Вікіпедія:Кнайпа (допомога)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення
ВП:КДП

У розділі допомоги кнайпи української Вікіпедії Ви можете попросити Ваших колег про допомогу у питаннях що у Вас виникають у процесі роботи над статтями.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку "Підпис" над віконцем редагування).

Авторське право +
Адміністрування +
Допомога +
Мовна консультація +
Патрулювання +
Політики +
Пропозиції +
Різне +
Технічні питання +

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9

Допомога з перекладом[ред. код]

Поліпшую статтю про першу олімпійську чемпіонку України. Інформацію про підтримку нею Євромайдану знайшов лише в англомовному джерелі. На жаль, моя англійська «не дуже». Переклав її цитату як міг в розділі Громадянська позиція. Прошу зробити цей переклад коректнішим, якщо можна. --Олег (обговорення) 17:05, 21 жовтня 2016 (UTC)

Оксана входить поки що у Топ-500 Україна, тому Вікіцитати теж чекають на неї (q:Топ-500 Україна).--Сергій Липко (обговорення) 18:06, 21 жовтня 2016 (UTC)
Баюл є першої чемпіонкою окремої команди України та першої українською чемпіонкою Зимових ігор, проте першою олімпійською чемпіонкою, на честь якої лунав український гімн, піднімався національний прапор та оголошувалося, що переможниця представляє саме Україну є незаслужено стерта із пам'яті Савеліями та Костіновими (через відсутність прав на трансляцію у 1992 році) гімнастка Тетяна Гуцу. Для них першої була Баюл, бо виступ та нагородження Гуцу вони просто не бачили і поширили міф про Баюл та Підкопаєву як перших українських чемпіонок, підігруючи кремлівським стереотипам про команду неіснуючого СНД, до якого Україна ніколи не входила, замість Об'єднаної команди незалежних держав.--Yasnodark (обговорення) 14:19, 15 листопада 2016 (UTC)

Терміни[ред. код]

Можна натрапити на терміни «вичинювання», «гарбування», «дублення». Це синоніми або є відмінності? Окрім того, чи існує різниця між термінами «гарбар» і «чинбар»?

Який термін є офіційним: «гарбування» чи «дублення»?

--В.Галушко (обговорення) 10:38, 15 листопада 2016 (UTC)

Шаблон[ред. код]

Підкажіть, будь-ласка, що треба додати до шаблона, щоб назви параметрів не показувалися при порожніх значеннях (Персонаж мультфільму).

--В.Галушко (обговорення) 16:24, 15 листопада 2016 (UTC)

AWB[ред. код]

Оновив AWB до 5.8.8.0. Перестав працювати, відмовляє у доступі: "Green Zero is not enabled to use this". Логін та пароль вірний, приймає. Баґ нової версії? -- Green Zero обг 14:55, 27 листопада 2016 (UTC)

@Green Zero: Це не зовсім баг: цієї версії не було в списку дозволених. Зараз виправленоNickK (обг.) 00:44, 4 грудня 2016 (UTC)

Швидкий відкіт[ред. код]

Чи є можливість налаштувати функцію таким чином, щоб швидкий відкіт відбувався не одразу, а через вікно підтвердження? Недавно, відкриваючи кілька вкладок зі списку спостереження, з необережності відкотив редагування, та не кого-небудь, а адміністратора Basio — того самого, хто місяць тому надав мені права патрульного й відкочувача.

Наперед вдячний

--В.Галушко (обговорення) 09:58, 29 листопада 2016 (UTC)

Ні, в цьому його особливість. --Максим Підліснюк (обговорення) 06:16, 30 листопада 2016 (UTC)
Можна прибрати кнопку для відкоту зі Списку спостереження, додавши у commons.js код
if(mw.config.get( 'wgCanonicalSpecialPageName' ) === 'Watchlist' || mw.config.get( 'wgCanonicalSpecialPageName' ) === 'Recentchanges'){ $('span.mw-rollback-link').remove(); --Олег.Н (обговорення) 15:26, 4 грудня 2016 (UTC)
Дякую, але нічого не вийшло: код прибирає «відкинути» не тільки зі списку спостереження, але й з історії редагувань.
--В.Галушко (обговорення) 15:58, 4 грудня 2016 (UTC)