Обговорення:Хронологія Ленінопаду (2018)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
CC-logo.svg

Ця стаття створена шляхом розділення статті, або використання частини вмісту зі статті Хронологія Ленінопаду (2017).

Split-arrows.svg

Корекція назви[ред. код]

Щодо назви. Гадаю нам слід чітко розрізняти і розділяти поняття Ленінопад (триває з 2013 року і стосується лише Леніна), Декомунізація (відповідний закон набув чинності у 2015 році, а реально почав працювати з 2016 року) і Деголодоморізація (ліквідація памятників організаторам і виконавцям Голодомору, триває з 2010 року, з часу визнання і названня судом організаторів і виконавців Голодомору). Ленінопад і Деголомодорізація (кому не подобається, придумайте краще слово) є лише частиною Декомунізації і стосуються конкретно Леніна і організаторів Голодомору, тоді як Декомунізація - це трохи більше поняття. Перейменував відповідно хронологічні статті.--NOSFERATU (обговорення) 08:48, 12 січня 2018 (UTC)

Поки можна було б залишити одну хронологічну лінію, бо таке переформатування потребує розділення та розподілу за різними статтями, а не просто перейменування. Зокрема, таке переформатування доцільно робити стосовно минулих років, але в поточному було б добре залишити одну, поки, щоб було зручніше додавати свіжу інформацію та не додавати плутанини.--PsichoPuzo (обговорення) 09:16, 12 січня 2018 (UTC)

Оформлення[ред. код]

@Slobozhanyn: Можете, будь ласка, одразу оформляти посилання на джерела, як виноски, належним чином?--PsichoPuzo (обговорення) 21:39, 24 червня 2018 (UTC)