Кубок Кремля 2009, чоловіки, одиночний розряд
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Кубок Кремля 2009, чоловіки, одиночний розряд | |
---|---|
Кубок Кремля 2009 | |
Переможець | Михайло Южний |
Фіналіст | Янко Типсаревич |
Рахунок фіналу | 6–7(5–7), 6–0, 6–4 |
Деталі | |
Сітка | 32 (4 Q / 3 WC ) |
К-ть сіяних | 8 |
Дисципліни |
Куніцин Ігор Костянтинович був чинним чемпіоном, але не зміг захистити свій титул, в першому раунді програвши Євгенові Корольову.
У фіналі Михайло Южний переміг Янко Типсаревича з рахунком 6–7(5–7), 6–0, 6–4.
Сіяні гравці[ред. | ред. код]
- Микола Давиденко (1-ше коло)
- Віктор Генеску (1-ше коло)
- Михайло Южний (переможець)
- Ігор Андрєєв (1-ше коло)
- Пабло Куевас (чвертьфінал)
- Янко Типсаревич (фінал)
- Фабріс Санторо (2-ге коло)
- Мартін Вассальйо Аргуельйо (1-ше коло)
Сітка[ред. | ред. код]
Легенда[ред. код]
|
|
|
Фінальна частина[ред. | ред. код]
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Q | Ілля Марченко | 1 | 4 | |||||||||
6 | Янко Типсаревич | 6 | 6 | |||||||||
6 | Янко Типсаревич | 7 | 0 | 4 | ||||||||
3 | Михайло Южний | 65 | 6 | 6 | ||||||||
3 | Михайло Южний | 6 | 6 | |||||||||
Q | Михайло Кукушкін | 2 | 1 |
Верхня половина[ред. | ред. код]
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | М Давиденко | 6 | 4 | 2 | |||||||||||||||||||||
М Сафін | 4 | 6 | 6 | М Сафін | 4 | 64 | |||||||||||||||||||
Є Корольов | 78 | 6 | Є Корольов | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||
І Куніцин | 66 | 3 | Є Корольов | 6 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Q | І Марченко | 1 | 6 | 4 | Q | І Марченко | 0 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Д Істомін | 6 | 4 | 1r | Q | І Марченко | 6 | 1 | 6 | |||||||||||||||||
А Голубєв | 7 | 6 | А Голубєв | 1 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
8 | М Вассальйо Аргуельйо | 5 | 3 | Q | І Марченко | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
4 | І Андрєєв | 3 | 711 | 61 | 6 | Я Типсаревич | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Р Джінепрі | 6 | 69 | 77 | Р Джінепрі | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Н Кіфер | 4 | 0r | М Гранольєрс | 65 | 0 | |||||||||||||||||||
М Гранольєрс | 6 | 1 | Р Джінепрі | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
М Жікель | 5 | r | 6 | Я Типсаревич | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Рохус | 7 | К Рохус | 4 | 1r | |||||||||||||||||||||
Д Коллерер | 4 | 3 | 6 | Я Типсаревич | 6 | 2 | |||||||||||||||||||
6 | Я Типсаревич | 6 | 6 |
Нижня половина[ред. | ред. код]
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Ф Санторо | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
WC | А Кузнєцов | 6 | 2 | 2 | 7 | Ф Санторо | 5 | 1 | |||||||||||||||||
WC | M Biryukov | 0 | 2 | Q | С Стаховський | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | С Стаховський | 6 | 6 | Q | С Стаховський | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
П Стараче | 6 | 6 | 3 | М Южний | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | Є Донской | 3 | 3 | П Стараче | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
О Себаллос | 1 | 65 | 3 | М Южний | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
3 | М Южний | 6 | 77 | 3 | М Южний | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | П Куевас | 6 | 6 | Q | М Кукушкін | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
Є-С Лу | 4 | 2 | 5 | П Куевас | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Бек | 6 | 4 | 4 | Т Габашвілі | 6 | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
Т Габашвілі | 3 | 6 | 6 | 5 | П Куевас | 6 | 1 | 4 | |||||||||||||||||
Q | М Кукушкін | 6 | 5 | 6 | Q | М Кукушкін | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Ф Фоніні | 4 | 7 | 4 | Q | М Кукушкін | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
В Одеснік | 5 | 7 | 6 | В Одеснік | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
2 | В Генеску | 7 | 5 | 4 |
Посилання[ред. | ред. код]
- Main Draw [Архівовано 4 березня 2016 у Wayback Machine.]
- Qualifying Draw [Архівовано 11 березня 2016 у Wayback Machine.]