Обговорення користувача:NOSFERATU
Кайл Риз[ред. код]
Уже обговорювали "Риз"/"Різ" Дійшли висновку, що "Різ" суперечить українській фонетиці. Прохання спочатку попереджати — потім змінювати. Єдиним експертом із цих питань (а саме: фонетика сучасної української літературної мови)) була мій учитель — Тоцька Ніна Іванівна,тому я посилаюся на неї, на її авторитет. Я є компаративістом (поріняння змін у мові різних епох і порівняння рідної мови із іншими мовами, "языкамі" і іншими діалектами) — тому (якщо написане мноє не є опискою чи наслідком неспання, розсіяності чи неуважності ——— каюсь, бо грішу часто) я гадаю, моя позиція заслуговує на увагу бі́льше, аніж на безжальне викорінення. ;)) Сам я не виправляю без дозволу чужого: може, автор також є філологом із науковим ступенем і знає те, чого я не знаю. Ну, хіба відверті русизми (або інші "-ізми") виполюю нещадно.
Оскільки Ви не брали участь у обговоренні, розкажу персонально. Англійський довгий звук [i:], який на письмі позначають буквосполученням "ее" можна передати російським чи болгарським звуком "и", який знаходиться між українськими "і" й "и". Відповідника українському "і" в англійській мові немає. Крім того, український "і" — завжди-завжди є у СИЛЬНІЙ позиції, тим більше у наголошеному (єдиному) складі. Це візитівка нашої мови. Як Ви, мабуть, чули, українська фонетика не схильна до втрати звучності голосних, за винятком деяких рідкісних ненаголошених позицій "е"→"и" і "о"→"у". У італійському слові "rizotto" можна писати "і": різотто (власне, у словниках так і є), але бачив і "ризотто", хоча я б не підтримував такого. У власних назвах — ми не передаємо фонетику чужих мов, а адаптуємо МАКСИМАЛЬНО до правил нашої фонетики. Наприклад: Девид (хоча шановані автор часто пишуть "Девід"), Стив (хоча частіше "Стів"), Ма́ртин (замість російського варіанту "Ма́ртін"), Ривенделл (хоча у перекладі Мокровольського читаю "Рівенделл" і т.ін.). Це є наслідком того, що мову нестандартизовано: кожен науковець може авторитетно висловитися стосовно тієї чи іншої парадигми. Правопис — це закон для школи і при вступу до вузу, однак не закон для науковців (НАН не проводила стандартизації після реформи 1937-51р.р., щоб русифкувати і знищити нашу мову як мертву; у наш час — нема ні грошей, ні політичної волі бодай на кодифікацію словників. Ми користуємося художніми творами, а не словниками — так, це сумно, але факт!) Росіянам це казати не треба — їхній недолугий штучнотвір, гібрид діалекту і філологічної компаративістики є стандартизованим; наша солов'їна — поле для дискусій, а не математична система. У цьому є свій позитив, але... небезпек забагато. Років через 10 ми приведемо усе в порядок, уже програму для однієї політсили готують.
Для розуміння цього всього філологічного мотлоху Вам треба бути філологом зі ступенем: серед сонорних в українській є лише одна м'яка — [ л́ ] поряд із твердою [ л ]. Звук [р] — ЗАВЖДИ твердий, навіть у словах "буря" і подібних до цього. Напівскладотворчий сонорний "Р" + "і" → дає звучання, невластиве сучасній українській мові. Абсолютно. Хіба мові наших людей в Італії/Іспанії. Гадаю, питання вирішено? Вам же слід керуватися у своїх статтях тими авторитетами, які є авторитетом для Вас (правописами, підсумками наукових конференцій, посібниками тощо; але пам'ятайте — це не догма, це лише рекомендації).
Скажу по-секрету: я пишу статті заради українізації читачів: хто на мою сторінку потрапить — той на російську не піде. Ось чому я ІНОДІ звертаю увагу на НЕСУТТЄВІ речі, які вирізнять українське вигідно. Тому і надалі хотів би попросити краще допомогти із очищенням статей від неукраїнськостей (усталених виразів, русизмів і іншого мотлоху — я часто роблю описки, бо в голові треба багато чого тримати). Дякую! --Brandner (обговорення) 13:43, 4 березня 2013 (UTC)
[ред. код]
Вітаю.
Не треба перейменовувати "Пригадати все" у "Згадати все". Автор статті про Шварца написав грамотно. Ви - помиляєтеся. Я обдумав - і віддав належне авторові ТОЇ статті. Не треба мавпувати російського єврея, який озвучував цей фільм у 91-му році на VHS. Він був неправ, гнав халтуру.
Є смислова різниця між "згадати" і "пригадати" (Recall vs Remind/Remember), треба бути філологом, щоб віжчувати це. Але не в тому суть. Я тиждень писав статтю і 2 інші суміжні статті, а тепер плутанина почалася.
Краще допоможіть мені статтю написати із перенаправлення:
- Пригадати все (фільм, 2012)
- Пригадати все
- Ми можемо згадати це оптом
- Всеосяжний спогад (Ейдетика)
З повагою, --Brandner (обговорення) 22:03, 24 жовтня 2012 (UTC)
- Стаття з перенаправленням вже написана. А на рахунок назви, то українському глядачеві той фільм запамятався саме як "Згадати все" І він буде шукати у вікіпедії фільм "Згадати все", а не "Пригадати все". - З повагою, ваш --NOSFERATU (обговорення) 22:16, 24 жовтня 2012 (UTC)
- Пропав інтернет, тому не зреагував вчасно.
- Статтю про "Пригадати все (2012)" писав я. Писав довго, грамотно і вдумливо. І перекладав її не з російської, а з англійської. Перепосилання зі "Згадати все" на "Пригадати все" зробив той талановитий автор, який писав першу статтю (1990), на яку і був перехід за пошуком "Згадати все", тому мінять нічого не треба було. Все працювало ОК. Проблема виникала у мене (на тему Total Recall мали відгукуватися 4 статті, 3 з яких я дописав/написав), а статтю-дороговказ (чорт його знає, як воно у вас тут називається) я ще не вмію робити. Зараз і почну.
- Як Ви могли помітити, "Total Recall" перекладається "Всеосяжний спогад", поняття таке у психології, а ніяк не "Згадати все", як це зробив несумлінний перекладач ФІЛЬМУ у 1991-му. У фільмі не йдеться про пригадування/згадування - а про зовсім інші речі. Пол Верховен - класик і стовп європейської кінокультури, смисл він завжди закладає глибокий і багатошаровий. Це фільм-іронія з елементами фантастики і бойовика. А от російський поп-культурний простір дебілізує українців, добиває рештки європейського, заміняє примітивним, бо ми - вічний конкурент російській культурі; а якщо перестануть дублювати українською мовою фільми в кінотеатрах, то всьому кінець: повільно і невідворотно. Я спочатку теж хотів традиційно написати "Згадати все (2012)", бо я виріс на фільмі зі Шварцом; однак прочитав статтю попередника (про фільм 1990-го року) - і зрозумів, що він вчинив мудро, не по-пацанячи, як ми з Вами: не мавпуючи росіян, які дуже паскудно ставляться до глядачів; а створивши предмет для гордості. Так, його стаття - зразкова, я нічого туди й не дописував - із поваги до нього, на неї орієнтувався, особливо на вишукану мову. Ми - українці, і продукт маємо видавати ХОЧА Б на рівні англійського, бо за кількістю статей їх ніколи не наздоженемо - та й не треба. Я свої статті пишу ПРИНЦИПОВО повніше, і цікавіше, аніж англійський оригінал/аналог - щоб читач спочатку зацікавився, потім не соромився свого і не переходив на російську сторінку (вони часто халтуру женуть, і слава богу). Ось чому ДЕЯКІ ДЕТАЛІ вважаю принциповими. Нам іще довго вихаркувати російське. Тому не треба заважати мені тягнути свій камінь на гору - бо іноді руки опускаються від занадто упертих адмінів і модераторів. Як цікаво буде - можете поглянути мої статті, мій почерк упізнаваний. У цьому смисл моєї роботи: українізація і елітизація україномовного простору. А інакше - гріш ціна цій енциклопедії, і нашій із Вами роботі; в універах усе-одно забороняють на Вікі посилатися (поверховість, неавторитетність і ненауковість); а зацікавити читача науково-подібною мовою нереально. Не кількість треба гнати - а цікавий, НЕЗВИЧАЙНИЙ і повний матеріал.
- Направду, лінгвістична різниця між "пригадати" і "згадати" мізерна, і хоч вона є - та й не у ній суть. І не в тому, як глядачі запам'ятали фільм: вони запам'ятають наші статті, а посиланням "Згадати все" із вибаченнями за горе-перекладачів ми спрямуємо юзера, куди треба. Ми маємо так делікатно тиснути на русомовних українців, щоб у них не було навіть сумніву у висококласності нашої культури. Думаю, Ви поділяєте цю думку у загальних рисах. Ось іще одна причина мене тут, серед авторів статей, тому я завжди принципово буду відстоювати викладене, без жодної толерантності до російського бур'яну на нашому городі.
- Часто достатньо робити НАШ продукт несхожим на російський аналог, особливо у назві. Це робить оригінальним, викликає зацікавлення у юзера (ефект Буратіно). Якщо Ви є росіянином чи русомовним - не хочу образити якось, але оця хитрість - це маленька цеглинка у питання виживання нашої нації. Все, що російське - маємо переварити, удосконалити, українізувати, або викинути геть. Принципово і без заперечень. Наша культура збагатиться тільки, якщо ставити жорсткий фільтр. Це мене японці навчили, коли я там жив, а японці варті того, щоб до них прислухатися. Я буду це робити завжди і всюди. Живучи у Києві я усвідомлюю це своєю шкірою: за чотири отанні роки - такий страшний культурний занепад!
- Ось чому "Згадати" - не підходить. Мій талановийтий колега перейменовував свою статтю зі "Згадати" у "Пригадати", і зробив правильно. Надалі я буду мітити свої статті у закладці "Обговорення": коли захочете рубати "з плеча", маякніть будь ласка, щоб я був у курсі. Багато цінних зауважень я сприймаю адекватно і швидко. Бо мені писати прийдеться дуже багато і дуже старанно: тут у вас незорана нива, усього не зможу відслідковувати.
