Обговорення:Львівський фізико-математичний ліцей

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Пропоную видалити усіх викладачів. На мій погляд це не є енциклопедичною інформацією (надмірна деталізація). --Movses

підтримую--A l b e d o ® 21:06, 9 травня 2007 (UTC)
Це не енциклопедична, а рекламна стаття — які ми хороші та де нас знайти. --OlegB 06:16, 10 травня 2007 (UTC)

Я так не вважаю, з наступних причин: рекламою це назвати ніяк не можна бо над статтею працюють випускники. Щодо надмірної деталізації, зауваження, в принципі, слушне. Спробуемо переосмислити скелет статті. --Senalba 12:49, 20 травня 2007 (UTC)

Шановне панство! Подивіться будь ласка на цю статтю: http://ru.wikipedia.org/wiki/Московский_физико-технический_институт власне на розділ "Преподаватели МФТИ" Це по вашому реклама??? Я вважаю фізтех не потребуе реклами!!! Це вшанування людей!!! Так і цій статті. Цей заклад дійсно лідер в середній освіті західної україни, тому я не вважаю що це реклама.--Senalba 13:09, 20 травня 2007 (UTC)

Нажаль ви не розумієте у чому справа. Річ в тім, що якщо б у статті ru:Московский_физико-технический_институт навели УСІХ викладачів, що працювали у МФТІ, то стаття була б астрономічного розміру. Тому навели лише ВІДОМИХ викладачів, наприклад, лауреатів премій, видатних фізиків, тощо (наприклад, ви ж знаєте, хто такий Ландау...). Пробачте, але ваші викладачі не є настільки відомими. Я пропоную не наводити усіх викладачів і, або видалити усіх, або залишити тільки тих, що мають "к.ф-м.н.", "заслужений вчитель України" (хоча це буде дискримінаційно) і створити розділ, наприклад, "Відомі викладачі ЛФМЛ". --Movses 08:22, 22 травня 2007 (UTC)
  Поняття "відомий викладач"  для школи (не для вузу) не має чіткого визначення. Для прикладу Панас Мирослава Семенівна,
яка відкрила  дорогу нашим випускникам  до англомовного світу  - це відомий чи невідомий викладач?- прошу випускників висловитися.

Досить відомий +

Добре залишив лише кандидатiв та видатних людей. Сподiваюсь тепер все гаразд.--Senalba 10:11, 27 червня 2007 (UTC)

Досить відомий

Шановні, у вас є сайт та форум. Використовуйте кожен ресурс за призначенням... --Movses

Проблеми статті[ред. код]

Хотілося б мати гарну статтю про такий дійсно визначний заклад! Тому бачу ряд проблем у статті, які виніс на сторінку. Також хочу додати, що стаття не є такою, на мій погляд, що написана енциклопедичною мовою: "Атмосфера поваги до розуму, яка склалася в ліцеї, принесла свої позитивні результати" Також в статі є помилки. Порівняйте з російськомовною статтею - вона виглядає більш потужно:ru:Львовский физико-математический лицей--NikitaKa 18:33, 5 січня 2010 (UTC)

Не все робиться одразу. Поки що російська стаття правда базова,з часом такою стане українська.--Senalba 00:00, 12 січня 2010 (UTC)