Вікіпедія:Це зробила вона 2021/Статті на перевірку (метафори)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

(редагувати) У центрі фільму — історія кохання мужньої і сильної жінки, цільної в своїй прямоті Антоніни Каширіної до врятованого нею під час війни офіцера Нікітіна.

(редагувати) Одетта-Оділлія — одна з кращих партій Ольги, її героїня стала символом вічної жіночності та шляхетності.

(редагувати) LOBODA неодноразово піднімала гострі теми в своїй творчості, проте саме композицією «Облиш» співачка вирішила почати потужний соціальний артпроєкт на захист слабкої статі, які стали жертвами тиранії в сім'ї.

(редагувати) Прекрасну стать він підкорює з вражаючою легкістю.

(редагувати) На думку читачів інтернет-версії іспанської газети 20 Minutos, яка провела в 2009 році спеціальне опитування, чотири ізраїльських жінки-політики увійшли до числа 54 найкрасивіших представниць прекрасної статі, які займають високі державні пости в різних країнах світу.

(редагувати) Поруч із цією групою двоє вершників беруть в полон царицю мужніх жінок.

(редагувати) В ході розвитку їх відносин, втім, статева активність головного героя не обмежується тільки однією Венс — у його ліжко потрапляють ще шість представниць прекрасної статі.

(редагувати) Вона є втіленням вічної жіночності.

(редагувати) Льотчик-космонавт СРСР Герой Радянського Союзу Герман Титов, перераховуючи у своїй книзі «Блакитна моя планета» мужні вчинки Олександра Матросова, Миколи Гастелло, Бориса Пастухова та інших героїв, написав:

(редагувати) Звичайно, така красива жінка не може залишитися непоміченою представниками сильної статі, але може вона дійсно занурена в роботу, і сподівається стати новою зіркою турецьких серіалів?

(редагувати) Але останній також відчуває слабкість до прекрасної статі, та ще й грубо порушив лікарську етику - закохався у власну пацієнтку міс Лефевр, яка, в свою чергу, закохана в Майкла.