- Отож. Я займусь написанням статті-дороговказа, щоб набравши "Згадати все", ми отримували можливість вибрати один із 4 варіантів-статей: 2 фільми, 1 оповідання і 1 стаття про психологію, тобто усе, що стосується терміну "Total Recall". А самі статті варто повернути до такого вигляду: "Пригадати все (фільм, 2012)" і "Пригадати все (фільм, 1990)". Якщо є заперечення - прошу повідомити, якщо ні - дякую за увагу до моєї праці і за Ваш час. --Brandner (обговорення) 03:27, 25 жовтня 2012 (UTC)
- Усе зробив як треба на всі випадки життя. Виправляти більше не треба. А статтю про книгу Шварца - аби крапку поставити - спробую написати на днях, якщо знайду інфу. З повагою, --Brandner (обговорення) 04:15, 25 жовтня 2012 (UTC)
- Я теж Український Націоналіст, але може давайте не будем перегинати палку? Ні обидві статті "Total Recall" (спеціальну пишу нейтральну назву), ні обидва фільми не містять політичної назгрузки і приплітати їх до нашої боротьби з москалями не варто. Краще приплітайте до політики ті статті, які дійсно мають до неї відношення. Поясніть мені краще різницю між "Згадати" і "Пригадати".--NOSFERATU (обговорення) 13:40, 25 жовтня 2012 (UTC)
- "Пригадати" = придумати (Грінченко). "Згадати"= "відтворити у пам'яті" бачене/чуте і т.д. Ідея така: "Всеосядний спогад (ейдетика) — це особливий психологічний феномен, напевно його в реальності не існує, але наукові дослідження проводили. Суть його така: уява людини придумує реальність так, наче переживає її наново (із запахами, тактильними відчуттями тощо). Це не згадка про минуле — це спогад, пригадування. фантаст Дік писав про цей феномен, а кіно знімали за мотивами його оповідання. Іншими словами, герої, яким імплантували спогади — придумували собі іншу реальність (як у феномені "Всеосяжний спогад"), тобто "Пригадати" — це те, що підходить. Для читачів воно нічого не значить і різниці вони самі й не уловлять. Я зробив такий акцент — це плюс до українізації читачів. У обговоренні додаткове пояснення напишу.
- "На пальцях" можна сказати так. Незважаючи на нестандартизованість нашої мови (тобто, відсутність абсолютних правил у мові — правопис і пропозиції/постанови різних зборів філологів не є правилами, а рекомендаціями) — натомість наша мова, на відміну від англ/фр/нім/рос може похвастати уніфікованим словником: усі слова позначають УНІКАЛЬНІ поняття; нема двох різних слів, які позначають одне й те ж саме. Мова древня, і кодифікацію пройшла у новітній час. Отож, "пригадай-но!" означає "розкажи-придумай якусь оповідку про якесь явище чи подію". "Згадай-но" — це команда, наприклад, комп'ютеру викликати із постійної пам'яті в опертивну інформацію за такою-то адресою (чи з указаним змістом). Те ж стосується пам'яті людини. Перше стосується психіки і психічного — друге виключно пам'яті на інформацію/образи. --Brandner (обговорення) 13:53, 4 березня 2013 (UTC)
Доброго дня[ред. код]
Чи не могли б ви звернути увагу на [1]. Буду вдячний за допомогу--Шиманський Василь 13:49, 3 квітня 2011 (UTC)
Зображення[ред. код]
Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):
- Sych oleksandr 180x240 001.jpg: Ліцензія без шаблона
--BotCat 22:05, 11 червня 2011 (UTC)
Галичани (нація)[ред. код]
Запрошую Вас долучитися до обговорення статті Галичани (нація). --Dajan
Щодо Голодомору[ред. код]
Доброго дня! Зараз ведеться дискусія, наскільки доцільно створювати категорію "Вулиці, названі на честь організаторів Голодоморів". Якщо можете, висловіть будь ласка свою точку зору щодо цього: Обговорення категорії:Вулиці, названі на честь злочинців Дякую. --Антон патріот 13:08, 14 січня 2012 (UTC)
Феномен[ред. код]
Просто феноменально! Як Вам так вдається? Бути одночасно і за, і проти державності Косово. Так само як вважати рідними 6 мов одразу!??? О_о Вибачте, але складається враження, що Ви - продукт генної інженерії, чи, перепрошую, дитя з пробірки, в якій дивним і незбагненним способом перемішали статеві клітини шістьох осіб різних національностей! Це - прямий шлях до Нобелівської премії!--Patriot 21:55, 14 січня 2012 (UTC)
- Та так, цікаво, як у Вас вийшло стільки РІДНИХ мов?! ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 09:10, 20 серпня 2013 (UTC)
Щодо почесних найменувань частин[ред. код]
Не зрозумів Вашої правки в шаблоні? Шаблон:«Полтавські» з'єднання і частини: почесне найменування — існуюче стале поняття [2] З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 19:22, 23 квітня 2012 (UTC)
Категорія:Діючі керівники держав[ред. код]
Бачу ви вирішили провести зміни у цій категорії. Запрошую до обговорення Обговорення категорії:Чинні керівники держав--Geohem 11:00, 5 липня 2012 (UTC)
Категорія:Націоналісти[ред. код]
Вітаю. Непотрібно додавати надкатегорію Категорія:Націоналісти до статей, де вже є Категорія:Українські націоналісти - це є надмірною категоризацією, що засмічує надкатегорію. --Pavlo Chemist 10:30, 25 липня 2012 (UTC)
- Це не переконлива аргументація. Адже, за логікою, Категорія Націоналісти і збирає «всіх прихильників націоналістичної ідеології в світі незалежно від їхньої національності» через підкатегорії, що можна зібрати у Категорія:Націоналісти за країною. За Вашою логікою, ми маємо віднести всіх Письменників з усіх підкатегорій Категорія:Письменники за країною до Категорія:Письменники, оскільки, перефразувавши Вас, «в категорію Українські Письменники входять саме Українські Письменники. А в категорію Письменники входять взагалі всі люди, які створюють літературні твори в світі, незалежно від їхньої національності. Наприклад, Йоханн Ґете - німецький письменник, Тарас Шевченко - український письменник. Але всі вони Письменники.» Це зробить Категорія:Письменники звалищем, що суперечить меті категоризації. Почитайте: Вікіпедія:Категоризація, а саме: «Не варто відносити сторінку до категорії та до більш загальної категорії, такої що перша категорія є її субкатегорією». --Pavlo Chemist 11:28, 25 липня 2012 (UTC)
Вікізустріч у Коломиї[ред. код]
Запрошую вас на вікізустріч у Коломиї Вікіпедія:Вікізустрічі#Вікізустріч у Коломиї --«Teo» обг 15:01, 17 листопада 2012 (UTC)
Про Інквізицію[ред. код]
Привіт, я у цьому випадку бачу два шляхи: або давати повну назву Inquisitio Haereticae Pravitatis Sanctum Officium — оце десь так, або, до речі у латинській версії Інквізиції написано так Inquisitio haereticae pravitatis. Тому ваше перейменування вимагає конкретизації. Тому що в принципі, як на мене, достатньо і слова Інквізиція, а щодо її святості, то дискусійне питання… --ДмитрОст 15:20, 25 листопада 2012 (UTC)
Статус файлу Зображення:Sych oleksandr 180x240 001.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Sych oleksandr 180x240 001.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 13:44, 23 грудня 2012 (UTC)
Шаблон:Правителі Риму[ред. код]
Вітаю. Декілька днів тому ви створили шаблон {{Правителі Риму}}, але я не розумію, навіщо він потрібен. Розділи «Римське Царство» і «Римська імперія» повторюють шаблони {{Царі стародавнього Риму}} і {{Римські та Візантійські імператори}} відповідно, а розділ «Римська республіка» являє собою список кількох «батьків-засновників» республіки і ще Цезаря до компанії. Навіть якщо привести цей розділ до ладу, шаблон не матиме сенсу, оскільки недоцільно об'єднувати кілька великих навігаційних шаблонів в один. Тому я пропоную вилучити цей шаблон. --Acedtalk 22:01, 4 січня 2013 (UTC)
- Доброго дня і з Новим Роком! Маючи деяке відношення до написання шаблонів про римських консулів, хотів би підказати автору нового шаблона кількість консулів. І це лишень половина із них. Поміщати їх всіх в один шаблон, напевно, буде не зовсім правильно, проте, якщо дуже хочете — можете спробувати.--Kvz65 (обговорення) 15:49, 8 січня 2013 (UTC)
- З Різдвом Христовим. Підскажіть, мені це буде потрібно. Можете навіть додати їх в шаблон. Щиро вдячний за співпрацю.--NOSFERATU (обговорення) 17:26, 8 січня 2013 (UTC)
Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]
Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:38, 25 січня 2013 (UTC)
Статтю Шаблон:Правителі Риму номіновано на вилучення[ред. код]
Стаття Шаблон:Правителі Риму, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 січня 2013. Acedtalk 20:51, 25 січня 2013 (UTC)
Запрошення до участі у Тижні Кубані[ред. код]
--TheLotCarmen (обговорення) 23:45, 7 лютого 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Livytsky Photo.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Livytsky Photo.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 10:42, 4 березня 2013 (UTC)
Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:1263989495 shtul-oleg.jpg[ред. код]
Статус файлу Файл:1263989495 shtul-oleg.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:1263989495 shtul-oleg.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Запрошення[ред. код]
--Krupski Oleg (обговорення) 21:31, 13 березня 2013 (UTC)
- Сам Католик, тому охоче приймаю вашу пропозицію.--NOSFERATU (обговорення) 21:42, 13 березня 2013 (UTC)
- Тоді будь ласка поставте вікіпідпис Ваш в проекті. Посилання на проект є в даному шаблоні. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 14:34, 16 березня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:652.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:652.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:11, 14 березня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:7917a550a2d1.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:7917a550a2d1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:11, 14 березня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:240x180n photo 49d7d549d9e9a50f6ca98ca0cb0ad035.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:240x180n photo 49d7d549d9e9a50f6ca98ca0cb0ad035.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 11:46, 27 травня 2013 (UTC)
Додання порожніх розділів до статей[ред. код]
Вітаю. Уже не вперше я помічаю, що ви додаєте порожні розділи до статей з шаблоном про необхідність розширення. Однак ця діяльність є недоцільною у Вікіпедії, адже переважна більшість статей все одно не досконалі, їх можна розширити. Однак порожні розділи не є вирішенням проблеми, бо вони дуже рідко спонукають користувачів доповнити їх, а от шкода від них (основна — псується вигляд статті) більша. Тому радив би вам не додавати порожніх розділів, якщо ви не маєте наміру над ними працювати (у такому разі бажано додавати до статті шаблон {{Edited}}), і скасувати усі вже зроблені такі редагування (ну, можливо, не всі, але хоча би останні). Або я можу це зробити. --Acedtalk 15:33, 27 червня 2013 (UTC)
Йозеф Геббельс[ред. код]
