Вікіпедія:Вікізустрічі/pl-1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Анонсування[ред. код]

Звіт[ред. код]

Ця зустріч стала першою польською[1] вікізустріччю за участю українського вікіпедиста, розширивши таким чином "географію" як українських так і польських вікізустрічей ще на одну мову/країну. Також ця зустріч стала першим міжнародним контактом "Вікімедіа Україна".

Вікімедійні питання[ред. код]

A1 обговорив з речником Wikimedia Polska Павлом Зеновичем питання можливої участі українських вікіпедистів у наступних вікіконференціях у Польщі (найближча планується у березні 2010). Також Павел Зинович поділився досвідом польської Вікімедії щодо залучення коштів та реалізацією проектів Вікімедії і висловив особливу зацікавленість у розвитку українсько-польського вікісловника.

Вікіпедійні питання[ред. код]

Основним предметом обговорення польських вікіпедистів було створення порталу "Варшава" та розвитку статей про Варшаву. У зв'язку з цим А1 піднімав і такі питання як критерії значимості стосовно вулиць, зокрема думки польських вікіпедистів стосовно того, чи усі вулиці Варшави мають бути присутнімі у Вікіпедії розділилися.

Обговорювалися також різноманітні питання щодо критеріїв значимості, розв'язання конфліктів, блокування користувачів, труднощів перекладу англомовних термінів, верифікації, і деякі інші, які засвідчили певну схожість процесів української та польської вікіпедій.

Інше[ред. код]

Польські вікіпедисти подарували А1 фірмові футболки, а також бюлетень і буклети товариства Wikimedia Polska, які він із задоволенням продемонструє найближчими вікізустрічами. Також сильне враження справила затишна чаївня та налисники у шоколаді. Чаювання відбувалося за фінансової підтримки Wikimedia Polska.

Примітки[ред. код]

  1. За мовою спілкування учасників та місцем проведення