Земляцтво івано-франківців у Києві

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Міжнародна громадська організація "Івано-Франківське земляцтво" — громадська організація, що об'єднує вихідців із Івано-Франківської області, які проживають в Києві. Заснована в 1998 році.

Мета[ред.ред. код]

Головним завданням організації є сприяння популяризації досягнень Івано-Франківщини в різних галузях суспільного, економічного та духовно-культурного життя, ознайомлення громадськості столиці з історією та культурою Івано-Франківщини, її науковим та господарським потенціалом[1].

Члени[ред.ред. код]

Організація налічує понад 1000 членів. Членами земляцтва можуть бути особи, пов'язані з Івано-Франківщиною як за походженням, так і за місцем народження чи тривалого проживання.

Діяльність[ред.ред. код]

Земляцтво регулярно організовує у Києві мистецькі заходи, серед яких дійство «Писанкова Коломийщина», презентації окремих районів Івано-Франківщини, проведення в Українському домі свята карпатського вбрання, щорічне проводення Розколяди. Земляцтво також започаткувало проведення толок на території Національного музею архітектури і побуту в Пирогові[1][2].

Офіс Земляцтва: 01001, м. Київ, пров. Музейний, 10, оф. 501.

Телефони: 044-255-56-99, 255-57-09

Ключові особи[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Виноски[ред.ред. код]

  1. а б Надія Князев: У київському небі лунають трембіти. // «Урядовий кур'єр», 5 березня 2011, № 42 (4440), стор. 15. Посилання (html), Посилання (pdf)
  2. Національна радіокомпанія України Івано-франківське земляцтво у Києві 21 січня проведе «Гуцульську розколяду»
  3. Коломия веб портал Земляцтво іванофранківців у Києві очолив Б. Гдичинський

Посилання[ред.ред. код]