Обговорення:Елмвуд Джаєнтс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Залишено Ця стаття — колишній кандидат на вилучення, що була залишена.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/3 грудня 2012.

Повторне виставлення статті на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

[ред. код]

Як же це так, що пишете про район міста Вінніпег, із яким я знайомий? Стаття, на жаль, являється нічим іншим ніж поганим машинним перекладом.--лк 11:39, 4 липня 2009 (UTC)

Дуже перепрошую пане Лев, просто до статті по Террі, подав про його участь в цій команді. І щоб не "підвисал" в повітрі ця сторона його діянь, та щоб дати читачу побіжне уявлення про що мовиться, змушений був видати нарізочку про цей клуб бейсболовий. Там, правда, більше машинного та трішки мого довільного перекладу (ну не англіканська мені рідною) з подальшим переказом і, просто, маленькою систематизацією тих скупих матеріалів по "гігантам", що нарив в i-neti. Там ще є троха блуду, тому пізніше підчистимо. Хоча зважав ще й на те, що наш читач не заглиблюватиметься так далеко (рівеь ААА, а то й далі) всіх перепетій бейсболових ліг й розписувати надто багато не хотів. Вибачайте за ті недоречності. Особливо, прошу уточніть, все ж таки, чи з самого початку (фонетично) назва клюбу була ДЖАЙНТС, чи инше (свої аргументи по назві видав у обговоренні з AnatolyPm), оскільки більше притримувався історичного погляду. А от що б було цікавим для наших читачів (частині), так це про феномен українських місцевих бейсболових команд на теренах Канади (коли "копав" на "гігантів" перечитав з великим задоволенням) і кількох успішних наших вихідців (хоча на рівні АА). Щиро зичу вам успіхів. -Когутяк Зенко 23:00, 4.07.2009
Зрозумів... На жаль, щодо бейсболу я скінчений анальфабет — багато не допоможу...--лк 01:41, 5 липня 2009 (UTC)
Вітаю! взагалі-то прийнято передавати іншомовні назви ближче до вимови. Піттсбург Пінгвінс, Детройт Тайґерс, Піттсбург Пайретс і т.д. (укр. Гіганти Елмвуда) можна зазначити і у вступі статті. --Анатолій Смага 08:39, 5 липня 2009 (UTC)
Див.: Сан-Франциско Джаєнтс--лк 13:15, 5 липня 2009 (UTC)

Пане Лев, виправив на Джаентс, оскільки не суттєво, та й з моєї сторони, не знаючи броду (тобто досконало) не варто зразу лізти в воду, тобто не вважаю етичним дискутувати з фахівцями, тим більше. На днях закінчу подачу по Тарасу (Террі), щось дуже важко дається детройтський період, нарив кілька суперечливих, даних мушу перепровірити.

Про «монархів»[ред. код]

А ще подам матеріал, також просто ознайомчо-підтримуючий, по Вінніпегських монархах, перепровірте, будь-ласка. -Користувач:Когутяк Зенко 18:00, 5.07.2009

Не можу вийти з дива, що на історичній батьківщині хтось більш цікавиться манітобськими спорткомандами ніж такий доморослий манітобець, як і я... (звісно, я зовсім не спортсмен). Правда, шукав за тими «монархами». Про первсіну таку команду нічого не знайшов; до речі, про відроджену із тією самою назвою команду у WHL дещо існує, але це зовсім інша команда, яка існувала уже в другій половині минулого століття. Вкажіть на джерело, з якого черпаєте інформацію: хотів би перевірити якість перекладу — адже, прочитавши ваш текст, не усе одразу стає зрозумілим. Також я вважав би за корисне не вдаватися занадто у подробиці: для мене, рощеному в Канаді манітобцю, у статті по-простому занадто зайвого (правда, для уболівальників — ні!), але сумніваюсь, чи хто, читаючи, "вилизував би і розсмаковував" цю інформацію в Україні так, як, мабуть, у нас тут у Манітобі, читаючи про "своїх"...--лк 16:03, 7 липня 2009 (UTC)

Пане Лев, відповідь проста, доволі рідко, але зустрічаються на сім світі дотошні люди готові до "винтиків" розібратися в темі чи справі, яку виконують, не дивлячись на потрачений час чи зусиля. Так і зі сталося, я занадто глибоко закопався (через інтернет) в справу Тараса Савчука, тому доволі часто попадалися дрібнички (з яких потім і формуватиметься вся мозаїка про людину чи явище), які й спонукали мене до осмислення того що я роблю чи як дію. Тим більше одним видом своєї діяльності (фінансував та організовував спортивні команди)ці матеріали були мені корисні в роботі чи спілкуванні з людьми. Ще одна моя діяльність (тепер уже сімейна) була повязана з відродженням українських різдвяних святкувань та символів, тому ще й раніше (в часи коли "пєрєстройка" ломала серу-серу)зацікавлювався всім українським (черпати тоді приходилося інформацію із голосів, спілкуванні з діаспорянами та тим що лишилося по сімейним схронам чи зі слів сарожилів). Тепер всі святкуютьРіздво бавляться колядками і дідухами, а на початках майже всі сміялися з мене через те, що Філантроп носиться з тов соломов-Дідухом і колядками. Ні-чого час воду точить, тепер вже я переламав їх через коліно - теперка ці всі Атеїсти мозолі на пальцях натерли щоб показати які вони побожні чи щирі українці (а в душі, як були, так і залишилися ЗАСРАНЦЯМИ), а на найбіль захланних я тепер грошей заробляю.

Написав цей короткий "епос-опус" аби ви зрозуміли - заради справи яку роблю, терпітиму, витрачатиму час, але доведу до послідку (наскільки стане сил) навіть не цураючись дрібничок. В житті не гонюся за кількістю - кредо "головне якісно". Звиняйте що за цим всім таки допускаю блуд в орфографії (привичка за 15 років склалася - що на моїй поліграфії , коректора та редактори поправляють де-які мої писанини, а я матиму час на інші якісь справи), тепер находжу час, щоб надолужити згаяні знання.

Вибачайте за розлогість, а тепер щодо наших "гарбузів (тобто справ) і по темі. Матеріал копав з різних розкиданих інтернет ресурсів, ключові, де більшість інформації навів в посиланнях (можливо якось не по"вікі-технічно" подав, скоро навчусь), тому подам вам по "монархам" один із якісних, котрим скористався "www.mbhockeyhalloffame.ca/asset_library/ABriefHistoryoftheWinnipegMonarchs.doc, решту в основному з Музею Манітоби (фотокопії газет - по кілька речень виловлював). Складніша справа по "гігантам" - матеріал ще біль розкиданий і жодних потуг в систематизації (ну не бейсболова країна, як і Україна).-Користувач:Когутяк Зенко 19:00, 07.07.2009

От і спасибі: саме те, чого і треба було... Передусім, я і думав, що, мабуть, невірно передали Ви назви вулиць, на якому находився колись каток. Вулиця Sargeant у транслітерації: Сарджент (те, що подали Ви і не наближувалось йому) — це знана вулиця, автобуси по ній курсують аж до Вінніпезького аеропорту... Правда, на згаданому перехресті зараз і сліду з тієї ковзанки, здається, немає: Вінніпег знаю непогано, а про той каток за життя і не чув. Правда, з тих пір багато змінилось...--лк 19:30, 7 липня 2009 (UTC)