Міністерство абсорбції Ізраїлю

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Міністерство абсорбції Ізраїлю (івр. המשרד לקליטת העלייה‎, «Місрад ле-Клітат ха-Алія») — одна з урядових установ Ізраїлю; відповідає за реалізацію державної політики у сфері імміграції. Спочатку було створене у 1948-ому році і проіснувало 3 роки, після чого було відтворене у 1968-ому після хвилі імміграції внаслідок Шестиденної війни.

  • 6 жовтня 2013 затверджено нову назву Міністерства абсорбції. Тепер це відомство називатиметься «Міністерство алії та абсорбції»[1].

Області відповідальності[ред. | ред. код]

Міністерство абсорбції відповідає за допомогу, що надається з боку держави Ізраїль іммігрантам та ізраїльтянам, які повернулися після життя за кордоном протягом тривалого часу. Воно відповідає за надання всебічної допомоги і за моніторинг іммігрантів, об'єднуючи всі сфери життя ізраїльського суспільства. Міністерство допомагає знайти житло, отримати роботу, а також сприяє спрощенню взаємодії іммігрантів з установами та організаціями в країні.

Мета полягає в тому, щоб визначити професійний потенціал іммігрантів і допомогти їм у його реалізації, тим самим сприяти інтеграції іммігрантів в ізраїльське суспільство.

Міністерство абсорбції прагне дати іммігрантам інструменти, необхідні для того, щоб впоратися з проблемами абсорбції, за допомогою яких вони могли б найкращим чином досягти максимальної інтегрованості у справи нової для них держави.

Примітки[ред. | ред. код]