Колесник Сергій Віталійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Колесник Сергій Віталійович
Народився 24 січня 1965(1965-01-24) (54 роки)
місто Торез, тепер місто Чистякове Донецької області
Громадянство
(підданство)
Flag of Ukraine.svg Україна
Національність українець
Діяльність політик

Сергій Віталійович Колесник (нар. 24 січня 1965(19650124), місто Торез, тепер місто Чистякове Донецької області) — український діяч, підземний прохідник шахти «Червона Зірка» виробничого об'єднання «Торезантрацит» Донецької області. Народний депутат України 1-го скликання.

Біографія[ред. | ред. код]

Народився у родині робітників.

Освіта середня спеціальна. У 1980—1983 роках — учень СПТУ № 32 міста Тореза Донецької області, слюсар з ремонту автомобілів.

У 1983 році — слюсар з ремонту автомобілів автобази виробничого об'єднання з видобутку антрациту «Торезантрацит»; машиніст підземного устаткування шахти «Червона Зірка» виробничого об'єднання «Торезантрацит» Донецької області.

У 1983—1986 роках — служба в Радянській армії. Проходив службу в обмеженому контингенті радянських військ в Афганістані.

Член ВЛКСМ.

З 1986 року — підземний прохідник шахти «Червона Зірка» виробничого об'єднання «Торезантрацит» міста Тореза Донецької області.

Керівник військово-спортивного клубу «Боєць» у місті Торезі, член Донецької обласної ради воїнів запасу.

18.03.1990 року обраний народним депутатом України, 2-й тур, 49,07 % голосів, 5 претендентів. Входив до Народної ради, член фракції безпартійних. Член Комісії ВР України з питань прав людини та Комісії ВР України з питань оборони й державної безпеки.

У 1992—1993 роках — служба в Українському миротворчому контингенті ООН у складі місії UNPROFOR, заступник командира роти з виховної роботи у місті Сараєво, Республіка Боснія та Герцоговина.

З 1994 року — референт-помічник народного депутата України.

Нагороди та звання[ред. | ред. код]

Нагороджений медаллю Республіки Афганістан «Воїну-інтернаціоналісту від вдячного афганського народу», медаллю ООН «За службу миру», грамотою Президії ВР СРСР «Воїну-інтернаціоналісту».

Посилання[ред. | ред. код]