Обговорення:Меморіал жертвам політичних репресій московського комуністичного режиму в Україні

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Залишено Ця стаття — колишній кандидат на вилучення, що була залишена.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/26 листопада 2019.

Повторне виставлення статті на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

Назва[ред. код]

Можливо, статтю слід назвати Дзвін пам'яті (Львів). --Mitte27 (обговорення) 02:46, 3 грудня 2019 (UTC)

Архітектурно-скульптурна композиція "Дзвін пам'яті" є частиною Меморіалу жертвам політичних репресій московського комуністичного режиму в Україні, це як пропонувати статтю Україна, назвати Київська область.--Pavlo4 (обговорення) 19:03, 8 грудня 2019 (UTC)

Щодо назви сторінки Меморіал жертвам політичних репресій московського комуністичного режиму в Україні[ред. код]

Пропоную сторінку перейменувати та затвердити на Меморіал жертвам політичних репресій московського комуністичного режиму в Україні.
Також прошу негайно припинити стиранню важливої інформації та безпідставно, в супереч правилам Спільноти, виносити її та інші нормальні статті на обговорення спеціально, щоб користувачі Вікі витрачали час на спростування наклепів, образ тощо від професійних демагогів які замість того, щоб створювати нові статті та виправляти помилки вже створених важливих сторінках, заважають іншим користувачам вишукувати помилки, доповнювати джерела тощо і систематично переслідують українців.
Вікі це мабуть не форум, а напевно енциклопедія.
Поважайте працю інших і не мішайте, нам україномовним, доносити правду про російські злочини - Геноцид українців в ХХ ст. в Україні. --Pavlo4 (обговорення) 19:03, 8 грудня 2019 (UTC)

Візьміть дзеркало та спитайте себе: чому я Mitte27 підсував не справжню назву "Дзвін пам'яті (Львів)"?--Pavlo4 (обговорення) 14:35, 12 грудня 2019 (UTC)
Що? --Mitte27 (обговорення) 06:15, 13 грудня 2019 (UTC)