країна[ред. код]

Цікаво, чи хтось займається прив'язкою цього шаблону до wikidata. Я, нажаль, поки технічно не вмію цього робити. А було би дуже корисно... --Mcoffsky (обговорення) 07:32, 19 липня 2018 (UTC)

Розташування[ред. код]

Вітаю!

Хтось підкаже звідки взялись наступні посилання в статтях:

Чи потрібні вони? Чи можна їх якось прибрити і перенаправити на існуючі статті? Ніяк не можу знайти їх джерело. — Шиманський હાય! 17:01, 22 липня 2018 (UTC)

Там у шаблоні Гора поставили параметр розташування туди куди не потрібно. Прибрав його. Тепер цих посилань мало б не бути.--Andriy.v (обговорення) 18:13, 22 липня 2018 (UTC)
Дякую! — Шиманський હાય! 18:26, 22 липня 2018 (UTC)

CEEM / CCD Survey[ред. код]

Шановна спільното!

Ми хочемо знати, як ми можемо вам допомогти, тому будь ласка, пройдіть це опитування.

Тепер детальніше:

Що ми запитуємо. Відповіді дописувачів Вікімедіа на це опитування дадуть нам інформацію про спроможності (чи їх відсутність) у спільнотах та афілійованих організаціях у регіоні Центральної та Східної Європи. Ми попросимо вас оцінити спроможності вашої спільноти та (окремо, якщо можете відповісти) вашої організації.

Чому ми запитуємо. У цього опитування є короткотермінова і довготермінова ціль. Короткотермінова ціль полягає в тому, щоб запропонувати найбільш корисні сесії з розбудови спроможностей на конференції CEE Meeting у Львові (середина жовтня 2018 року). Довготермінова ціль — надати ФВМ дані щодо розробки додаткових заходів під егідою ініціативи CCD. Змістовний відгук від вашої спільноти збільшить шанси, що вашій спільноті запропонують тренінги і підтримку, що відповідатимуть потребам вашої спільноти і допоможуть розбудувати її довготермінові спроможності.

Що ви можете відповісти. Якщо у вашій спільноті була дискусія на цю тему, ви можете надати її результат. (Не було ніколи такої дискусії? Її можна розпочати). Або ж ви можете поділитися лише особистою думкою. Обидва варіанти нам корисні; ви навіть можете заповнювати опитування більше, ніж один раз.

Коли нам потрібні відповіді. Перше вересня видається чудовим крайнім терміном.

Що далі. Це не останній етап спілкування з вами. Ті, хто пройде опитування, можуть очікувати, що згодом отримають пропозицію інтерв’ю. Ми хочемо зрозуміти вашу спільноту.

Будь ласка, пройдіть це опитування. (Опитування базується на Qualtrics і керується їхньою Політикою приватності та Умовами надання послуг).

Велика подяка від команди організаторів WMCEEM2018 та від мене, працівника програми CCD. -- Asaf (WMF) (обговорення) 20:16, 7 серпня 2018 (UTC)

Растр → Вектор[ред. код]

Доброго дня! Хто може допомогти мені перемалювати растрове зображення у векторне? Буду вдячний.--Максим Огородник (обговорення) 16:20, 13 серпня 2018 (UTC)

Залежить яке) --ASƨɐ 07:24, 20 серпня 2018 (UTC)

До речі, суміжне питання: чи дозволить таке «ручне перетворення» опублікувати невільний файл на Вікісховищі? Тобто коли вікіпедист є автором лише SVG-коду як ієрархії тегів, а зображені цим кодом об'єкти досі перебувають під невільною ліцензією. --Рассилон 09:35, 20 серпня 2018 (UTC)

