Рекуперативне гальмування

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Toyota Prius 2004 — серійний (з 1997) автомобіль з системою рекуперативного гальмування

Рекуперативне гальмування — вид електричного гальмування, під час якого електроенергія вироблена тяговими електродвигунами, які працюють в генераторному режимі, повертається в електричну мережу.

Рекуперативне гальмування широко застосовується на електровозах, електропоїздах, сучасних трамваях і тролейбусах, де під час гальмування електродвигун починає працювати як електрогенератор, а вироблена електроенергія передається через контактну мережу іншим електровозам, або в загальну електросистему через тягові підстанції.

Аналогічний принцип використовується на електромобілях, гібридних автомобілях де електроенергія яка виробляється під час гальмування використовується для підзарядки акумуляторів.

Також проводили випробування по застусуванню рекуперативного гальмування на інших видах автомобілів; для зберігання електроенергії використовували маховики, гідроакумулятори та інші прилади.

Використання на залізничному транспорті[ред.ред. код]

Рекуперативним гальмуванням на залізничному транспорті (на електровозах, обладнаних системою рекуперативного гальмування) називається процес перетворення кінетичної енергії руху поїзда, в електричну енергію тяговими електродвигунами (ТЕД), які працюють в режимі генератора. Вироблена електрична енергія повертається в контактну мережу (на відміну від реостатного гальмування, під час якого вироблена електрична енергія гаситься на гальмівних резисторах, тобто перетворюється в тепло і розсіюється системою охолодження). Рекуперативне гальмування використовується при підгальмовуванні поїзда в тих випадках, коли поїзд іде по не значному крутому схилу вниз і застосування повітряного гальма недоцільне. Тобто, рекуперативне гальмування використовується для підтримання заданої швидкості під час руху поїзда по спуску. Цей вид гальмування дає можливість значно заощадити електроенергію, оскільки вироблена електрична енергія повертається в контактну мережу і може бути використана іншими локомотивами на даній ділянці контактної мережі.

В основному, рекуперативним гальмуванням оснащуються електровози постійного струму, це пояснюється простотою перемикання ТЕД в режим генератора. На електровозах змінного струму встановлення даного виду гальмування є проблематичним, оскільки перетворення постійного електричного струму (з ТЕД) в змінний (в контактній мережі змінний) є складним процесом. Однак дану проблему вирішують за допомогою тиристорних перетворювачів.

Рекуперативне гальмування на локомотивах може використовуватися для підгальмовування в екстренних аварійних ситуаціях при відмові повітряного гальма. Штатне гальмування на локомотивах виконується за рахунок стравлювання повітря (стоп-кран в пасажирських вагонах), а при повній відсутності повітря в гальмівній магістралі гальма блокуються.

Дивись також[ред.ред. код]


Посилання[ред.ред. код]