Вітаю! Для чого ви додаєте категорію "засуджені до страти": він застрелився разом зі своєю дружиною ще у бункері рейсхканцелярії. Будьте уважні. --Bulakhovskyi (обговорення) 14:59, 12 липня 2013 (UTC)
- Доброго дня. Він був заочно засуджений Нюрнберзьким процесом.--NOSFERATU (обговорення) 15:01, 12 липня 2013 (UTC)
- Я про це знаю, але така категорія вводить в оману. Те саме стосується і Гіммлера: він отруївся задовго до Нюрнберга. В рувікі не ставлять таку категорію, що є правильним, бо людина необізнана буде думати, що їх стратили. Раджу створити категорію: засуджені до страти заочно або взагалі не проставляти, бо я сам заплутався, хоча добре знаю історію Третього Рейху.--Bulakhovskyi (обговорення) 15:08, 12 липня 2013 (UTC)
- Те, що він покінчив життя самогубством, ніяк не відміняє того факту, що він засуджений до страти. Приклад - Герінг. Укрвікі - не рувікі, і раджу окрім рувіки, користуватися іншими вікіпедіями (англійською, німецькою, французькою тощо). Але ось що я вам скажу: давайте припиним нашим нашу суперечку про Геббельса, а краще разом будем шукати Нацистів - катів України і Українського Народу. Мене це останнім часом дуже цікавить. Як вам така ідея?--NOSFERATU (обговорення) 15:20, 12 липня 2013 (UTC)
- А чого їх шукати? Про них є статті, скажімо, про Коха, рейсхкомісара України. Просто їх треба покращувати. Можна створити портал: Третій Рейх. --Bulakhovskyi (обговорення) 15:28, 12 липня 2013 (UTC)
- Я з вами згідний, але хотілося б їх знати поіменно. Хто саме з них був проти України і Українського Народу. Наприклад я досі точно не знаю, чи можна Гіммлера вважати катом України. До речі, не всі нацисти є катами України. Наприклад, Геббельсу до неї було просто байдуже. Підтримую створення порталу Третій Рейх і покращення відповідних статей.--NOSFERATU (обговорення) 15:39, 12 липня 2013 (UTC)
- А чого їх шукати? Про них є статті, скажімо, про Коха, рейсхкомісара України. Просто їх треба покращувати. Можна створити портал: Третій Рейх. --Bulakhovskyi (обговорення) 15:28, 12 липня 2013 (UTC)
- Те, що він покінчив життя самогубством, ніяк не відміняє того факту, що він засуджений до страти. Приклад - Герінг. Укрвікі - не рувікі, і раджу окрім рувіки, користуватися іншими вікіпедіями (англійською, німецькою, французькою тощо). Але ось що я вам скажу: давайте припиним нашим нашу суперечку про Геббельса, а краще разом будем шукати Нацистів - катів України і Українського Народу. Мене це останнім часом дуже цікавить. Як вам така ідея?--NOSFERATU (обговорення) 15:20, 12 липня 2013 (UTC)
- Я про це знаю, але така категорія вводить в оману. Те саме стосується і Гіммлера: він отруївся задовго до Нюрнберга. В рувікі не ставлять таку категорію, що є правильним, бо людина необізнана буде думати, що їх стратили. Раджу створити категорію: засуджені до страти заочно або взагалі не проставляти, бо я сам заплутався, хоча добре знаю історію Третього Рейху.--Bulakhovskyi (обговорення) 15:08, 12 липня 2013 (UTC)
Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]
Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 18:53, 24 липня 2013 (UTC)
Правки по суті[ред. код]
Вітаю! Якщо редагуєте, то редагуйте по суті. Для чого ви додаєте пустий розділ до вибраної статті? Як це зрозуміти? Знаєте, скільки таких розділів можна у статті додати. Якщо хтось захоче написати про вшанування пам'яті, він розділ зробить сам. Успіхів. --Bulakhovskyi (обговорення) 17:58, 28 липня 2013 (UTC)
Привіт[ред. код]
Привіт, ви можете допомогти поліпшити цю статтю, ви: Дамасо Родрігес Мартін.--79.155.74.181 14:48, 28 серпня 2013 (UTC)
Статус Файл:Onoprienko.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Onoprienko.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння. RLuts (talk) 19:14, 1 вересня 2013 (UTC)
- Фотографія Оніпрієнка взята з Англійської Вікіпедії--NOSFERATU (обговорення) 19:18, 1 вересня 2013 (UTC)
Послідовність нагород у картці[ред. код]
Добрий день, Почесна відзнака Президента України фактично прирівнюється до ордена «За заслуги» III ст. (хоча це формально не вказано в Указі) — особи, що були нагороджені Почесною відзнакою, в подальшому нагороджувалися (при необхідності) орденом «За заслуги» відразу II ст., потім — I. Таким чином, логічно розміщувати шаблони нагород у картці в такому порядку: орден «За заслуги» I ст., орден «За заслуги» II ст., Почесна відзнака Президента України. --Reader85 (обговорення) 12:03, 7 вересня 2013 (UTC)
- Дякую, буду знати--NOSFERATU (обговорення) 12:10, 7 вересня 2013 (UTC)
Статус файлу Зображення:Markov2.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Markov2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Seva Seva (обговорення) 10:07, 22 вересня 2013 (UTC)
- До мене то які претензії? Хіба я його робив??? Чого ви мені це пишете???--NOSFERATU (обговорення) 11:06, 22 вересня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Ludmyla 0.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ludmyla 0.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. RLuts (talk) 00:04, 24 вересня 2013 (UTC)
Статтю Український Залізопуз номіновано на вилучення[ред. код]
Стаття Український Залізопуз, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 жовтня 2013. Acedtalk 21:10, 16 жовтня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Саїф аль-Іслам Каддафі.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Саїф аль-Іслам Каддафі.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 22:28, 25 жовтня 2013 (UTC)
- Не можна використовувати зображення Саїфа аль-Іслама, бо він живий? Нічого, скоро суд Лівії це виправить.--NOSFERATU (обговорення) 23:49, 26 жовтня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Хаміс аль-Каддафі.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Хаміс аль-Каддафі.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 22:36, 25 жовтня 2013 (UTC)
- Не можна використовувати зображення Хаміса, бо він живий? Нічого, скоро суд Лівії це виправить.--NOSFERATU (обговорення) 23:50, 26 жовтня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Reg93.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Reg93.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:56, 28 жовтня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Fcontent.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Fcontent.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:54, 30 жовтня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Reg51.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Reg51.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:57, 30 жовтня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Reg118.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Reg118.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:58, 30 жовтня 2013 (UTC)
Щодо Файл:Reg110.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Reg110.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.
Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 13:17, 31 жовтня 2013 (UTC)
Щодо Файл:But64.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:But64.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.
Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 13:17, 31 жовтня 2013 (UTC)
Щодо Файл:Leonid-mihailovich.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Leonid-mihailovich.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.
Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:23, 31 жовтня 2013 (UTC)
Щодо Файл:Reg92.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Reg92.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.
Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:25, 31 жовтня 2013 (UTC)
Щодо Файл:Reg115.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Reg115.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.
Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:28, 31 жовтня 2013 (UTC)
Щодо Файл:Reg84.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Reg84.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.
Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:29, 31 жовтня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Євген Стахів.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Євген Стахів.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 18:44, 31 жовтня 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Schindler, Oskar.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Schindler, Oskar.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує), але поки нема вільного її фото.
-- SergoBot (обговорення) 08:22, 4 листопада 2013 (UTC)
{{Країни, що визнали Голодомор геноцидом}}[ред. код]
Доброго вечора! Будь ласка, зверніть увагу на Обговорення шаблону:Визнання Голодомору геноцидом — NickK (обг.) 20:33, 11 листопада 2013 (UTC)
Статус файлу Файл:Євген Березняк.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Євген Березняк.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
-- FileReviewerBot (обговорення) 14:13, 25 листопада 2013 (UTC)
Категорія:Кати[ред. код]
Вітаю! Наводьте, будь ласка, в описі редагування причину вилучення категорії. --Bulakhovskyi (обговорення) 21:39, 9 січня 2014 (UTC)
- Я навів. Кат це все таки професія. Я теж рішуче проти комунізму і вважаю, що комуністів потрібно судити, але давайте їх все таки не називати професією, бо кати вбивали людей за злочини, отже називати когось катом незаслужено, це все одно, що називати його жертву злочинцем.--NOSFERATU (обговорення) 22:20, 9 січня 2014 (UTC)
- Тут можна погодитися, але у Вас іноді бувають дивні правки: для чого прізвище ставити в кінці? І розміщуючи нагороди, треба дотримуватись хронології. Мабуть, людина орден Леніна отримала раніше ордена Ярослава Мудрого. Уважно, будь ласка. --Bulakhovskyi (обговорення) 19:13, 10 січня 2014 (UTC)
- Ордени і нагороди ставляться по мірі їх важливості і значущості. Спочатку мають йти Українські Нагороди, а потім уже нагороди інших держав. А у випадку іноземців спершу мають іти нагороди їх країни (наприклад, якщо стаття про англійця, то спершу мають бути нагороди Британії), потім українські нагороди, потім інших країн. Українська Вікіпедія все-таки!!!--NOSFERATU (обговорення) 19:20, 10 січня 2014 (UTC)
- Такий підхід збиває з пантелику. Крім того, для чого фашистів виправляти на німців? Бо Вам це не до вподоби? Фашистами були не лише німці, а й румуни, італійці, чехи тощо, які воювали на українських землях. Звідки Ви знаєте, хто конкретно був там чи там. Вони фашисти. Це факт. --Bulakhovskyi (обговорення) 19:27, 10 січня 2014 (UTC)
