Вікіпедія:Кнайпа (допомога)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення
ВП:КДП

У розділі допомоги кнайпи української Вікіпедії Ви можете попросити Ваших колег про допомогу у питаннях що у Вас виникають у процесі роботи над статтями.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку "Підпис" над віконцем редагування).

Авторське право +
Адміністрування +
Допомога +
Мовна консультація +
Патрулювання +
Політики +
Пропозиції +
Різне +
Технічні питання +

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10

Зміст

Шаблони: Рік у Європі та Рік в Україні[ред. код]

Пробую перекласти й адаптувати відповідні англійські шаблони років Year in Europe та Year in Ukraine, але бачу, що сам не дам ради. Може, хто краще розуміється. @Avatar6:? --Микола Василечко (обговорення) 13:28, 4 червня 2017 (UTC)

@Микола Василечко: Зараз краще? У поточному вигляді чимало речей потрібно буде робити вручну: в українській мові є відмінки, в той час як в англійській їх немає, тож з назвами країн так само просто вийде (Ukraine = Year in Ukraine англійською, але Україна → Рік в Україні українською) — NickK (обг.) 22:30, 29 червня 2017 (UTC)
Так ось із відмінками я й не розібрався, як запрограмувати. Особливо Рік у Європі. Там такий момент, що якщо нема сторінки Рік у країні, то воно перекидає на Історія країни. В англійській шаблон простіше, а в нас відмінки збивають перенаправлення. А ця гілка статей про роки може дати нам тисячі статей до загальної кількості. --Микола Василечко (обговорення) 04:46, 30 червня 2017 (UTC)
@Микола Василечко: Перепрошую за запізнілий коментар, лише зараз помітив. Граматика української мови не дуже шаблонна, в нас є шаблони для родових відмінків (наприклад, {{Назва країни РВ UKR}}), але для місцевого відмінку шаблонів немає. Шаблон {{Рік у Європі}} базується на дволітерних кодах (UA для України), в той час як шаблони назв країн використовують трилітерні (UKR для України), що теж не допомагає сумісності. Тож тут є два варіанти — або повністю переписувати {{Рік у Європі}} під нашу систему шаблонів (тобто перевести на трилітерні коди, прописати місцевий відмінок у коді та брати родовий відмінок через відповідні шаблони), або ж прописувати відмінки в шаблоні кожної країни на кшталт {{Рік в Україні}} — NickK (обг.) 21:13, 12 липня 2017 (UTC)
@NickK: то я й звернувся сюди, щоби хтось допоміг, бо сам не можу розібратися. --Микола Василечко (обговорення) 01:20, 13 липня 2017 (UTC)

Сторінка Дніпрянка (гандбольний клуб, Херсон)[ред. код]

Я створюю дану сторінку. В мене проблема, як вставляти фотографії, щоб не було проблем з авторським правом? <br /— Це написав, але не підписав користувач Makuria (обговореннявнесок). Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:30, 10 липня 2017 (UTC)

@Makuria: Перепрошую за затримку з відповіддю. Побачив, що ви вже завантажили фотографію, тому поясню на цьому прикладі. Фотографії у Вікіпедії можна завантажувати двох видів:
  • або вільні, тобто ті, на використання яких під вільною ліцензією надав автор (це можете бути ви або хтось інший) чи правовласник (наприклад, АП розмістила дозвіл на своєму сайті http://www.president.gov.ua/ ). Такі зображення можна використовувати в будь-яких розумних кількостях, на їх використання обмежень немає
  • або невільні (без дозволу автора), замінників для яких не існує. Наприклад, це фото померлих людей або таких, які більше не є публічними, фото зруйнованих об'єктів тощо. Такі зображення можна використовувати в дуже обмежених кількостях згідно з критеріями добропорядного використання.
У вашому випадку фото Файл:Михайло Милославський.jpg не відповідає цим вимогам: пан Милославський живий і активно тренує, тож створити вільне фото можливо (наприклад, відвідавши матч «Дніпрянки»). Тож використання завантаженого вами фото не є добропорядним, і слід або отримати дозвіл від автора, або завантажити інше фото (власне або таке, на яке буде дозвіл автора). Якщо вам щось незрозуміло — звертайтеся до мене тут чи на моїй сторінці обговорення — NickK (обг.) 23:20, 19 липня 2017 (UTC)

війна редагувань у Державна міграційна служба України[ред. код]

Добрий день. У нас з Sergey Tsvigun сталася невеличка війна редагувань у згаданій статті і я хотів би попросити інших користувачів розсудити нас, оскільки згоди, на жаль, ми дійти не можемо (сорі, якшо не за адресою, але тут я думаю буде швидше). Він відміняє два моїх редагування: 1 і 2. Перше - це швидше за все коментар, доданий працівником даної служби. Зрозуміло, що він не містить жодних джерел, а його цінність для читача Вікіпедії мені не зрозуміла. До того ж, він застарів. Друге - це копіпаста з офіційного сайту. Як на мене це грубе порушення авторських прав, бо на сайті чітко вказано, що матеріали є захищенними. Крім того, Sergey Tsvigun навіть не надав виноску на оригінал. Крім того, я вважаю що не можна більше половини статті копіювати з одного, до того ж первинного джерела. І знов-таки, яка цінність цього матеріалу? Яка різниця читачу, які функції вони прописали у своїх внутрішніх документах? Вікіпедія має базуватися на авторитетних вторинних джерелах, а не бути копією офіційного сайту відомства. В кінці статті є посилання на їхній сайт - і там користувач знайде всю цю інфу. Більше нашої дискусії, якщо кому цікаво, можете знайти на сторінці обговорення Sergey Tsvigun. З повагою, --Pozytyv (обговорення) 10:14, 12 липня 2017 (UTC)

