Обговорення:Наші (рух)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Навіщо робити відкат загальновідомих фактів з АД[ред. код]

Ваш відкат у статті Наші є чисто суб'єктивним, я не розумію як можна підтримувати нашистів, чи може Ви підтримуєте перехід Савчука В.П. до лав Партії регіонів, що дало змогу Білій Церкі потрапити в лапи російських націоналістів, вважаєте нашистів союзниками? Поясніть. При чому я навів джерело - відео концерту «Покоління проти терору». З повагою --AlexusUkr 10:57, 26 серпня 2011 (UTC)

Ви переплутали Вікіпедію із якимось форумом. Це не місце боротьби з нашистами чи з будь-кимось іншим. Це енциклопедія, побудована на засадах нейтральності та використання поважних джерел. Відео не є джерелом, що може бути джерелом можна ознайомитися тут: ВП:АД. Це питання авторитету та дотримання принципів Вікіпедії, що важливіше за будь-яке політиканство навколо статті. Будь ласка використовуйте сторінку обговорення статті, а не цю сторінку. Щиро. --Гриць 12:45, 26 серпня 2011 (UTC)
Якого Ви мені тут говорите, що я типу новачок і перепутав вікіпедію з чимось іншим, Ви не маєте права робити відкат правок підтверджених джерелом, а потім мене блокують за війну правок, мені що звернутися до не суб'єктивних адміністраторів. Ви навіть те відео не дивились, бо судите зміст по назві, а не по наповненні. --AlexusUkr 19:51, 26 серпня 2011 (UTC)
Російська Вікі не церемониться зі статтями про політичні події в Україні і відображає їх у типовому для РФ руслі. Чому ж ми маємо закривати очі на загальновідому правду і боятись доносити її до читачів? --Елвіс 20:12, 26 серпня 2011 (UTC)
Відео не є авторитетним джерелом. Мусить бути якась публікація, де відображено те, що ви написали у статті. Ви ж взяли написали власну інтерпретацію того що побачили на відео. Мені власне до лампочки, що там і хто там що робить в корейській чи російській вікіпедії. Тут люди пишуть СЕРЙОЗНУ фахову енциклопедію, а не збірку компромату на політичних опонентів. Знайдіть серйозне джерело і дописуйте. Але дописуйте нейтрально. Поважайте правила спільноти. --Гриць 05:07, 27 серпня 2011 (UTC)

Не ведіть війну правок[ред. код]

Шановний Гриць Ваші дії явно кваліфікуються як війна правок прошу погодити Ваші дії з іншими користувачами спільноти.--AlexusUkr 13:30, 27 серпня 2011 (UTC)

Я і узгоджую, а ви продовжуєте вставляти джерела з відео. --Гриць 18:56, 27 серпня 2011 (UTC)

З ким Ви узгоджуєте, робите відкат і прикриваєтесь якоюсь там правдою. А нашисти дійсно окупували мережу, Ви явно її підтримуєте, подобається путінський комсомол. Хай так.--AlexusUkr 23:03, 27 серпня 2011 (UTC)

Послухайте, оці ненейтральні епітети "атмосфера незрозумілої радості" та "де фактично займаються ідеологічним тролінгом" — це не енциклопедія, це поливання багном політичних супротивників. Тут енциклопедія і вона мусить виглядати як енциклопедія: нейтрально і професійно. Хочете почубатися із нашистами ідіть на форум чи в блоги, а енциклопедію будь ласка не псуйте. --Гриць 23:43, 27 серпня 2011 (UTC)