- Бо це історично неправильно. Фашистами серед них були тільки італійці (Німці як відомо були нацистами). Та й взагалі називати нацистом якогось рядового Ганса, чи фашистом якогось рядового Джузеппе - це, вибачте, теж неправильно, бо реально фашистами і нацистами були тільки вище керівництво цих країн (Гітлер, Мусоліні та їх посіпаки)!!! Сумніваюсь, що якомусь рядовому Гансу (якого як скот політики погнали на Війну) була в голові та ідеологія!!!--NOSFERATU (обговорення) 19:35, 10 січня 2014 (UTC)
- Погоджуюся з Вашим твердженням, але й німцями теж неправильно називати. В Одесі, скажімо, були в основному румуни. Тут треба підібрати якесь інше слово, щоб не ображати національність і не спотворювати дані. --Bulakhovskyi (обговорення) 19:40, 10 січня 2014 (UTC)
- Ну то можливо так і називати німецьких та румунських загарбників чи німецьких та інших загарбників? Хоча варіант та інших загарбників не підходить, бо виникатиме питання: а хто ті інші? Можна ще варіант німців та їх союзників.--NOSFERATU (обговорення) 20:12, 10 січня 2014 (UTC)
- Ордени і нагороди ставляться по мірі їх важливості і значущості. Спочатку мають йти Українські Нагороди, а потім уже нагороди інших держав. А у випадку іноземців спершу мають іти нагороди їх країни (наприклад, якщо стаття про англійця, то спершу мають бути нагороди Британії), потім українські нагороди, потім інших країн. Українська Вікіпедія все-таки!!!--NOSFERATU (обговорення) 19:20, 10 січня 2014 (UTC)
- Тут можна погодитися, але у Вас іноді бувають дивні правки: для чого прізвище ставити в кінці? І розміщуючи нагороди, треба дотримуватись хронології. Мабуть, людина орден Леніна отримала раніше ордена Ярослава Мудрого. Уважно, будь ласка. --Bulakhovskyi (обговорення) 19:13, 10 січня 2014 (UTC)
Щодо нейтральності[ред. код]
Стаття має максимально відображати основні факти про особу. А факт явно вагомий. До того ж реальний, в народі його так називали. Кріпосне право було важким тягарем для мільйонів. Його скасування не могло не позначитися на ставленні до постаті царя. --Bulakhovskyi (обговорення) 22:33, 31 січня 2014 (UTC)
- Там в середині статтю сказано і про нейтральність, і про те, що його так називали. Немає потреби писати його "прізвисько" в заголовку.--NOSFERATU (обговорення) 13:17, 1 лютого 2014 (UTC)
Вандальні правки[ред. код]
Вітаю, NOSFERATU. Я вже другий раз виправляю ваші правки в статтях Холодноярська республіка та Чучупак Василь Степанович. Ви двічі вносили некоректні правки:
Будьте уважнішим. --Andrux (обговорення) 09:28, 18 квітня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Klaus Barbie September 1930.png[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Klaus Barbie September 1930.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 11:21, 23 травня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Олег Челнов.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Олег Челнов.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 21:16, 5 червня 2014 (UTC)
Статус Файл:Melnikov VA.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Melnikov VA.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 13:04, 8 червня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Дмитро Тимчук.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Дмитро Тимчук.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
Зверніть також увагу на файли:
--FileReviewerBot (обговорення) 08:36, 10 червня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Геннадій Біліченко.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Геннадій Біліченко.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 13:53, 20 червня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Тарас Сенюк.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Тарас Сенюк.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 17:52, 20 червня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Костянтин Могилко.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Костянтин Могилко.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 08:23, 21 червня 2014 (UTC)
Тарас Сенюк[ред. код]
Добрий день, на цьому зображенні (джерело - [3]) на правій подушці знизу - Почесний нагрудний знак командувача Сухопутних військ Збройних Сил України «За відмінну службу в аеромобільних військах Сухопутних військ Збройних Сил України» (див. [4]), на нижній подушці права зверху - Почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі» II ст.(див. [5]) - додав у статтю. --Reader85 (обговорення) 17:18, 22 червня 2014 (UTC)
- На нижній подушці нижній зліва - Нагрудний знак «15 років аеромобільним військам Сухопутних військ Збройних Сил України» - див. [6] --Reader85 (обговорення) 17:29, 22 червня 2014 (UTC)
- На нижній подушці нижня права - Медаль "20 років високомобільним десантним військам України" [7], але у статтю не додаю, бо не зрозуміло, чи нагорода офіційна. --Reader85 (обговорення) 17:53, 22 червня 2014 (UTC)
Висловіть свою думку[ред. код]
Вітаю! Комусь захотілось погратися. Висловіть і ви свою думку з приводу цієї статті [8]! Дякую --Jeromjerom (обговорення) 17:46, 24 червня 2014 (UTC)
Статус Файл:Olga ilkiv foto 1937 r..jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Olga ilkiv foto 1937 r..jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 18:21, 28 червня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Василь Оксюк.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Василь Оксюк.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 18:42, 4 липня 2014 (UTC)
Статус Файл:Митрофан Очеретько.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Митрофан Очеретько.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 23:42, 4 липня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Олег Беркут Челнов.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Олег Беркут Челнов.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 12:53, 5 липня 2014 (UTC)
Маразлі Григорій Григорович[ред. код]
Щодо правок у цій статті. Мною були проставлені ордени за текстом, який посилається на джерела. Чи є у Вас АД про те, що пан Маразлі був нагороджений орденом Лева і Сонця 3, 4 та 5 ступенів, орденом Святого Володимира 3 та 4 ступенів тощо? Якщо є, то додайте до тексту посилання та інформацію у відповідному розділі. Якщо ні, то видаліть, будь ласка, Ваші правки. Адже, поки що, це інформація не підтверджена джерелами, а отже, їй, на мою думку, не має місця у вікі. --Seva Seva (обговорення) 18:33, 12 липня 2014 (UTC)
Нагороди Козіцина[ред. код]
Доброго вечора!
Я тимчасово відкинув Ваші редагування, тому що розібратися з його нагородами дуже важко... Швидше за все, це все нагороди АБОП чи інших громадських організацій, які дублюють державні і є неофіційними. Якщо подивитися фото, то в нього там цілий іконостас на грудях і більшість нагород - фейкові. Орден Червоної Зірки точно не державна нагорода СРСР. Про цей факт тут написано: http://arka-ha.livejournal.com/393944.html
Дякую за розуміння!
--Glorin (обговорення) 20:44, 18 липня 2014 (UTC)
- Орден Червоної Зірки був скасований у 1991 році. Такої державної нагороди в Росії на данийи момент немає. --Glorin (обговорення) 20:48, 18 липня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Syvoshapka.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Syvoshapka.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 21:09, 19 липня 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Анастасія Гудимович.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Анастасія Гудимович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 10:59, 20 липня 2014 (UTC)
Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]
Доброго дня. Судячи з шаблону {{Проти НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і активно виступаєте проти можливого приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 липня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. Свідомий вибір робить той, хто озброєний знаннями. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 18:59, 28 липня 2014 (UTC)
- Дякую, обов'язково приєднаюся. Я за НАТО, просто вважаю, що в першу чергу треба опиратися на власні сили. Наприклад, відновити Ядерну Зброю!!!--NOSFERATU (обговорення) 15:51, 3 серпня 2014 (UTC)
Навіщо прибирати погон царської армії?[ред. код]
Він щей категоризує за званням.Олюсь (обговорення) 13:15, 6 серпня 2014 (UTC)
- Тому нам, українцям, немає ніякого значення яке звання дала йому російська імперія. Окрім того, якщо в генерала звання УНР, то це автоматично означає, що він всі ті попередні звання пройшов. Хоча згідний з вами, але підемо на компроміс у такому форматі: останнє звання Російської Імперії, і останнє звання УНР.--NOSFERATU (обговорення) 13:30, 6 серпня 2014 (UTC)
- Не дала - а заслужив. Воно показує рівець військового досвіду і освіти. Багато царських генералів працювали на УНР, але на мали генеральських звань УНР. Або стали полковниками. І навпаки, Тютюнник Юрій Йосипович з поручика став генералом. Воно так і було - останнє звання в царській і останнє звання УНР. І я стараюсь проставляти дати, бо багато високих звань отрималось в еміграції і вони не відповідають масштабу керівництва. Тому, напевно, проставлятиму останнє бойове звання, а не почесне.Олюсь (обговорення) 14:00, 6 серпня 2014 (UTC)
- Щодо орденів, стараюсь, зберігати порядок старшинства, але заповнюю всі рядки одинаково по 3-4.Олюсь (обговорення) 14:00, 6 серпня 2014 (UTC)
- Ордени треба ставити в порядку старшинства, причому в одному рядку всі нагороди того ордену.--NOSFERATU (обговорення) 18:30, 6 серпня 2014 (UTC)
- Щодо орденів, стараюсь, зберігати порядок старшинства, але заповнюю всі рядки одинаково по 3-4.Олюсь (обговорення) 14:00, 6 серпня 2014 (UTC)
Хрещатицький Борис Ростиславович[ред. код]
Ви впевнені що орденом Лева і Сонця нагороджений аж три рази? І навіщо планки розміщати в різних рядках? Це планки, а не ордени. Покажіть хоч одну фотку, де планки різних орденів в різниї рядах.Олюсь (обговорення) 19:13, 18 серпня 2014 (UTC)
Шаблон:Справа Павліченків[ред. код]
Ви впевнені, що потрібен такий шаблон? Яку таку інформацію він несе, що не можна прочитати в статті?--Dghooo (обговорення) 08:21, 22 серпня 2014 (UTC)
- Інформацію про те, що це судова справа. Стосується лише цієї статті (якщо звісно хтось не захоче окремо написати про батька та сина Павліченків). Надалі я буду створювати інші шаблони про судові справи.--NOSFERATU (обговорення) 09:42, 22 серпня 2014 (UTC)
Статус Файл:Устим Голоднюк.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Устим Голоднюк.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 15:06, 26 серпня 2014 (UTC)
Запрошення до участі у Місяці українського війська[ред. код]
--Glorin (обговорення) 12:42, 29 серпня 2014 (UTC)
Нагороди[ред. код]
Доброго дня!