@Рассилон: Залежить від об'єктів. Головним критерієм, мабуть, є те, чи ви малювали з нуля за описом чи змальовували. Якщо це прості геометричні фігури (настільки, що ви можете описати це словами, на кшталт «червоне коло в білому прямокутнику»), то в більшості країн це може вважатися суспільним надбанням. Якщо ж ви змалювали якусь картину чи фото, то це похідна робота й невільна ліцензія — NickK (обг.) 00:32, 5 вересня 2018 (UTC)

Редагування статті[ред. код]

Добрий день. Мій начальник вказав мені доповнити список його публікацій на його сторінці в укр та рос вікі. Не підкажете як це зробити чи до кого звернутися? — Це написав, але не підписав користувач 176.36.237.145 (обговореннявнесок) 11:30, 17 серпня 2018.

В ідеалі, для початку зареєструйтеся. Тоді легше буде спілкуватися, бо у вас з'явиться сторінка обговорень.
Якщо по темі запиту, то ви можете доповнювати статті, але вам треба посилатися на авторитетні джерела. Для цього є правило — ВП:Авторитетні джерела, почитайте його. --VoidWanderer (обговорення) 09:57, 17 серпня 2018 (UTC)

Вітаю. Підкажіть, будь ласка, стилістичні помилки у статті Бровченко Микола Володимирович Що потрібно відредагувати? Дякую. --Lina Machulska (обговорення) 20:13, 19 серпня 2018 (UTC)

@Lina Machulska: Доброго ранку. Насамперед, зовнішні посилання (тобто посилання з домену wikipedia.org на будь-який інший домен) у статтях дозволяються винятково у розділі «Посилання» або як параметр |url= шаблонів цитувань (детальніше — ВП:СТИЛЬ, ВП:ПД). Крім того, в ідеалі (який, на мою думку, суворіший навіть за вимоги до вибраних статей), будь-яке і кожне нетривіальне твердження у статті повинно бути підтверджене незалежними, вторинними, авторитетними джерелами (детальніше — ВП:В, ВП:АД). Успіхів і наснаги у конструктивних редагуваннях. --Рассилон 04:39, 20 серпня 2018 (UTC)

Фейковий сайт університету[ред. код]

Є Донецький національний медичний університет. І є декілька сайтів [6] та [7]. Обидва виглядають як офіційні. Увага, питання: який з низ справжній, а який фейковий??? --Shmurak (обговорення) 13:49, 20 серпня 2018 (UTC)

@Shmurak: Судячи з усього, один англомовний, а інший україномовний, і обидва офіційні. dsmu.edu.ua йде як офіційна адреса в реєстрі, dnmu.com.ua виглядає рекламою для іноземних студентів — NickK (обг.) 14:53, 20 серпня 2018 (UTC)
@NickK:, дякую. Знайшов ще один ніби офіційний англомовний сайт - [8]. Що ви про нього думаєте? --Shmurak (обговорення) 15:01, 20 серпня 2018 (UTC)
@Shmurak: Цей сайт сам пише: Website: www.dnmu.com.ua. Очевидно, стара версія — NickK (обг.) 15:03, 20 серпня 2018 (UTC)

Список користувачів за кількістю започаткованих статей[ред. код]

Вікіпедія:Список користувачів за кількістю започаткованих статей не оновляється з січня. Як це можна зробити? --В.Галушко (обговорення) 16:53, 22 серпня 2018 (UTC)

там є посилання на скрипт, який рахує. Треба натиснути Fork (створити свою копію скрипта), підтвердити використання вікіпедійного логіна для цього, потім натиснути Submit Query внизу, почекати поки скрипт порахує (це може бути довго), завантажити результат (Download data) як вікітаблицю (Wikitable), відкрити завантажений файл у текстовому редакторі, скопіювати текст і вставити на вікісторінку. --Ілля (обговорення) 17:26, 22 серпня 2018 (UTC)
@Ilya: дякую, оновив. Тільки неясно, як прибрати зайву крапку з нулем у порядковому номері. --В.Галушко (обговорення) 17:53, 22 серпня 2018 (UTC)
Replace у текстовому редакторі (або у вікіредакторі теж є заміна справа угорі) з .0| на | --Ілля (обговорення) 18:01, 22 серпня 2018 (UTC)
Пробував, не вийшло: програма зависає, бо великий обсяг даних. --В.Галушко (обговорення) 18:15, 22 серпня 2018 (UTC)
дивно, можна інший редактор спробувати, Notepad++ наприклад --Ілля (обговорення) 18:21, 22 серпня 2018 (UTC)
Дякую, вийшло. Спробував в автономному редакторі. --В.Галушко (обговорення) 18:29, 22 серпня 2018 (UTC)