Sergey Tsvigun, а навіщо там перелік функцій? Це відповідає правилам Вікі? --Jphwra (обговорення) 10:17, 12 липня 2017 (UTC)
Jphwra Перелік функцій чи повноважень офіційного органу влади часто присутній у відповідних статтях, адже читач має розуміти чим цей орган займається і навіщо він взагалі потрібен (Наприклад: Верховна Рада України/Завдання, Генеральний прокурор (Україна)/Повноваження, Міністерство внутрішніх справ України/Завдання та функції). --Sergey Tsvigun (обговорення) 16:06, 12 липня 2017 (UTC)
от і напишіть чи займається! а не перелік функцій. а навіщо потрібен можна написати більш лаконічно --Anntinomyобг 15:12, 12 липня 2017 (UTC)
А тут я і пояснював Позитиву, що просто скопіювати великий перелік функцій — не кращий варіант, ліпше буде покращити цей розділ. Однак користувач стоїть на найлегшому варіанті — просто видалити. Однак я проти цього й вважаю, що його слід доопрацювати чи покращити. . --Sergey Tsvigun (обговорення) 17:08, 12 липня 2017 (UTC)
Так у чому проблема? Доопрацюйте, покращіть, осмисліть. На основі авторитетних вторинних джерел. А не впарюйте копіпасту, яка крім порушення авторських прав, до того ж має дуже мало спільного з реальністю. Це те саме, що скопіювати програму партії з сайту партії у статтю про неї. Я не розумію як можна цього не розуміти... з повагою, --Pozytyv (обговорення) 17:40, 12 липня 2017 (UTC)
Так дійсно у чому проблема, не видаляйте цілий розділ, а покращіть й доопрацюйте його. Адже це не ви хочете повністю видалити всю інформацію з розділу, а в замін не надати нічого. І я нічого не впарюю, подивіться історію редагувань, цей розділ додав зовсім інший користувач. Та й ніякого там порушення авторських прав не має, тому що ДМС взяла інформацію з ПОЛОЖЕННЯ про Державну міграційну службу України, яке є суспільним надбанням і може копіюватися й розповсюджуватися ким завгодно. --Sergey Tsvigun (обговорення) 20:09, 12 липня 2017 (UTC)
цей розділ неенциклопедичний і до того ж порушує авторське право (там є пункти, відсутні у Положенні, на яке ви посилаєтесь). Вам вже три людини кажуть що ця копіпаста недоречна, а ви все продовжуєте вчити. Я запросив незацікавлених користувачів висловити свою думку, і вони зробили це. Можливо, хтось ще висловиться на захист вашої точки зору. Якщо ні - то я все ж видалю цей неенциклопедичний вміст, який порушує авторське право. До речі, дякую, що нарешті видалили той недоречний коментар співробітника ДМС. Сподіваюсь, ви самі зрозумієте, що цей недоречний матеріал теж має бути вилучений. З повагою, --Pozytyv (обговорення) 08:17, 14 липня 2017 (UTC) пс. ви вказали, що володієте англійською. от, будь ласка, ознайомтесь https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Copying_text_from_other_sources Сподіваюсь, це допоможе вам зрозуміти чому ця копіпаста має бути видалена. з повагою, --Pozytyv (обговорення) 09:05, 14 липня 2017 (UTC)

Допомогти у розміщенні статті[ред. код]

Доброго дня! Я Ростислав Пелех створив у чернетці сторінку публічної людини. Перегляньте будь ласка чи там все вірно чи витримані усі правила. Мені важлива Ваша думка. Хочу попросити у Вас посприяти у розміщенні її для широкого загалу.

це типу розмістити, щоб не виглядало, що ви самі про себе написали чи як? не получиться...ВП:УНП --Anntinomyобг 15:10, 12 липня 2017 (UTC)

Help in Translation[ред. код]

(Sorry for writing in English)
Hello,
I am editor from Bosnian wiki, and I would like someone from this wiki to translate page about Sarajevo Film Festival (SFF) and related pages to Ukrainian language. I really appreciate that you already have main article about SFF, but it is outdated and have only one short paragraphs. Below are all SFF related articles that you can translate from English or Bosnian, but the main article and the award article are the most important. If you need any help or have any questions, please contact me or tag me below.

Ukrainian English Bosnian Wikidata Notes
Сараєвський кінофестиваль en:Sarajevo Film Festival bs:Sarajevo Film Festival Q935127 Main article
Серце Сараєво en:Heart of Sarajevo bs:Srce Sarajeva Q26340132 Main award of festival
Спеціальна премія журі (кінофестиваль у Сараєво) en:Special Jury Prize (Sarajevo Film Festival) bs:Specijalna nagrada žirija (Sarajevo Film Festival) Q33035532 2nd place award
Премія за права людини (кінофестиваль у Сараєво) en:Human Rights Award (Sarajevo Film Festival) bs:Nagrada za ljudska prava (Sarajevo Film Festival) Q33035238 Special award
Шаблон:Сараєвський кінофестиваль en:Template:Sarajevo Film Festival bs:Šablon:Sarajevo Film Festival Q25983572 Festival's navigational tamplate
Національний театр у Сараєво en:Sarajevo National Theatre bs:Narodno pozorište Sarajevo Q597948 Festival's main location / Festival Square
Будинок Армії в Сараєво en:Armed Forces of Bosnia and Herzegovina Hall bs:Dom Armije u Sarajevu Q597948 Other festival locations
Скендерія en:Skenderija bs:Skenderija Q1280411
Палац Мірзи Делібашича en:Mirza Delibašić Hall bs:Dvorana "Mirza Delibašić" Q2008334
Готель «Європа» (Сараєво) en:Hotel Europe (Sarajevo) bs:Hotel Evropa Q5911469
For articles about festival you can use photos from Wikimedia Commons: link, and also you can reupload logo from en.wiki (link) under fair use licence.

Thank you, --Semso98 (обговорення) 22:27, 14 липня 2017 (UTC)

@Semso98: sasvim može se pisati i po-serbski. Kada sloveni komunicipaju po-engleski to јe sramota. --В.Галушко (обговорення) 21:18, 12 серпня 2017 (UTC)
@В.Галушко: Ja se izvinjavam, kao što sam već i uradio na početku teme. --Semso98 (обговорення) 21:20, 12 серпня 2017 (UTC)
@Semso98:. Hvala, kao što možete da vidite, vas razumeju savršeno na maternjem jeziku. Usput ja sam preveo naslove članovi na ukrajinski. Dok ne znam da li upravljao prevesti najmanje jedan. --В.Галушко (обговорення) 12:23, 13 серпня 2017 (UTC)
@В.Галушко: Hvala Vam. --Semso98 (обговорення) 22:06, 13 серпня 2017 (UTC)

Перенаправлення вулиць[ред. код]

Фактично кожна вулиця у цьому списку має сторінку перенаправлення на список вулиць. Чи є сенс існування цих перенаправлень?--Andriy.v (обговорення) 06:30, 15 липня 2017 (UTC)

@Andriy.v: Колись це були окремі статті, які потім були об'єднані в одну через замалий розмір і брак джерел. Якогось великого сенсу в існуванні цих перенаправлень, мабуть, немає, але й шкоди від них теж, достатньо просто не посилатися на них зі списку, щоб не було посилань по колу — NickK (обг.) 04:30, 21 липня 2017 (UTC)

Допомога у редагуванні статті[ред. код]

Друзі! Прошу Вашої допомоги у публікуванні статті)
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:14, 24 липня 2017 (UTC)

Допомога[ред. код]

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, що потрібно для того аби розмістити статтю у Вікіпедії про журналіста та починаючого співака?--Мирося Милявська (обговорення) 14:42, 19 липня 2017 (UTC)

Вітання! Якщо це співак-початківець, то він для Вікіпедії — незначимий. Особа має відповідати певним критеріям значимості, про які можете прочитати тут. --Микола Василечко (обговорення) 11:49, 19 липня 2017 (UTC)

Допомога користувачу[ред. код]

Чи надаються певні привілей тому хто редагує і створює статті в Вікіпедії?
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:14, 24 липня 2017 (UTC)

Питання про банер для Неолімпіади[ред. код]

Сподіваюсь, що когось зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми.

