Обговорення користувача:Mitte27

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Дякую вам за активне патрулювання і величезний внесок у покращення Української Вікіпедії :) Xsandriel (обговорення) 08:30, 7 квітня 2020 (UTC)
Дякую. Приємно. --Mitte27 (обговорення) 09:58, 7 квітня 2020 (UTC)

Шаблон забрав.[ред. код]

Привіт! З Великоднем! Новачок забрав шаблон. Я йому пояснив. --Nickispeaki (обговорення) 22:23, 19 квітня 2020 (UTC)

Кубок Греції з футболу 2007–08[ред. код]

привіт. Це перенаправлення поки з неіснуючої статті, яка є в двох шаблонах (про єврофутбол і Кубок Греції з футболу) і скоро може з'явитись. Тож прошу прибрати шаблон про вилучення. --Jphwra (обговорення) 15:27, 20 квітня 2020 (UTC)

А якщо не з'явиться? --Mitte27 (обговорення) 15:28, 20 квітня 2020 (UTC)
з'явиться, цей шаблон вже наступний, який має кілька червоних посилань. Язараз зайнятий англійцями та Ліхтенштейном, тож в травні ця стаття буде обов'язково. --Jphwra (обговорення) 15:33, 20 квітня 2020 (UTC)
YesТак Зроблено --Jphwra (обговорення) 19:04, 20 квітня 2020 (UTC)

Асоціація капеланів в охороні здоров’я України[ред. код]

Доброго дня, шановний Mitte27! Дякуємо Вам за увагу до статті про Асоціацію капеланів! Так, сама Асоціація була зареєстрована лише нещодавно. Разом з тим, це була суто формалізація роботи, яка активно проводилась вже понад 10 років. Засновники Асоціації представляють капеланські служби основних Конфесій України та вже багато років входять до керівного складу Громадської ради при МОЗ України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. В рамках впровадження та розвитку капеланства проведено цілу низку різноманітних заходів та конференцій, підготовлено цілий пакет проєктів нормативно-правових документів. До створення та визначених напрямів діяльності Асоціації схвально віднеслося керівництво МОЗ України та глави всіх основних релігійних організацій України. Тому ми щиро сподіваємось на Ваше розуміння та підтримку тієї духовно і соціально значущої роботи, яку здійснюють члени Асоціації капеланів в охороні здоров’я України. Ще раз Вам дякуємо! — Це написав, але не підписав користувач 194.107.179.238 (обговореннявнесок).

 • Вітаю. Раджу переглянути ВП:РЕКЛАМА, ВП:СТАТТЯ-РЕКЛАМА, ВП:КОІ. --Mitte27 (обговорення) 14:15, 16 травня 2020 (UTC)
 • Дякуємо Вам за посилання! Так, це вірно, якщо рекламуються товари, послуги чи якась персона. Разом з тим, дана Асоціація створювалася як відповідь на великий суспільний запит, вона не є комерційним, політичним чи персональним проєктом. По суті Асоціація сьогодні прядставляє рух, що має місце на території України вже понад 10 років. Але тепер ми бачимо, що може правильніше було зробити статтю не на Асоціацію як таку, а на рух в цілому. Бо наша мета - представлення не організації, а тієї соціальної значущості та того величезного пласта роботи, що зроблений та продовжує робитися.

Шаблон {{КОІ}} у статті Асоціація капеланів в охороні здоров’я України[ред. код]

Вітаю. Ви поставили шаблон {{КОІ}} на сторінку Асоціація капеланів в охороні здоров’я України 16.05.2020 о 14:10. Опис до редагування ви залишили порожнім

Будь ласка, напишіть причини виставлення шаблону на сторінці обговорення статті.

Повідомлення було автоматично згенероване ботом DimonBot. Із запитаннями звертайтеся на цю сторінку.--DimonBot (обговорення) 13:19, 19 травня 2020 (UTC)

Пам'ятник Перемоги (Степанакерт), Площа Вардананц[ред. код]

Вітаю! Ви додали шаблон "Перекладена стаття" на сторінки обговорення двох статей, які я переклав з російської. В цьому немає потреби, оскільки, за умови використання засобу "Переклад вмісту" відповідна відмітка автоматично ставиться в першому записі історії редагування статті, наприклад, тут. З повагою --lxlalexlxl (обговорення) 22:58, 19 травня 2020 (UTC)

ScienceRise: Juridical Science та інші[ред. код]

Шановний пан Mitte27, поясніть, будь ласка, чому сторінки наших журналів та сторінка видавництва поставлена на видалення? Я намагалася слідкувати правилам Вікіпедії, дуже прошу не видаляти, якщо у вас є принципіальні моменти я виправлю обовязково, але дайте шанс будь-ласка. — Це написав, але не підписав користувач Оксана Олександрівна (обговореннявнесок).

