Обговорення користувача:NOSFERATU

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Кайл Риз[ред. код]

Уже обговорювали "Риз"/"Різ" Дійшли висновку, що "Різ" суперечить українській фонетиці. Прохання спочатку попереджати — потім змінювати. Єдиним експертом із цих питань (а саме: фонетика сучасної української літературної мови)) була мій учитель — Тоцька Ніна Іванівна,тому я посилаюся на неї, на її авторитет. Я є компаративістом (поріняння змін у мові різних епох і порівняння рідної мови із іншими мовами, "языкамі" і іншими діалектами) — тому (якщо написане мноє не є опискою чи наслідком неспання, розсіяності чи неуважності ——— каюсь, бо грішу часто) я гадаю, моя позиція заслуговує на увагу бі́льше, аніж на безжальне викорінення. ;)) Сам я не виправляю без дозволу чужого: може, автор також є філологом із науковим ступенем і знає те, чого я не знаю. Ну, хіба відверті русизми (або інші "-ізми") виполюю нещадно.

Оскільки Ви не брали участь у обговоренні, розкажу персонально. Англійський довгий звук [i:], який на письмі позначають буквосполученням "ее" можна передати російським чи болгарським звуком "и", який знаходиться між українськими "і" й "и". Відповідника українському "і" в англійській мові немає. Крім того, український "і" — завжди-завжди є у СИЛЬНІЙ позиції, тим більше у наголошеному (єдиному) складі. Це візитівка нашої мови. Як Ви, мабуть, чули, українська фонетика не схильна до втрати звучності голосних, за винятком деяких рідкісних ненаголошених позицій "е"→"и" і "о"→"у". У італійському слові "rizotto" можна писати "і": різотто (власне, у словниках так і є), але бачив і "ризотто", хоча я б не підтримував такого. У власних назвах — ми не передаємо фонетику чужих мов, а адаптуємо МАКСИМАЛЬНО до правил нашої фонетики. Наприклад: Девид (хоча шановані автор часто пишуть "Девід"), Стив (хоча частіше "Стів"), Ма́ртин (замість російського варіанту "Ма́ртін"), Ривенделл (хоча у перекладі Мокровольського читаю "Рівенделл" і т.ін.). Це є наслідком того, що мову нестандартизовано: кожен науковець може авторитетно висловитися стосовно тієї чи іншої парадигми. Правопис — це закон для школи і при вступу до вузу, однак не закон для науковців (НАН не проводила стандартизації після реформи 1937-51р.р., щоб русифкувати і знищити нашу мову як мертву; у наш час — нема ні грошей, ні політичної волі бодай на кодифікацію словників. Ми користуємося художніми творами, а не словниками — так, це сумно, але факт!) Росіянам це казати не треба — їхній недолугий штучнотвір, гібрид діалекту і філологічної компаративістики є стандартизованим; наша солов'їна — поле для дискусій, а не математична система. У цьому є свій позитив, але... небезпек забагато. Років через 10 ми приведемо усе в порядок, уже програму для однієї політсили готують.

Для розуміння цього всього філологічного мотлоху Вам треба бути філологом зі ступенем: серед сонорних в українській є лише одна м'яка — [ л́ ] поряд із твердою [ л ]. Звук [р] — ЗАВЖДИ твердий, навіть у словах "буря" і подібних до цього. Напівскладотворчий сонорний "Р" + "і" → дає звучання, невластиве сучасній українській мові. Абсолютно. Хіба мові наших людей в Італії/Іспанії. Гадаю, питання вирішено? Вам же слід керуватися у своїх статтях тими авторитетами, які є авторитетом для Вас (правописами, підсумками наукових конференцій, посібниками тощо; але пам'ятайте — це не догма, це лише рекомендації).


Скажу по-секрету: я пишу статті заради українізації читачів: хто на мою сторінку потрапить — той на російську не піде. Ось чому я ІНОДІ звертаю увагу на НЕСУТТЄВІ речі, які вирізнять українське вигідно. Тому і надалі хотів би попросити краще допомогти із очищенням статей від неукраїнськостей (усталених виразів, русизмів і іншого мотлоху — я часто роблю описки, бо в голові треба багато чого тримати). Дякую! --Brandner (обговорення) 13:43, 4 березня 2013 (UTC)[відповісти]

[ред. код]

Вітаю.

Не треба перейменовувати "Пригадати все" у "Згадати все". Автор статті про Шварца написав грамотно. Ви - помиляєтеся. Я обдумав - і віддав належне авторові ТОЇ статті. Не треба мавпувати російського єврея, який озвучував цей фільм у 91-му році на VHS. Він був неправ, гнав халтуру.

Є смислова різниця між "згадати" і "пригадати" (Recall vs Remind/Remember), треба бути філологом, щоб віжчувати це. Але не в тому суть. Я тиждень писав статтю і 2 інші суміжні статті, а тепер плутанина почалася.

Краще допоможіть мені статтю написати із перенаправлення:

 • Пригадати все (фільм, 2012)
 • Пригадати все
 • Ми можемо згадати це оптом
 • Всеосяжний спогад (Ейдетика)

З повагою, --Brandner (обговорення) 22:03, 24 жовтня 2012 (UTC)[відповісти]

 • Стаття з перенаправленням вже написана. А на рахунок назви, то українському глядачеві той фільм запамятався саме як "Згадати все" І він буде шукати у вікіпедії фільм "Згадати все", а не "Пригадати все". - З повагою, ваш --NOSFERATU (обговорення) 22:16, 24 жовтня 2012 (UTC)[відповісти]
Пропав інтернет, тому не зреагував вчасно.
Статтю про "Пригадати все (2012)" писав я. Писав довго, грамотно і вдумливо. І перекладав її не з російської, а з англійської. Перепосилання зі "Згадати все" на "Пригадати все" зробив той талановитий автор, який писав першу статтю (1990), на яку і був перехід за пошуком "Згадати все", тому мінять нічого не треба було. Все працювало ОК. Проблема виникала у мене (на тему Total Recall мали відгукуватися 4 статті, 3 з яких я дописав/написав), а статтю-дороговказ (чорт його знає, як воно у вас тут називається) я ще не вмію робити. Зараз і почну.
Як Ви могли помітити, "Total Recall" перекладається "Всеосяжний спогад", поняття таке у психології, а ніяк не "Згадати все", як це зробив несумлінний перекладач ФІЛЬМУ у 1991-му. У фільмі не йдеться про пригадування/згадування - а про зовсім інші речі. Пол Верховен - класик і стовп європейської кінокультури, смисл він завжди закладає глибокий і багатошаровий. Це фільм-іронія з елементами фантастики і бойовика. А от російський поп-культурний простір дебілізує українців, добиває рештки європейського, заміняє примітивним, бо ми - вічний конкурент російській культурі; а якщо перестануть дублювати українською мовою фільми в кінотеатрах, то всьому кінець: повільно і невідворотно. Я спочатку теж хотів традиційно написати "Згадати все (2012)", бо я виріс на фільмі зі Шварцом; однак прочитав статтю попередника (про фільм 1990-го року) - і зрозумів, що він вчинив мудро, не по-пацанячи, як ми з Вами: не мавпуючи росіян, які дуже паскудно ставляться до глядачів; а створивши предмет для гордості. Так, його стаття - зразкова, я нічого туди й не дописував - із поваги до нього, на неї орієнтувався, особливо на вишукану мову. Ми - українці, і продукт маємо видавати ХОЧА Б на рівні англійського, бо за кількістю статей їх ніколи не наздоженемо - та й не треба. Я свої статті пишу ПРИНЦИПОВО повніше, і цікавіше, аніж англійський оригінал/аналог - щоб читач спочатку зацікавився, потім не соромився свого і не переходив на російську сторінку (вони часто халтуру женуть, і слава богу). Ось чому ДЕЯКІ ДЕТАЛІ вважаю принциповими. Нам іще довго вихаркувати російське. Тому не треба заважати мені тягнути свій камінь на гору - бо іноді руки опускаються від занадто упертих адмінів і модераторів. Як цікаво буде - можете поглянути мої статті, мій почерк упізнаваний. У цьому смисл моєї роботи: українізація і елітизація україномовного простору. А інакше - гріш ціна цій енциклопедії, і нашій із Вами роботі; в універах усе-одно забороняють на Вікі посилатися (поверховість, неавторитетність і ненауковість); а зацікавити читача науково-подібною мовою нереально. Не кількість треба гнати - а цікавий, НЕЗВИЧАЙНИЙ і повний матеріал.
Направду, лінгвістична різниця між "пригадати" і "згадати" мізерна, і хоч вона є - та й не у ній суть. І не в тому, як глядачі запам'ятали фільм: вони запам'ятають наші статті, а посиланням "Згадати все" із вибаченнями за горе-перекладачів ми спрямуємо юзера, куди треба. Ми маємо так делікатно тиснути на русомовних українців, щоб у них не було навіть сумніву у висококласності нашої культури. Думаю, Ви поділяєте цю думку у загальних рисах. Ось іще одна причина мене тут, серед авторів статей, тому я завжди принципово буду відстоювати викладене, без жодної толерантності до російського бур'яну на нашому городі.
Часто достатньо робити НАШ продукт несхожим на російський аналог, особливо у назві. Це робить оригінальним, викликає зацікавлення у юзера (ефект Буратіно). Якщо Ви є росіянином чи русомовним - не хочу образити якось, але оця хитрість - це маленька цеглинка у питання виживання нашої нації. Все, що російське - маємо переварити, удосконалити, українізувати, або викинути геть. Принципово і без заперечень. Наша культура збагатиться тільки, якщо ставити жорсткий фільтр. Це мене японці навчили, коли я там жив, а японці варті того, щоб до них прислухатися. Я буду це робити завжди і всюди. Живучи у Києві я усвідомлюю це своєю шкірою: за чотири отанні роки - такий страшний культурний занепад!
Ось чому "Згадати" - не підходить. Мій талановийтий колега перейменовував свою статтю зі "Згадати" у "Пригадати", і зробив правильно. Надалі я буду мітити свої статті у закладці "Обговорення": коли захочете рубати "з плеча", маякніть будь ласка, щоб я був у курсі. Багато цінних зауважень я сприймаю адекватно і швидко. Бо мені писати прийдеться дуже багато і дуже старанно: тут у вас незорана нива, усього не зможу відслідковувати.
Отож. Я займусь написанням статті-дороговказа, щоб набравши "Згадати все", ми отримували можливість вибрати один із 4 варіантів-статей: 2 фільми, 1 оповідання і 1 стаття про психологію, тобто усе, що стосується терміну "Total Recall". А самі статті варто повернути до такого вигляду: "Пригадати все (фільм, 2012)" і "Пригадати все (фільм, 1990)". Якщо є заперечення - прошу повідомити, якщо ні - дякую за увагу до моєї праці і за Ваш час. --Brandner (обговорення) 03:27, 25 жовтня 2012 (UTC)[відповісти]
Усе зробив як треба на всі випадки життя. Виправляти більше не треба. А статтю про книгу Шварца - аби крапку поставити - спробую написати на днях, якщо знайду інфу. З повагою, --Brandner (обговорення) 04:15, 25 жовтня 2012 (UTC)[відповісти]
 • Я теж Український Націоналіст, але може давайте не будем перегинати палку? Ні обидві статті "Total Recall" (спеціальну пишу нейтральну назву), ні обидва фільми не містять політичної назгрузки і приплітати їх до нашої боротьби з москалями не варто. Краще приплітайте до політики ті статті, які дійсно мають до неї відношення. Поясніть мені краще різницю між "Згадати" і "Пригадати".--NOSFERATU (обговорення) 13:40, 25 жовтня 2012 (UTC)[відповісти]
"Пригадати" = придумати (Грінченко). "Згадати"= "відтворити у пам'яті" бачене/чуте і т.д. Ідея така: "Всеосядний спогад (ейдетика) — це особливий психологічний феномен, напевно його в реальності не існує, але наукові дослідження проводили. Суть його така: уява людини придумує реальність так, наче переживає її наново (із запахами, тактильними відчуттями тощо). Це не згадка про минуле — це спогад, пригадування. фантаст Дік писав про цей феномен, а кіно знімали за мотивами його оповідання. Іншими словами, герої, яким імплантували спогади — придумували собі іншу реальність (як у феномені "Всеосяжний спогад"), тобто "Пригадати" — це те, що підходить. Для читачів воно нічого не значить і різниці вони самі й не уловлять. Я зробив такий акцент — це плюс до українізації читачів. У обговоренні додаткове пояснення напишу.
"На пальцях" можна сказати так. Незважаючи на нестандартизованість нашої мови (тобто, відсутність абсолютних правил у мові — правопис і пропозиції/постанови різних зборів філологів не є правилами, а рекомендаціями) — натомість наша мова, на відміну від англ/фр/нім/рос може похвастати уніфікованим словником: усі слова позначають УНІКАЛЬНІ поняття; нема двох різних слів, які позначають одне й те ж саме. Мова древня, і кодифікацію пройшла у новітній час. Отож, "пригадай-но!" означає "розкажи-придумай якусь оповідку про якесь явище чи подію". "Згадай-но" — це команда, наприклад, комп'ютеру викликати із постійної пам'яті в опертивну інформацію за такою-то адресою (чи з указаним змістом). Те ж стосується пам'яті людини. Перше стосується психіки і психічного — друге виключно пам'яті на інформацію/образи. --Brandner (обговорення) 13:53, 4 березня 2013 (UTC)[відповісти]