І ще хотілося банер хоча б на тиждень, є шанс заманити нових вікіграців через наявність телетрансляцій та підвищений інтерес. Користувач:Mr.Rosewater ви не допоможете з розміщенням банеру? Рідко з`являється реальний шанс на залучення нових вікіпедистів.--Yasnodark (обговорення) 16:16, 25 липня 2017 (UTC)
Чесно кажучи, мені ще треба розбиратись, як це реалізувати, але я боюсь, що не маю на це права. Традиційно питання доцільності розміщення банерів і їхнього вигляду у нас обговорювалося, голосувалося та підсумовувалося. Наприклад, Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)/Архів 26#Ще один банер?. --Олег (обговорення) 16:38, 25 липня 2017 (UTC)
Олег Просто поки будемо організовувати цю бюрократичну тяганину, то шанс втратимо.--Yasnodark (обговорення) 16:43, 25 липня 2017 (UTC)
Тематичні тижні і так оголошуються на Головній сторінці та через загальне оголошення. Наразі триває аж чотири тематичні тижні, і я не дуже розумію, чому ми маємо один з них виносити аж у загальне оголошення. Якщо потрібна додаткова розкрутка, можна ще підключити блог і соціальні мережі, але розкрутка через загальне оголошення звичайного тижня видається надмірною — NickK (обг.) 16:50, 25 липня 2017 (UTC)
Та лише банер бачуть звичайні читачі і лише цей тиждень пов'язаний з реальними трансльованими подіями.--Yasnodark (обговорення) 17:01, 25 липня 2017 (UTC)
Yasnodark, прошу мене зрозуміти — це буде волюнтаристський вчинок, але це не той випадок, де він може бути виправданим. Можливо, варто було трохи раніше почати обговорення, але у наведеному мною прикладі питання вирішилося, враховуючи думку спільноти і досить швидко. --Олег (обговорення) 17:11, 25 липня 2017 (UTC)
Трохи раніше я й сам не знав про трансляцію цих подій, бо жодних анонсів зазделегіть не було, 5 актуальних днів залишилось, а ви знов за рибу гроші. Кому цей вчинок буде волюнтарити? Як це не той - залучити нових людей у тематику, де бажаючих писати обмаль? На відміну від інших тематичників цей єдиний прив`язаний до конкретних подій. Це суттєво його різнить від інших, про які достатньо знати самим вікіпедистам.--Yasnodark (обговорення) 12:12, 26 липня 2017 (UTC)

Статті, що належать одночасно до двох категорій[ред. код]

Як можна визначити статті, що належать одночасно до двох категорій?

Приклад: мені потрібні вибрані статті про Боснію і Герцеговину, і я маю знайти статті в перерізі категорій Вибрані статті та Боснія і Герцеговина.—Олесь Діброва (обговорення) 09:29, 27 липня 2017 (UTC)

@Олесь Діброва: Скористайтесь інструментом http://petscan.wmflabs.org/NickK (обг.) 10:01, 27 липня 2017 (UTC)
@NickK: Дякую наперед. Яку слід зазначати глибину та як записувати категорії? У мене жодної статті в перерізі.—Олесь Діброва (обговорення) 11:17, 27 липня 2017 (UTC)
@Олесь Діброва: Чим більша глибина, тим більше підкатегорій буде пройдено при пошуку (і тим більша ймовірність знайти як дуже вузькогалузеві, так і зовсім нерелевантні статті). Ви можете поставити глибину від 3 до 5, щоб отримати непогану вибірку, з глибиною 10 ви матимете майже всі підкатегорії, а з глибиною 50 або 100 гарантовано охопите взагалі все. Тут же ви не бачите статей, бо про Боснію і Герцеговину просто немає вибраних статей — NickK (обг.) 14:25, 27 липня 2017 (UTC)
@NickK: Ого, красно дякую Вам. — Олесь Діброва (обговорення) 14:26, 27 липня 2017 (UTC)

Координати[ред. код]

Для гідрооб'єкту «Матірка (притока Дністра)» потрібні координати. Пробував ввести з мапи: під час перевірки видає інше місцерозташування. --В.Галушко (обговорення) 13:39, 27 липня 2017 (UTC)

@В.Галушко: Я поставив приблизні координати. Я не знаю, яку проблему ви мали при введенні з мапи (можливо, джерелом проблеми були різні формати), тож, будь ласка, подивіться введені мною і перевірте, чи вони правильні — NickK (обг.) 14:36, 5 серпня 2017 (UTC)
Дякую, все правильно. --В.Галушко (обговорення) 15:06, 5 серпня 2017 (UTC)

Зображення з інших Вікіпедій[ред. код]

Добрий вечір! Зазвичай назви файлу достатньо щоб картинка з'явилась у статті на УкрВікі. Проте вже кілька разів стикався з ситуацією, коли це не спрацьовує. Наприклад, забраження з хорватської Вікі про гідроелектростанції https://hr.wikipedia.org/wiki/Hidroelektrana_Vara%C5%BEdin#/media/File:HE_Varazdin_3.jpg Може є якийсь засіб це подолати?--IGEO map (обговорення) 19:47, 28 липня 2017 (UTC)

Так. Завантажити спочатку на комп, а вже потім до нашої Вікі. --Jphwra (обговорення) 19:54, 28 липня 2017 (UTC)
У випадку якби б це було б вільне зображення, то зображення з іншої Вікіпедії треба перенести на Вікісховище і в такому разі його вже можна використовувати в україномовній Вікіпедії як і у всіх інших проектах Вікімедіа. На жаль, в цьому конкретному випадку це не можливо, бо те зображення, по перше, захищене авторськими правами, по друге, його не можна і завантажити локально до україномовної Вікіпедії, бо за wmf:Resolution:Licensing Policy використання таких зображень на умовах добропорядного використання неможливе (бо можна просто піти і зробити власне фото теї ГЕС, це невиправдане використання чужого фото). Файл в хорватськомовній Вікіпедії теж треба вилучити, на жаль, я не знайомий з процедурами вилучення там. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 19:55, 28 липня 2017 (UTC)
Дякую за розгорнуту відповідь. Що ж, почекаємо коли хтось сходить та сфотографує ті ГЕС без претензій на захист авторськими правами :) --IGEO map (обговорення) 18:36, 29 липня 2017 (UTC)