Ендрю Ло[ред. код]

Вітаю! Не знаю, як перекласти виділений фрагмент: Andrew Wen-Chuan Lo (Chinese: 羅聞全) (born 1960) is the Charles E. and Susan T. Harris Professor of Finance at the MIT Sloan School of Management.

Професор Чарльза І. та Сюзан Т. Гаррісів на кафедрі фінансів, професор фінансів Чарльза І. та Сюзан Т. Гаррісів? Може хто запропонує кращий варіант?--Andrew-CHRom (обговорення) 12:10, 23 серпня 2018 (UTC)

@Andrew-CHRom: «Професор фінансів імені Чарльза та Сюзанни Гаррісів»? --Olvin (обговорення) 13:05, 23 серпня 2018 (UTC)
@Olvin:, Професор фінансів імені Чарльза та Сюзанни Гаррісів у Школі менеджменту ім. Слоана при Массачусетському технологічному інституті? — все одно не розумію, як можна бути професором фінансів імені когось. Логічніше було б професор на фінансовому факультеті (кафедрі?) ім. Чарльза та Сюзанни Гаррісів, але інформації про такий факультет в мережі не знайшов. Хіба ось таке — http://mitsloan.mit.edu/faculty-and-research/academic-groups/finance/faculty/ , але там пише просто Факультет фінансів.--Andrew-CHRom (обговорення) 13:21, 23 серпня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Я так розумію, це іменна профессура. Тобто, є MIT, у ньому — школа менеджменту (імені Слоана) і в ній — посада профессора фінансів (імені Гаррісів). Щось на кшалт професора математики ім. Лукаса. --Olvin (обговорення) 14:01, 23 серпня 2018 (UTC)
@Olvin:, дякую за роз'яснення.--Andrew-CHRom (обговорення) 14:06, 23 серпня 2018 (UTC)
Також "Harris & Harris Group Professor of Finance at the Massachusetts Institute of Technology's Sloan School of Management" --ASƨɐ 13:42, 23 серпня 2018 (UTC)
справді, такий варіант теж зустрічається, але як перекласти? професор фінансів з компанії «Harris & Harris Group»? — Це написав, але не підписав користувач Andrew-CHRom (обговореннявнесок) 17:45, 23 серпня 2018.
А десь ще зустрічаються "Charles E. and Susan T. Harris Professor" без згадування Ло? --Alex Blokha (обговорення) 14:24, 23 серпня 2018 (UTC)
Якщо дивитися перелік викладачів MIT Sloan School of Management - Faculty Directory, то складається враження, наче там більше половини професорських посад — іменні. Хоча у звичайних вишах це велика рідкість. А якщо посаду названо недавно і Ендрю Ло посів її першим (скажімо, її було створено саме для нього), то інших згадок, звісно, не буде. Втім, можливо, я чогось не розумію. --Olvin (обговорення) 16:36, 23 серпня 2018 (UTC)

Аккулинський район[ред. код]

Прошу виправити наслідки мого внесення інформації. Десь помилка не можу знайти.--Bohdan Bondar (обговорення) 16:13, 30 серпня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: нахильну рису в замикальному тегу слід ставити перед ref (</ref>), а у Вас стояла після нього (<ref/>). --В.Галушко (обговорення) 16:54, 30 серпня 2018 (UTC)

