Обговорення:Клавіатура

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Почав перекладати статтю з польської, однак в розділі класифікації клавіатур стикнувся зі складністю перекладу спец.термінології, тому припинив роботу. Хто зміг би мені допомогти - прошу долучитися.--A1 13:21, 7 червня 2006 (UTC)

Годен помогти, якщо знатиму. Треба було лише дати текст невідомих як коменти у коді статті <!--like that--!>>
  • sprężynowa пружинна
  • membranowa мембранна
  • pojemnościowa ємнісна

Правда, в музичній термінології, зокрема в польській::) Перекладай, невідомі слова також можна дати в статті болдом, я втоді спробую знайти відповідники. А ще, навіть не знаю, там же є інфа про нові моделі, чого, певно, в сенсі термінології, нема на українській. А може, це не так?

Ага, спробуй написати користувачам Категорія:User pl листи, якщо щось не вийде--Albedo @ 17:40, 7 червня 2006 (UTC)

Щось, здається не те зробив :) Подивіться плз. --A1 21:18, 11 червня 2006 (UTC)

Подивився, трохи підправив, ніби все те...--Albedo @ 08:34, 12 червня 2006 (UTC)

Дякую, вже ліпше. Але контрактрон не дає спокою. Подивіться малюнок в польському сегменті, це мабуть щось дуже просте, як для технара (але недосяжне для мене).--A1 22:43, 12 червня 2006 (UTC)

"дотиковий монитор" (може сенсорний?) - валявся під столом! Навіщо ж з польської перекладати?--Amplifier 17:52, 13 червня 2007 (UTC)

натиснення клавіші спричиняє натиск гуми[ред. код]

натиснення клавіші спричиняє натиск гуми--Albedo 22:57, 29 грудня 2010 (UTC)

Комп'ютерна клавіатура[ред. код]

Довгий час тема "Комп'ютерна клавіатура" існувала в укрвікі лише як розділ статті "Клавіатура", до того ж існувало перенаправлення "Комп'ютерна клавіатура"→"Клавіатура". Разом із тим стаття "Комп'ютерна клавіатура" є в списку надто коротких статей[1], тобто недостатньо просто перенаправити, слід перетворити перенаправлення на повноцінну статтю. З цією метою я вилучив основний матеріал про комп'ютерну клавіатуру зі статті "Клавіатура" з тим, щоб перемістити його до статті Комп'ютерна клавіатура. -- Yevhen Avramov (обговорення) 17:02, 7 березня 2016 (UTC)

Дякую! Теж із місяць тому над цим замислився. Там у вікіданих повний безлад із інтервіками на теми клавіатура, компютерна клавіатура і клавіатура (значення).((--Avatar6 (обговорення) 19:52, 7 березня 2016 (UTC)
  1. meta:List_of_Wikipedias_by_expanded_sample_of_articles/Shortest#uk_Українська