Доброго дня[ред. код]

Чи не могли б ви звернути увагу на [1]. Буду вдячний за допомогу--Шиманський Василь 13:49, 3 квітня 2011 (UTC)[відповісти]

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 22:05, 11 червня 2011 (UTC)[відповісти]

Галичани (нація)[ред. код]

Запрошую Вас долучитися до обговорення статті Галичани (нація). --Dajan

Щодо Голодомору[ред. код]

Доброго дня! Зараз ведеться дискусія, наскільки доцільно створювати категорію "Вулиці, названі на честь організаторів Голодоморів". Якщо можете, висловіть будь ласка свою точку зору щодо цього: Обговорення категорії:Вулиці, названі на честь злочинців Дякую. --Антон патріот 13:08, 14 січня 2012 (UTC)[відповісти]

Феномен[ред. код]

Просто феноменально! Як Вам так вдається? Бути одночасно і за, і проти державності Косово. Так само як вважати рідними 6 мов одразу!??? О_о Вибачте, але складається враження, що Ви - продукт генної інженерії, чи, перепрошую, дитя з пробірки, в якій дивним і незбагненним способом перемішали статеві клітини шістьох осіб різних національностей! Це - прямий шлях до Нобелівської премії!--Patriot 21:55, 14 січня 2012 (UTC)[відповісти]

Та так, цікаво, як у Вас вийшло стільки РІДНИХ мов?! ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 09:10, 20 серпня 2013 (UTC)[відповісти]

Щодо почесних найменувань частин[ред. код]

Не зрозумів Вашої правки в шаблоні? Шаблон:«Полтавські» з'єднання і частини: почесне найменування — існуюче стале поняття [2] З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 19:22, 23 квітня 2012 (UTC)[відповісти]

Категорія:Діючі керівники держав[ред. код]

Бачу ви вирішили провести зміни у цій категорії. Запрошую до обговорення Обговорення категорії:Чинні керівники держав--Geohem 11:00, 5 липня 2012 (UTC)[відповісти]

Категорія:Націоналісти[ред. код]

Вітаю. Непотрібно додавати надкатегорію Категорія:Націоналісти до статей, де вже є Категорія:Українські націоналісти - це є надмірною категоризацією, що засмічує надкатегорію. --Pavlo Chemist 10:30, 25 липня 2012 (UTC)[відповісти]

Це не переконлива аргументація. Адже, за логікою, Категорія Націоналісти і збирає «всіх прихильників націоналістичної ідеології в світі незалежно від їхньої національності» через підкатегорії, що можна зібрати у Категорія:Націоналісти за країною. За Вашою логікою, ми маємо віднести всіх Письменників з усіх підкатегорій Категорія:Письменники за країною до Категорія:Письменники, оскільки, перефразувавши Вас, «в категорію Українські Письменники входять саме Українські Письменники. А в категорію Письменники входять взагалі всі люди, які створюють літературні твори в світі, незалежно від їхньої національності. Наприклад, Йоханн Ґете - німецький письменник, Тарас Шевченко - український письменник. Але всі вони Письменники.» Це зробить Категорія:Письменники звалищем, що суперечить меті категоризації. Почитайте: Вікіпедія:Категоризація, а саме: «Не варто відносити сторінку до категорії та до більш загальної категорії, такої що перша категорія є її субкатегорією». --Pavlo Chemist 11:28, 25 липня 2012 (UTC)[відповісти]

Вікізустріч у Коломиї[ред. код]

Запрошую вас на вікізустріч у Коломиї Вікіпедія:Вікізустрічі#Вікізустріч у Коломиї --«Teo» обг 15:01, 17 листопада 2012 (UTC)[відповісти]

Про Інквізицію[ред. код]

Привіт, я у цьому випадку бачу два шляхи: або давати повну назву Inquisitio Haereticae Pravitatis Sanctum Officium — оце десь так, або, до речі у латинській версії Інквізиції написано так Inquisitio haereticae pravitatis. Тому ваше перейменування вимагає конкретизації. Тому що в принципі, як на мене, достатньо і слова Інквізиція, а щодо її святості, то дискусійне питання… --ДмитрОст 15:20, 25 листопада 2012 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Зображення:Sych oleksandr 180x240 001.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Sych oleksandr 180x240 001.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 13:44, 23 грудня 2012 (UTC)[відповісти]

Шаблон:Правителі Риму[ред. код]

Вітаю. Декілька днів тому ви створили шаблон {{Правителі Риму}}, але я не розумію, навіщо він потрібен. Розділи «Римське Царство» і «Римська імперія» повторюють шаблони {{Царі стародавнього Риму}} і {{Римські та Візантійські імператори}} відповідно, а розділ «Римська республіка» являє собою список кількох «батьків-засновників» республіки і ще Цезаря до компанії. Навіть якщо привести цей розділ до ладу, шаблон не матиме сенсу, оскільки недоцільно об'єднувати кілька великих навігаційних шаблонів в один. Тому я пропоную вилучити цей шаблон. --Acedtalk 22:01, 4 січня 2013 (UTC)[відповісти]

Доброго дня і з Новим Роком! Маючи деяке відношення до написання шаблонів про римських консулів, хотів би підказати автору нового шаблона кількість консулів. І це лишень половина із них. Поміщати їх всіх в один шаблон, напевно, буде не зовсім правильно, проте, якщо дуже хочете — можете спробувати.--Kvz65 (обговорення) 15:49, 8 січня 2013 (UTC)[відповісти]
 • З Різдвом Христовим. Підскажіть, мені це буде потрібно. Можете навіть додати їх в шаблон. Щиро вдячний за співпрацю.--NOSFERATU (обговорення) 17:26, 8 січня 2013 (UTC)[відповісти]

