Обговорення:Айиртауський район

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

То шо «джерела» не е обща або уся правда від казахів. Я допитався інформації від багатьох із сучасників, але вони вперто приховують правду. Однак у період СРСР було записано Апратовскій район.

Вибачте, але подана вами виноска — це теж не джерело. Це електронна форма. Я бачу, вам складно писати українською — скажіть, якою вам зручніше (можливо я зрозумію).--Сергій (обг.) 03:29, 26 червня 2011 (UTC)[відповісти]
На веб сайті я не можу підібрати посилання на сторінку із зазначенням місця народження та адреси військкомату, але саме там вказані обидва найменування — старе і нове.
Пошук гуглом дає аж 6 посилань, із яких два — це російська та українська Вікі, де назва «Апратовський» додана вами. Плюс кілька повідомлень на форумах, якоїсь людини, котра всюди шукає населений пункт у Апратовському районі і запитує в усіх, чи це часом не Айиртауський (часом не ваші повідомлення?). Гуглбукс не дає абсолютно нічого. Ваше посилання теж не дає нічого. Та й авторитетність його для мене під сумнівом (навіть, якби там щось було). Так що вибачайте — я відкочую таке доповнення.--Сергій (обг.) 05:27, 26 червня 2011 (UTC)[відповісти]
Зазначений веб портал не має достовірної інформації?!
Источники информации

Банк данных создается путем сканирования, обработки и занесения в информационно-поисковую Интернет-систему имеющихся документальных данных из официальных источников.

Первый этап работ по проекту стартовал в 2006 году. В 2007 году первая часть ОБД «Мемориал» появилась в свободном доступе в сети Интернет на сайте www.obd-memorial.ru. Работа была проделана масштабная: собраны и переведены в электронный вид десятки тысяч документов, общим объемом более 10 млн. листов. Содержащаяся в них персональная информация составила более 20 млн. записей. Основной массив обрабатываемых документов в ОБД – это донесения о потерях личного состава РККА, справки о погибших и пропавших без вести, а также описания и списки захоронений советских солдат и офицеров. Обрабатывались фонд дел «Донесения боевых частей о безвозвратных потерях» и картотека учета советских военнопленных ВАСт (сегодня имеет название «Немецкая служба»), хранящиеся в Центральном архиве Министерства обороны РФ (ЦАМО РФ), документы фонда «Паспорта захоронений», хранящиеся в ВМЦ ВС РФ.

Данные об архивных фондах, из которых берется информация:

  • Центральный архив Министерства обороны РФ (ЦАМО РФ). Дела фондов 58 и 33, в которых собраны документы о безвозвратных потерях в Великой Отечественной войне.
  • Военно- мемориальный центр Вооруженных Сил РФ (ВМЦ ВС РФ). Документы фонда «Паспорта воинских захоронений».