Обговорення користувача:Maxim Gavrilyuk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?Відповідь[ред. код]

Просимо відновити ваше скасування щодо "Максима Славинського" в статті. Samumray 1.04.2019

Там була серія вандалізму, тому випадково прибрав і Вашу правку. Це не навмисна моя дія. У даному випадку Ви самостійно могли відновити правку, як це зробив я.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 14:40, 1 квітня 2019 (UTC)

Добрий день. Щодо Мар'їної гори, то як я знаю це синонім Княжої гори. Це та ж сама гора, просто у неї декілька назв: Мар'їна гор та Княжа гора. Я з міста Канів, а оскільки ця гора знаходиться неподалік Канева, то я знаю що її називають по-різному)

  Можливо, я і не правий, оскільки Канівський район дуже великий, а значить що я можу легко заплутатися у назвах місцевостей та гір, до того ж враховуючи, що я цілком не освідчиний краєзнавець Канева та Канівського району.
  Я новачок у Вікіпедії, тому за неосвіченість та помилки в користуванні Вікіпедії прошу вибачення.
  З повагою VikingHistoric VikingHistoric (обговорення) 10:15, 21 листопада 2018 (UTC)

Добрий день. Дякую за відповідь. Сподіваюсь я пишу на потрібній сторінці, якщо ж ні, то знову прошу вибачити:)

  З повагою VikingHistoric--VikingHistoric (обговорення) 07:42, 22 листопада 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю! Можете допомогти відпатрулювати статтю Стійкість угруповання? --Kyslinka27 (обговорення) 13:38, 20 січня 2019 (UTC)

Пташине перо[ред. код]

Шановний Максим! Вліз я сьогодні без попиту на чужу територію і додав трошки в розділ "Використання людиною" з англійської Вікі, начебто це не обіцяло мені великих неприємностей, але я глибоко помилявся :), заплутався і вляпався так з цим пір'ям/перам, що і сам не радий. Якщо Вас не затруднить, то перевірте, будь ласка мій скорботний труд. Заздалегідь вдячний, з повагою --Batsv (обговорення) 20:38, 3 лютого 2019 (UTC)

З доданим текстом ніяких проблем. Щодо слова «пір'я» - воно є в словнику української мови [1]. Треба буде додатково проконсультуватись з філологами щодо його вживання. З повагою, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:14, 5 лютого 2019 (UTC)
Щіро дякую! --Batsv (обговорення) 21:15, 5 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Block & revert user:Бобік 666 228 999 777[ред. код]

@Albedo:, я не адміністратор, тому не можу заблокувати. Редагування відкотив. Зверніться до адмінів.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 09:38, 8 березня 2019 (UTC) --Albedo (обговорення) 20:38, 7 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:57, 15 березня 2019 (UTC)

Вікіпошта[ред. код]

Доброго дня! Я надіслав вам листа вікіпоштою. Перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 14:06, 22 березня 2019 (UTC)

Портал:Птахи i Проект:Птахи[ред. код]

Доброго дня! Пропоную долучитись до проекту птахи, напрямленого на об'єднання та систематизацію знань Вікіпедії орнітологічної тематики. -- Mike.Khoroshun (обговорення) 19:00, 5 червня 2019 (UTC)

Тур[ред. код]

Вітаю. Можно попросити Вас, як фахівця, продивитися останні правлення на цій сторінці ред.№ 25821356, ред.№ 25827078. Хто є правим? З повагою, --АВШ (обговорення) 12:58, 1 серпня 2019 (UTC)

Добридень! Аналіз доступних мені джерел дозволяє зробити висновок, що назва Bos primigenius стосується дикого тура, а Bos taurus taurus - його одомашненого предка, тобто бика (корови).--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 13:07, 1 серпня 2019 (UTC)
Дякую щиро. --АВШ (обговорення) 16:01, 1 серпня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у тематичному Тижні гуманності[ред. код]