Архівація СО[ред. код]

Хто мені може підказати, як робити архівацію сторінки обговорення? На Архівування сторінки обговорення написано не зовсім зрозуміло, можливо, це переклад з російської мови. В англовікі докладно викладено, але не знаю, чи працюють їх скрипти в нас. Чи існує якась програма для автоматучного архівування, що архівує вміст по досягненні певного обсягу? --В.Галушко (обговорення) 21:20, 28 липня 2017 (UTC)

Інструкції. --Микола Василечко (обговорення) 22:06, 28 липня 2017 (UTC)
@Микола Василечко: Дякую, додав шаблон. --В.Галушко (обговорення) 15:23, 30 липня 2017 (UTC)

Про нові статті для порталів[ред. код]

Як можна відслідкувати нові статті, написані для порталу? Олесь Діброва (обговорення) 15:41, 31 липня 2017 (UTC)

Пошукайте сторінку Портал:Назва порталу/Нова стаття. Це у користувача Sergento є бот, який у відведеному розділі періодично оновлює список статей, що входять до визначеної категорії. Наприклад, Портал:Біологія/Нова стаття. --Олег.Н (обговорення) 13:52, 4 серпня 2017 (UTC)

Вадим Бойко[ред. код]

Чомусь Бойко Вадим перенаправляє на Вадим Бойко (а не навпаки). Як ви вважаєте, може, перейменувати поверх перенаправлення? Чи може вміст Вадим Бойко просто перенести у список Бойко і перенаправити туди? --Djadjko (обговорення) 01:00, 1 серпня 2017 (UTC)

Я думаю, не слід. Якщо ім'я та прізвище вживаються без імені по батькові, природним порядком є «ім'я-прізвище». Окрему сторінку неоднозначності можна зберегти. --В.Галушко (обговорення) 15:40, 1 серпня 2017 (UTC)
@Djadjko: Це вічнозелене питання, щодо якого, здається, ніколи не було чіткого консенсусу: дехто за перенаправлення, дехто за збереження окремої неоднозначності. Варто колись винести це на обговорення і вирішити щодо всіх таких випадків — NickK (обг.) 16:01, 6 серпня 2017 (UTC)
Що тепер ясно, так це те. що всі Вадими мають бути і там, і там :) --Djadjko (обговорення) 20:53, 7 серпня 2017 (UTC)

Я є редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда". Мене, можливо, памятає пан Юрій Чумак. Газету я випускаю періодично вже років 5 чи 7. Чи б[ред. код]

Та сьогодні у мене зявилися певні складності і я хотів би мати певний захист. Вашу електронну адресу я так і не зміг знайти, їхати до вас далекувато. Мені практично вже 71 рік, переніс інсульт. За неповагу до суду на мене заведена карна справа в листопаді минулого року.В мене Красноградські полісмени провели обшук, забрали всю компютерну техніку. Принтер недавно повернули. Я звертався за безоплатною юридичною допомогою, але ніхто із адвокатів не бажає прийняти участь в боротьбі з суддею Огієнком, який приїздить до нас з Харкова - два дні в неділю. Звинувачення мені так і не предявили. Яким чином ми могли б співпрацювати -мені сказати важко. Але я ваш колегі і сподіваюся на допомогу. Правда я не маю юридичної освіти і вся моя посильна робота - це більше схоже на хоббі після мого "невдалого" осудження. Я очолював раніше "Партію правозахисту" в районі. Сьогодні я хочу просити працівників групи почитати декілька моїх останніх статей щоб ми могли потім обговорити мої проблеми. З повагою Віктор Марголін, Зачепилівка Харківської області.Сподіваюся на відповідь. — Це написав, але не підписав користувач Віктор Марголін (обговореннявнесок).

@Віктор Марголін: ви почали писати повідомлення в полі «Тема», через що частина вашого повідомлення втратилася, і з нього не зрозуміло, про що мова. Будь ласка, відредагуйте повідомлення... --Юрій Булка (обговорення) 09:22, 3 серпня 2017 (UTC)

Об'єднання сторінок-дублерів[ред. код]

Підкажіть, що стається з вказанням авторства сторінок під час їх об'єднання? Створювачем сторінки може бути тільки одна особа, так хто ж вказується ним в інформації про сторінку? Той, що створив старішу статтю чи той, кому належить більший обсяг матеріалу? Я бути з тим, що у Вікіпедії створюють багато дублерів вже існуючих сторінок: бо автори останніх не спорядили їх інтервіками і посиланнями зі сторінок неоднозначностей? --В.Галушко (обговорення) 17:28, 10 серпня 2017 (UTC)

