Джерело (пам'ятка природи, Глухівський район)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Гідрологічна пам'ятка природи «Джерела „Ключі 4“» — об'єкт природно-заповідного фонду, що був оголошений рішенням Сумського Облвиконкому № 429[1] 20.07.1977 року на землях Глухівського лісгоспзагу (в урочищі «Туманщина», Слоутського лісництва). Розташування — Глухівський район.

Характеристика[ред. | ред. код]

Площа — 0,02 га.

Об'єкт на момент створення був джерелами розташованих в зеленій зоні м. Глухова, вода питна.

Вся інформація про створення об'єкту взята із текстів зазначених у статті рішень обласної ради, що надані Державним управлянням екології та природних ресурсів Сумської області Всеукраїнській громадській організації «Національний екологічний центр України» .[2].

Скасування[ред. | ред. код]

Станом на 1.01.2016 року об'єкт не міститься в офіційних переліках територій та об'єктів природно-заповідного фонду, оприлюднених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних http://data.gov.ua/. Проте ні в Міністерстві екології та природних ресурсів України, ні у Департаменті екології та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації відсутня інформація про те, коли і яким саме рішенням було скасовано даний об'єкт природно-заповідного фонду. Таким чином, причина та дата скасування на сьогодні не відома.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Рішення Сумської обласної Ради депутатів трудящих від 20.07.77 р. № 429 // Державний архів Сумської області: — Ф.Р-2196, — Оп.9а, — Спр.875..
  2. Відповідно до листа Міністерства екології та природних ресурсів України № 9-04/18-16 від 11.01.2016 року «Щодо надання роз'яснення», з якого слідує, що вся інформація про установи природно-заповідного фонду є відкритою