А чим Вам заважають уточнення щодо державної приналежності нагород? Стаття Міхнюк Олег Іванович
--Glorin (обговорення) 12:53, 30 серпня 2014 (UTC)
Звання[ред. код]
Ви здатні відрізнити УНР від УПА?--Олюсь (обговорення) 14:57, 2 вересня 2014 (UTC)
- УПА якби підпорядковувались УНР. До того УНР була до 1992 року, тому багато з УПА були громадянами УНР.--NOSFERATU (обговорення) 15:36, 2 вересня 2014 (UTC)
- Військові звання були зовсім іншими, ближче до УГА. --Олюсь (обговорення) 06:37, 3 вересня 2014 (UTC)
Шаблон:148 зрадників[ред. код]
Доведіть шаблон до ладу. Там можуть бути однофамільці. Щоб посилання вело саме на конкретного депутата. ✍ Green Zero Обг 15:16, 12 вересня 2014 (UTC)
- На жаль я не знаю як це робиться--NOSFERATU (обговорення) 15:55, 12 вересня 2014 (UTC)
- NOSFERATU, Вам треба заходити на кожне посилання і дивитись, чи є ця людина саме та яка мала б бути за логікою. А раптом в цьому списку буде посилання на людину, яка зовсім не причетна до цього? ✍ Green Zero Обг 10:08, 13 вересня 2014 (UTC)
- Ну то прошу вас допомогти мені в цьому--NOSFERATU (обговорення) 10:10, 13 вересня 2014 (UTC)
- Але це маєте робити саме Ви. Ви ж автор. Мені ця тема не цікава. ✍ Green Zero Обг 13:05, 13 вересня 2014 (UTC)
Статтю Шаблон:148 зрадників номіновано на вилучення[ред. код]
Стаття Шаблон:148 зрадників, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 вересня 2014. HUNTER USSR (обговорення) 14:13, 16 вересня 2014 (UTC)
Статтю Шаблон:Справа Павліченків номіновано на вилучення[ред. код]
Стаття Шаблон:Справа Павліченків, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 жовтня 2014. Dghooo (обговорення) 12:13, 15 жовтня 2014 (UTC)
Статтю Категорія:148 зрадників номіновано на вилучення[ред. код]
Категорія:148 зрадників, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2014. Олег (обговорення) 06:15, 6 листопада 2014 (UTC)
Кульчицький Сергій Петрович - нагороди[ред. код]
Добрий день, спробував систематизувати інформацію щодо нагород - подивіться, будь ласка Обговорення:Кульчицький Сергій Петрович#Нагороди - можливо, є зауваження чи доповнення. --Reader85 (обговорення) 19:45, 16 листопада 2014 (UTC)
Статус файлу Файл:Marina Ginesta.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Marina Ginesta.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 17:16, 30 листопада 2014 (UTC)
Статус Файл:Rochus Misch.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Rochus Misch.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 18:16, 30 листопада 2014 (UTC)
прохання[ред. код]
привіт. перепрошую, що турбую. будь ласка, не змушуйте інших волонтерів дооформлювати файли за Вами: ред.№ 15004369. якщо Ви не будете вказувати ліцензію та заповнювати {{обґрунтування добропорядного використання}} (для невільних файлів), то можливість завантажування файлів локально буде для Вас обмежена, доки не виправите описи. дякую за розуміння --アンタナナ 02:45, 7 грудня 2014 (UTC)
МП.[ред. код]
ДОБрий вечір! А звідки Ви взяли, що таки МП в Петра Олексійовича? --Nickispeaki (обговорення) 00:11, 26 грудня 2014 (UTC)
- Це всі знають =) Подивіться у яку церкву він ходить (власне храм), і хто є його священник (Президента тобто).--NOSFERATU (обговорення) 20:46, 26 грудня 2014 (UTC)
Олег Челнов[ред. код]
Христос Рождається! Прошу додати джерела до статті. --Friend 10:29, 14 січня 2015 (UTC)
Філарет (патріарх Київський)[ред. код]
Чого це ви вирішили, що Філарет другий патріарх? Він третій, після Мстислава (Скрипника) та Володимира (Романюка). Цю помилку вже виправляли, а ви її чомусь повернули...Kossa b (обговорення) 22:00, 25 січня 2015 (UTC)
Життєпис та біографія[ред. код]
Не знаю, чим Вам не подобається слово «Життєпис», однак попросив би не робити подібні правки у статтях, започаткованих мною, бо додасте марної роботи і собі, і мені. Дякую за розуміння. --Glorin (обговорення) 21:36, 28 січня 2015 (UTC)
- Біографія більш науково та енциклопедично. Давайте не перекладати цього слова на українську--NOSFERATU (обговорення) 12:56, 29 січня 2015 (UTC)
- Це слово давно вже використовується на рівні з "біографією" в українській мові та літературі. І в словнику Грінченка воно присутнє, і Леся Українка його вживала, тому я не бачу жодних підстав, аби нехтувати ним. Зрештою, я нічого не маю проти слова біографія і вважаю, що вживати обидва слова можна на рівних. Це лише збагатить українську мову. --Glorin (обговорення) 13:45, 29 січня 2015 (UTC)
Нагороди у акторів[ред. код]
Шановний пане! Нащо ви прибираєте у шаблонах акторів кінонагороди і тулите туди різні хрести та стрічки? Дуже прошу Вас не робити цього. --Snovyda (обговорення) 02:32, 17 лютого 2015 (UTC)
- Я і ставлю у Нагороди їхні Нагороди. Для цього власне цей Шаблон і був створений!--NOSFERATU (обговорення) 09:26, 17 лютого 2015 (UTC)
- Краще ви поясніть, чому ви із картки прибираєте потрібну інформацію? Чим вам не подобається, що Форест Вітакер Афроамериканець, а Бен Кінгслі - Кавалер Ордена Британської Імперії?--NOSFERATU (обговорення) 09:51, 17 лютого 2015 (UTC)
- Нагороди у акторів — це власне «Оскар», «Золотий глобус», «Срібний ведмідь». Так само, як у спортсменів, нагороди — медалі Олімпіад, чемпіонатів Світу та Європи. А ті, що ви вставляєте в картку - це другорядна інформація. Її можна занести у відповідний розділ статті. --Snovyda (обговорення) 20:29, 17 лютого 2015 (UTC)
- З приводу афроамериканців та євреїв я з Вами сперечатися не буду, бо бачу, що це не має сенсу. В жодному іншому мовному розділі вікіпедії ніхто не маркує людей за національностями, це — лишня інформація, прогресивно-мислячі люди її не вказують, достатньо місця народження та громадянства. --Snovyda (обговорення) 20:29, 17 лютого 2015 (UTC)
- Шаблони нагород для того і були створені, щоб їх заносити у картку у розділ нагороди. Хто так вирішив, що це другорядна інформація, ви? Орден Британської Імперії така ж сама нагорода (навіть вища і більш вартісна), як і Оскар і Золотий Глобус.
- Стосовно національності, то це просто інформація, тут нічого такого нема! Я Афроамериканець, я єврей, я українець, я китаєць, я англієць. Тут нічого такого. Просто додаткова інфа у вікіпедії. І до речі неправда, у інших вікіпедіях такий маркер є. Стосовно американців я ставлю їхню національність відповідно до американського слова Еthnicity. До речі таке слово є у англійській вікіпедії.--NOSFERATU (обговорення) 13:31, 18 лютого 2015 (UTC)
- І не хвилюйтеся, актори які не мають вищих державних нагород, так і залишаться з нагородами Оскар, Золотий Глобус і так далі.--NOSFERATU (обговорення) 13:38, 18 лютого 2015 (UTC)
Питання[ред. код]
Вельмишановний пане! Дякую Вам за посилання на цю статтю. Хочу запитати — чи цікава Вам особистість Наталі Веселаго? Гідна вона згадки в українській Вікіпедії? Даю Вам кілька ([9], [10]) посилань на її наукові роботи. З вдячністю — cheloVechek / обг 09:39, 20 лютого 2015 (UTC)
- Пишіть у вікіпедії, що хочете, мені байдуже. Ця особистість не може мені бути цікава чи навпаки нецікава, бо я просто не знаю хто це.--NOSFERATU (обговорення) 12:07, 20 лютого 2015 (UTC)
- Добре. Я теж буду дотримуватися цього принципу — писати про те, кого знаю. До речі, Вадима Дубовського я не знав, але написав. Напевно, погарячкував. — cheloVechek / обг 23:10, 20 лютого 2015 (UTC)
Ушневич Олег Михайлович[ред. код]
Спасибі за Ваше доповнення до цієї статті. Думаю, Ви правильно зрозуміли, чому я його відкинув — відсутність джерела інформації. Не думаю, що когось задовільнить лише Ваше повідомлення про те, що «Інформація взята з слів брата Олега Ушневича, з вчорашнього інтерв'ю на 112 каналі.». В кращому випадку було б знайти і додати саме відео, коли воно є десь викладено на Ютюбі чи в архіві 112 каналу в неті. Я вже навіть мовчу про те, чи може 112 канал бути АД, чи відповідають вони за інфу. Виникають ще додаткові запитання: КОТРІ дід та баба воювали в УПА? По батькові чи по матері? Чи дід з одного боку, а баба з другого? Батько походить зі Сколівщини, мати з Нижніх Гаїв. Після смерті матері батько одружився вдруге, то може річ йде про батьків мачухи? Хоча навряд, бо після батькового одруження Олег з братом покинув Дрогобич й жив у батькової родини на Сколівщині. Бачите, скільки інфи, не внесеної до статті, я, автор статті, знаю. Але брак АД. Так само й з меморіальною дошкою. Треба фото або згадка в пресі, чи те ж відео. З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 17:39, 21 лютого 2015 (UTC)
- Лише згадка брата про те, що дід і баба воювали в УПА. На щастя, щодо вшанування пам'яті у мене є більш авторитетне джерело, щоправда лише одне.
Перейменування[ред. код]
Привіт. Хочу дізнатися, яким чином ви підбираєте назви культових споруд (церкви, храми тощо)? --UkrainianZombie (обговорення) 15:05, 22 лютого 2015 (UTC)
- Привіт. Ставлю офіційну назву тих церков.--NOSFERATU (обговорення) 15:06, 22 лютого 2015 (UTC)
- А де ви їх знаходите? --UkrainianZombie (обговорення) 16:10, 22 лютого 2015 (UTC)
- Та сильно шукати не треба, достатньо глянути в інші вікіпедії--NOSFERATU (обговорення) 16:32, 22 лютого 2015 (UTC)
- Ви мені перейменували три церкви, а я дивлюсь в гуглі й такі назви українською більше ніде не зустрічаються. --Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:02, 22 лютого 2015 (UTC)
Кобзон[ред. код]
Вітання! Мапу зробив. А тепер є до вас пропозиція щодо того гаспадіна: я подивився на інтервікі і зайшов на сторінку про нього на Англійській Вікіпедії — там треба дописати за ці обмеження про нього, позбавлення його почесних звань, також у інших мовних розділах + додавати цю мапу заборони на в’їзд. Я в англійській мові — слабак, так само і в інших германських. Якщо знаєте котрусь — правте інформацію і там. Або треба підключати ще користувачів, які володіють іноземними мовами.--Микола Василечко (обговорення) 22:02, 22 лютого 2015 (UTC)
Шаблон:Військовик[ред. код]
Доброго дня. ось це — це Ваше ноу-хау чи ви десь бачили ще? Я пишу частенько біографічні статті, а з таким варіантом зустрічаюся вперше. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 18:13, 25 березня 2015 (UTC)
- цей щаблон був у Вікіпедії задовго до вашої і моєї появи.--NOSFERATU (обговорення) 18:16, 25 березня 2015 (UTC)
- Ну? Так звідки взялось «Один рядок - одна нагорода»? В шаблоні ж не так. --Pavlo1 (обговорення) 18:45, 25 березня 2015 (UTC)
- Це очевидно. Так, бачив в інших статтях.--NOSFERATU (обговорення) 18:53, 25 березня 2015 (UTC)
- Абсолютно не очевидно. В шаблоні було б вказано перший рядок: «Шаблон вищої нагороди», другий рядок: «Шаблони нагороди другого рангу», третій рядок: «Шаблони нагороди третього рангу» і т.д. А там іде вища, потім таблицею по чотири в ряд — всі інші. Дайте посилання на добрі чи вибрані статті які ви бачили, будь-ласка. --Pavlo1 (обговорення) 19:02, 25 березня 2015 (UTC)
- Усе правильно. Спершу мають йти вищі нагороди, а потім нижчі. Орден Станіслава 1, 2 , 3 ступеня - то все один і той же Орден Станіслава. Святої Анни вище Станіслава і тому має йти вище. Святий Георгій вище них всіх, і тому йде, як найвища нагорода. Це щодо нагород Російської Імперії. Щодо взагалі розміщення нагород, то спершу мають іти усі нагороди його країни (наприклад якщо англієць, то британські нагороди у порядку зростання), потім усі українські нагороди у порядку зростання, потім усі решту нагороди інших країн у порядку зростання.--NOSFERATU (обговорення) 07:44, 26 березня 2015 (UTC)
- Порядок розміщення нагород мені розповідати не треба. Не повірите, я навіть краще знаю. Поясніть де ви побачили "один рядок - одна нагорода". В шаблоні цього немає. В статтях — теж. Значить це ваше нововведення. --Pavlo1 (обговорення) 08:03, 26 березня 2015 (UTC)
- Ви напевно із самого початку не зрозуміли моїх слів.--NOSFERATU (обговорення) 08:07, 26 березня 2015 (UTC)
- Загальноприйнятний порядок розміщення планок: при носінні двох і більше орденських стрічок (стрічок медалей) на планках вони закріплюються в один ряд на загальній планці справа наліво, але не більше чотирьох. Стрічки, які не вміщуються на одній планці, переносяться на другу тощо й прикріплюються нижче першої. Порядок розміщення на колодках (на прикладі для України) — у порядку старшинства державні нагороди України, радянські державні нагороди, державні нагороди інших країн, відомчі відзнаки. В шаблоні-картці поле нагород зроблене в форматі орденських планок. І заповнюється відповідним чином. То у Колодія я приведу у відповідність. Будь ласка, якщо ви десь ще накаламутили — зробіть по-людськи, щоб люди не сміялись. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 08:24, 26 березня 2015 (UTC)
Статтю Шаблон:Віктор Медведчук номіновано на вилучення[ред. код]
Стаття Шаблон:Віктор Медведчук, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 березня 2015. — NickK (обг.) 20:50, 29 березня 2015 (UTC)
Статтю Шаблон:Олександр Єфремов номіновано на вилучення[ред. код]
Стаття Шаблон:Олександр Єфремов, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 березня 2015. — NickK (обг.) 21:17, 29 березня 2015 (UTC)
Статтю Шаблон:Депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня номіновано на вилучення[ред. код]
Стаття Шаблон:Депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 квітня 2015. --Анатолій (обг.) 12:58, 7 квітня 2015 (UTC)
Статус файлу Файл:Nicholas Oresko young.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Nicholas Oresko young.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 17:52, 25 квітня 2015 (UTC)
Статус Файл:Oparenko.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Oparenko.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 18:59, 28 квітня 2015 (UTC)
Опаренко Михайло Петрович[ред. код]
Добре, що Ви доповнили цю статтю, але в мене виникли два запитання. Перше щодо польського громадянства, адже він на момент вступу до війська не мав громадянства. Друге щодо перейменування статті, немає джерел про те, що він писався так, У Великій Британії по-батькові офіційно не використовується. Поясніть будь ласка. --Basio (обговорення) 06:16, 29 квітня 2015 (UTC)
- Ну він же українець, а в українців по батькові пишеться. Тим більше ми можем його також розглядати, як громадянина УНР (Уряду в екзилі). Хоча я сам проти по батькові, бо вважаю це російським атавізмом, який перекочував у наш народ. Але нехай вже так буде. У Вікіпедії повинні бути стандарти імен.--NOSFERATU (обговорення) 07:38, 29 квітня 2015 (UTC)
- Окрім того, спеціально до Дня Пам'яті та Примирення я хочу доповнити і розширити статті про цих людей. Можете мені кинути статті про них?
