Обговорення:Кам'янець (літописне місто, Волинь)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

...[ред. код]

зміст перенесено до статті Миропіль (смт) --Bulka UA (обговорення) 13:27, 14 липня 2012 (UTC)

Не думаю, що цю статтю потрібно замінювати перенаправленням, бо про історичні міста є окремі статті, в т.ч. в джерелах. Щодо назви, то гадаю, що краще перейменувати, див. мовознавче джерело [1]. Каменець - то назва давньоукраїнською мовою, сучасна - Кам'янець. --yakudza 10:34, 16 липня 2012 (UTC)
Річ у тім, що місто існувало тільки з назвою давньоукраїнською мовою. Тож саме так — «Каменець» — цю назву подають такі авторитетні джерела, як «Літопис руський» у перекладі лауреата Шевченківської премії, доктора філологічних наук Леоніда Махновця та найновіша академічна «Енциклопедія історії України». --OlegB (обговорення) 10:48, 16 липня 2012 (UTC)
Зауважте! Звичайна хамська поведінка. Відкотити до свого, а потім зачати обговорювати. Цей розділ вікіпедії на сучасній українській мові))), а не «давньоукраїнській»)))))) А "Волинський" це за яким джерелом???)))))))))))) Див.: КУПЧИНСЬКИЙ О. АКТИ ТА ДОКУМЕНТИ ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКОГО КНЯЗІВСТВА ХІІІ – ПЕРШОЇ ПОЛОВИНИ XIV СТОЛІТЬ: ДОСЛІДЖЕННЯ. ТЕКСТИ. – ЛЬВІВ, 2004.
--Bulka UA (обговорення) 11:35, 16 липня 2012 (UTC)
Вважаю існування окремої статті про історичний Кам'янець не доцільним. Інформації не так вже й багато щоб вона не могла вміститися в розділі Історія статті Миропіль куди вона була перенесена. В разі зростання розділу його доцільно виокремити в окрему статтю Історія Мирополя. Сторінку Каменець Волинський вилучити як суржик. --Bulka UA (обговорення) 12:19, 17 липня 2012 (UTC)