@В.Галушко: Якщо дві статті на рівно одну й ту саму тему, то варто об'єднати зміст статей в одну статтю (будь-яку з двох), і далі звернутися адміністраторів, щоб вони об'єднали історії статей. У такому разі автором об'єднаної статті буде той, хто створив старішу статтю — NickK (обг.)
Чому таке несправедливе правило? Старіша стаття коротка. Знайти її трудно: вона не має інтервік (у багатьох мовних розділах подібні статті давно існують) і не має посилання зі сторінки неоднозначності. Якщо автори будуть так несумлінно ставитися до створення статей, лінуватися шукати відповідники іншими мовами, не робити на свою статтю посилань, а потім їх запишуть у створювачі статті, у внеску до якої вони мають менше третини. Несправедливо. --В.Галушко (обговорення) 20:42, 10 серпня 2017 (UTC)
А Ви менше піддавайтеся на «магію» цих чисел, знайдіть собі інші, ну хоч такі :-) Бо навіть серед статей, які а) така одна б) інтервікі додано відразу в) посилання на неї відразу проставлені у декілька статей — є купи мікростатей з мінімумом інформації. І якщо їх хтось потім доробить, то в історії буде видно, хто скільки у статтю додав. Те ж саме буде в історії після об'єднання старої закинутої недостатті без інтервік з новішою ґрунтовною. --ReAlв.о. 23:37, 10 серпня 2017 (UTC)
Жаль, що бот цей вже не працює. Дякую за увагу!--くろねこ Обг. 00:07, 11 серпня 2017 (UTC)
@В.Галушко: Правило взагалі не містить поняття першого автора статті. Якщо стара стаття зовсім не потрібна (наприклад, складалася лише з порушення авторських прав), тоді те редагування справді можна не переносити. Якщо ж у старій статті є хоч щось корисне, то її історію редагувань потрібно зберегти (така вимога ліцензії Вікіпедії). Далі виходить проста хронологія: першим іде старіше редагування, а це неодмінно буде редагування зі старішої статті. Тож це не питання об'єктивності чи необ'єктивності визначення першого автора, це питання збереження авторства всіх дописувачів — NickK (обг.) 21:40, 11 серпня 2017 (UTC)
@В.Галушко: «Створювачем сторінки може бути тільки одна особа»? IMHO, акт створення нової статті — звичайно, може бути корисним, але не є великою заслугою (особливо якщо створюється лише «заготовка», весь вміст якої — кілька речень у стилі «Лондон — столиця Великої Британії», без жодних посилань на джерела) ;)
Сподіваюся, що конкурси виду «хто більше наштампує заготовок» тут не проводяться і не будуть проводитися… Значно ціннішою діяльністю, IMHO, є пошук й додавання авторитетних джерел до існуючих неякісних статей (на підтвердження чи спростування там написаного; мимохідь можна знайти й додати багато цікавих фактів); але, на жаль, від цього в історії рідко з'являються якісь красиві значки, за винятком великих чисел з плюсиками :)
Щодо авторства: а хіба ж авторами статті не вважаються всі її редактори?
@NickK: «звернутися адміністраторів, щоб вони об'єднали історії статей»? Схоже, на uk.wiki це щось рідкісне (я розділення та об'єднання історій зустрічав на Вікісховищі, але рідко): як я розумію, зазвичай просто переносять куди треба і ставлять перенаправлення (Вікіпедія:Об'єднання статей). --Djadjko (обговорення) 00:32, 12 серпня 2017 (UTC)
@Djadjko: Це відбувається лише тоді, коли дві статті рівно на одну й ту саму тему, а не на близькі теми, а це вже досить рідко. Якщо просто поставити перенаправлення і перенести текст, втратиться історія редагувань й автори того, що перенесли — NickK (обг.) 00:58, 12 серпня 2017 (UTC)
@Djadjko: Мушу зазначити, що в цьому не провина адміністраторів. Просто користувачі ігнорують довідку (взагалі це десь правило треба зробити). За той час, що я знову адмін (з початку цього року), я зробив, мабуть, більше двох десятків об'єднань історій. Власне запитів на об'єднання з цих статей було не більше половини, інше то випадково зустрічаючи давні перенаправлення з нетривіальною історією або самостійне об'єднання статей на одну тему. Розділяв лише Патріархат на Патріархат (епоха) і Патріархат (соціальні відносини) — там була війна редагувань статті Патріархат і то було доволі просто, лише розділити ці дві гілки. Загалом розділення історій то для великої статті з довгою історією практично непід'ємна задача. --ReAlв.о. 09:27, 12 серпня 2017 (UTC)
@ReAl: А я думав, що зазвичай розділяють тільки на ВікіСховищі, коли хтось щось корисне завантажив «не зовсім туди»… ясно, адміністратори укрвікі мають ще й таку «розвагу» :)
@NickK: я хотів відзначити, що Вікіпедія:Об'єднання статей#Як об’єднувати? цим, схоже, не переймається…
Кандидат на опрацювання: Кедрові горішки & Кедровий горіх. --Djadjko (обговорення) 02:48, 22 серпня 2017 (UTC)
Щодо визначення авторства мені подобається політика авторства добрих статей і вибраних списків. Ні, не завжди всі редактори статті є її авторами, переважно є один автор. --Юрій25031994 Обговорення 00:37, 12 серпня 2017 (UTC)
@Юрій25031994: Тут два різні поняття авторства. З одного боку, для історії редагування статей важливі всі автори, навіть ті, хто зробили одне незначне редагування. З іншого боку, для ДС/ВС тощо важливий основний автор, який довів статтю до доброї або вибраної — NickK (обг.) 00:58, 12 серпня 2017 (UTC)
От вам ці статті: моя Чуб (анатомія птахів) і Чуб (у птахів). Вирішить, чия докладніша і чи варто їх об'єднувати. --В.Галушко (обговорення) 12:52, 12 серпня 2017 (UTC)

Думаю тут варто знову підняти питання про те що було б добре позбавитись від списку "створених" статтей. --Буник (обговорення) 19:02, 12 серпня 2017 (UTC)

Я думаю, не варто. Корисний же список. Хай створювачем сторінки буду не я, але про свій внесок я зазначу окремо на СО. --В.Галушко (обговорення) 20:58, 12 серпня 2017 (UTC)

Прохання про скасування[ред. код]

Скасуйте здійснене мною перейменування Путейська . Я перепутав з однойменним зупинним пунктом в Одеській області. Bohdan Bondar (обговорення) 15:49, 12 серпня 2017 (UTC)

@Bohdan Bondar: Просто перейменовуйте статтю, повертаючи стару назву. --В.Галушко (обговорення) 15:53, 12 серпня 2017 (UTC)
Ви певні, що Ваше перейменування Колійна (зупинний пункт) було помилковим? Україномовний сайт наводить назву «Путейська», для «Колійна» джерел нема. До речі, в російському розділі написано краще. Треба виправити.--В.Галушко (обговорення) 16:02, 12 серпня 2017 (UTC)
Провірити власне цей маршрут де напутав я не в змозі оскілько не знаю список по якому напрямку електропотяга перенлядати - знаю тільки Одещину. Якщо повний збіг не зважа на інше розташування . То власне запитань нема- хай залишається перейменування.

Bohdan Bondar (обговорення) 17:56, 12 серпня 2017 (UTC)

@Bohdan Bondar: скажіть, Вам траплялася назва «Колійна» де-небудь у друкованих джерелах або усному мовленні? --В.Галушко (обговорення) 18:11, 12 серпня 2017 (UTC)
@Bohdan Bondar: схоже, я розібрався. Існують дві станції з назвою «Путейська» — одна в Херсонській, друга — в Одеській областях, і дві платформи з назвою «Путійська». Про «Колійну» згадує лише Вікіпедія і сайти з інформацією з неї. --В.Галушко (обговорення) 12:36, 13 серпня 2017 (UTC)
Помилки виправив. Дві платформи «Путейська» є в Одеській залізниці і одна станція «Путійська» — у Південно-Західній. --В.Галушко (обговорення) 14:30, 13 серпня 2017 (UTC)

Допоможіть виправити помилку[ред. код]

У статті Фудзіномія у преамбулі чомусь написано «Фуджіномія». Як виправити, не знаю, бо текст у коді відсутній — один шаблон з назвами параметров японською. --В.Галушко (обговорення) 20:55, 12 серпня 2017 (UTC)