Військові звання УНР та УПА не однакові і погон звичайно теж.[ред. код]
Перестаньте ставити бійцям УПА ставити звання армії УНР.--Олюсь (обговорення) 11:13, 29 квітня 2015 (UTC)
- Ну то звиняйте, але шаблони-звання УПА у Вікіпедії ще не придумали!!!--NOSFERATU (обговорення) 11:15, 29 квітня 2015 (UTC)
- Будете ставити - буду відкочувати. Своє "звеняйте" засуньте собі.--Олюсь (обговорення) 14:04, 29 квітня 2015 (UTC)
- Створіть краще шаблони-звання для УПА, і це питання зніметься саме собою.--NOSFERATU (обговорення) 14:10, 29 квітня 2015 (UTC)
- На вихідних спробую на основі c:Category:Ukrainian_Insurgent_Army_(UPA)--Олюсь (обговорення) 15:04, 29 квітня 2015 (UTC)
- Створіть краще шаблони-звання для УПА, і це питання зніметься саме собою.--NOSFERATU (обговорення) 14:10, 29 квітня 2015 (UTC)
- До речі Леоніду Ступницькому ви дарма прибрали, бо він підпадає якраз під звання УНР.--NOSFERATU (обговорення) 11:17, 29 квітня 2015 (UTC)
Герої Другої Світової Війни[ред. код]
- Пітер Дмитрук
- Іван Кожедуб
- Кузьменко Галина
- Ніколас Міньо
- Опаренко Михайло Петрович
- Ніколас Орешко
- Петро Федун
- Василь Порик
- Амет-Хан Султан
- Анна Храплива
Статус Файл:Peter Dmytruk.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Peter Dmytruk.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 16:18, 29 квітня 2015 (UTC)
Статус Файл:Walter Schimana.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Walter Schimana.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 21:07, 15 травня 2015 (UTC)
Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]
До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.
Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.
Натисніть тут, щоб проголосувати.
Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.
Псевдонім | Ім'я | Країна | Рідна мова | Вік | К-сть редагувань | У вікі | Поза вікі | Програма |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Csisc | Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) | Туніс | туніський діалект арабської | 21 | 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) | учасник конкурсів статей | студент-медик | оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії |
Saileshpat | Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) | Індія | орія | 18 | 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) | член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. | студент I курсу | промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів |
Pundit | Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) | Польща | польська | 40 | 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) | стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії; Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії. |
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника | Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа |
Mohamed Ouda | Мухамед Уда (Mohamed Ouda) | Єгипет | арабська | 29 | 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) | адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії; член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет» |
не зазначив | Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти |
Sky Harbor | Джош Лім (Josh Lim) | Філіппіни / Сінгапур / США | англійська, тагальська | 24 | 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) | адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії; член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013 |
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee | підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою |
Smerus | Девід Конвей (David Conway) | Велика Британія / Словаччина / Україна | англійська | 65 | 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) | патрульний англ. Вікіпедії | працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині | співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас |
Francis Kaswahili | Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) | Танзанія | суахілі, сукума | 54 | 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) | Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша | Танзанійська асоціація власників авторських прав | інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів |
CristianCantoro | Крістіан Консонні (Cristian Consonni) | Італія | італійська | 28 | 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) | автопатрульний в італ. ВП член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013» |
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення | побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках |
Pgallert | Петер Галлерт (Peter Gallert) | Намібія | німецька | 44 | 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) | відкочувач, патрульний в англ. ВП досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа. |
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ | подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі |
Raystorm | Марія Сефідарі (María Sefidari) | Іспанія | іспанська | 32 | 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) | бюрократ і адмін іспан. ВП; засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів; поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013). |
магістр психології | забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа |
Phoebe | Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) | США | англійська | 34 | 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) | патрульна в англ. ВП організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію; поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12). |
бібліотекар науково-технічної бібліотеки | вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів |
Denny | Денні Врандечич (Denny Vrandečić) | США | німецька, хорватська | 37 | 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) | Перший адмін і бюрократ хорв. ВП Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі |
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. | зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими) |
Ali Haidar Khan | Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) | Бангладеш | бенгальська | 29 | 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) | патрульний у бенгальській Вікіпедії член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій |
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів | принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності |
అహ్మద్ నిసార్ | Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) | Індія | урду, телугу | 50 | 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) | адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду організатор групи вікіпедистів мовою урду |
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. | допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа |
Doc James | Джеймс Гейлман (James Heilman) | Канада | англійська | 35 | 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) | адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами |
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини | пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо |
Carrite | Тім Девенпорт (Tim Davenport) | США | англійська | 53 | 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) | патрульний, відкочувач в англ. ВП активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy |
власник і директор взуттєвого магазину | спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених |
Sj | Семюел Кляйн (Samuel Klein) | США | англійська | 37 | 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) | Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард; організатор «Вікіманії-2006»; поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009). |
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки | скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів |
Hindustanilanguage | С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) | Індія | гінді, урду | 41 | 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) | Адміністратор ВП мовою урду; брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів |
викладач протягом понад 10 років | розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот |
EdSaperia | Едвард Саперія (Edward Saperia) | Велика Британія | англійська | 30 | 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) | неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями; координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader |
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. | переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами |
Taketa | Майк Ніколає (Mike Nicolaije) | Нідерланди | нідерландська | 28 | 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) | стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів |
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги | підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти |
Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування) — NickK (обг.) 23:03, 27 травня 2015 (UTC)
Kārlis Brože[ред. код]
Kārlis Brože --Zemgalietis (обговорення) 21:12, 30 травня 2015 (UTC)
Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]
Статус Файл:Jack Sparrow In Pirates of the Caribbean- At World's End.JPG[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Jack Sparrow In Pirates of the Caribbean- At World's End.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 19:49, 6 липня 2015 (UTC)
Статус файлу Файл:Сер Крістофер Лі в молодості.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Сер Крістофер Лі в молодості.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 20:36, 9 липня 2015 (UTC)
Перший форум вікіпедистів Івано-Франківська[ред. код]
Заявка Vittalio на статус патрульного[ред. код]
Вітаю, коллего!
Ми з Вами вже працювали над поліпшенням статей, дякую за співпрацю. :)
Я подав заявку на статус Патрульного і розраховую на Вашу підтримку.
Якщо Вам не важко, просто зайдуть на Вікіпедія:Заявки на статус патрульного та візьміть участь в обговоренні чи просто проголосуйте.
Дякую Вам наперед! З найкращими побажаннями,--Vittalio (обговорення) 13:49, 5 серпня 2015 (UTC)
Почесні громадяни Івано-Франківська[ред. код]
Доброго дня і Вам. Я б зміг взяти участь в написанні статті про почесних громадян Івано-Франківська. Знайшов цікаву сторінку, з якої можна взяти інформацію. Крім того, якщо про когось відсутня сторінка у вікіпедії, її можна створити. Стосовно того, чи є там люди, які народились в період Станіславова, треба переглянути всіх. Все чітко розписано по категоріях.--Jurikent (обговорення) 11:19, 16 серпня 2015 (UTC)
Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]
До NOSFERATU. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Обговорення. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 12:18, 7 вересня 2015 (UTC).
