Обговорення користувача:Mitte27

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Дякую вам за активне патрулювання і величезний внесок у покращення Української Вікіпедії :) Xsandriel (обговорення) 08:30, 7 квітня 2020 (UTC)
Дякую. Приємно. --Mitte27 (обговорення) 09:58, 7 квітня 2020 (UTC)

Шаблон забрав.[ред. код]

Привіт! З Великоднем! Новачок забрав шаблон. Я йому пояснив. --Nickispeaki (обговорення) 22:23, 19 квітня 2020 (UTC)

Кубок Греції з футболу 2007–08[ред. код]

привіт. Це перенаправлення поки з неіснуючої статті, яка є в двох шаблонах (про єврофутбол і Кубок Греції з футболу) і скоро може з'явитись. Тож прошу прибрати шаблон про вилучення. --Jphwra (обговорення) 15:27, 20 квітня 2020 (UTC)

А якщо не з'явиться? --Mitte27 (обговорення) 15:28, 20 квітня 2020 (UTC)
з'явиться, цей шаблон вже наступний, який має кілька червоних посилань. Язараз зайнятий англійцями та Ліхтенштейном, тож в травні ця стаття буде обов'язково. --Jphwra (обговорення) 15:33, 20 квітня 2020 (UTC)
YesТак Зроблено --Jphwra (обговорення) 19:04, 20 квітня 2020 (UTC)

Асоціація капеланів в охороні здоров’я України[ред. код]

Доброго дня, шановний Mitte27! Дякуємо Вам за увагу до статті про Асоціацію капеланів! Так, сама Асоціація була зареєстрована лише нещодавно. Разом з тим, це була суто формалізація роботи, яка активно проводилась вже понад 10 років. Засновники Асоціації представляють капеланські служби основних Конфесій України та вже багато років входять до керівного складу Громадської ради при МОЗ України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. В рамках впровадження та розвитку капеланства проведено цілу низку різноманітних заходів та конференцій, підготовлено цілий пакет проєктів нормативно-правових документів. До створення та визначених напрямів діяльності Асоціації схвально віднеслося керівництво МОЗ України та глави всіх основних релігійних організацій України. Тому ми щиро сподіваємось на Ваше розуміння та підтримку тієї духовно і соціально значущої роботи, яку здійснюють члени Асоціації капеланів в охороні здоров’я України. Ще раз Вам дякуємо! — Це написав, але не підписав користувач 194.107.179.238 (обговореннявнесок).

  • Вітаю. Раджу переглянути ВП:РЕКЛАМА, ВП:СТАТТЯ-РЕКЛАМА, ВП:КОІ. --Mitte27 (обговорення) 14:15, 16 травня 2020 (UTC)
  • Дякуємо Вам за посилання! Так, це вірно, якщо рекламуються товари, послуги чи якась персона. Разом з тим, дана Асоціація створювалася як відповідь на великий суспільний запит, вона не є комерційним, політичним чи персональним проєктом. По суті Асоціація сьогодні прядставляє рух, що має місце на території України вже понад 10 років. Але тепер ми бачимо, що може правильніше було зробити статтю не на Асоціацію як таку, а на рух в цілому. Бо наша мета - представлення не організації, а тієї соціальної значущості та того величезного пласта роботи, що зроблений та продовжує робитися.

Шаблон {{КОІ}} у статті Асоціація капеланів в охороні здоров’я України[ред. код]

Вітаю. Ви поставили шаблон {{КОІ}} на сторінку Асоціація капеланів в охороні здоров’я України 16.05.2020 о 14:10. Опис до редагування ви залишили порожнім

Будь ласка, напишіть причини виставлення шаблону на сторінці обговорення статті.

Повідомлення було автоматично згенероване ботом DimonBot. Із запитаннями звертайтеся на цю сторінку.--DimonBot (обговорення) 13:19, 19 травня 2020 (UTC)

Пам'ятник Перемоги (Степанакерт), Площа Вардананц[ред. код]

Вітаю! Ви додали шаблон "Перекладена стаття" на сторінки обговорення двох статей, які я переклав з російської. В цьому немає потреби, оскільки, за умови використання засобу "Переклад вмісту" відповідна відмітка автоматично ставиться в першому записі історії редагування статті, наприклад, тут. З повагою --lxlalexlxl (обговорення) 22:58, 19 травня 2020 (UTC)

ScienceRise: Juridical Science та інші[ред. код]

Шановний пан Mitte27, поясніть, будь ласка, чому сторінки наших журналів та сторінка видавництва поставлена на видалення? Я намагалася слідкувати правилам Вікіпедії, дуже прошу не видаляти, якщо у вас є принципіальні моменти я виправлю обовязково, але дайте шанс будь-ласка. — Це написав, але не підписав користувач Оксана Олександрівна (обговореннявнесок).

Шановний пане Mitte27, ми поліпшили сторінки наших видань та видавництва, як тільки змогли на даному етапі, ми уважно ознайомились з політикою вилучення, та намагалися виправити зауваження. Ми розуміємо, що подальше покращення та розвиток сторінок в правильному русі буде пріоритетною задачею. Просимо вас ще раз переглянути свою скаргу та надати нам шанс на подальшу роботу. — Це написав, але не підписав користувач Оксана Олександрівна (обговореннявнесок).

Харківський ІТ Кластер[ред. код]

Доброго дня! Стаття про Харківський ІТ Кластер була запропонована на вилучення за ідентичну копію, проте це не зовсім так. Ми переписали текст відповідно до правил Вікіпедії, а також додали посилання, які були затверджені адміністраторами Вікіпедії. Підскажіть, будь ласка, які зауваження в такому випадку? Дякую. — Це написала, але не підписала користувачка Олена Бєляєва (обговореннявнесок).