Це типова помилка різних систем. Багато кому не подобається російськомовна система Поліванова. Дякую за увагу!--くろねこ Обг. 14:33, 13 серпня 2017 (UTC)
Очевидно, річ у тім, що шаблон бере інформацію з Вікіданих. Може, замінити вміст і вставити новий шаблон? --В.Галушко (обговорення) 14:36, 13 серпня 2017 (UTC)
У вікіданих Фудзіномія. Даних шаблон звідти не бере. Як би брав б було добре. А так 2011 рік застрявся...--くろねこ Обг. 14:40, 13 серпня 2017 (UTC)
проблема була в Шаблон:自治体名称仮名. Но цей шаблон мені не подобається. Краще Шаблон:НП. Через його оновлюваність з вікіданими. Спочатку думав замінити на нього, але кількість вкладень. --くろねこ Обг. 14:45, 13 серпня 2017 (UTC)
Дякую, тепер порядок. --В.Галушко (обговорення) 14:56, 13 серпня 2017 (UTC)
Помилка в Шаблонах Шаблон:自治体名称UKR2 та Шаблон:自治体名称UKR (хоча мені дивно що в цьому шаблоні були і дз і дж, в японській мові або писати лише дз або лише дж). А щоб оновлювати дані потрібно оновити кучу таких шаблонів Шаблон:自治体人口… . І чесно, це ще не порядок, це хаос… Нема за що =) Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 14:59, 13 серпня 2017 (UTC)

Navbox[ред. код]

Підкажіть, будь-ласка, як редагувати створений мною шаблон Праслов'янська мова. Я створив його за допомогою Navbox, тепер в нього каскадний захист. --В.Галушко (обговорення) 20:03, 16 серпня 2017 (UTC)

Дякую, розібрався. Забув вставити один параметр. --В.Галушко (обговорення) 20:07, 16 серпня 2017 (UTC)

Спам[ред. код]

Запропоновану статтю, розцінюють як саморекламу, проте наш центр не має комерційних проектів. Що необхідно змінити? Посилання на статтю Київський молодіжний центр.

Написано фактично від першої особи. Повинен бути текст на основі незалежних джерел, які не пов'язані з центром. --Basio (обговорення) 18:54, 19 серпня 2017 (UTC)

Шаблон[ред. код]

Чи існує яка-небудь інформаційна картка, яку можна було б помістити в статтю про спортивну організацію? Відповідника англ. Infobox sporting event organization поки нема. --В.Галушко (обговорення) 11:49, 21 серпня 2017 (UTC)

Підійде Шаблон:Спортивна організація? Дякую за увагу!--くろねこ Обг. 19:21, 21 серпня 2017 (UTC)
Шукаю для статті Тихоокеанські ігри. Можна спробувати і його. Але нема картки для копіювання — з порожніми значеннями параметрів. --В.Галушко (обговорення) 19:29, 21 серпня 2017 (UTC)
@В.Галушко: Я так побачив що шаблон Спортивна організація для змагань та має інші параметри. Тому зробив похідний на Infobox sporting event organization Постійна версія № 20926014. Якщо все добре то можна використати його. Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 16:38, 22 серпня 2017 (UTC)
@AlexKozur: Дякую за роботу, відмінний шаблон. Як вставити його в статтю? --В.Галушко (обговорення) 15:33, 23 серпня 2017 (UTC)
@В.Галушко: переніс з чернетки в основний Шаблон:Організації спортивних подій. Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 17:35, 23 серпня 2017 (UTC)
@AlexKozur: Шаблон вставив. Дякую за співпрацю! --В.Галушко (обговорення) 20:43, 23 серпня 2017 (UTC)

Азійське питання[ред. код]

Я дещо вже заплутався. Як правильно іменувати статті про китайців Сунь Рібо та Сяньін Лю (де Лю та Сунь прізвище)? Дякую! --くろねこ Обг. 13:42, 31 серпня 2017 (UTC)

  • @AlexKozur: Згідно з ВП:ІС у китайців перше прізвище, а ім'я йде другим — NickK (обг.) 15:17, 31 серпня 2017 (UTC)

Хроніки Нарнії[ред. код]

Звернув увагу на посередній стан статей на тему «Хроніки Нарнії». Чи існує якийсь офіційний переклад і транскрипція імен? Якщо перекладів кілька, то чи можна використати варіанти з офіційної української озвучки фільмів? Чи можна використати інформацію про переклад і невільні файли з цього сайту? Наперед вдячний --В.Галушко (обговорення) 14:26, 31 серпня 2017 (UTC)

В.Галушко, Думаю, що краще взяти переклад імен з останнього видання від КСД, який зараз можна знайти у книгарнях. Не факт, що вони відрізняються від інших видань, але все ж. Щодо невільних файлів (обкладинок?), то сміло використовуйте, оформивши як добропорядне використання.--Andrew-CHRom (обговорення) 15:26, 31 серпня 2017 (UTC)

Краще брати назви перших перекладів. Або обирати з двох назв, найближчу до дослівного перекладу оригінальної назви.--Yasnodark (обговорення) 15:46, 31 серпня 2017 (UTC)
@Andrew-CHRom: чи не могли Ви назвати хоча б українські переклади назв. Я зовсім не знайомий зі сучасним книжковим ринком України, у нашій книгарні на Арбаті продають тільки класичну українську літературу. Окрім того, якщо я використаю невільний файл з обкладинкою книжки, бажано, щоб заголовок статті збігався з назвою на обкладинці.
@Yasnodark: все не так просто. Як наприклад, дослівно перекласти Dawn Treader? Буквальний переклад приблизно буде як «той, що прямує на світанок». У статті Список персонажів «Хронік Нарнії» перекладено як «Підкорювач Світанку…», але це, здається, калькування російського перекладу «Покоритель Зари». --В.Галушко (обговорення) 16:01, 31 серпня 2017 (UTC)
Нехай спочатку будуть ксдшні https://www.bookclub.ua/ukr/read/lewis_clive/ , бо з першого перекладу назви треба шукати. У статті Хроніки Нарнії той роман названо "Подорож досвітнього мандрівника".Yasnodark (обговорення) 16:36, 31 серпня 2017 (UTC)

В.Галушко, у вільному доступі є видання 2006-2008 років — Льюїс К. С. Хроніки Нарнії . Скачайте та візьміть його за основу (обкладинки, переклади назв, імена персонажів тощо). Так точно ніде не помилитеся і менше мороки буде.--Andrew-CHRom (обговорення) 16:23, 31 серпня 2017 (UTC)

@Andrew-CHRom: дякую, так і зробимо. --В.Галушко (обговорення) 16:27, 31 серпня 2017 (UTC)
дарма писав і без мене вирішилося.Yasnodark (обговорення) 16:38, 31 серпня 2017 (UTC)

Зауваження: @Andrew-CHRom: @В.Галушко: У КСД серед перекладачів і фанатів (я не про Нарнію, тут не в темі, а про їх переклади взагалі) репутація така собі, бо вони практикуються деякі дуже паскудні речі, як-то:

  • Подвійні переклади з російської (а як перекладають росіяни, думаю, всі знають)
  • Переклад водночас кількома перекладачами (кожен — частину книги, виходить що стилістика тексту й іноді навіть імена не узгоджені — в художніх творах!)