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:38, 25 січня 2013 (UTC)[відповісти]

Статтю Шаблон:Правителі Риму номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Правителі Риму, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 січня 2013. Acedtalk 20:51, 25 січня 2013 (UTC)[відповісти]

Запрошення до участі у Тижні Кубані[ред. код]

--TheLotCarmen (обговорення) 23:45, 7 лютого 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Livytsky Photo.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Livytsky Photo.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 10:42, 4 березня 2013 (UTC)[відповісти]

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:1263989495 shtul-oleg.jpg[ред. код]

Статус файлу Файл:1263989495 shtul-oleg.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:1263989495 shtul-oleg.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 21:31, 13 березня 2013 (UTC)[відповісти]

Тоді будь ласка поставте вікіпідпис Ваш в проекті. Посилання на проект є в даному шаблоні. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 14:34, 16 березня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:652.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:652.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:11, 14 березня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:7917a550a2d1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:7917a550a2d1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:11, 14 березня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:240x180n photo 49d7d549d9e9a50f6ca98ca0cb0ad035.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:240x180n photo 49d7d549d9e9a50f6ca98ca0cb0ad035.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 11:46, 27 травня 2013 (UTC)[відповісти]

Додання порожніх розділів до статей[ред. код]

Вітаю. Уже не вперше я помічаю, що ви додаєте порожні розділи до статей з шаблоном про необхідність розширення. Однак ця діяльність є недоцільною у Вікіпедії, адже переважна більшість статей все одно не досконалі, їх можна розширити. Однак порожні розділи не є вирішенням проблеми, бо вони дуже рідко спонукають користувачів доповнити їх, а от шкода від них (основна — псується вигляд статті) більша. Тому радив би вам не додавати порожніх розділів, якщо ви не маєте наміру над ними працювати (у такому разі бажано додавати до статті шаблон {{Edited}}), і скасувати усі вже зроблені такі редагування (ну, можливо, не всі, але хоча би останні). Або я можу це зробити. --Acedtalk 15:33, 27 червня 2013 (UTC)[відповісти]

Йозеф Геббельс[ред. код]

Вітаю! Для чого ви додаєте категорію "засуджені до страти": він застрелився разом зі своєю дружиною ще у бункері рейсхканцелярії. Будьте уважні. --Bulakhovskyi (обговорення) 14:59, 12 липня 2013 (UTC)[відповісти]

Доброго дня. Він був заочно засуджений Нюрнберзьким процесом.--NOSFERATU (обговорення) 15:01, 12 липня 2013 (UTC)[відповісти]
Я про це знаю, але така категорія вводить в оману. Те саме стосується і Гіммлера: він отруївся задовго до Нюрнберга. В рувікі не ставлять таку категорію, що є правильним, бо людина необізнана буде думати, що їх стратили. Раджу створити категорію: засуджені до страти заочно або взагалі не проставляти, бо я сам заплутався, хоча добре знаю історію Третього Рейху.--Bulakhovskyi (обговорення) 15:08, 12 липня 2013 (UTC)[відповісти]
Те, що він покінчив життя самогубством, ніяк не відміняє того факту, що він засуджений до страти. Приклад - Герінг. Укрвікі - не рувікі, і раджу окрім рувіки, користуватися іншими вікіпедіями (англійською, німецькою, французькою тощо). Але ось що я вам скажу: давайте припиним нашим нашу суперечку про Геббельса, а краще разом будем шукати Нацистів - катів України і Українського Народу. Мене це останнім часом дуже цікавить. Як вам така ідея?--NOSFERATU (обговорення) 15:20, 12 липня 2013 (UTC)[відповісти]
А чого їх шукати? Про них є статті, скажімо, про Коха, рейсхкомісара України. Просто їх треба покращувати. Можна створити портал: Третій Рейх. --Bulakhovskyi (обговорення) 15:28, 12 липня 2013 (UTC)[відповісти]
Я з вами згідний, але хотілося б їх знати поіменно. Хто саме з них був проти України і Українського Народу. Наприклад я досі точно не знаю, чи можна Гіммлера вважати катом України. До речі, не всі нацисти є катами України. Наприклад, Геббельсу до неї було просто байдуже. Підтримую створення порталу Третій Рейх і покращення відповідних статей.--NOSFERATU (обговорення) 15:39, 12 липня 2013 (UTC)[відповісти]

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 18:53, 24 липня 2013 (UTC)[відповісти]

Правки по суті[ред. код]

Вітаю! Якщо редагуєте, то редагуйте по суті. Для чого ви додаєте пустий розділ до вибраної статті? Як це зрозуміти? Знаєте, скільки таких розділів можна у статті додати. Якщо хтось захоче написати про вшанування пам'яті, він розділ зробить сам. Успіхів. --Bulakhovskyi (обговорення) 17:58, 28 липня 2013 (UTC)[відповісти]

Привіт[ред. код]

Привіт, ви можете допомогти поліпшити цю статтю, ви: Дамасо Родрігес Мартін.--79.155.74.181 14:48, 28 серпня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус Файл:Onoprienko.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Onoprienko.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. RLuts (talk) 19:14, 1 вересня 2013 (UTC)[відповісти]

Послідовність нагород у картці[ред. код]

Добрий день, Почесна відзнака Президента України фактично прирівнюється до ордена «За заслуги» III ст. (хоча це формально не вказано в Указі) — особи, що були нагороджені Почесною відзнакою, в подальшому нагороджувалися (при необхідності) орденом «За заслуги» відразу II ст., потім — I. Таким чином, логічно розміщувати шаблони нагород у картці в такому порядку: орден «За заслуги» I ст., орден «За заслуги» II ст., Почесна відзнака Президента України. --Reader85 (обговорення) 12:03, 7 вересня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Зображення:Markov2.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Markov2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Seva Seva (обговорення) 10:07, 22 вересня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Ludmyla 0.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ludmyla 0.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. RLuts (talk) 00:04, 24 вересня 2013 (UTC)[відповісти]

Статтю Український Залізопуз номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Український Залізопуз, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 жовтня 2013. Acedtalk 21:10, 16 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Саїф аль-Іслам Каддафі.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Саїф аль-Іслам Каддафі.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 22:28, 25 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

 • Не можна використовувати зображення Саїфа аль-Іслама, бо він живий? Нічого, скоро суд Лівії це виправить.--NOSFERATU (обговорення) 23:49, 26 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Хаміс аль-Каддафі.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Хаміс аль-Каддафі.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 22:36, 25 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

 • Не можна використовувати зображення Хаміса, бо він живий? Нічого, скоро суд Лівії це виправить.--NOSFERATU (обговорення) 23:50, 26 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Reg93.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Reg93.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:56, 28 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Fcontent.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Fcontent.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:54, 30 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Reg51.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Reg51.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:57, 30 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Reg118.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Reg118.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:58, 30 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Щодо Файл:Reg110.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Reg110.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 13:17, 31 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Щодо Файл:But64.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:But64.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 13:17, 31 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Щодо Файл:Leonid-mihailovich.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Leonid-mihailovich.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:23, 31 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Щодо Файл:Reg92.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Reg92.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:25, 31 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Щодо Файл:Reg115.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Reg115.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:28, 31 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Щодо Файл:Reg84.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Reg84.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:29, 31 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Євген Стахів.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Євген Стахів.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 18:44, 31 жовтня 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Schindler, Oskar.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Schindler, Oskar.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує), але поки нема вільного її фото.

-- SergoBot (обговорення) 08:22, 4 листопада 2013 (UTC)[відповісти]

{{Країни, що визнали Голодомор геноцидом}}[ред. код]

Доброго вечора! Будь ласка, зверніть увагу на Обговорення шаблону:Визнання Голодомору геноцидомNickK (обг.) 20:33, 11 листопада 2013 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Євген Березняк.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Євген Березняк.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

-- FileReviewerBot (обговорення) 14:13, 25 листопада 2013 (UTC)[відповісти]

Категорія:Кати[ред. код]

Вітаю! Наводьте, будь ласка, в описі редагування причину вилучення категорії. --Bulakhovskyi (обговорення) 21:39, 9 січня 2014 (UTC)[відповісти]