Шановний пане Mitte27, ми поліпшили сторінки наших видань та видавництва, як тільки змогли на даному етапі, ми уважно ознайомились з політикою вилучення, та намагалися виправити зауваження. Ми розуміємо, що подальше покращення та розвиток сторінок в правильному русі буде пріоритетною задачею. Просимо вас ще раз переглянути свою скаргу та надати нам шанс на подальшу роботу. — Це написав, але не підписав користувач Оксана Олександрівна (обговореннявнесок).

Харківський ІТ Кластер[ред. код]

Доброго дня! Стаття про Харківський ІТ Кластер була запропонована на вилучення за ідентичну копію, проте це не зовсім так. Ми переписали текст відповідно до правил Вікіпедії, а також додали посилання, які були затверджені адміністраторами Вікіпедії. Підскажіть, будь ласка, які зауваження в такому випадку? Дякую. — Це написала, але не підписала користувачка Олена Бєляєва (обговореннявнесок).

редагування Муха Оксана Теодорівна[ред. код]

Доброго дня! Чи можете мені допомогти порадою на рахунок статті Муха Оксана Теодорівна? Ви поставили шаблон, про рекламнй характер статті. Нещодавно я взявся за впорядкування цієї статті. Повністю переписав другий розділ про бренд, бо він був без посилань та зовсім неенциклопедичний. Хотів уточнити що необхідно переписати та прибрати щоб стаття відповідала стандартам? Дякую! --Akademik.M (обговорення) 14:11, 15 липня 2020 (UTC)

 • Akademik.M, виправив самостійно, зняв шаблон, проте у статті досі існують проблеми з неавторитетними джерелами. --Mitte27 (обговорення) 08:37, 20 липня 2020 (UTC)
Дякую, спробую розібратись з джерелами.

Масандрівські угоди[ред. код]

Доброго дня, Mitte27! Можна поцікавитись, чому прибрані категорії Міжнародні договори України та Міжнародні договори Росії?--Dgho (обговорення) 08:47, 31 липня 2020 (UTC)

Бабіков Олександр Петрович[ред. код]

Я думаю, що статтю треба залишити, завтра опублікую кілька статтей Бабікова на тему оперативно-розшукової діяльності. Ирина Анкудинова (обговорення) 18:48, 6 серпня 2020 (UTC)

Думаю опублікувати кілька наукових статтей Бабікова на тему оперативно-розшукова діяльність. Ирина Анкудинова (обговорення) 06:16, 7 серпня 2020 (UTC)

en:WP:INVOLVE/ru:ВП:ЛЮДИРАБОТАЛИ[ред. код]

Як Ви їх додали до ВП:Статті-кандидати на вилучення/30 серпня 2020#Історія_виникнення_COVID-19 ці теги? В мене вони просто зникають (не відображуються там) під час намагання додати їх (вікі-лінк на іншомовну вікі) до тієї сторінки. Чи увесь секрет у цих двокрапках попереду? — Це написав, але не підписав користувач 85.238.103.38 (обговореннявнесок).

Вітаю. Це працює за принципом ru:Украина. Там де «ru» — код іншої Вікіпедії (en, fr, ro), а там де «Украина» — назва статті. --Mitte27 (обговорення) 21:44, 31 серпня 2020 (UTC)
Й Вам доброго ранку. Та ні, це я знаю, я завжди використовую для інтервікі посилання накшталт [[en:something]] чи [[uk:щось]], але саме на сторінці номінантів такі інтервіки просто вилучаються з відображення у тексті (навіть якщо у коді сторінки вони залишаються). Єдину відмінність у Ваших інтервікі (що залишаються відображеними), що я побачив, від своїх, це отоє двокрапка попереду [[:en:something]], то ж й хотів дізнатися де вчать такій неочевидній магії? Й чому так - працює, а едак (саме там) - ні.85.238.103.38 22:25, 31 серпня 2020 (UTC)

KAN Development[ред. код]

Не могли б Ви звернути увагу на ще один проект KAN Development, що рекламується у вікі, бо він фактично є нічим іншим, як рекламою продажу квартир - Комфорт Таун (як й номіноване Паркове місто) й, за наявності критеріїв номінувати його на вилучення. KAN Development, втім, також виглядає вкрай комерційно, але я просто не знаю, як номінувати, а Ви вже додали двох номінантів на вилучення цієї компанії до номінації. Дякую.85.238.102.82 22:19, 3 вересня 2020 (UTC)