Так що беззаперечно брати КСД з взірець — це злочин. Вони регулярно стають героями скандалів через якість своїх перекладів. Й не вони одні, на жаль. Ось якщо цікаво artem.komisarenko (обговорення) 17:25, 31 серпня 2017 (UTC) P.S.: В список персонажів я б додав їх в різних перекладах — якщо є час та натхнення. Щоб дурість кожного очевидна була artem.komisarenko (обговорення) 17:28, 31 серпня 2017 (UTC)

@Artem.komisarenko: все так, я сам це спостеріг. Схоже, що перекладали не з оригіналу, а з російської версії. Але що робити, яку назву обрати? Не перекладати ж самому. --В.Галушко (обговорення) 17:46, 31 серпня 2017 (UTC)
Я б взяв з видавництва Свічадо, як рекомендував Andrew-CHRom, оскільки вони перекладали з англійської й були першими (+ є на торентах) й згадав би КСД, оскільки це хоч і неякісний, але ширпотрєб. artem.komisarenko (обговорення) 18:00, 31 серпня 2017 (UTC)
З назвами все ясно, але з іменами персонажів складніше. В Інтернеті мені не вдається знайти тексту перекладів В. Наріжної. --В.Галушко (обговорення) 19:37, 31 серпня 2017 (UTC)
Свічадо я б не радив брати, бо там переклали лише 4 книги, тож вийде, що назви для перших чотирьох книг треба буде брати з одного видавництва, а решти - з іншого. Якщо вже вибирати видання, то з одного видавництва і повне.--Piramidion 19:47, 31 серпня 2017 (UTC)
Основні персонажі з перших книжок. КСД-шний переклад з російської кількома перекладачами в будь-якому випадку — це ще гірше. artem.komisarenko (обговорення) 19:56, 31 серпня 2017 (UTC)
Можеш туди і Нарнію сміливо вписати. Переклад з рос.версії. --くろねこ Обг. 20:11, 31 серпня 2017 (UTC)

В.Галушко, я ж вам посилання на толоку давав → https://toloka.to/t47033; ще можна знайти тут http://chtyvo.org.ua/authors/Lewis_Clive_Staples/ --Andrew-CHRom (обговорення) 19:51, 31 серпня 2017 (UTC)

Piramidion там видавництво «Проспект».Усі 7 книг.--Andrew-CHRom (обговорення) 19:54, 31 серпня 2017 (UTC)

Так, я бачив. Його можна взяти за основу.--Piramidion 19:55, 31 серпня 2017 (UTC)
Все так, але деякі труднощі залишаються. Глянув переклад «Останньої битви» на http://chtyvo.org.ua/authors/Lewis_Clive_Staples/ (на https://toloka.to/t47033 інформація на цю тему відсутня), там адаптація російської версії, при цьому перекладач не вказаний. --В.Галушко (обговорення) 21:21, 31 серпня 2017 (UTC)
У процесі роботи і вивчення стану статей на цю тему повстало ще одне питання. Що робити, як офіційна назва української версії фільму («Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та шафа», «Хроніки Нарнії: Підкорювач Світанку») відрізняється від назви перекладу книжки («Лев, Біла Відьма та шафа», «Подорож Досвітнього мандрівника»)? В англійській і російській версіях такої суперечності нема. --В.Галушко (обговорення) 17:12, 1 вересня 2017 (UTC)

Увага! Увага! — Queen[ред. код]

У нас немає повноцінної статті про рок-гурт Queen — це великий недолік Укрвікі. Усі іншомовні найбільші та поважаючі себе Вікі мають повноцінні статті про цей рок-гурт. Тільки ми пасемо задніх. Я створив багато сторінок про сингли цього та покращив статті про альбоми цього гурту, однак мені не виходить написати хорошу статтю саме про гурт, багато разів писав, проте невдовзі вилучав увесь текст. В підсумку прийшов до виводу, що треба перекласти англійську сторінку, однак є проблема — я не знаю англійської, переклад за допомогою гугл-транслейт виходить дуже ламаний і незрозумілий. Хто знає англійську? Стаття має доволі багато переглядів, однак читач, заходячі в Укрвікі, нічого не бачить про Queen, і йде за інформацією в Рувікі. Стаття дуже важлива, про цей гурт знають майже всі. — Це написав, але не підписав користувач Парус (обговореннявнесок) 15:19, 15 червня 2017.

Згоден, але чому ж це користувач uk.wiki має обов'язково йти на ru.wiki? Якщо він трохи знає англійську, то скоріше піде на en.wiki: Queen — це ж англійський гурт, а не російський! :) --Djadjko (обговорення) 20:40, 7 серпня 2017 (UTC)
@Djadjko Може ви знаєте англійську та перекладете цю статтю? Це була б дуже корисна для Укрвікі справа. Вважаю, що ця тема надважлива й обов'язкова. --Парус (обговорення) 17:24, 1 вересня 2017 (UTC)
Хоч я й шаную творчість даного гурту (і навіть трохи розумію англійську), проте зараз ця тема для мене не є пріоритетною. Перепрошую! --Djadjko (обговорення) 21:28, 1 вересня 2017 (UTC)

Хто візьметься за переклад з англійської статті про рок-гурт Queen? Це буде дійсно дуже корисна справа для Укрвікі. Всі поважаючі себе іншомовні Вікіпедії мають статті про цей гурт, а в нас нема нормальної статті! Я нажаль не володію англійською. У статті є лише вступ, перекладений Олександром Тагаєвим з англійської, а основного тексту нема.--Парус (обговорення) 17:20, 1 вересня 2017 (UTC)