 • Я навів. Кат це все таки професія. Я теж рішуче проти комунізму і вважаю, що комуністів потрібно судити, але давайте їх все таки не називати професією, бо кати вбивали людей за злочини, отже називати когось катом незаслужено, це все одно, що називати його жертву злочинцем.--NOSFERATU (обговорення) 22:20, 9 січня 2014 (UTC)[відповісти]
  • Тут можна погодитися, але у Вас іноді бувають дивні правки: для чого прізвище ставити в кінці? І розміщуючи нагороди, треба дотримуватись хронології. Мабуть, людина орден Леніна отримала раніше ордена Ярослава Мудрого. Уважно, будь ласка. --Bulakhovskyi (обговорення) 19:13, 10 січня 2014 (UTC)[відповісти]
   • Ордени і нагороди ставляться по мірі їх важливості і значущості. Спочатку мають йти Українські Нагороди, а потім уже нагороди інших держав. А у випадку іноземців спершу мають іти нагороди їх країни (наприклад, якщо стаття про англійця, то спершу мають бути нагороди Британії), потім українські нагороди, потім інших країн. Українська Вікіпедія все-таки!!!--NOSFERATU (обговорення) 19:20, 10 січня 2014 (UTC)[відповісти]
    • Такий підхід збиває з пантелику. Крім того, для чого фашистів виправляти на німців? Бо Вам це не до вподоби? Фашистами були не лише німці, а й румуни, італійці, чехи тощо, які воювали на українських землях. Звідки Ви знаєте, хто конкретно був там чи там. Вони фашисти. Це факт. --Bulakhovskyi (обговорення) 19:27, 10 січня 2014 (UTC)[відповісти]
    • Бо це історично неправильно. Фашистами серед них були тільки італійці (Німці як відомо були нацистами). Та й взагалі називати нацистом якогось рядового Ганса, чи фашистом якогось рядового Джузеппе - це, вибачте, теж неправильно, бо реально фашистами і нацистами були тільки вище керівництво цих країн (Гітлер, Мусоліні та їх посіпаки)!!! Сумніваюсь, що якомусь рядовому Гансу (якого як скот політики погнали на Війну) була в голові та ідеологія!!!--NOSFERATU (обговорення) 19:35, 10 січня 2014 (UTC)[відповісти]
     • Погоджуюся з Вашим твердженням, але й німцями теж неправильно називати. В Одесі, скажімо, були в основному румуни. Тут треба підібрати якесь інше слово, щоб не ображати національність і не спотворювати дані. --Bulakhovskyi (обговорення) 19:40, 10 січня 2014 (UTC)[відповісти]
     • Ну то можливо так і називати німецьких та румунських загарбників чи німецьких та інших загарбників? Хоча варіант та інших загарбників не підходить, бо виникатиме питання: а хто ті інші? Можна ще варіант німців та їх союзників.--NOSFERATU (обговорення) 20:12, 10 січня 2014 (UTC)[відповісти]

Щодо нейтральності[ред. код]

Стаття має максимально відображати основні факти про особу. А факт явно вагомий. До того ж реальний, в народі його так називали. Кріпосне право було важким тягарем для мільйонів. Його скасування не могло не позначитися на ставленні до постаті царя. --Bulakhovskyi (обговорення) 22:33, 31 січня 2014 (UTC)[відповісти]

 • Там в середині статтю сказано і про нейтральність, і про те, що його так називали. Немає потреби писати його "прізвисько" в заголовку.--NOSFERATU (обговорення) 13:17, 1 лютого 2014 (UTC)[відповісти]

Вандальні правки[ред. код]

Вітаю, NOSFERATU. Я вже другий раз виправляю ваші правки в статтях Холодноярська республіка та Чучупак Василь Степанович. Ви двічі вносили некоректні правки:

 1. вандальна зміна назви файла прапора
 2. видалення слова
 3. видалення частини слова, що змінило вікілінк

Будьте уважнішим. --Andrux (обговорення) 09:28, 18 квітня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Klaus Barbie September 1930.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Klaus Barbie September 1930.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 11:21, 23 травня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Олег Челнов.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Олег Челнов.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 21:16, 5 червня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус Файл:Melnikov VA.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Melnikov VA.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 13:04, 8 червня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Дмитро Тимчук.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Дмитро Тимчук.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 08:36, 10 червня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Геннадій Біліченко.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Геннадій Біліченко.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 13:53, 20 червня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Тарас Сенюк.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Тарас Сенюк.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 17:52, 20 червня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Костянтин Могилко.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Костянтин Могилко.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 08:23, 21 червня 2014 (UTC)[відповісти]

Тарас Сенюк[ред. код]

Добрий день, на цьому зображенні (джерело - [3]) на правій подушці знизу - Почесний нагрудний знак командувача Сухопутних військ Збройних Сил України «За відмінну службу в аеромобільних військах Сухопутних військ Збройних Сил України» (див. [4]), на нижній подушці права зверху - Почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі» II ст.(див. [5]) - додав у статтю. --Reader85 (обговорення) 17:18, 22 червня 2014 (UTC)[відповісти]

На нижній подушці нижній зліва - Нагрудний знак «15 років аеромобільним військам Сухопутних військ Збройних Сил України» - див. [6] --Reader85 (обговорення) 17:29, 22 червня 2014 (UTC)[відповісти]
На нижній подушці нижня права - Медаль "20 років високомобільним десантним військам України" [7], але у статтю не додаю, бо не зрозуміло, чи нагорода офіційна. --Reader85 (обговорення) 17:53, 22 червня 2014 (UTC)[відповісти]

Висловіть свою думку[ред. код]

Вітаю! Комусь захотілось погратися. Висловіть і ви свою думку з приводу цієї статті [8]! Дякую --Jeromjerom (обговорення) 17:46, 24 червня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус Файл:Olga ilkiv foto 1937 r..jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Olga ilkiv foto 1937 r..jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 18:21, 28 червня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Василь Оксюк.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Василь Оксюк.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 18:42, 4 липня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус Файл:Митрофан Очеретько.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Митрофан Очеретько.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 23:42, 4 липня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Олег Беркут Челнов.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Олег Беркут Челнов.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 12:53, 5 липня 2014 (UTC)[відповісти]

Маразлі Григорій Григорович[ред. код]

Щодо правок у цій статті. Мною були проставлені ордени за текстом, який посилається на джерела. Чи є у Вас АД про те, що пан Маразлі був нагороджений орденом Лева і Сонця 3, 4 та 5 ступенів, орденом Святого Володимира 3 та 4 ступенів тощо? Якщо є, то додайте до тексту посилання та інформацію у відповідному розділі. Якщо ні, то видаліть, будь ласка, Ваші правки. Адже, поки що, це інформація не підтверджена джерелами, а отже, їй, на мою думку, не має місця у вікі. --Seva Seva (обговорення) 18:33, 12 липня 2014 (UTC)[відповісти]

Нагороди Козіцина[ред. код]

Доброго вечора!

Я тимчасово відкинув Ваші редагування, тому що розібратися з його нагородами дуже важко... Швидше за все, це все нагороди АБОП чи інших громадських організацій, які дублюють державні і є неофіційними. Якщо подивитися фото, то в нього там цілий іконостас на грудях і більшість нагород - фейкові. Орден Червоної Зірки точно не державна нагорода СРСР. Про цей факт тут написано: http://arka-ha.livejournal.com/393944.html

Дякую за розуміння!

--Glorin (обговорення) 20:44, 18 липня 2014 (UTC)[відповісти]

Орден Червоної Зірки був скасований у 1991 році. Такої державної нагороди в Росії на данийи момент немає. --Glorin (обговорення) 20:48, 18 липня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Syvoshapka.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Syvoshapka.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 21:09, 19 липня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Анастасія Гудимович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Анастасія Гудимович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 10:59, 20 липня 2014 (UTC)[відповісти]

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Проти НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і активно виступаєте проти можливого приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 липня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. Свідомий вибір робить той, хто озброєний знаннями. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 18:59, 28 липня 2014 (UTC)[відповісти]

 • Дякую, обов'язково приєднаюся. Я за НАТО, просто вважаю, що в першу чергу треба опиратися на власні сили. Наприклад, відновити Ядерну Зброю!!!--NOSFERATU (обговорення) 15:51, 3 серпня 2014 (UTC)[відповісти]

Навіщо прибирати погон царської армії?[ред. код]

Він щей категоризує за званням.Олюсь (обговорення) 13:15, 6 серпня 2014 (UTC)[відповісти]

 • Тому нам, українцям, немає ніякого значення яке звання дала йому російська імперія. Окрім того, якщо в генерала звання УНР, то це автоматично означає, що він всі ті попередні звання пройшов. Хоча згідний з вами, але підемо на компроміс у такому форматі: останнє звання Російської Імперії, і останнє звання УНР.--NOSFERATU (обговорення) 13:30, 6 серпня 2014 (UTC)[відповісти]
Не дала - а заслужив. Воно показує рівець військового досвіду і освіти. Багато царських генералів працювали на УНР, але на мали генеральських звань УНР. Або стали полковниками. І навпаки, Тютюнник Юрій Йосипович з поручика став генералом. Воно так і було - останнє звання в царській і останнє звання УНР. І я стараюсь проставляти дати, бо багато високих звань отрималось в еміграції і вони не відповідають масштабу керівництва. Тому, напевно, проставлятиму останнє бойове звання, а не почесне.Олюсь (обговорення) 14:00, 6 серпня 2014 (UTC)[відповісти]
Щодо орденів, стараюсь, зберігати порядок старшинства, але заповнюю всі рядки одинаково по 3-4.Олюсь (обговорення) 14:00, 6 серпня 2014 (UTC)[відповісти]
Ордени треба ставити в порядку старшинства, причому в одному рядку всі нагороди того ордену.--NOSFERATU (обговорення) 18:30, 6 серпня 2014 (UTC)[відповісти]

Хрещатицький Борис Ростиславович[ред. код]

Ви впевнені що орденом Лева і Сонця нагороджений аж три рази? І навіщо планки розміщати в різних рядках? Це планки, а не ордени. Покажіть хоч одну фотку, де планки різних орденів в різниї рядах.Олюсь (обговорення) 19:13, 18 серпня 2014 (UTC)[відповісти]

Шаблон:Справа Павліченків[ред. код]

Ви впевнені, що потрібен такий шаблон? Яку таку інформацію він несе, що не можна прочитати в статті?--Dghooo (обговорення) 08:21, 22 серпня 2014 (UTC)[відповісти]

 • Інформацію про те, що це судова справа. Стосується лише цієї статті (якщо звісно хтось не захоче окремо написати про батька та сина Павліченків). Надалі я буду створювати інші шаблони про судові справи.--NOSFERATU (обговорення) 09:42, 22 серпня 2014 (UTC)[відповісти]

Статус Файл:Устим Голоднюк.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Устим Голоднюк.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 15:06, 26 серпня 2014 (UTC)[відповісти]

Запрошення до участі у Місяці українського війська[ред. код]

--Glorin (обговорення) 12:42, 29 серпня 2014 (UTC)[відповісти]

Нагороди[ред. код]

Доброго дня!