Клавіші швидкого збереження, редагування та попереднього перегляду[ред. код]

 • Вітаю шановну спільноту, може хтось підказати як змінити стандартну комбінацію клавіш Alt+Shift+s на Ctrl+Shift+s. Я лазив в налаштуваннях і такого, на жаль, не знайшов. Може є варіанти якогось css або js? --«Teo» обг 20:42, 8 вересня 2018 (UTC)
   Ну взагалі наскільки я розумію у Firefox в about:config для ui.key.contentAccess заміняєш 5 на 3. Але це вплине на всі такі комбінації і якщо для збереження, схоже працює, то для попереднього перегляду спрацює комбінація відкриття приватного вікна. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 00:22, 9 вересня 2018 (UTC)

Cambridge Library[ред. код]

Вітаю! Чи є у когось з тутешніх дописувачів доступ до Cambridge University Press в рамках Wikipedia Library?--З повагою, TnoXX parle! 21:16, 10 вересня 2018 (UTC) Вітаю, TnoXX! Можна пошукати будь-що на Library Genesis. Там точно можна знайти видання Cambridge University Press.--Andrew-CHRom (обговорення) 21:23, 10 вересня 2018 (UTC)

Andrew-CHRom, про LibGen я знаю. На жаль, та книжка, яку я шукаю, там відсутня.--З повагою, TnoXX parle! 07:27, 11 вересня 2018 (UTC)

Реклама[ред. код]

Рекуператор Рекламна стаття. Це - норма? — Це написав, але не підписав користувач 109.227.93.23 (обговореннявнесок) 19:38, 14 вересня 2018 (UTC).

Звичайно ж, ні! Реклама у Вікіпедії — це зло! Але значимість даного терміну непрямо підтверджується 10-ма інтервікі, тому краще просто переписати статтю. --Рассилон 20:56, 14 вересня 2018 (UTC)

Графік про гет-трики[ред. код]

Вітаю! Додав дані про новий сезон в статті Список хет-триків Ліги чемпіонів УЄФА, а саме редагував розділ "Статистика по сезонах". Виникла проблема: до мого редагування лінія графіку була безперервна. Тепер вона закінчується на попередньому сезоні, а як її продовжити я не знаю. Якщо хтось допоможе, а пояснить як виправити, буду вдячний.--З повагою, TnoXX parle! 17:58, 21 вересня 2018 (UTC)

Шаблон:Стаття ЗМІ[ред. код]

Доброго дня! Чи може хтось додати до цього шаблону посилання?--Максим Огородник (обговорення) 10:16, 22 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня. Для чого цей шаблон взагалі? Є ж {{Стаття}}--Piramidion 10:25, 22 вересня 2018 (UTC)
@Piramidion:Він мене не влаштовує.--Максим Огородник (обговорення) 10:38, 22 вересня 2018 (UTC)
Це не підстава для дублювання шаблону. Якщо кожен почне так робити, бо його не влаштовує якийсь шаблон, Вікіпедія перетвориться на якесь звалище шаблонів.--Piramidion 10:41, 22 вересня 2018 (UTC)
@Piramidion: Ви маєте рацію, а ви можете вдосконалити шаблон {{YouTube}}, за допомогою цього?. Це би дуже полегшило життя всім.--Максим Огородник (обговорення) 10:56, 22 вересня 2018 (UTC)
Той шаблон використовується на понад 3000 сторінок, і будь-які зміни в ньому можуть зламати чимало посилань, тому загалом я утримуюсь. Якщо Ви про безіменні параметри, то перший і другий у ньому й так можуть використовуватись як безіменні, решта ж наче необов'язкова, і в тому, щоб нумерувати їх я не бачу великого сенсу. Це якщо я правильно зрозумів Ваш задум. Щодо {{Стаття ЗМІ}} — чи можу я його швидко вилучити, чи, може, хочете обговорити це питання на ВП:ВИЛ?--Piramidion 11:15, 22 вересня 2018 (UTC)