Національності[ред. код]
Будь ласка, коли додаєте інформацію про національність, одразу вказуйте поруч авторитетне джерело на її підтвердження. --Yakiv Glück 18:24, 16 вересня 2015 (UTC)
- Ну ви цікаві. У самих статтях про це написано.--NOSFERATU (обговорення) 07:32, 17 вересня 2015 (UTC)
Статус файлу Файл:Козьма Олександр Іванович.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Козьма Олександр Іванович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 15:20, 25 вересня 2015 (UTC)
- привіт. будь ласка, перечитайте ВП:КДВ і допишіть {{обґрунтування добропорядного використання}}. дооформлюйте файли, щоб інші волонтери не витрачали на це свій час. дякую за розуміння --アンタナナ 16:18, 25 вересня 2015 (UTC)
Болдирів Олександр Іванович[ред. код]
Навіщо міняти Військовик на Військовик2? І викидувати частину інфи? --Олюсь (обговорення) 10:03, 28 вересня 2015 (UTC)
- Другий шаблон значно кращий і досконаліший за перший.--NOSFERATU (обговорення) 11:21, 28 вересня 2015 (UTC)
- Не бачу, що ви користуєтесь якимись його новими полями. А чому б не вдосконалити старий, щоб в майбутньому не мати забагато шаблонів? І навіщо викидаєте частину інфи?--Олюсь (обговорення) 11:29, 28 вересня 2015 (UTC)
- Не до мене питання. Не я його створював.--NOSFERATU (обговорення) 11:31, 28 вересня 2015 (UTC)
- Бачу, що відповіді по суті не буде. За викидання інфи буду відкочувати редагування.--Олюсь (обговорення) 11:38, 28 вересня 2015 (UTC)
- Не бачу, що ви користуєтесь якимись його новими полями. А чому б не вдосконалити старий, щоб в майбутньому не мати забагато шаблонів? І навіщо викидаєте частину інфи?--Олюсь (обговорення) 11:29, 28 вересня 2015 (UTC)
- Другий шаблон значно кращий і досконаліший за перший.--NOSFERATU (обговорення) 11:21, 28 вересня 2015 (UTC)
- Вибачте, але яка саме інфа викидалась?--NOSFERATU (обговорення) 11:44, 28 вересня 2015 (UTC)
- Шаблон Військовик2 погано виглядає коли є декільки погонів. От погон царської армії ви і викидаєте. А цей погон заодно і категоризує.--Олюсь (обговорення) 12:13, 28 вересня 2015 (UTC)
- як категоризує? Військовики російської армії. Добре, ДАВАЙТЕ ВСІХ НАШИХ ОФІЦЕРІВ І ГЕНЕРАЛІВ ЗАПИШЕМО В МОСКАЛІ!!! Так чи не здається вам, що військовики російської армії у такому випадку будуть містити забагато людей?--NOSFERATU (обговорення) 12:30, 28 вересня 2015 (UTC)
- "ЗАПИШЕМО В МОСКАЛІ" — це що, істерика? Якщо це було, то потрібно вказувати. Ми не змінюємо історію. --Олюсь (обговорення) 13:20, 28 вересня 2015 (UTC)
- як категоризує? Військовики російської армії. Добре, ДАВАЙТЕ ВСІХ НАШИХ ОФІЦЕРІВ І ГЕНЕРАЛІВ ЗАПИШЕМО В МОСКАЛІ!!! Так чи не здається вам, що військовики російської армії у такому випадку будуть містити забагато людей?--NOSFERATU (обговорення) 12:30, 28 вересня 2015 (UTC)
- Ну то як хочете, додавайте окрему категорію:вояки російської армії. Але це лише створить плутаницю. (Соррі за сурж)--NOSFERATU (обговорення) 13:50, 28 вересня 2015 (UTC)
- Я не збираюсь відновлювати після вас втрачене, я буду відкочувати.--Олюсь (обговорення) 14:21, 28 вересня 2015 (UTC)
- Навіщо? Новий шаблон значно кращий.--NOSFERATU (обговорення) 09:51, 29 вересня 2015 (UTC)
страта Броніслава Перацького[ред. код]
Вітаю. Тут говориться про страту та вбивство. Чому ви віддали перевагу такій назві? Чи в даній ситуації можна було сподіватись на справедливе рішення суду? Дякую за відповідь.--Бучач-Львів (обговорення) 06:33, 12 жовтня 2015 (UTC) ще раз дякую.
Санкційні списки[ред. код]
Шановний колего, а чи не могли б ви додати ще графу "санкції уряду Канади" - я б тоді підшукав інформацію по персоналіях. Справа тому що в Канаді точилась велика передвиборча дискусія щодо того, що уряд Гарпера недовніс до списків декого з наближених до Путіна осіб. Тепер, вигравши на виборах, Ліберали мали б виконати свої погрози... Mykola Swarnyk (обговорення) 19:17, 24 жовтня 2015 (UTC)
Статус файлу Файл:Ельдар Рязанов в молодості.jpg[ред. код]
Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ельдар Рязанов в молодості.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.
Найчастіше помилки в оформленні полягають у:
- відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
- завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
- зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
- зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).
--FileReviewerBot (обговорення) 21:27, 30 листопада 2015 (UTC)
9/11[ред. код]
Вітаю вас. Сьогодні трагічна дата - річниця теракту 11 вересня в Америці. У зв'язку з цим я прошу вас допомогти мені ушанувати жертв цього теракту. Відомо, що серед загиблих є один громадянин України. Серед загиблих усього 12 осіб українського походження, тобто тих, хто хоч якось пов'язані з Україною. Знайдіть мені інформацію про цих загиблих українців (особливо про громадянина України), а я напишу про них статті.--NOSFERATU (обговорення) 08:36, 11 вересня 2015 (UTC)
- @NOSFERATU: вітаю. Найголовніше питання — чи значимі ці люди (ВП:БІО)? Їх посмертно нагородили абощо? Якщо немає нетривіальної (незвичайної, унікальної) інформації, варто тоді просто додаткову знайдену інформацію додавати у відповідний розділ головної статті. Якщо знайду цікаву інфу, напишу Вам.--Сергій Липко (обговорення) 14:01, 11 вересня 2015 (UTC)
- Вони значимі вже тим, що є українцями, які загинули тоді, тобто це так би мовити український слід у всесвітньовідомому теракті 11 вересня у Ню-Йорку. Не хочете про них знаходити інфу, гаразд, але знайдіть тоді хоч інфу про того з них, хто був громадянином України (себто мав український паспорт). Хоча б про нього напишу статтю, якщо не хочете про всіх них.--NOSFERATU (обговорення) 14:16, 11 вересня 2015 (UTC)
- Я просто раджу Вам додавати знайдену інформацію в головну статтю, бо окремої енциклопедичної значимості ці люди не мають і такі статті будуть видалені.--Сергій Липко (обговорення) 14:21, 11 вересня 2015 (UTC)
- Гаразд, але вже знайшли інфу, щоб я міг додати? Я пробував шукати, знайти не можу.--NOSFERATU (обговорення) 15:50, 11 вересня 2015 (UTC)
- Шукаю, поки що нічого, написав у Фб американській діаспорі, укр. посольству в США...--Сергій Липко (обговорення) 16:37, 11 вересня 2015 (UTC)
- Гаразд, але вже знайшли інфу, щоб я міг додати? Я пробував шукати, знайти не можу.--NOSFERATU (обговорення) 15:50, 11 вересня 2015 (UTC)
- Я просто раджу Вам додавати знайдену інформацію в головну статтю, бо окремої енциклопедичної значимості ці люди не мають і такі статті будуть видалені.--Сергій Липко (обговорення) 14:21, 11 вересня 2015 (UTC)
- Вони значимі вже тим, що є українцями, які загинули тоді, тобто це так би мовити український слід у всесвітньовідомому теракті 11 вересня у Ню-Йорку. Не хочете про них знаходити інфу, гаразд, але знайдіть тоді хоч інфу про того з них, хто був громадянином України (себто мав український паспорт). Хоча б про нього напишу статтю, якщо не хочете про всіх них.--NOSFERATU (обговорення) 14:16, 11 вересня 2015 (UTC)
- @NOSFERATU: перегляньте добре англійську версію статті, а також en:Casualties of the September 11 attacks і en:Emergency workers killed in the September 11 attacks та кожне посилання на джерела: (можна подати запити в американські служби)
![]() |
Police Officer John Skala
Port Authority of New York and New Jersey Police Department |
![]() |
--Сергій Липко (обговорення) 17:58, 11 вересня 2015 (UTC)
- Хелен Белиловски (Елена Белиловская) Helen Belilovsky. Служащая. Родилась в 1963г. в Киеве, СССР (ныне Украина) в еврейской семье. Погибла в теракте 11.09.2001
- Елена иммигрировала вместе с мужем и пятилетним сыном в 1993г., получила степень магистра в Университете Пратт в Бруклине. За месяц до гибели получила американское гражданство. Жила в Мамаронеке, штат Нью-Йорк. Работала помощником вице-президента в компании "Фред Элджер Менеджмент" на 93-м этаже Всемирного Торгового Центра. [11]--Сергій Липко (обговорення) 18:29, 11 вересня 2015 (UTC)
- 11 вересня – трагедія, що сколихнула весь світ. Інфографіка.--Сергій Липко (обговорення) 18:33, 11 вересня 2015 (UTC)
- Алекс Брагински (Александр Брагинский). Alex Braginsky, born Aleksandr Braginskiy. Финансист. Родился 10.05.1963 в Одессе, СССР (ныне Украина). Отец - ? Мать - Нелли Брагинская. Погиб в теракте 11.09.2001
- Иммигрировал в США вместе с матерью в 1979г. Окончил Квинс-колледж в 1987г. Работал менеджером в новостной организации "Рейтерс Америка". 11 сентября оказался в Центре мировой торговли случайно - подменял коллегу. Eго бумажник был первым найден на месте трагедии. Сейчас это экспонат под номером 001 в Mузее Памяти погибших 11 сентября. В 2002г. Квинс-колледж переименовал Президентский конференц-зал в библиотеке им. Б. Розенталя в "Alexander Braginsky Conference Room". [12]--Сергій Липко (обговорення) 19:46, 11 вересня 2015 (UTC)
- И наступила третья годовщина: (росіяни)
- Ирина Колпакова работала клерком в адвокатской фирме Harris Beach, расположенной на 85-м этаже южной башни ВТЦ.
- Борис Халиф работал программистом в компании Marsh & McLennan на 95-м этаже южной башни.
- Для Жанетты Цой 11 сентября стало первым и последним рабочим днем в той же компании Marsh & МcLennan.
- Юрий Мучинский в ВТЦ оказался случайно - приехал туда по делам, к подрядчикам его компании.
- Александр Лыгин и Александр Иванцов работали компьютерными программистами в компании Cantor Fitzgerald, офисы которой находились на 104-м этаже северной башни.
- Владимир Савинкин и Инна Басина были экономистами той же компании.
- Александр Брагинский работал в информационном агентстве Reuters. Утром 11 сентября он приехал в ВТЦ на деловую встречу.
- Евгений Князев был менеджером ресторана Windows on the World на 107-м этаже северной башни ВТЦ.
- Геннадий Боярский работал туристическим агентом в компании American Express, которая находилась на 94-м этаже северной башни ВТЦ.--Сергій Липко (обговорення) 19:52, 11 вересня 2015 (UTC)
- 9/11. In Memoriam: Рожденные в СССР--Сергій Липко (обговорення) 20:06, 11 вересня 2015 (UTC)
- Рождённые в СССР - погибшие 11-го сентября в Нью-Йорке--Сергій Липко (обговорення) 20:17, 11 вересня 2015 (UTC)
Примітки[ред. код]
Статус Файл:Омелян Коваль.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Омелян Коваль.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
Зверніть також увагу на файли:
--FileReviewerBot (обговорення) 14:35, 5 грудня 2015 (UTC)
Статус Файл:Меморіальна плита Валерію Бражевському.jpg[ред. код]
Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Меморіальна плита Валерію Бражевському.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 21:23, 7 грудня 2015 (UTC)
Заперечення Голодомору Гербертом Веллсом[ред. код]
Додайте в статтю Герберт Веллс підтвердження того, що Веллс взагалі знав про Голодомор і офіційно заперечував його. Якщо він знав про факт голоду, але не висловлював думок щодо причетності/непричетності до нього керівників СРСР, думаю, його не варто зараховувати до ревізіоністів і заперечувачів.--Віщун (обговорення) 13:31, 14 грудня 2015 (UTC)
- Читайте статтю у цій же вікіпедії Заперечення Голодомору.