А чим Вам заважають уточнення щодо державної приналежності нагород? Стаття Міхнюк Олег Іванович

--Glorin (обговорення) 12:53, 30 серпня 2014 (UTC)[відповісти]

Звання[ред. код]

Ви здатні відрізнити УНР від УПА?--Олюсь (обговорення) 14:57, 2 вересня 2014 (UTC)[відповісти]

УПА якби підпорядковувались УНР. До того УНР була до 1992 року, тому багато з УПА були громадянами УНР.--NOSFERATU (обговорення) 15:36, 2 вересня 2014 (UTC)[відповісти]
Військові звання були зовсім іншими, ближче до УГА. --Олюсь (обговорення) 06:37, 3 вересня 2014 (UTC)[відповісти]

Шаблон:148 зрадників[ред. код]

Доведіть шаблон до ладу. Там можуть бути однофамільці. Щоб посилання вело саме на конкретного депутата. ✍ Green Zero Обг 15:16, 12 вересня 2014 (UTC)[відповісти]

 • На жаль я не знаю як це робиться--NOSFERATU (обговорення) 15:55, 12 вересня 2014 (UTC)[відповісти]
  Увімкніть собі додатки щоб виділити неоднозначності функція для виділення посилань на неоднозначності, та перенаправлення додаток для «перенаправлень». --«Teo» обг 07:42, 13 вересня 2014 (UTC)[відповісти]
NOSFERATU, Вам треба заходити на кожне посилання і дивитись, чи є ця людина саме та яка мала б бути за логікою. А раптом в цьому списку буде посилання на людину, яка зовсім не причетна до цього? ✍ Green Zero Обг 10:08, 13 вересня 2014 (UTC)[відповісти]
Але це маєте робити саме Ви. Ви ж автор. Мені ця тема не цікава. ✍ Green Zero Обг 13:05, 13 вересня 2014 (UTC)[відповісти]

Статтю Шаблон:148 зрадників номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:148 зрадників, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 вересня 2014. HUNTER USSR (обговорення) 14:13, 16 вересня 2014 (UTC)[відповісти]

Статтю Шаблон:Справа Павліченків номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Справа Павліченків, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 жовтня 2014. Dghooo (обговорення) 12:13, 15 жовтня 2014 (UTC)[відповісти]

Статтю Категорія:148 зрадників номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Категорія:148 зрадників, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2014. Олег (обговорення) 06:15, 6 листопада 2014 (UTC)[відповісти]

Кульчицький Сергій Петрович - нагороди[ред. код]

Добрий день, спробував систематизувати інформацію щодо нагород - подивіться, будь ласка Обговорення:Кульчицький Сергій Петрович#Нагороди - можливо, є зауваження чи доповнення. --Reader85 (обговорення) 19:45, 16 листопада 2014 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Marina Ginesta.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Marina Ginesta.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 17:16, 30 листопада 2014 (UTC)[відповісти]

Статус Файл:Rochus Misch.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Rochus Misch.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 18:16, 30 листопада 2014 (UTC)[відповісти]

прохання[ред. код]

привіт. перепрошую, що турбую. будь ласка, не змушуйте інших волонтерів дооформлювати файли за Вами: ред.№ 15004369. якщо Ви не будете вказувати ліцензію та заповнювати {{обґрунтування добропорядного використання}} (для невільних файлів), то можливість завантажування файлів локально буде для Вас обмежена, доки не виправите описи. дякую за розуміння --アンタナナ 02:45, 7 грудня 2014 (UTC)[відповісти]

МП.[ред. код]

ДОБрий вечір! А звідки Ви взяли, що таки МП в Петра Олексійовича? --Nickispeaki (обговорення) 00:11, 26 грудня 2014 (UTC)[відповісти]

 • Це всі знають =) Подивіться у яку церкву він ходить (власне храм), і хто є його священник (Президента тобто).--NOSFERATU (обговорення) 20:46, 26 грудня 2014 (UTC)[відповісти]

Олег Челнов[ред. код]

Христос Рождається! Прошу додати джерела до статті. --Friend 10:29, 14 січня 2015 (UTC)[відповісти]

Філарет (патріарх Київський)[ред. код]

Чого це ви вирішили, що Філарет другий патріарх? Він третій, після Мстислава (Скрипника) та Володимира (Романюка). Цю помилку вже виправляли, а ви її чомусь повернули...Kossa b (обговорення) 22:00, 25 січня 2015 (UTC)[відповісти]

Життєпис та біографія[ред. код]

Не знаю, чим Вам не подобається слово «Життєпис», однак попросив би не робити подібні правки у статтях, започаткованих мною, бо додасте марної роботи і собі, і мені. Дякую за розуміння. --Glorin (обговорення) 21:36, 28 січня 2015 (UTC)[відповісти]

 • Біографія більш науково та енциклопедично. Давайте не перекладати цього слова на українську--NOSFERATU (обговорення) 12:56, 29 січня 2015 (UTC)[відповісти]
Це слово давно вже використовується на рівні з "біографією" в українській мові та літературі. І в словнику Грінченка воно присутнє, і Леся Українка його вживала, тому я не бачу жодних підстав, аби нехтувати ним. Зрештою, я нічого не маю проти слова біографія і вважаю, що вживати обидва слова можна на рівних. Це лише збагатить українську мову. --Glorin (обговорення) 13:45, 29 січня 2015 (UTC)[відповісти]

Нагороди у акторів[ред. код]

Шановний пане! Нащо ви прибираєте у шаблонах акторів кінонагороди і тулите туди різні хрести та стрічки? Дуже прошу Вас не робити цього. --Snovyda (обговорення) 02:32, 17 лютого 2015 (UTC)[відповісти]

 • Краще ви поясніть, чому ви із картки прибираєте потрібну інформацію? Чим вам не подобається, що Форест Вітакер Афроамериканець, а Бен Кінгслі - Кавалер Ордена Британської Імперії?--NOSFERATU (обговорення) 09:51, 17 лютого 2015 (UTC)[відповісти]
  • Нагороди у акторів — це власне «Оскар», «Золотий глобус», «Срібний ведмідь». Так само, як у спортсменів, нагороди — медалі Олімпіад, чемпіонатів Світу та Європи. А ті, що ви вставляєте в картку - це другорядна інформація. Її можна занести у відповідний розділ статті. --Snovyda (обговорення) 20:29, 17 лютого 2015 (UTC)[відповісти]
  • З приводу афроамериканців та євреїв я з Вами сперечатися не буду, бо бачу, що це не має сенсу. В жодному іншому мовному розділі вікіпедії ніхто не маркує людей за національностями, це — лишня інформація, прогресивно-мислячі люди її не вказують, достатньо місця народження та громадянства. --Snovyda (обговорення) 20:29, 17 лютого 2015 (UTC)[відповісти]
 • Шаблони нагород для того і були створені, щоб їх заносити у картку у розділ нагороди. Хто так вирішив, що це другорядна інформація, ви? Орден Британської Імперії така ж сама нагорода (навіть вища і більш вартісна), як і Оскар і Золотий Глобус.
 • Стосовно національності, то це просто інформація, тут нічого такого нема! Я Афроамериканець, я єврей, я українець, я китаєць, я англієць. Тут нічого такого. Просто додаткова інфа у вікіпедії. І до речі неправда, у інших вікіпедіях такий маркер є. Стосовно американців я ставлю їхню національність відповідно до американського слова Еthnicity. До речі таке слово є у англійській вікіпедії.--NOSFERATU (обговорення) 13:31, 18 лютого 2015 (UTC)[відповісти]
 • І не хвилюйтеся, актори які не мають вищих державних нагород, так і залишаться з нагородами Оскар, Золотий Глобус і так далі.--NOSFERATU (обговорення) 13:38, 18 лютого 2015 (UTC)[відповісти]

Питання[ред. код]

Вельмишановний пане! Дякую Вам за посилання на цю статтю. Хочу запитати — чи цікава Вам особистість Наталі Веселаго? Гідна вона згадки в українській Вікіпедії? Даю Вам кілька ([9], [10]) посилань на її наукові роботи. З вдячністю — cheloVechek / обг 09:39, 20 лютого 2015 (UTC)[відповісти]

 • Пишіть у вікіпедії, що хочете, мені байдуже. Ця особистість не може мені бути цікава чи навпаки нецікава, бо я просто не знаю хто це.--NOSFERATU (обговорення) 12:07, 20 лютого 2015 (UTC)[відповісти]
  • Добре. Я теж буду дотримуватися цього принципу — писати про те, кого знаю. До речі, Вадима Дубовського я не знав, але написав. Напевно, погарячкував. — cheloVechek / обг 23:10, 20 лютого 2015 (UTC)[відповісти]

Ушневич Олег Михайлович[ред. код]

Спасибі за Ваше доповнення до цієї статті. Думаю, Ви правильно зрозуміли, чому я його відкинув — відсутність джерела інформації. Не думаю, що когось задовільнить лише Ваше повідомлення про те, що «Інформація взята з слів брата Олега Ушневича, з вчорашнього інтерв'ю на 112 каналі.». В кращому випадку було б знайти і додати саме відео, коли воно є десь викладено на Ютюбі чи в архіві 112 каналу в неті. Я вже навіть мовчу про те, чи може 112 канал бути АД, чи відповідають вони за інфу. Виникають ще додаткові запитання: КОТРІ дід та баба воювали в УПА? По батькові чи по матері? Чи дід з одного боку, а баба з другого? Батько походить зі Сколівщини, мати з Нижніх Гаїв. Після смерті матері батько одружився вдруге, то може річ йде про батьків мачухи? Хоча навряд, бо після батькового одруження Олег з братом покинув Дрогобич й жив у батькової родини на Сколівщині. Бачите, скільки інфи, не внесеної до статті, я, автор статті, знаю. Але брак АД. Так само й з меморіальною дошкою. Треба фото або згадка в пресі, чи те ж відео. З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 17:39, 21 лютого 2015 (UTC)[відповісти]

 • Лише згадка брата про те, що дід і баба воювали в УПА. На щастя, щодо вшанування пам'яті у мене є більш авторитетне джерело, щоправда лише одне.

