Велоспорт на літніх Олімпійських іграх 2016 — командна гонка переслідування (жінки)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Велоспорт на літніх Олімпійських іграх 2016 — командна гонка переслідування (жінки)
на XXXI Олімпійських іграх
Місце проведенняБразилія Олімпійський велодром Ріо, Ріо-де-Жанейро
Дати11 серпня 2016 — 13 серпня 2016
Призери
Золота медаль  Велика Британія Велика Британія
Срібна медаль  США США
Бронзова медаль  Канада Канада
«20122020»
Велоспорт на
літніх Олімпійських іграх 2016
Трекові гонки
Cycling (track) pictogram.svg
Командне переслідування чоловіки жінки
Спринт чоловіки жінки
Командний спринт чоловіки жінки
Кейрін чоловіки жінки
Омніум чоловіки жінки
Шосейні гонки
Cycling (road) pictogram.svg
Групова гонка чоловіки жінки
Роздільна гонка чоловіки жінки
Маунтінбайк
Cycling (mountain biking) pictogram.svg
Крос-кантрі чоловіки жінки
BMX
Cycling (BMX) pictogram.svg
BMX чоловіки жінки
Кваліфікація

Змагання у командній гонці переслідування з велоспорту серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли 11-13 серпня.

Кваліфікація[ред. | ред. код]

Призери[ред. | ред. код]

Золото Срібло Бронза
Велика Британія Велика Британія (GBR)
Кеті Арчибальд
Лора Тротт
Елінор Баркер
Джоанна Роуселл
США США (USA)
Сара Гаммер
Келлі Кетлін
Хлоя Дагерт
Дженіфер Валенте
Канада Канада (CAN)
Еллісон Беверидж
Джасмін Глессер
Лора Браун
Джорджія Сіммерлінг
Кірсті Лей

Рекорди[ред. | ред. код]

Світовий рекорд Австралія Австралія (AUS) 4:13.683 c Сен-Кантен-ан-Івлін, Франція 19 лютого 2015
Олімпійський рекорд * '

*У 2016 році командну гонку переслідування на 3000 м з 3-ма велосипедистками замінили на гонку на 4000 м з 4-ма велосипедистками.

Змагання[ред. | ред. код]

Кваліфікація[ред. | ред. код]

Місце Країна Спортсмени Результат
1 Велика Британія Велика Британія (GBR) Кеті Арчибальд
Лора Тротт
Елінор Баркер
Джоанна Роуселл
4:13.260
WR
2 США США (USA) Сара Гаммер
Келлі Кетлін
Хлоя Дагерт
Дженіфер Валенте
4:14.286
3 Австралія Австралія (AUS) Джорджія Бейкер
Аннетт Едмондсон
Емі К'юр
Мелісса Госкінс
4:19.059
4 Канада Канада (CAN) Еллісон Беверидж
Джасмін Глессер
Лора Браун
Джорджія Сіммерлінг
4:19.599
5 Нова Зеландія Нова Зеландія (NZL) Лорен Елліс
Ракель Шіт
Рашлі Б'юкенен
Джеймі Нільсен
4:20.061
6 Китай Китай (CHN) Хван Доньян
Цзін Ялі
Ма Менлу
Чжао Баофан
4:25.246
7 Італія Італія (ITA) Сімона Фраппорті
Татьяна Ґудерцо
Франческа Паттаро
Сільвія Валсеккі
4:25.543
8 Польща Польща (POL) Дарія Пікулік
Едита Ясінська
Юстина Качковська
Наталія Рутковська
4:28.988
9 Німеччина Німеччина (GER) Гудрун Шток
Шарлотта Беккер
Міке Крьогер
Штефані Поль
4:30.068

Перший раунд[ред. | ред. код]

Місце Країна Результат
1 Італія Італія (ITA) 4:22.964
2 Китай Китай (CHN) 4:23.678
Місце Країна Результат
1 Нова Зеландія Нова Зеландія (NZL) 4:17.592
Польща Польща (POL) DSQ
Місце Країна Результат
1 США США (USA) 4:12.282
2 Австралія Австралія (AUS) 4:20.262
Місце Країна Результат
1 Велика Британія Велика Британія (GBR) 4:12.152
WR
2 Канада Канада (CAN) 4:15.636

Гонка за 7-ме місце[ред. | ред. код]

Місце Країна Результат
7 Китай Китай (CHN)

Гонка за 5-те місце[ред. | ред. код]

Місце Країна Результат
5 Австралія Австралія (AUS) 4:21.232
6 Італія Італія (ITA) 4:28.368

Гонка за третє місце[ред. | ред. код]

Місце Країна Результат
3 Канада Канада (CAN) 4:14.627
4 Нова Зеландія Нова Зеландія (NZL) 4:18.459

Фінал[ред. | ред. код]

Місце Країна Результат
1 Велика Британія Велика Британія (GBR) 4:10.236
WR
2 США США (USA) 4:12.454

Посилання[ред. | ред. код]