Зоряні війни: Пробудження Сили[ред. код]
Добрий день! Перепрошую - а навіщо було перейменовувати? Вигадувати українського ровера? Ладно, якби привести у відповідність до інших = БА! НІ! У всіх просто названо Зоряні війни: Пробудження Сили - Star Wars: The Force Awakens - Звёздные войны: Пробуждение Силы, а нам що конче треба вставити ще й Епізод? Навіщо? Прохання утриматися від необгрунтованих перейменувань. Крім самої назви калічиться ще й статистика переглядів. Тобто вона просто ТУПО обнуляється. І завдяки Вам та стаття із НАДпопулярної перетворюється у казна-що. ;-( Перепрошую за різкість, але отаке Ви наробили. Все ж таки цікаво почути - НАВІЩО? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:06, 21 грудня 2015 (UTC)
- Зразу видно, що ви ще не бачили сьомого епізоду =)))--NOSFERATU (обговорення) 09:08, 21 грудня 2015 (UTC)
- Дякую за відповідь не по суті. :-Р На жаль, не маю змоги дивитися всі підряд фільми. Та й цей за банальної відсутності коштів, видно, не скоро подивлюся. ;-( Ще раз прохання УТРИМАТИСЯ від необгрунтованих перейменувань. Хто б там і що не бачив. ;-Р--Nickispeaki (обговорення) 09:14, 21 грудня 2015 (UTC)
- Так от, суть така: офіційно, (у кінотеатрі, якщо подивитесь) він називається саме так, як я і перейменував: Зоряні Війни. Епізод VII. Пробудження Сили.--NOSFERATU (обговорення) 09:17, 21 грудня 2015 (UTC)
- Ну, наскільки я розумів, там є певна плутаниця із назвою. І, ДІЙСНО, в кінотеатрі називається САМЕ так! ;-0 8-0 У піарщиків і марктологів таке бува - по надцять раз перейменовують свій продукт реклами. В англійській вікі на цьому чимало списів зламали ще з 20 жовтня. І назву залишили, таку ж, як у нас зараз - Зоряні війни: Пробудження Сили. А все решта - деталі. Якщо цікаво, читайте в Обговоренні статті англійської версії. Прямо зверху - див. Ну, а решті вікі (див вікідані) - де як. Де встигли перейменувати, то там БЕЗ епізода. А де НЕ встигли - то так і лишилося. Вікіпедисти, в масі своїй не великі поціновувачі сучасного сінематографа. ;-( В англовікі і ру-вікі досить сильно слідкують за перипетіями Голівуду. А от в укр-вікі, тут, на порядок менше ;-( слідкують за темою. Прикро, але, наприклад, за кількістю переглядів статей ми іноді на 2 порядки! - себто в 100 (!) разів відрізняємося від росіян. ;-( А ви ще й перейменували статтю! Тепер ще й гугль може здуріти і в пошуку НАВІТЬ для українців із українською мовою в ОС і броузері НЕ видавати укр-вікі статей. Отакі от пироги. Тому, будь ласка, УВАЖНІШЕ із перейменовуванням статей. КОЖНЕ перейменування боляче б’є і так по низьким переглядам, а іноді відрубає пошук пошуковиків. ;-( А це відвідуванність вікі і популярність... Всі підуть в англовікі і ру-вікі. Навіть патріотично налаштовані - бо гугль не покаже! ;_( Ну це я досить розглого описав те, як я це бачу (може воно і трохи інакше, але вже не раз стикався і .. з гуглем і статистикою ... хоча б 50 відтінків сірого - в англовікі було за млн переглядів, рувікі 100 000, укр-вікі - десь до тисячі! ;-( - що тут ще сказати? а головна героїня через гугль не шукалася з тиждень, хоча стаття про неї була створена в укр-вік ще за місяць до виходу фільма! ;-( ) ок. якщо ще щось - дайте знати. А фільм то точно гляну. Це знакове явище. Правда, питання КОЛИ - писав, що грошей зараз просто копійка в копійкку.--Nickispeaki (обговорення) 19:26, 21 грудня 2015 (UTC)
Нагороди УНР[ред. код]
- Ось тут знизу статті список усіх нагороджених усіма українськими орденами:
http://coollib.com/b/178326/read
Казус про В. Гафта у Чорному списку Мінкультури[ред. код]
Привіт і з Новим роком! Я все ж створив статтю про Білий список Міністерства культури України, але зверніть, будь ласка увагу на Чорний список Міністерства культури України, де Ви додали розділ «Казус» про Валентина Гафта. Справа в тому, що, насправді, Гафта у Білому списку, що на сайті Мінкультури вже немає, хоча в публікаціях про це на різних сайтах ще можна знайти його в переліку. Чому так сталося викладено в статті «Білий список...». Тож, я вважаю, казусу вже немає . --Leon Nef обг 11:42, 1 січня 2016 (UTC)
Вітаю! Я вніс доповнення у статтю про Білий список про позицію Гафта стосовно Криму та подій на Донбасі та виправив помилку про громадянство Серьоги. З повагою --Leon Nef обг 11:12, 6 січня 2016 (UTC)
Нагороди УНР та УПА[ред. код]
Ви помиляєтесь, провести тиждень запропонував Користувач:Lukian, а на рахунок останнього згоден. Якщо дасте щось на зразок списку нагород, то можу попрацювати над шаблонами.--Erik tavr (обговорення) 18:03, 16 січня 2016 (UTC)
Потоцькі[ред. код]
Христос народився! Вичитав'єм на вашій сторінці, шо то Ваші предки. Може, шось підкажете про гілку, яка володіла, зокрема. Бучачем. Останній - Артур Марія Казімеж , мав сина Якуба. Кажуть, з жінкою не жив (вона, здається, у Варшаві, він з коханкою у Бучачі - така чутка). Наперед дякую. --Бучач-Львів (обговорення) 14:27, 4 лютого 2016 (UTC)
Щодо Зоряних Воєн.[ред. код]
Що то малося на увазі? (я ще не всі думки читаю... ;-0 ) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:20, 5 лютого 2016 (UTC)
- Подивіться нашу суперечку стосовно Зоряних Воєн у мене на сторінці вище.--NOSFERATU (обговорення) 09:22, 5 лютого 2016 (UTC)
- КХМ! Та ЯСНА РІЧ, ЩО Я ДИВИВСЯ, питання повторю - а чому Ви вирішили, що сторінку ТРЕБА перейменовувати? Основна (англійська) як була так названа, так і такою ж залишилася. То звідки Ви вирішили, що сторінку треба перейменувати? Дивлюся от прямо зараз на Вікіданих, де як названо статтю. Ну, десь процентів 40 мають у своїй назві 7, процентів 30 - ще й пробудження Сили. То як з цим? Ви хоч там дивилися? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 20:48, 8 лютого 2016 (UTC)
А деякі НЕ мають цифри 7. І таких процентів 30. Так як із цим? ЩО НА ШО перейменовувати? І чому? Якщо є КОНКРЕТНА причина - то відразу б сказали б і не заставляли мене все самому шукати. --Nickispeaki (обговорення) 20:51, 8 лютого 2016 (UTC)
Мапи санкцій[ред. код]
Вітання! Я створюватиму мапи санкцій поступово. Можливо створю всі нині, а, може, в найближчі дні (як час мені випаде на роботу). Слідкуйте за моєю сторінкою обговорення, де я буду відмічати вже створені мапи. Їх у статті вже самі додавайте.--Микола Василечко (обговорення) 09:22, 6 лютого 2016 (UTC)
- Всі мапи зроблені, додавайте у статті.--Микола Василечко (обговорення) 18:06, 7 лютого 2016 (UTC)
Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]
--Сергій Липко (обговорення) 02:29, 7 березня 2016 (UTC)
Стрілянина в Гранд-Бассам (2016)[ред. код]
Нова стаття.
Статтю Стрілянина в Гранд-Бассам (2016) номіновано на вилучення[ред. код]
Стаття Стрілянина в Гранд-Бассам (2016), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 березня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 23:00, 17 березня 2016 (UTC)
Савченко інфобокс[ред. код]
Вітаю. Скажіть, будь ласка, як я спамлю сторінку, якщо використовую шаблон Військовик (не особа, як Ви сказали)? Дякую. —Mychajlo Naumenko (обговорення) 4:33, 23 березня 2016 (UTC)
Запрошую взяти участь у Тижні нагород і відзнак[ред. код]
Доброго дня, NOSFERATU! Ви висловлювали зацікавлення у тематичному Тижні нагород і відзнак, тож запрошую взяти в ньому участь . Тиждень триває з 6 по 19 червня 2016 року. --Ата (обг.) 13:52, 6 червня 2016 (UTC)
W[ред. код]
- Ят то немає шаблону масовий убивця? Про зож я прибирав. Не тре мене най... дурити та підстроювати те під ваш світогляд. --Mr.Rivermen (обговорення) 08:03, 15 червня 2016 (UTC)
- То додано, має купу інтервікі. Іноді вбивство є єдиний засіб досягнення мети --Mr.Rivermen (обговорення) 08:15, 15 червня 2016 (UTC)
- На тому побудовані усі сучасні розвинуті країни. Та коли те заперечуєте їдьте наприклад до ДНР та відстоюйте свої переконання дупою --Mr.Rivermen (обговорення) 08:41, 15 червня 2016 (UTC)
- То додано, має купу інтервікі. Іноді вбивство є єдиний засіб досягнення мети --Mr.Rivermen (обговорення) 08:15, 15 червня 2016 (UTC)
Патрулювання[ред. код]
Вітаю, NOSFERATU. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 16:35, 30 червня 2016 (UTC)
- Ваша ідея мене зацікавила. Можете мене запропонувати.--NOSFERATU (обговорення) 16:42, 30 червня 2016 (UTC)
Статтю Євген Куцик номіновано на вилучення[ред. код]
Стаття Євген Куцик, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 липня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 19:57, 2 липня 2016 (UTC)
Уточнення[ред. код]
Салют! Десь у новинах було, що Владислав Костюк з Вінничини, але вчиться у США. Тож, напевно, там і живе. --Fessor (обговорення) 11:45, 20 липня 2016 (UTC)
- Вчиться в США, ще не значить живе в США. А ідеально було б узагалі вказати їхнє місце народження.--NOSFERATU (обговорення) 11:47, 20 липня 2016 (UTC)
Стаття Терлецький Іван Миколайович[ред. код]
Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Терлецький Іван Миколайович. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 19:01, 25 липня 2016 (UTC)
Аварія автобуса з українцями в Норвегії[ред. код]
Нова стаття.