Перейменування[ред. код]

Привіт. Хочу дізнатися, яким чином ви підбираєте назви культових споруд (церкви, храми тощо)? --UkrainianZombie (обговорення) 15:05, 22 лютого 2015 (UTC)[відповісти]

Кобзон[ред. код]

Вітання! Мапу зробив. А тепер є до вас пропозиція щодо того гаспадіна: я подивився на інтервікі і зайшов на сторінку про нього на Англійській Вікіпедії — там треба дописати за ці обмеження про нього, позбавлення його почесних звань, також у інших мовних розділах + додавати цю мапу заборони на в’їзд. Я в англійській мові — слабак, так само і в інших германських. Якщо знаєте котрусь — правте інформацію і там. Або треба підключати ще користувачів, які володіють іноземними мовами.--Микола Василечко (обговорення) 22:02, 22 лютого 2015 (UTC)[відповісти]

Шаблон:Військовик[ред. код]

Доброго дня. ось це — це Ваше ноу-хау чи ви десь бачили ще? Я пишу частенько біографічні статті, а з таким варіантом зустрічаюся вперше. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 18:13, 25 березня 2015 (UTC)[відповісти]

 • цей щаблон був у Вікіпедії задовго до вашої і моєї появи.--NOSFERATU (обговорення) 18:16, 25 березня 2015 (UTC)[відповісти]
  Ну? Так звідки взялось «Один рядок - одна нагорода»? В шаблоні ж не так. --Pavlo1 (обговорення) 18:45, 25 березня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Це очевидно. Так, бачив в інших статтях.--NOSFERATU (обговорення) 18:53, 25 березня 2015 (UTC)[відповісти]
  Абсолютно не очевидно. В шаблоні було б вказано перший рядок: «Шаблон вищої нагороди», другий рядок: «Шаблони нагороди другого рангу», третій рядок: «Шаблони нагороди третього рангу» і т.д. А там іде вища, потім таблицею по чотири в ряд — всі інші. Дайте посилання на добрі чи вибрані статті які ви бачили, будь-ласка. --Pavlo1 (обговорення) 19:02, 25 березня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Усе правильно. Спершу мають йти вищі нагороди, а потім нижчі. Орден Станіслава 1, 2 , 3 ступеня - то все один і той же Орден Станіслава. Святої Анни вище Станіслава і тому має йти вище. Святий Георгій вище них всіх, і тому йде, як найвища нагорода. Це щодо нагород Російської Імперії. Щодо взагалі розміщення нагород, то спершу мають іти усі нагороди його країни (наприклад якщо англієць, то британські нагороди у порядку зростання), потім усі українські нагороди у порядку зростання, потім усі решту нагороди інших країн у порядку зростання.--NOSFERATU (обговорення) 07:44, 26 березня 2015 (UTC)[відповісти]
  Порядок розміщення нагород мені розповідати не треба. Не повірите, я навіть краще знаю. Поясніть де ви побачили "один рядок - одна нагорода". В шаблоні цього немає. В статтях — теж. Значить це ваше нововведення. --Pavlo1 (обговорення) 08:03, 26 березня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Ви напевно із самого початку не зрозуміли моїх слів.--NOSFERATU (обговорення) 08:07, 26 березня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Загальноприйнятний порядок розміщення планок: при носінні двох і більше орденських стрічок (стрічок медалей) на планках вони закріплюються в один ряд на загальній планці справа наліво, але не більше чотирьох. Стрічки, які не вміщуються на одній планці, переносяться на другу тощо й прикріплюються нижче першої. Порядок розміщення на колодках (на прикладі для України) — у порядку старшинства державні нагороди України, радянські державні нагороди, державні нагороди інших країн, відомчі відзнаки. В шаблоні-картці поле нагород зроблене в форматі орденських планок. І заповнюється відповідним чином. То у Колодія я приведу у відповідність. Будь ласка, якщо ви десь ще накаламутили — зробіть по-людськи, щоб люди не сміялись. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 08:24, 26 березня 2015 (UTC)[відповісти]

Статтю Шаблон:Віктор Медведчук номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Віктор Медведчук, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 березня 2015. — NickK (обг.) 20:50, 29 березня 2015 (UTC)[відповісти]

Статтю Шаблон:Олександр Єфремов номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Олександр Єфремов, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 березня 2015. — NickK (обг.) 21:17, 29 березня 2015 (UTC)[відповісти]

Статтю Шаблон:Депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 квітня 2015. --Анатолій (обг.) 12:58, 7 квітня 2015 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Nicholas Oresko young.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Nicholas Oresko young.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 17:52, 25 квітня 2015 (UTC)[відповісти]

Статус Файл:Oparenko.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Oparenko.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 18:59, 28 квітня 2015 (UTC)[відповісти]

Опаренко Михайло Петрович[ред. код]

Добре, що Ви доповнили цю статтю, але в мене виникли два запитання. Перше щодо польського громадянства, адже він на момент вступу до війська не мав громадянства. Друге щодо перейменування статті, немає джерел про те, що він писався так, У Великій Британії по-батькові офіційно не використовується. Поясніть будь ласка. --Basio (обговорення) 06:16, 29 квітня 2015 (UTC)[відповісти]

 • Ну він же українець, а в українців по батькові пишеться. Тим більше ми можем його також розглядати, як громадянина УНР (Уряду в екзилі). Хоча я сам проти по батькові, бо вважаю це російським атавізмом, який перекочував у наш народ. Але нехай вже так буде. У Вікіпедії повинні бути стандарти імен.--NOSFERATU (обговорення) 07:38, 29 квітня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Окрім того, спеціально до Дня Пам'яті та Примирення я хочу доповнити і розширити статті про цих людей. Можете мені кинути статті про них?

http://www.memory.gov.ua/news/ukraintsi-proti-natsizmu-10-istorii-pro-spivvitchiznikiv-geroiv-7-armii

Військові звання УНР та УПА не однакові і погон звичайно теж.[ред. код]

Перестаньте ставити бійцям УПА ставити звання армії УНР.--Олюсь (обговорення) 11:13, 29 квітня 2015 (UTC)[відповісти]

Герої Другої Світової Війни[ред. код]

Статус Файл:Peter Dmytruk.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Peter Dmytruk.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 16:18, 29 квітня 2015 (UTC)[відповісти]

Статус Файл:Walter Schimana.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Walter Schimana.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 21:07, 15 травня 2015 (UTC)[відповісти]

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти


Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:03, 27 травня 2015 (UTC)[відповісти]

Kārlis Brože[ред. код]

Kārlis Brože --Zemgalietis (обговорення) 21:12, 30 травня 2015 (UTC)[відповісти]

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Статус Файл:Jack Sparrow In Pirates of the Caribbean- At World's End.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Jack Sparrow In Pirates of the Caribbean- At World's End.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 19:49, 6 липня 2015 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Сер Крістофер Лі в молодості.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Сер Крістофер Лі в молодості.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 20:36, 9 липня 2015 (UTC)[відповісти]

Перший форум вікіпедистів Івано-Франківська[ред. код]

Заявка Vittalio на статус патрульного[ред. код]

Вітаю, коллего!

Ми з Вами вже працювали над поліпшенням статей, дякую за співпрацю. :)

Я подав заявку на статус Патрульного і розраховую на Вашу підтримку.

Якщо Вам не важко, просто зайдуть на Вікіпедія:Заявки на статус патрульного та візьміть участь в обговоренні чи просто проголосуйте.

