Мигове (курорт)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Мигове — український гірськолижний курорт в Чернівецькій області біля села Мигове. Розташований на висоті 500 м над рівнем моря.

Загальна характеристика[ред. | ред. код]

Завдяки вдалому розташуванню і природним умовам сніг тут випадає рано, у великій кількості й тримається з грудня до березня. Усі гірськолижні курорти України мають якусь свою родзинку. Мигове — дуже гарно спланований курорт. Його родзинка — компактне розташування, що дозволяє швидко курсувати між готелями, підйомниками й закладами харчування.

У Миговому — багато варіантів трас, багато снігу, що доповнюється мальовничою буковинською природою. Головна фішка курорту — конверсійні гусеничні транспортери. На них вас доставлять у будь-яке мальовниче місце, куди не може заїхати жоден автомобіль. Кожна вершина українських Карпат буде для вас особливо близькою.

Траси[ред. | ред. код]

Загальна протяжність трас у Миговому — понад 3300 м. На схилі гори Мала Кічера є два спуски. Там є відмежована траса для початківців та окрема траса для сноубордистів — 150 м. Також є сертифіковані спуски, траси слалому, що використовуються для змагань національного й міжнародного рівнів.

Посилання[ред. | ред. код]