Обговорення:Степаненко Сергій Миколайович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ця людина не є спеціалістом з науки екології. «Екологічна освіта» має мало спільного з екологією, це швидше частина природокористування (економіки) та природоохорони. --Celegans (обговорення) 02:01, 7 травня 2013 (UTC)

Чесно кажучи, здивований, що Ви не вважаєте С.М. Степаненка екологом. Хоч за освітою він метеоролог, але нині більше займається екологією. Керувати комісією з екології та охорони навколишнього середовища Науково-методичної Ради МОН, представляти Україну на різних екологічних зібраннях - це теж екологічна діяльність. Крім того, ректор державного екологічного університету. Можна віднести до категорій Метеорологи, Екологи та ін. --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:18, 7 травня 2013 (UTC)
З екологією в нас плутанина. До цієї науки тулять все, що завгодно: природоохорону, природрокористування, антропогенне забруднення та очищення та інше. Але категорія Українські екологи є підкатегорією категорії Українські науковці. Тобто людина, у кращому випадку, природоохоронний чиновник, а сторонній спостерігач може вважати його внесок в екологічну науку співставним з тим, що зробили, наприклад, Белінг Дмитро Євстахійович чи Кучерявий Володимир Панасович. Можливо, треба розділити ці категорії? А то в нас діячі "екологічних" партій, які жодного дня не були науковцями, виявляються у категорії з вченими-екологами. --Celegans (обговорення) 02:48, 8 травня 2013 (UTC)
Сама наука екологія є збірною, тут чіткості і однозначності ніколи не досягнеш. С.М. Степаненко - доктор наук, немає сумнівів, що він науковець на відміну від політиків та інших діячів. Тому у цьому випадку дотримуюсь думки, що краще більше категорій, ніж менше.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 05:34, 8 травня 2013 (UTC)
Добре, нехай буде так поки. Просто нерідкісні випадки, коли спеціаліст з фізики починає давати хибні коментрарі з біології, або математик з історії. Я повернусь до цього питання, якщо буде інформація про подібні заяви цієї людини. Але я за те, щоб розділяти науковців-екологів і представників природоохоронних рухів. Це буде більше відображати реалії. --Celegans (обговорення) 09:12, 8 травня 2013 (UTC)