Дякую Вам наперед! З найкращими побажаннями,--Vittalio (обговорення) 13:49, 5 серпня 2015 (UTC)[відповісти]

Почесні громадяни Івано-Франківська[ред. код]

Доброго дня і Вам. Я б зміг взяти участь в написанні статті про почесних громадян Івано-Франківська. Знайшов цікаву сторінку, з якої можна взяти інформацію. Крім того, якщо про когось відсутня сторінка у вікіпедії, її можна створити. Стосовно того, чи є там люди, які народились в період Станіславова, треба переглянути всіх. Все чітко розписано по категоріях.--Jurikent (обговорення) 11:19, 16 серпня 2015 (UTC)[відповісти]

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До NOSFERATU. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Обговорення. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 12:18, 7 вересня 2015 (UTC).[відповісти]

Національності[ред. код]

Будь ласка, коли додаєте інформацію про національність, одразу вказуйте поруч авторитетне джерело на її підтвердження. --Yakiv Glück 18:24, 16 вересня 2015 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Козьма Олександр Іванович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Козьма Олександр Іванович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 15:20, 25 вересня 2015 (UTC)[відповісти]

привіт. будь ласка, перечитайте ВП:КДВ і допишіть {{обґрунтування добропорядного використання}}. дооформлюйте файли, щоб інші волонтери не витрачали на це свій час. дякую за розуміння --アンタナナ 16:18, 25 вересня 2015 (UTC)[відповісти]

Болдирів Олександр Іванович[ред. код]

Навіщо міняти Військовик на Військовик2? І викидувати частину інфи? --Олюсь (обговорення) 10:03, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]

Другий шаблон значно кращий і досконаліший за перший.--NOSFERATU (обговорення) 11:21, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Не бачу, що ви користуєтесь якимись його новими полями. А чому б не вдосконалити старий, щоб в майбутньому не мати забагато шаблонів? І навіщо викидаєте частину інфи?--Олюсь (обговорення) 11:29, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Не до мене питання. Не я його створював.--NOSFERATU (обговорення) 11:31, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Бачу, що відповіді по суті не буде. За викидання інфи буду відкочувати редагування.--Олюсь (обговорення) 11:38, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Шаблон Військовик2 погано виглядає коли є декільки погонів. От погон царської армії ви і викидаєте. А цей погон заодно і категоризує.--Олюсь (обговорення) 12:13, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
як категоризує? Військовики російської армії. Добре, ДАВАЙТЕ ВСІХ НАШИХ ОФІЦЕРІВ І ГЕНЕРАЛІВ ЗАПИШЕМО В МОСКАЛІ!!! Так чи не здається вам, що військовики російської армії у такому випадку будуть містити забагато людей?--NOSFERATU (обговорення) 12:30, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
"ЗАПИШЕМО В МОСКАЛІ" — це що, істерика? Якщо це було, то потрібно вказувати. Ми не змінюємо історію. --Олюсь (обговорення) 13:20, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Ну то як хочете, додавайте окрему категорію:вояки російської армії. Але це лише створить плутаницю. (Соррі за сурж)--NOSFERATU (обговорення) 13:50, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Я не збираюсь відновлювати після вас втрачене, я буду відкочувати.--Олюсь (обговорення) 14:21, 28 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Навіщо? Новий шаблон значно кращий.--NOSFERATU (обговорення) 09:51, 29 вересня 2015 (UTC)[відповісти]

страта Броніслава Перацького[ред. код]

Вітаю. Тут говориться про страту та вбивство. Чому ви віддали перевагу такій назві? Чи в даній ситуації можна було сподіватись на справедливе рішення суду? Дякую за відповідь.--Бучач-Львів (обговорення) 06:33, 12 жовтня 2015 (UTC) ще раз дякую.[відповісти]

Санкційні списки[ред. код]

Шановний колего, а чи не могли б ви додати ще графу "санкції уряду Канади" - я б тоді підшукав інформацію по персоналіях. Справа тому що в Канаді точилась велика передвиборча дискусія щодо того, що уряд Гарпера недовніс до списків декого з наближених до Путіна осіб. Тепер, вигравши на виборах, Ліберали мали б виконати свої погрози... Mykola Swarnyk (обговорення) 19:17, 24 жовтня 2015 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:Ельдар Рязанов в молодості.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ельдар Рязанов в молодості.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 21:27, 30 листопада 2015 (UTC)[відповісти]

9/11[ред. код]

Вітаю вас. Сьогодні трагічна дата - річниця теракту 11 вересня в Америці. У зв'язку з цим я прошу вас допомогти мені ушанувати жертв цього теракту. Відомо, що серед загиблих є один громадянин України. Серед загиблих усього 12 осіб українського походження, тобто тих, хто хоч якось пов'язані з Україною. Знайдіть мені інформацію про цих загиблих українців (особливо про громадянина України), а я напишу про них статті.--NOSFERATU (обговорення) 08:36, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]

@NOSFERATU: вітаю. Найголовніше питання — чи значимі ці люди (ВП:БІО)? Їх посмертно нагородили абощо? Якщо немає нетривіальної (незвичайної, унікальної) інформації, варто тоді просто додаткову знайдену інформацію додавати у відповідний розділ головної статті. Якщо знайду цікаву інфу, напишу Вам.--Сергій Липко (обговорення) 14:01, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Вони значимі вже тим, що є українцями, які загинули тоді, тобто це так би мовити український слід у всесвітньовідомому теракті 11 вересня у Ню-Йорку. Не хочете про них знаходити інфу, гаразд, але знайдіть тоді хоч інфу про того з них, хто був громадянином України (себто мав український паспорт). Хоча б про нього напишу статтю, якщо не хочете про всіх них.--NOSFERATU (обговорення) 14:16, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Я просто раджу Вам додавати знайдену інформацію в головну статтю, бо окремої енциклопедичної значимості ці люди не мають і такі статті будуть видалені.--Сергій Липко (обговорення) 14:21, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Гаразд, але вже знайшли інфу, щоб я міг додати? Я пробував шукати, знайти не можу.--NOSFERATU (обговорення) 15:50, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
Шукаю, поки що нічого, написав у Фб американській діаспорі, укр. посольству в США...--Сергій Липко (обговорення) 16:37, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
« Police Officer John Skala

Port Authority of New York and New Jersey Police Department
Age: 31
Tour of Duty: Not available
Badge Number: 1639
Police Officer John Skala was killed in the September 11, 2001, terrorist attacks while
attempting to rescue the victims trapped in the World Trade Center. Officer Skala is
survived by his mother, brother, sister, and three nephews[1].

«

--Сергій Липко (обговорення) 17:58, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]

 • Хелен Белиловски (Елена Белиловская) Helen Belilovsky. Служащая. Родилась в 1963г. в Киеве, СССР (ныне Украина) в еврейской семье. Погибла в теракте 11.09.2001
  Елена иммигрировала вместе с мужем и пятилетним сыном в 1993г., получила степень магистра в Университете Пратт в Бруклине. За месяц до гибели получила американское гражданство. Жила в Мамаронеке, штат Нью-Йорк. Работала помощником вице-президента в компании "Фред Элджер Менеджмент" на 93-м этаже Всемирного Торгового Центра. [11]--Сергій Липко (обговорення) 18:29, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
 • 11 вересня – трагедія, що сколихнула весь світ. Інфографіка.--Сергій Липко (обговорення) 18:33, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Алекс Брагински (Александр Брагинский). Alex Braginsky, born Aleksandr Braginskiy. Финансист. Родился 10.05.1963 в Одессе, СССР (ныне Украина). Отец - ? Мать - Нелли Брагинская. Погиб в теракте 11.09.2001
  Иммигрировал в США вместе с матерью в 1979г. Окончил Квинс-колледж в 1987г. Работал менеджером в новостной организации "Рейтерс Америка". 11 сентября оказался в Центре мировой торговли случайно - подменял коллегу. Eго бумажник был первым найден на месте трагедии. Сейчас это экспонат под номером 001 в Mузее Памяти погибших 11 сентября. В 2002г. Квинс-колледж переименовал Президентский конференц-зал в библиотеке им. Б. Розенталя в "Alexander Braginsky Conference Room". [12]--Сергій Липко (обговорення) 19:46, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
 • И наступила третья годовщина: (росіяни)
  Ирина Колпакова работала клерком в адвокатской фирме Harris Beach, расположенной на 85-м этаже южной башни ВТЦ.
  Борис Халиф работал программистом в компании Marsh & McLennan на 95-м этаже южной башни.
  Для Жанетты Цой 11 сентября стало первым и последним рабочим днем в той же компании Marsh & МcLennan.
  Юрий Мучинский в ВТЦ оказался случайно - приехал туда по делам, к подрядчикам его компании.
  Александр Лыгин и Александр Иванцов работали компьютерными программистами в компании Cantor Fitzgerald, офисы которой находились на 104-м этаже северной башни.
  Владимир Савинкин и Инна Басина были экономистами той же компании.
  Александр Брагинский работал в информационном агентстве Reuters. Утром 11 сентября он приехал в ВТЦ на деловую встречу.
  Евгений Князев был менеджером ресторана Windows on the World на 107-м этаже северной башни ВТЦ.
  Геннадий Боярский работал туристическим агентом в компании American Express, которая находилась на 94-м этаже северной башни ВТЦ.--Сергій Липко (обговорення) 19:52, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
 • 9/11. In Memoriam: Рожденные в СССР--Сергій Липко (обговорення) 20:06, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Рождённые в СССР - погибшие 11-го сентября в Нью-Йорке--Сергій Липко (обговорення) 20:17, 11 вересня 2015 (UTC)[відповісти]

Примітки[ред. код]

Статус Файл:Омелян Коваль.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Омелян Коваль.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 14:35, 5 грудня 2015 (UTC)[відповісти]

Статус Файл:Меморіальна плита Валерію Бражевському.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Меморіальна плита Валерію Бражевському.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 21:23, 7 грудня 2015 (UTC)[відповісти]

Заперечення Голодомору Гербертом Веллсом[ред. код]

Додайте в статтю Герберт Веллс підтвердження того, що Веллс взагалі знав про Голодомор і офіційно заперечував його. Якщо він знав про факт голоду, але не висловлював думок щодо причетності/непричетності до нього керівників СРСР, думаю, його не варто зараховувати до ревізіоністів і заперечувачів.--Віщун (обговорення) 13:31, 14 грудня 2015 (UTC)[відповісти]

 • Читайте статтю у цій же вікіпедії Заперечення Голодомору.

