Обговорення користувача:Maxim Gavrilyuk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?Фінал Ліги чемпіонів УЄФА 2018[ред. код]

Максиме передмову дарма перероблював, бо я їх роблю і завжди лишаю в оригіналі, тобто буде, а не був, бо на те вона і передмова. --Jphwra (обговорення) 14:24, 27 травня 2018 (UTC)

Якось дивно виглядає, адже матч вже пройшов, а у статті пишеться, що це буде 16-й фінал. Якщо ввжажаєте за потрібне, можете повернути ці правки, я не заперечую.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 14:35, 27 травня 2018 (UTC)
Я ж писав це задовго да матчу і розділ має назву Передмова. Повертати не буду хай так лишається. --Jphwra (обговорення) 15:01, 27 травня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Чи не маєте бажання спробувати себе в статусі адміністратора? --Jphwra (обговорення) 20:06, 6 червня 2018 (UTC)

Дякую за пропозицію, але вважаю, що я більше користі приношу як дописувач.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 20:08, 6 червня 2018 (UTC)

видатні[ред. код]

Вітаю Maxim Gavrilyuk прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу з метою урізноманітнення його особового складу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, мета змін - урівноваження представлення внеску осіб різного фаху та статі та збільшення кількості осіб з конкретними здобутками - передовсім вченими та митцями різного профілю світового рівня, попередні розділи захаращені і призводили до результату, а тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 16:57, 19 червня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Відповідь[ред. код]

Добрий день. Щодо Мар'їної гори, то як я знаю це синонім Княжої гори. Це та ж сама гора, просто у неї декілька назв: Мар'їна гор та Княжа гора. Я з міста Канів, а оскільки ця гора знаходиться неподалік Канева, то я знаю що її називають по-різному)

  Можливо, я і не правий, оскільки Канівський район дуже великий, а значить що я можу легко заплутатися у назвах місцевостей та гір, до того ж враховуючи, що я цілком не освідчиний краєзнавець Канева та Канівського району.
  Я новачок у Вікіпедії, тому за неосвіченість та помилки в користуванні Вікіпедії прошу вибачення.
  З повагою VikingHistoric VikingHistoric (обговорення) 10:15, 21 листопада 2018 (UTC)

Добрий день. Дякую за відповідь. Сподіваюсь я пишу на потрібній сторінці, якщо ж ні, то знову прошу вибачити:)

  З повагою VikingHistoric--VikingHistoric (обговорення) 07:42, 22 листопада 2018 (UTC)