Користувач:Katosilman

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Телерадіокомпанія "МАРТ"[ред. | ред. код]

"МАРТ" (Миколаївська агенція радіо і телебачення) - миколаївський муніципальний канал, заснований 2004 року. Перший ефір телеканалу відбувся 8 березня 2004 року[1].

Логотип телеканалу

Про канал[ред. | ред. код]

МАРТ
Тип ЗМІтелеканал
КраїнаУкраїна
Мови, що використовуютьсяукраїнська

ВласникМиколаївська міська рада
Головний редакторКатерина Сільман
Генеральний директорЮрій Тазарачев
Рік заснування2004 р.
Головний офісМиколаїв, вул. Адміральська, 31

Вебсторінка: https://trkmart.tv/

Телерадіокомпанія «МАРТ» працює на телевізійному просторі Миколаєва з 2004 року. Перший ефір відбувся 8 березня. За 16 років свого існування телекомпанія завоювала популярність у глядачів та напрацювала чимало власних проектів.

«МАРТ» є муніципальним каналом, тому його пріоритетним напрямком є висвітлення місцевих подій, соціальної проблематики та суспільно важливих тем в оперативній, повній, неупередженій інформації. Огляд політичного, соціально-економічного, культурного та спортивного життя Миколаєва, області, України і світу в щоденних випусках новин, аналітичних програмах та авторських телепроектах.

Регулярно створюються науково-просвітницькі, культурно-мистецькі, розважальні програми, програми суспільно-важливого спрямування та дитячі телепрограми. В ефірі каналу цикли телепередач, що висвітлюють історію рідного краю, національні традиції та знайомлять глядачів з видатними людьми сучасності та минулого.

Приділяється увага популяризації здорового способу життя, висвітленню проблем медичного обслуговування та здоров’ю громадян. Значна частина програм орієнтована на  дитячу аудиторію. Кожного дня в ефірі ТРК «МАРТ» передачі творчого, пізнавального та розважального напрямку для дітей[1].

Трансляція[ред. | ред. код]

Телеканал "МАРТ" є в пакеті таких телвізійних провайдерів, як Дикий сад, Тенет, Sweet.tv, Divan TV. Онлайн-трансляція ефіру відбувається і на сайті телеканалу.

Логотип і оформлення[ред. | ред. код]

Логотипом телеканалу є літера "М" у вигляді хвилі. Використовується у білому та блакитному кольорах. Основним кольоровим оформленням є поєднання блакитного та рожевого.

Колектив[ред. | ред. код]

Директором КП "Телерадіокомпанія "МАРТ" є Юрій Тазарачев. Головний редактор - Катерина Сільман. Завідувач інформаційного відділу - Наталя Якобсон[2]. Серед ведучих - Олександр Матюшенко, Наталія Бершацька, Сергій Мельников.

Вміст телеефіру[ред. | ред. код]

Інформаційні програми[ред. | ред. код]

МСН - Муніципальна служба новин.

Діалог

Про Миколаїв

Місто здоров'я

Відділ культури

Розважальні програми[ред. | ред. код]

Ось таке кіно

Шо у Сільман?

Давай, танцюй!

Дев'ять дивних запитань

Спортивні програми[ред. | ред. код]

Вперед, Миколаїв!

Кулінарні програми[ред. | ред. код]

На кухні

Відеокухня

Іноземні серіали[ред. | ред. код]

Полдарк (2015)

Містер Селфрідж (2013)

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б ПРО НАС. ТРК МАРТ (uk). Процитовано 2021-02-26. 
  2. Телерадіокомпанія "МАРТ" - Оголошення - Миколаївська міська радa. Миколаївська міська рада (ua). Процитовано 2021-02-26.