Циліндр (двигун)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Цикл Отто роботи 4-тактного двигуна внутрішнього згоряння
Гільза циліндра двигуна

Циліндр (двигун) — центральна робоча частина поршневого двигуна внутрішнього згоряння, який уявляє собою робочу камеру об'ємного витиснення. Циліндр двигуна вважається однією з найважливіших частин двигуна внутрішнього згоряння. Внутрішні і зовнішні частини циліндрів мають різний нагрів і, як правило, мають своєрідні складові:

  • внутрішня частина має гільзу;
  • зовнішня частина має сорочку.

Простір між ними називають засорочковим, в двигуні тут йде циркуляція охолоджуючої рідини системи охолодження.

Внутрішня поверхня гільзи проходить спеціальну обробку, що включає в себе — хромування і азотування. Гільзи виробляються з чавуну високої міцності.

Сорочки і корпус блоку циліндрів виконують, як правило, з того ж самого матеріалу, що й сама станина двигуна.

Циліндри двотактного двигуна відмінні за своєю структурою від циліндрів чотиритактного двигуна внаслідок наявності випускних та продувних отворів.

Крім цього, циліндри двотактного двигуна подвійної дії, сорочки циліндрів виготовляють у вигляді однієї виливки для всього ряду циліндрів, їх називають блоком циліндрів.

Циліндри двотактних двигунів відрізняються по конструкції від циліндрів 4-х тактних двигунів наявністю випускних і продувних вікон. Крім того, у циліндрів двотактних двигунів подвійної дії в наявності є нижня кришка для утворення робочої порожнини під поршнем.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]