Обговорення:Лиманський район (Донецька область)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
DON Стаття «Лиманський район (Донецька область)» є частиною Вікіпроекту «Донеччина», який покликаний покращувати всі статті, що розповідають про Донецьку область. Якщо маєте бажання створювати або покращувати статті про Донеччину, Ви також можете долучитися до проекту. Ласкаво просимо всіх!

Потрібна ваша допомога: Необхідні статтіНезавершені статті (к:3 с:120)

??? Цю статтю ще ніхто не оцінив по шкалі оцінок статей проекту «Донеччина».

Булавинське повстання на Лиманщині[ред. код]

http://sd.org.ua/news.php?id=19931 Олександр Пальченко. Криваві Луки: до 303 річниці головної битви Булавинського повстання

Рокочі (батько й син)[ред. код]

Дуже популярним видом важкої атлетики став пауерліфтинг. Його засновником у місті став голова райради «Колос», заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу О. О. Рокочий, а також майстри спорту В. Шепотько, О. Рокочий-старший, В. Муравльов, О. Рокочий-молодший. — Чому син двічі зазначений?-Kossa b (обговорення) 21:27, 18 січня 2016 (UTC)

Адміністративний поділ[ред. код]

У статті не відображено не зрозумілий стан з районом . Згідно статті Лиманська ОТГ виходить шо оскільки Лиман місто обласного підпорядкування то з утворенням громади межі адмін одиниці Лиман місто обласного підпорядкування пошорилися на весь район І тепер даний район це адмін одиниця тільки на папері або де юре є де факто ні

В оновленому довіднику https://1drv.ms/u/s!AlLjD_M0Ie4vgX-tgzD55s-9nj7p села закріплені за Лиман міськ рада лиман громади Тому район треба записати як де юре існує а ле де факто всі населені пункти передані громаді тобто район це сапожник без сапог - адмін одиниця без населених пунктів --Bohdan Bondar (обговорення) 10:27, 14 червня 2018 (UTC)