Обговорення користувача:Maxim Gavrilyuk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?Роки в Україні[ред. код]

Вітаю. Звернув увагу на Ваші статті про роки в Черкаській області. Думаю подібні створювати про Миколаївщину. Є такий корисний інструмент. За його допомогою доповнив трохи статті про роки в Черкаській області. Раджу, він не складний. Якщо не користувались, можу допомогти. Не додавав до Ваших статей уродженців Черкащини, що працювали і померли в інших регіонах. Можливо, варто було — хотів порадитись. --Олег (обговорення) 06:51, 12 грудня 2017 (UTC)

Добридень! Я з цим інструментом не знайомий. Буду вдячний за підказку. Уродженців області, напевно, треба додавати.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 06:54, 12 грудня 2017 (UTC)
В полі «Language» ставте uk, в полі «Depth» — можна із запасом, щоб врахувало всі підкатегорії, наприклад, 5, в полі «Categories» ставте назви тих, що Вас цікавлять — наприклад, Померли 2014 і під нею Персоналії:Черкаська область. У полі «Negative categories» можна поставити, наприклад, Загинули в боях російсько-української війни 2014—2017, щоб виключити їх зі списку для його скорочення, бо загиблих воїнів АТО я всіх, начебто, повносив, яких Ви пропустили. Інші поля можна не чіпати — тисніть «Do it!» Через кілька секунд внизу отримаєте список. Зверніть увагу — у лівому верхньому кутку можна вибрати мову інтерфейсу. Також можна отримати перетин більш загальних категорій, наприклад 1917 і Черкаська область — отримаєте список зі 104 статей, де будуть люди, пов'язані з Черкащиною, що народились або померли 100 років тому, об'єкти, що з'явились, або зникли того року і т. ін. --Олег (обговорення) 08:38, 12 грудня 2017 (UTC)
Дякую, гарний інструмент!--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:58, 12 грудня 2017 (UTC)

Щодо Avialae[ред. код]

Добрий день!

Шановний пане Максиме, подивіться, будьте так ласкаві, статтю Avialae.
Наперед вдячний--Orestsero (обговорення) 25 грудня 2017 (UTC)
Добридень! Потрібна стаття, добре, що написали. Я трохи підправив оформлення. Успіхів, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 15:07, 25 грудня 2017 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2017 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:05, 15 січня 2018 (UTC)

Україномовні джерела[ред. код]

Використовуйте, будь ласка, україномовні джерела новин замість російськомовних, якщо це можливо. Той же портал Слово і діло має в правому верхньому кутку перемикач. Натиснувши на нього можна отримати версію статті українською. --Yakiv Glück 07:58, 22 січня 2018 (UTC)

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Maxim Gavrilyuk! З 22 січня по 4 лютого в Українській Вікпедії проходить тематичний тиждень, присвячений Сумщині, до якого я запрошую Вас долучатися! З повагою --Андрій Гриценко (обговорення) 18:08, 24 січня 2018 (UTC)

Вдячність за участь у Місячнику хронології[ред. код]

Ancien History Barnstar.png
За участь у Місячнику поліпшення хронології
Дякуємо Вам за участь у Місячнику поліпшення хронології у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці врятовані від зникнення десятки надкоротких статей, а Вікіпедія збагатилася новими статтями про роки й десятиліття. Maxim Gavrilyuk, ця стародавня зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Принагідно запрошую Вас до новоствореного Вікіпроекту з історії. Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 21:14, 4 лютого 2018 (UTC)

Тестовий політ Falcon Heavy[ред. код]

@Maxim Gavrilyuk: прошу вибачення, що видалила вашу правку про незаплановану траекторію польоту. Знайшла твіт Маска, де він пише про це, але ж, звісно, не подає це, як помилку. Якщо Ваша ласка, напишіть знову ту правку, бо мені не хочеться робити відкіт і знищувати іншу правку. Допишіть, будь ласка, що планувалося відправити авто на геліоцентричну орбіту МІЖ ЗЕМЛЕЮ І МАРСОМ. На своє виправдання, чому я засумнівалася у статті УНІАН - це фраза "Наразі ракета з автомобілем Маска вийшла за межі орбіти Марсу", а це, як Ви розумієте, неправда. Тому і інше поставила під сумнів. Іще раз прошу вибачення! --Вікторія Проценко (обговорення) 16:04, 8 лютого 2018 (UTC)

Доброго дня! Нічого страшного. Якщо зробили помилкову правку - надалі самостійно виправляйте її. Успіхів!--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 18:16, 8 лютого 2018 (UTC)