--Glorin (обговорення) 00:16, 26 серпня 2019 (UTC)

Магнолія (Івано-Франківська область) vs Магнолія (Коломия)[ред. код]

Шановний Максим! Допоможіть, будь ласка. Обидві статті відносяться до однієї і тієї ж магнолії, перша стаття (автозалівка) створена трохи раніше, але посилань на неї немає, друга більш повна. Як вирулювати цю ситуацію? З повагою --Batsv

Добридень! Можна було б об'єднати, якби було багато правок. Але оскільки першу створено ботом і вона менша за розміром, пропоную з неї зробити перенаправлення на другу.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 12:49, 28 серпня 2019 (UTC)
Дякую! --Batsv (обговорення) 14:55, 28 серпня 2019 (UTC)

Птахи України[ред. код]

Вітаю! У Фесенка «в Україні 4 види Тетерукових». Четвертий, так розумію, з додатка, але хто саме? Потрібно або додати, або виправити на 3.--Dim Grits 03:44, 22 вересня 2019 (UTC)

Є ще такі загублені види, як Яструб туркестанський (Пирогов Н. Г., 1994). Залишились непоміченими? Додавати?--Dim Grits 04:58, 22 вересня 2019 (UTC)

Добридень! Яструб туркестанський відсутній у списку як Грищенка, так і Фесенка. Думаю, через відсутність доказів і можливість помилки у визначенні в польових умовах. Тому підстав додавати немає. Напевне, додам про це у вступі (його ще треба розширити). Щодо Тетерукових, схоже це помилка в книзі. У додатку немає нікого з цієї родини (нерідко тетерукових не виділяють до окремої родини, а розглядають у межах фазанових). Переконливе прохання не виправляти дані, що стосуються поширення та статусу видів, я це ретельно перевіряю. Інколи грішу тим, що використовую неопубліковані дані (так, формально це ОД, проте краще хоч у такий спосіб уникати неточностей). Не переносьте інформації з Росвікі, там є неточності. До глухої зозулі Ви додали посилання на Кузиков (2015). Однак у цій статті немає ні слова про Україну. До рябка білочеревого Ви додали посилання на Грищенка (2004), проте там інформації про конкретні зустрічі немає. До кулика-сороки додали посилання на Фесенка, проте у нього немає даних про чисельність. Дані про відновлення чисельності балабана вже не відповідають дійсності, чисельність катастрофічно падає. Мушу це виправляти. По оформленню - пропоную додавати посилання на Червону книгу не після назви виду, а після інформації про поширення та чисельність. Вдячний за додавання описів родин. З повагою, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 10:29, 22 вересня 2019 (UTC)
1. Тоді прогляньте цифри за таксонами, будьте ласкаві. Можливо, ще є помилки з книги. Статуси там також узяті тільки з Фесенка. Поширення, так, також з інших джерел. 2. Згоден з ненайкращим посиланням на Кузикова (2015). Але там є про Україну (Крим). Сторінка 537. Він там для зозулі глухої згадує дві праці про здобуті особини (Молчанов 1906; Костин 1983). Ідеально послатись саме не них, вирішив, що оптимально (за датою останньої праці) буде й так. Але не сперечатимусь, вам видніше й щодо інших джерел. 3. Звичайно, чисельність популяції для червонокнижних не з Фесенка взята, а з Червоної книги. Дякую що помітили. 4. Так, то артефакт розбудови списку, якщо заповнена комірка з описом, то посилання на Червону книгу достатньо в ньому. Перероблю. Дякую за зауваження.--Dim Grits 15:08, 23 вересня 2019 (UTC)

432 види (за ілюстраціями). Потрібно узгодити цифри у вступі. Поки виправлю. --Dim Grits 20:51, 23 вересня 2019 (UTC)

Дякую за правки. Я зараз привожу у відповідність класифікацію. Потім ще раз перевірю список видів і відкорегую всі числа.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 05:38, 24 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:03, 11 жовтня 2019 (UTC)