 • Вітаю. Трохи виправив статтю про КАН. Гадаю, що про цю компанію та цей Комфорт Таун десь є АД, проте ґрунтовно не шукав їх. Саме тому, я би не ставив їх на вилучення, але якщо ви бажаєте номінувати статтю, то маєте на це право. --Mitte27 (обговорення) 06:55, 4 вересня 2020 (UTC)
  • Й Вам доброго вечора. Дякую за відповідь. Та я б не проти ;) Лише не знаю як саме це робиться й, відповідно, за якими критеріями оцінювати статтю (не для вилучення, а для номінації на вилучення). Де почитати? Чи просто - як зробити? Бо мене вже "хочуть четвертувати" чи то за те, що я звернув увагу на KAN Development, в розмові з Вами, чи то за увагу на це, й в обох випадках вбачаю суттєве платне редагування. Так де я можу почитати про процесс номінування на вилучення? Заздалегіть щиро дякую.85.238.106.86 19:37, 4 вересня 2020 (UTC)
   Див. Вікіпедія:Критерії вилучення статей. --Mitte27 (обговорення) 19:44, 4 вересня 2020 (UTC)
   Дякую. Знайшов ;) А у Вас непогано виходить з KAN Development прибирати рекламу, я навіть здивувався, коли сьогодні побачив статтю. Не те, щоб я наполягав, але мені здається, що для підвищення значущості статті непогано б було перенести (з існуючих вікістатей та знайти інформацію щодо інших проектів компанії) оті короткі відомості про загальну побудовану площу/роки будівництва проектів й т.і., щоб було зрозуміло у тому числі їх оперативна діяльність з часом виконання проектів (щось накшталт - вони будують, як Єгиптяни пираміди - кожний проект по 100 років, чи за років 3-5 все збудовують), бо так як зараз, вона абияк вже не рекламна (якнайменш - не рекламує продаж, але все ще - сама себе), втім тепер радше схожа на ВП:НЕКАТАЛОГ та вкрай схожа на вже номіновану архіматику (розділ про проекти у своїй більшості ж нічим не підтверджено). Іншими словами - непогано б було додати короткі (без зайвих рекламних речей, звісно) відомості про кожний з проектів. В іншому випадку, щось мені підказує, вона також буде скоро номіновано на вилучення. Хоча, може я помиляюсь, що Вам ця стаття цікава для поліпшення. У такому випадку - пробачте85.238.106.86 02:54, 8 вересня 2020 (UTC)

Ukraunian Short Films[ред. код]

Додала посилання на статтю Ukraunian Short Films

Що ще потрібно додати?

Чи можете ви пояснити чому блокуєте статтю Ukrainian Short Films? — Це написав, але не підписав користувач Ukrainian Short Films (обговореннявнесок).

Вітаю! Для існування статті потрібно показати значимість компанії завдяки численним незалежним авторитетним джерелам. --Mitte27 (обговорення) 18:45, 4 вересня 2020 (UTC)

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій[ред. код]

Доброго дня. Звертаю увагу, що це провідний аналітичний центр України, але просто недороблена стаття. Підпадає під критерії значимості "Неприбуткові організації" по обох критеріях:1) Діє у національному та міжнародному масштабі 2) інформації про діяльність - мільйон лінків в гуглі. Зі свіжого, наприклад, цьогорічний рейтинг конкурентоспроможності міст України 2019-2020 - сотні лінків як в новинах, так і на сайтах органів влади. Так само минулого тижня презентовано Індекс сприйняття роботи митниці, за участі заступників міністрів та інших високопоставлених осіб. Дослідження вже проводиться 5 хвиль, лінків купа, в т.ч. Повідомлення на сайті Уряду https://www.kmu.gov.ua/news/biznes-spilnota-pozitivno-ocinyuye-zaprovadzheni-zmini-v-roboti-mitnih-organiv-rezultati-opituvannya-eksporteriv-ta-importeriv. Минулого року вкотре за декількома номінаціями у рейтингу найкращих аналітичних центрів світу, який щороку публікує Університет Пенсильванії.--Spudei (обговорення) 22:41, 27 вересня 2020 (UTC)

Скіпальський Андрій Петрович[ред. код]

Пане Mitte27! Дякую Вам за увагу до тексту. Хочу пояснити чому стаття про Андрія Скпальського важлилва: він є відомим антитютюновим лобістом, його діяльність призвела до того, що немає в Україні зовнішньої реклами сигарет, немає реклами сигарет у ЗМІ, не курять у закладах громадського харчування. Можливо, варто додати ці факти в статтю. Також він пішо з громадського сектору на днржслужбу, але не став зраджувати свої цінності заради кар'є ри - це рідкісна людська практика, яку, насправді, треба популяризувати як стандрат поведінки держслужбовця. Пршу залишити статтю у Вікіпедії, готова попрацювати над текстом ще. — Це написав, але не підписав користувач Natali PL (обговореннявнесок).

