Обговорення користувача:Maxim Gavrilyuk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?Відповідь[ред. код]

Добрий день. Щодо Мар'їної гори, то як я знаю це синонім Княжої гори. Це та ж сама гора, просто у неї декілька назв: Мар'їна гор та Княжа гора. Я з міста Канів, а оскільки ця гора знаходиться неподалік Канева, то я знаю що її називають по-різному)

  Можливо, я і не правий, оскільки Канівський район дуже великий, а значить що я можу легко заплутатися у назвах місцевостей та гір, до того ж враховуючи, що я цілком не освідчиний краєзнавець Канева та Канівського району.
  Я новачок у Вікіпедії, тому за неосвіченість та помилки в користуванні Вікіпедії прошу вибачення.
  З повагою VikingHistoric VikingHistoric (обговорення) 10:15, 21 листопада 2018 (UTC)

Добрий день. Дякую за відповідь. Сподіваюсь я пишу на потрібній сторінці, якщо ж ні, то знову прошу вибачити:)

  З повагою VikingHistoric--VikingHistoric (обговорення) 07:42, 22 листопада 2018 (UTC)

Птахи Польщі[ред. код]

Доброго дня! Почав писати статтю в себе на чернетці №2 про птахів Польщі. Перегляньте, будь ласка, та встановіть відповідники українською там, де я їх не поставив. І початок статті також перегляньте. Переклав поки-що лише до сивкоподібних. До речі, іноді трапляються статті і укрвікі з назвою латинською. Це нормально? Може їх слід перейменувати? Я їх позначив написом "У ВІКІ Є ЛИШЕ ЛАТИНСЬКОЮ", а ті, до яких я відповідника не знайшов і у вікіпедії навіть латинською немає, я просто пропустив. Дякую!--DiMon2711 19:20, 15 грудня 2018 (UTC)

Поки що Ви на вірному шляху. Назви українською можете брати зі статті Список птахів України, якщо виду там немає, потім допоможу з назвою. Розташейте ряди у такій послідовності, як у згаданій статті, це загальноприйнятий систематичний порядок. Дайте знати після заверешення перекладу. Успіхів, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 09:58, 16 грудня 2018 (UTC)
Добрий день! Переклав. Але представники деяких рядів в Україні не мешкають. Я їх поставив у кінець. Також не знайшов українських відповідників до деяких родин, тому прошу Вас перевірити і їх. І ще одне, Bucerotiformes- це хто такі? До цього ряду входять одуди. Хоча я думав, що то одудоподібні. Але полвікі вважає інакше. Я написав їх як птахи-носороги, але не знаю, чи то вірно. Подивіться, будь ласка. Наперед дякую!--DiMon2711 18:44, 17 грудня 2018 (UTC)
Добридень! Яку класифікацію Ви взяли за основу і чому саме її? Вона дещо відрізняється від широковживаної, тому одуд опинився у маловідомому таксоні. Перевірте послідовність рядів, наприклад, чомусь соколоподібні у Вас виявилися наприкінці. Приберіть зайві перенапрвлення (наприклад nawałnikowate-Качуркові). Назвирядуів, родин і видів українською виправте з великої літери. --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:55, 17 грудня 2018 (UTC)
Добрий день! Порядок як був, так і є таким самим як у "Списку птахів України". Можливо, у Вас сторінка не оновилася. Класифікацію я брав в полвікі. Якщо Ви впевнені, що лише одуд у маловживаному ряду чи родині опинився, то виправте, будь ласка, а якщо ж ні, то вже або виправляти усі види, які не там де прийнято, або залишати як є. Малі літери на великі я виправив.--DiMon2711 17:35, 18 грудня 2018 (UTC)
Треба обов'язково додати тлумачення категоріям А, В, С і D. Бажано уточнити у примітках, що означає "під суворим захистом"? Треба вказати, за якою класифікацією наведено список, адже він відрізняється від загальноприйнятої (або переробити на загальноприйняту). Ряд Bucerotiformes не має назви українською, оскільки це новий таксон, це точно не птахи-носороги.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:28, 18 грудня 2018 (UTC)
Дякую! Можна Вас попросити самим переробити на загальновживану класифікацію. Я зробив би сам, проте боюся викинути у вікно ноутбук. Я знаю з орнітології не так багато як Ви. І серед того, що я не знаю, і є класифікації (причому всі). Дякую!--DiMon2711 21:01, 18 грудня 2018 (UTC)
Вибачте, але переробка статті не входить у мої плани. Я Вам уже пропонував - візьміть за зразок порядок рядів і родин у статті Список птахів України.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:31, 19 грудня 2018 (UTC)
Я все прекрасно розумію. Тоді чи можна статтю зараз викладати у тому стані, у якому вона є? Я лише доперекладу захист і все.--DiMon2711 17:09, 20 грудня 2018 (UTC)
Тільки якщо буде вказано автора класифікації. Але краще переробити.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 21:37, 22 грудня 2018 (UTC)
Я ж кажу, що не знаю звичайної класифікації. І вважаю, що вчити її заради однієї статті - це неправильно. Але я знайшов, за якою класифікацією ц еробилося. Вона називається "Філогенічна кладограма". До речі, знайшо у Вашій ж статті "Птахи". Можливо, це і не класифікація. Не знаю. Але більше ніде цих Bucerotiformes не знайшов.--DiMon2711 23:02, 22 грудня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Bondarenko-2010-03-11-by-zatushevski-P1270507.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Bondarenko-2010-03-11-by-zatushevski-P1270507.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 21:31, 1 січня 2019 (UTC)

@Base: Файл можна видаляти. Оскільки нині його автор зареєстрований у Вікі, він завантажив файл на Commons: [1].--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 11:07, 4 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:30, 7 січня 2019 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю! Можете допомогти відпатрулювати статтю Стійкість угруповання? --Kyslinka27 (обговорення) 13:38, 20 січня 2019 (UTC)

Пташине перо[ред. код]

Шановний Максим! Вліз я сьогодні без попиту на чужу територію і додав трошки в розділ "Використання людиною" з англійської Вікі, начебто це не обіцяло мені великих неприємностей, але я глибоко помилявся :), заплутався і вляпався так з цим пір'ям/перам, що і сам не радий. Якщо Вас не затруднить, то перевірте, будь ласка мій скорботний труд. Заздалегідь вдячний, з повагою --Batsv (обговорення) 20:38, 3 лютого 2019 (UTC)

З доданим текстом ніяких проблем. Щодо слова «пір'я» - воно є в словнику української мови[1]. Треба буде додатково проконсультуватись з філологами щодо його вживання. З повагою, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:14, 5 лютого 2019 (UTC)
Щіро дякую! --Batsv (обговорення) 21:15, 5 лютого 2019 (UTC)
  1. [2]