Фото медалей та відзнак УРСР[ред. код]

Вчора з Вікісховища вилучили певну кількість зображень медалей та відзнак УРСР, і CommonsDelinker пройшовся по використаннях у статтях, у т.ч. прибрав зображення з {{Народний артист УРСР}}. Я не перевіряла, але можливо у Вікісховищі є інші файли, без порушень. Але якщо їх нема, то треба дістати — чи хтось би міг це зробити? -- Ата (обг.) 14:44, 25 вересня 2018 (UTC)

якщо не помиляюсь, то їх видалили через те що ці об'єкти без дозволу фотографа. Можна зробити нові в фотошопі. Або дістати з джерел де вказано вільну ліцензію. --『 』 Обг. 16:54, 25 вересня 2018 (UTC)
То я й питаю, чи є в когось доступ до значка Народного артиста УРСР, щоб його сфотографувати ) --Ата (обг.) 19:53, 3 жовтня 2018 (UTC)
у мене на жаль немає :с і дуже дивна щось пристрасть користувачів Вікікомонз до українських фото. --『 』 Обг. 04:20, 4 жовтня 2018 (UTC)

Загиблі журналісти[ред. код]

Мене попросили скласти список українських журналістів, які загинули з 1990 по сьогодні.

Хто знається на запитах до вікіданих, можете допомогти?

Можливо також, щоб спростити задачу, скласти список журналістів, які за цей час померли, а вже тих, що не своєю смертю, зможу відібрати сам. --Perohanych (обговорення) 05:17, 3 жовтня 2018 (UTC)

[9] --Tohaomg (обговорення) 14:11, 3 жовтня 2018 (UTC)

Іменування газет[ред. код]

Як іменувати газети що мають великі літери. Наприклад, Категорія:Газети Нью-Йорка має Нью-Йорк Таймс (The New York Times) і Нью-Йорк пост (New York Post). В одному варіанті не загальні назви з великої в іншому з маленької. Як правильніше? Ад є і з великої [10] і з маленької [11] --『 』 Обг. 09:03, 3 жовтня 2018 (UTC)

Невласні назви пропоную з маленької --Perohanych (обговорення) 10:19, 3 жовтня 2018 (UTC)

Графік про гет-трики2[ред. код]

Вітаю! Додав дані про новий сезон в статті Список хет-триків Ліги чемпіонів УЄФА, а саме редагував розділ "Статистика по сезонах". Виникла проблема: до мого редагування лінія графіку була безперервна. Тепер вона закінчується на попередньому сезоні, а як її продовжити я не знаю. Якщо хтось допоможе, а пояснить як виправити, буду вдячний.--З повагою, TnoXX parle! 17:58, 21 вересня 2018 (UTC)

{{Line chart/Polygon}} підтримує лише 25 сегментів ліній, а цей буде вже 26-й. Трохи пізніше спробую акуратно його додати, якщо ніхто не випередить — NickK (обг.) 08:33, 6 жовтня 2018 (UTC)
@TnoXX: Оновив, тепер 35 сегментів ліній, тепер усе працює — NickK (обг.) 16:44, 6 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон:Мова[ред. код]

Вітаю! Зіштовхнувся з тим, що наш Шаблон:Мова не має багатьох параметрів, які наявні в англійському Template:Infobox language, що не дає змогу передати всю потрібну інформацію в інфобоксі. Чи міг би хтось, хто розуміється на створенні шаблонів, узгодити англійський і український шаблони шляхом додання до Шаблон:Мова параметрів, яких не вистачає (бажано в порядку, наявному в англійській Вікі)? Буду дуже вдячний! --丂ㄖㄥㄖ山卂ㄚ ȱѣȓ 05:20, 16 жовтня 2018 (UTC)