Вітаю! Для існування статті потрібно надати численні незалежні авторитетні джерела, які показаують значимість Скпальського за існуючими правилами (докладніше див. Вікіпедія:Критерії значимості/Особи та Вікіпедія:Критерії значимості). Стосовно «Треба популяризувати як стандрат поведінки держслужбовця» — Вікіпедія — не пропаганда і не захист чиїхось інтересів. Обговорення доцільності перебування статті у Вікіпедії треба вести на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/29 вересня 2020. Успіхів. --Mitte27 (обговорення) 13:22, 7 жовтня 2020 (UTC)

Влох Дмитро Святославович[ред. код]

Доброго дня, Вами було видалено термін "видатний " в даній статті. Згідно Академічного тлумачного словника української мови, "ВИДАТНИ́Й, а, е. Який виділяється серед інших якими-небудь надзвичайними рисами, якостями, особливостями". Зазначений термін вказаний в статті, оскільки Особистість про яку йде мова виділяється серед інших в даній сфері якостями та особливостями - які зазначені в статті - рекордна кількість перемог, по факту найтитулованіший танцюрист України та ін., проте для уникнення зайвого пафосу термін найтитулованіший не використаний, а використаний "видатний" - у відповідність до тлумачного словника. Прошу припинити некваліфіковані видалення інформації про видатні особистості України, оскільки це наносить шкоду іміджу країни. Перед написанням статті кропітливо вивчала та перевіряла, хай буде досліджувала факти, описані в статті, та наводила досить стримано, формально, відповідно порівняно з обсягом і додатковими відомостями, що можу заповнити та про які наявні юридично значущі підтвердження. В джерелах застосовується термін «прославлений», «титулований» і т.д. Тому, прошу поваги до виконаної роботи. — Це написав, але не підписав користувач Oksana Iurchenko (обговореннявнесок).

Стаття про видавництво "Astrum"[ред. код]

З якої рації ви зробили голосування на видалення моєї статті про видавництво "Astrum"? — Це написав, але не підписав користувач Rsotmeakn (обговореннявнесок).

Бо стаття не містить авторитетних джерел. --Mitte27 (обговорення) 11:06, 26 жовтня 2020 (UTC)

Джерела додані. Припиніть займатись дурницями. На вашу думку, ж краще, аби взагалі статей про нові українські видавництва не було? Через таких користувачів, як ви, дуже "класно" розиваємо українськомовну вікіпедію. — Це написав, але не підписав користувач Rsotmeakn (обговореннявнесок).

Прибирати шаблон {{Delete}} до закінчення обговорення заборонено. У випадку продовження таких дій вас заблокують. Аргументи на захист статті треба наводити на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/26 жовтня 2020#Astrum. Крім того, обговорюйте не авторів, а зміст статей. За жодних умов не робіть нападів персонального характеру щодо інших користувачів Вікіпедії. --Mitte27 (обговорення) 19:06, 26 жовтня 2020 (UTC)

Стаття "Алюшина Наталія Олександрівна"[ред. код]

Згідно із пунктом 5 підрозділу "Політики і громадські діячі" розділу "Особи сьогодення", відповідають критеріям для публікації інформація про керівникив різних гілок влади адміністративно-територіальних утворень вищого рівня (область, штат тощо) — незалежно від країни. Наталія Алюшина є керівником Центрального органу виконавчої влади, повноваження якого поширюються на всю територію Держави. Також до статті було додано посилання на офіційний сайд органу державної влади, яке підтверджує правдивість викладених у статті фактів. Враховуючи вищезазначене, прошу прибрати статтю із переліку кандидатів на вилучення. — Це написав, але не підписав користувач НаталіяГуба (обговореннявнесок).

Вітаю! Аргументи на захист статті треба наводити на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/26 жовтня 2020#Алюшина Наталія Олександрівна. --Mitte27 (обговорення) 05:40, 4 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону[ред. код]

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний Mitte27, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 12:36, 21 листопада 2020 (UTC)