Зоряні війни: Пробудження Сили[ред. код]

Добрий день! Перепрошую - а навіщо було перейменовувати? Вигадувати українського ровера? Ладно, якби привести у відповідність до інших = БА! НІ! У всіх просто названо Зоряні війни: Пробудження Сили - Star Wars: The Force Awakens - Звёздные войны: Пробуждение Силы, а нам що конче треба вставити ще й Епізод? Навіщо? Прохання утриматися від необгрунтованих перейменувань. Крім самої назви калічиться ще й статистика переглядів. Тобто вона просто ТУПО обнуляється. І завдяки Вам та стаття із НАДпопулярної перетворюється у казна-що. ;-( Перепрошую за різкість, але отаке Ви наробили. Все ж таки цікаво почути - НАВІЩО? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:06, 21 грудня 2015 (UTC)[відповісти]

 • Дякую за відповідь не по суті. :-Р На жаль, не маю змоги дивитися всі підряд фільми. Та й цей за банальної відсутності коштів, видно, не скоро подивлюся. ;-( Ще раз прохання УТРИМАТИСЯ від необгрунтованих перейменувань. Хто б там і що не бачив. ;-Р--Nickispeaki (обговорення) 09:14, 21 грудня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Так от, суть така: офіційно, (у кінотеатрі, якщо подивитесь) він називається саме так, як я і перейменував: Зоряні Війни. Епізод VII. Пробудження Сили.--NOSFERATU (обговорення) 09:17, 21 грудня 2015 (UTC)[відповісти]
 • Ну, наскільки я розумів, там є певна плутаниця із назвою. І, ДІЙСНО, в кінотеатрі називається САМЕ так! ;-0 8-0 У піарщиків і марктологів таке бува - по надцять раз перейменовують свій продукт реклами. В англійській вікі на цьому чимало списів зламали ще з 20 жовтня. І назву залишили, таку ж, як у нас зараз - Зоряні війни: Пробудження Сили. А все решта - деталі. Якщо цікаво, читайте в Обговоренні статті англійської версії. Прямо зверху - див. Ну, а решті вікі (див вікідані) - де як. Де встигли перейменувати, то там БЕЗ епізода. А де НЕ встигли - то так і лишилося. Вікіпедисти, в масі своїй не великі поціновувачі сучасного сінематографа. ;-( В англовікі і ру-вікі досить сильно слідкують за перипетіями Голівуду. А от в укр-вікі, тут, на порядок менше ;-( слідкують за темою. Прикро, але, наприклад, за кількістю переглядів статей ми іноді на 2 порядки! - себто в 100 (!) разів відрізняємося від росіян. ;-( А ви ще й перейменували статтю! Тепер ще й гугль може здуріти і в пошуку НАВІТЬ для українців із українською мовою в ОС і броузері НЕ видавати укр-вікі статей. Отакі от пироги. Тому, будь ласка, УВАЖНІШЕ із перейменовуванням статей. КОЖНЕ перейменування боляче б’є і так по низьким переглядам, а іноді відрубає пошук пошуковиків. ;-( А це відвідуванність вікі і популярність... Всі підуть в англовікі і ру-вікі. Навіть патріотично налаштовані - бо гугль не покаже! ;_( Ну це я досить розглого описав те, як я це бачу (може воно і трохи інакше, але вже не раз стикався і .. з гуглем і статистикою ... хоча б 50 відтінків сірого - в англовікі було за млн переглядів, рувікі 100 000, укр-вікі - десь до тисячі! ;-( - що тут ще сказати? а головна героїня через гугль не шукалася з тиждень, хоча стаття про неї була створена в укр-вік ще за місяць до виходу фільма! ;-( ) ок. якщо ще щось - дайте знати. А фільм то точно гляну. Це знакове явище. Правда, питання КОЛИ - писав, що грошей зараз просто копійка в копійкку.--Nickispeaki (обговорення) 19:26, 21 грудня 2015 (UTC)[відповісти]

Нагороди УНР[ред. код]

  • Ось тут знизу статті список усіх нагороджених усіма українськими орденами:

http://coollib.com/b/178326/read

Казус про В. Гафта у Чорному списку Мінкультури[ред. код]

Привіт і з Новим роком! Я все ж створив статтю про Білий список Міністерства культури України, але зверніть, будь ласка увагу на Чорний список Міністерства культури України, де Ви додали розділ «Казус» про Валентина Гафта. Справа в тому, що, насправді, Гафта у Білому списку, що на сайті Мінкультури вже немає, хоча в публікаціях про це на різних сайтах ще можна знайти його в переліку. Чому так сталося викладено в статті «Білий список...». Тож, я вважаю, казусу вже немає ). --Leon Nef обг 11:42, 1 січня 2016 (UTC)[відповісти]

Вітаю! Я вніс доповнення у статтю про Білий список про позицію Гафта стосовно Криму та подій на Донбасі та виправив помилку про громадянство Серьоги. З повагою --Leon Nef обг 11:12, 6 січня 2016 (UTC)[відповісти]

Нагороди УНР та УПА[ред. код]

Ви помиляєтесь, провести тиждень запропонував Користувач:Lukian, а на рахунок останнього згоден. Якщо дасте щось на зразок списку нагород, то можу попрацювати над шаблонами.--Erik tavr (обговорення) 18:03, 16 січня 2016 (UTC)[відповісти]

Потоцькі[ред. код]

Христос народився! Вичитав'єм на вашій сторінці, шо то Ваші предки. Може, шось підкажете про гілку, яка володіла, зокрема. Бучачем. Останній - Артур Марія Казімеж , мав сина Якуба. Кажуть, з жінкою не жив (вона, здається, у Варшаві, він з коханкою у Бучачі - така чутка). Наперед дякую. ) --Бучач-Львів (обговорення) 14:27, 4 лютого 2016 (UTC)[відповісти]

Щодо Зоряних Воєн.[ред. код]

Що то малося на увазі? (я ще не всі думки читаю... ;-0 ) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:20, 5 лютого 2016 (UTC)[відповісти]

 • КХМ! Та ЯСНА РІЧ, ЩО Я ДИВИВСЯ, питання повторю - а чому Ви вирішили, що сторінку ТРЕБА перейменовувати? Основна (англійська) як була так названа, так і такою ж залишилася. То звідки Ви вирішили, що сторінку треба перейменувати? Дивлюся от прямо зараз на Вікіданих, де як названо статтю. Ну, десь процентів 40 мають у своїй назві 7, процентів 30 - ще й пробудження Сили. То як з цим? Ви хоч там дивилися? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 20:48, 8 лютого 2016 (UTC)[відповісти]

А деякі НЕ мають цифри 7. І таких процентів 30. Так як із цим? ЩО НА ШО перейменовувати? І чому? Якщо є КОНКРЕТНА причина - то відразу б сказали б і не заставляли мене все самому шукати. --Nickispeaki (обговорення) 20:51, 8 лютого 2016 (UTC)[відповісти]

Мапи санкцій[ред. код]

Вітання! Я створюватиму мапи санкцій поступово. Можливо створю всі нині, а, може, в найближчі дні (як час мені випаде на роботу). Слідкуйте за моєю сторінкою обговорення, де я буду відмічати вже створені мапи. Їх у статті вже самі додавайте.--Микола Василечко (обговорення) 09:22, 6 лютого 2016 (UTC)[відповісти]

Всі мапи зроблені, додавайте у статті.--Микола Василечко (обговорення) 18:06, 7 лютого 2016 (UTC)[відповісти]

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:29, 7 березня 2016 (UTC)[відповісти]

Стрілянина в Гранд-Бассам (2016)[ред. код]

Нова стаття.

Статтю Стрілянина в Гранд-Бассам (2016) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Стрілянина в Гранд-Бассам (2016), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 березня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 23:00, 17 березня 2016 (UTC)[відповісти]

Савченко інфобокс[ред. код]

Вітаю. Скажіть, будь ласка, як я спамлю сторінку, якщо використовую шаблон Військовик (не особа, як Ви сказали)? Дякую. —Mychajlo Naumenko (обговорення) 4:33, 23 березня 2016 (UTC)

Запрошую взяти участь у Тижні нагород і відзнак[ред. код]

Gold chain with miniature orders - Fram Museum.jpg

Доброго дня, NOSFERATU! Ви висловлювали зацікавлення у тематичному Тижні нагород і відзнак, тож запрошую взяти в ньому участь ). Тиждень триває з 6 по 19 червня 2016 року. --Ата (обг.) 13:52, 6 червня 2016 (UTC)[відповісти]

W[ред. код]

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, NOSFERATU. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 16:35, 30 червня 2016 (UTC)[відповісти]

Статтю Євген Куцик номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Євген Куцик, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 липня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 19:57, 2 липня 2016 (UTC)[відповісти]

Уточнення[ред. код]

Салют! Десь у новинах було, що Владислав Костюк з Вінничини, але вчиться у США. Тож, напевно, там і живе. --Fessor (обговорення) 11:45, 20 липня 2016 (UTC)[відповісти]

Стаття Терлецький Іван Миколайович[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Терлецький Іван Миколайович. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 19:01, 25 липня 2016 (UTC)[відповісти]

Аварія автобуса з українцями в Норвегії[ред. код]

Нова стаття.