@Парус:, я погоджуюсь взяти участь у перекладі. Але, оскільки зараз багато роботи в межах Місячника, з цим мусимо перечасувати. Я згоден зайнятися найскладнішими розділами. Хто приєднується? --В.Галушко (обговорення) 17:47, 1 вересня 2017 (UTC)
@В.Галушко: Дякую за відгук! Мені головне щоб переклали текст з англійської, ну а далі я постараюся гарно оформити статтю. У мене в планах створити статті про всі сингли, збірники, концерти, відеографію цього гурту. Покращити статті про їхні альбоми, учасників гурту. Але для цього всього потрібно мати нормальну головну статтю. У мене в планах створити цілу серію статтей про цей гурт, як наприклад — серія статтей про Адріано Челентано.--Парус (обговорення) 05:23, 2 вересня 2017 (UTC)
Шановні користувачі Вікіпедії! Є ще бажаючі взяти участь у перекладі?--Парус (обговорення) 05:38, 2 вересня 2017 (UTC)
Зацікавило. --くろねこ Обг. 20:44, 2 вересня 2017 (UTC)
@くろねこ Приєднайтеся, будь ласка, до перекладу! Пан В.Галушко зараз взявся за переклад першого розділу, але англійська стаття доволі велика, одному користувачу важко все перекласти. Може перекладете ще якийсь розділ?--Парус (обговорення) 14:17, 4 вересня 2017 (UTC)
@Парус:, на його СО детальніше. Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 14:30, 4 вересня 2017 (UTC)
Можна допомогти і завантаживши невільні музичні файли: вони присутні в англвікі. --В.Галушко (обговорення) 14:45, 4 вересня 2017 (UTC)

Термін для типу суден[ред. код]

Добрий вечір спільнота! В процесі написання статей про судна з двигунами на зрідженому газі зустрівся доволі незвичний тип - судна для розвезення корму - fishfeed carriers. Оскільки вони ж будуть категорією, то тим більше хотілось би корректно найменувати цей незвичний тип. Судна для кормління риби? І чи їх відносити до категорії промислових суден, чи запроваджувати нову, щось на кшталт "Судна аквакультури"? --IGEO map (обговорення) 17:43, 3 вересня 2017 (UTC)

@IGEO map:
  • Судна для перевезення рибного корму?
  • Судна для підгодовування риби?
Дякую за відповідь. Мені сподобалось "Судна для підгодовування риби"--IGEO map (обговорення) 08:35, 5 вересня 2017 (UTC)
--Olvin (обговорення) 11:02, 4 вересня 2017 (UTC)
«Перевізники рибного корму»? --В.Галушко (обговорення) 14:44, 4 вересня 2017 (UTC)
Дякую за відповідь! Але напевно я скористаючь запропонованим вище "Судна для підгодовування риби"--IGEO map (обговорення) 08:35, 5 вересня 2017 (UTC)
@IGEO map: як на мене це 100% ОД. Дослівний переклад був би перевізник корму для риби, транспорт корму для риби тощо artem.komisarenko (обговорення) 07:02, 6 вересня 2017 (UTC)

Шаблон:Спортсмен[ред. код]

Дві сторінки з шаблоном «Спортсмен» — Кваша Олена Сергіївна і Дем'янчук Яна Володимирівна. В обох присутній параметр «спортивне_звання» з однаковим значенням. В першій сторінці він працює, як треба (знак МСМКУ і категоризація), в другій — не працює. Чому? --Олег (обговорення) 14:37, 11 вересня 2017 (UTC)

@Mr.Rosewater: У другій цей параметр був двічі, і відображалося лише перше значення (порожнє). Зараз виправлено — NickK (обг.) 15:12, 11 вересня 2017 (UTC)

Слушні інтервікі[ред. код]

Стаття «Павло» не має інтервікі. Зв'язати з білоруським відповідником чомусь не виходить (Attempted modification of the item failed). --В.Галушко (обговорення) 17:05, 14 вересня 2017 (UTC)

зараз все правильно? Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 17:35, 14 вересня 2017 (UTC)
@AlexKozur: дякую! Як Вам це вдалося? --В.Галушко (обговорення) 18:07, 14 вересня 2017 (UTC)
бот два однакових елемента зробив чомусь, відділивши українську від інших. Переніс до повнішого елемента, а цей поставив на видалення. Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 18:42, 14 вересня 2017 (UTC)
от тільки не зрозумів чому не видалили id:Павло́, якщо це копія id:Павло --くろねこ Обг. 21:50, 15 вересня 2017 (UTC)

Вандалізм у статті Чоткий Паца[ред. код]

Вітаю! Помітив, що у статті Чоткий Паца, яку я створив і наповнив, мною був помічений вандалізм у 18 правках до цієї статті. Вандалізм був вчинений користувачами Користувач:178.214.211.182 та Користувач:Pentax-ua. Всі правки цих користувачів є шкідливими: незрозуміле видалення інформації, додавання абсолютно неправдивої інформації, а також додане ОД. Я, як автор статті, обурений такими діями, але що робити не знаю, тому звернувся у Кнайпу. Був би дуже радий, якщо хтось з користувачів відкотив дані правки. Дякую. PS Також було б непогано, якби хтось наклав захист на статтю.— Це написав, але не підписав користувач NV (обговореннявнесок).

NV, Про вандалізм повідомляють на сторінці запитів до адміністраторів (щоб адміни могли заблокувати вандалів), прохання про захист можна писати там же або на сторінці запитів на захист.
Однак не завадить і взяти до уваги написане в описі редагування анонімом (якщо інформація все ж достовірна, її можна знову додати до статті, але обов'язково вказати джерело, звідки це взялося), а також написати користувачу (у цьому випадку Pentax-ua) на сторінку обговорення, можливо людина детальніше пояснить, чому вона відредагувала саме так. --Ата (обг.) 06:59, 18 вересня 2017 (UTC)
Ата, я не просто відредагувала (хоча точніше і правильніше сказати, "додала інформацію"), я при цьому вказала джерела інформації в самій статті! Таким чином, не я, а джерела інформації пояснюють все! --Користувач:Pentax-ua
NV, Особисто я дописала дану статтю (до речі, це може робити будь-який учасник вікі - навіть якщо першому автору статті це не подобатися), додавши важливу інформацію, яка повинна фігурувати в статті. При цьому вказала посилання на джерела інформації! Тобто, все відповідає правилам вікі.
Крім цього, прізвище виконавця ролі "Косткі Клепки" була зазначена не правильно! Його прізвище "БородавкА" , а не "БородавкО"! (ось джерела: його резюме ; його сторінка в Institute of international relations Taras Shevchenko national university ; він в акторській базі ; його канал в youtube) Так що мої дії немають нічого спільного з вандалізмом! Мої дії не являються шкідливими (вони навпаки корисні), а ось Ви вказали шкідливу та абсолютно неправдиву інформацію (щодо прізвища виконавця ролі "Косткі Клепки"), яка дезінформує користувачів! Це я відповіла особисто за себе і за свої дії.
А що стосується користувача Користувач:178.214.211.182 (ДО ЯКОГО Я НЕ МАЮ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ), то він зробив примітку (а самє: "Редагована інформація не являлася достовірною") біля свого редагування. Щодо цієї інформації - я нічого сказати не можу. Так як тут (на відміну від моєї інформації, яку я додала) немає джерел. NV, Так само немає джерел інформації і у Вашій версії щодо того, хто є засновником. --Користувач:Pentax-ua

Прохання про допомогу із шаблонами[ред. код]