Обговорення користувача:Indicer

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Щодо фільмографій[ред. код]

Якщо вставляєш фільмографію чи ще якийсь іноземний текст у статтю, то її ТРЕБА перекладати. Або якщо плануєш її в найближчий день доробляти, то став шаблон {{в роботі}} І ще про всяк випадок на майбутнє: стаби (дуже короткі статті) краще не створювати. --Грезько Вовчинецький 21:29, 23 травня 2010 (UTC)Відповісти

Обов2язковість.[ред. код]

Чи збираєтесь ви дописувати статтю про брукву? Чи вважаєте, що написавши статтю у вигляді, в якому вона зараз, зробили корисну справу? (Анонім) --95.132.148.0 19:15, 31 травня 2010 (UTC)Відповісти

Дописувати збираюсь кожну написану статтю, однак свому свій час і в залежності міри від осбостої зацікавленості в кожній конкретній тематиці, до однієї статті можу повернутися через тиждень, до менш цікавої і через півроку. І згадана стття далеко не єдина недороблена стаття. Взагалом - чим більше стабів, тим більша ймовірнсть, що їх потрохи будуть доповнювати пересічні читачі вікіпедії, якби цих стабів не було б, то вони б не були проіндексовані пошуковими системами, на ще ненаписану сторінку задолили б надзвичайно рідко, і ще довго б ніхто не написав статтю.
Це все зрозуміло. Та й ніякий анонім не може вас змушувати чи закликати до совісті. Дописування у Вікіпедію, справа цілковито добровільна і з біса альтруїстична. Я просто намагаюся вас таким чином зашантажувати до роботи над цією статею. Якщо знаєте англійську чи німецьку, чом би просто не перекласти. Хочу правда сказати, що й англійська, й німецька версії невірні і рясніють помилками. Взагалі тема досить складна.
Як би було добре, коли б можна було приставити дуло пістолета до скроні якогось користувача, і примусити його написати статтю... Шкода, що такої можливості нема:(
Якби ви там щось робили, може б і я підключився б. Давайте зробимо її вибраною! (Анонім) --95.132.148.0 20:00, 31 травня 2010 (UTC)Відповісти
:) Чому б вам не зареєструватись (якщо ще нема акаунту) і не попрацювати над цієї(якщо розбираєтесь в темі, чи вона якось чіпляє) а може й іншими статтями на біологічну тематику(чи й не тільки:)). Можете спробувати приєднатись по тематичного проекту в вікіпедії, спробувати загітувати туди користувачів. І хоча більшість тематичних проектів в досить таки занедбаному стані(або підтримуєтья 2-3 дописувачами), проте ж треба з чогось починати. Наразі ж маємо близько 100 активних редакторів, 1000 таких, що здійснили менше них редагувань і невідому кількість анонімних дописувачів.

В тематиці статті погано орієнтуюсь - десь так як і в статті Діод Ганна чи Інозитол, однак вони були доведені до пристойних стабів. Інакше вони наймовірніше були б вилучені через тиждень,хоч і заслуговують місця у вікі.

Підпис у обговореннях[ред. код]

Будь ласка, уважно ще раз перечитайте поради, що були Вам надані у привітанні щодо необхідності ставити підпис у обговореннях. --pavlosh ҉ 22:14, 31 травня 2010 (UTC)Відповісти

в яких самих обговореннях? на моїй сторінці я не ставлю підпис, на інших стараюсь ставити, а коли помічаю, що про підпис забуто, то не знаю, як правильно добавити постфактум.— Це написав, але не підписав, користувач Indicer (обговореннявнесок).
Підпис (як вказано у тих порадах) — ставиться у всіх без винятку обговореннях, навіть тих, що здійснюються не на сторінках обговорень (може, Ви вже помітили, що є такі випадки).
Не ставити підпис на власній сторнці обговорення — це неправильно (бо незручно для читачів) і я радий, що Ви вже почали ставити підпис і тут.
Поставити підпис за самого себе постфактум нескладно — треба просто відредагувати текст своєї репліки, додавши туди підпис звичайним, вже Вам відомим, способом.
Принагідно — для зручності читачів прийнято при відповіді на чиюсь репліку робити відступ вправо (відносно розташування репліки, на яку відповідаєте). До прикладу — зверніть увагу як я розташував оцю свою репліку та тут і тут (для наочного прикладу) відредагував Ваші репліки (не чіпаючи їх змісту, звісно). Тобто такі відступи зазвичай робляться додаванням символу ":" (інколи "*", а інколи комбінації з цих двох символів) на початку репліки та кожного її абзацу. --pavlosh ҉ 23:22, 1 червня 2010 (UTC)Відповісти

Створення шаблону[ред. код]

Так, можна б і шаблон але ж цих організації не більше 10 отже швидше мені просто створити статтю і все. Зокрема, що лишилося їх лише кілька. Ну але як у Вас бажання то чому самому цього не зробити? --Зелений Змій 05:18, 1 червня 2010 (UTC)Відповісти

http://uk.wikipedia.org/wiki/Шаблон:Боксерські_Організації - долучайтесь(можливо назву варто підкоректувати) --Indicer 05:36, 1 червня 2010 (UTC)Відповісти

template for usrbox 573 345-1 324 380

Розрив між вікіпедіями[ред. код]

Привіт, ось створив таке, але щоденне оновлення не обіцяю--βρσωαρ 07:04, 2 червня 2010 (UTC)Відповісти

Статті типи

  • валюти різних країн, їх символіка,лідери, маловживані мови
  • фільмографія за актором, дискографія за музикантом
  • ПО, сайти, компанії

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Стів Керелл

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:57, 15 грудня 2012 (UTC)Відповісти

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:40, 25 січня 2013 (UTC)Відповісти

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Indicer!

В минулому ви створили 43 статті Вікіпедії та додали 305 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:06, 24 квітня 2014 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Indicer!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Indicer!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)Відповісти

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Indicer!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)Відповісти

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Indicer!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)Відповісти

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Indicer!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом повернутися до наповнення Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:54, 28 січня 2021 (UTC)Відповісти

Вікімарафон-2022: напишіть статтю з нагоди 18-річчя Вікіпедії![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Indicer!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2022, який присвячений 18-річчю української Вікіпедії! Марафон триває до понеділка 31 січня включно, тож закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме 18-річчя Вікіпедії стане нагодою написати нову статтю? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до вікізустрічей, переважно онлайн, хоча в деяких регіонах карантинні обмеження дозволяють і офлайн. Детальніша інформація доступна тут: Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Вікізустрічі.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону-2022 09:45, 29 січня 2022 (UTC)Відповісти

Сторінку Дзюн номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Дзюн, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 червня 2023. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 20:32, 1 червня 2023 (UTC)Відповісти

Сторінку Художні стилі татуювання номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Художні стилі татуювання, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 січня 2024. Що ще можна зробити? --Dmytro Tvardovskyi (обговорення) 02:57, 11 січня 2024 (UTC)Відповісти